ה

יNOT

New member
דווקא נושא חשוב...

לי לא ידוע על מישהוא שהגיש תלונה בנושא,זה נראה לי קצת קנטרני אלא אם כן זה באמת מצב ש"גוררים" את המועמד בצורה ברורה(כלומר המועמד יוצר קשר שוב,ונאמר לו שטרם התקבלה החלטה,או שהוא לא מצליח להגיע שוב לאדם שאמור להיות הקול המכריע...ולכן מבחינת המועמד הנושא נשאר בלי הכרעה). אני לא אומר שאני לא תומך בחוק,אני כן תומך,פשוט אני לא מאמין לא באכיפה במקרה כזה,ולא בזה שהפתרון הכי טוב הוא תביעה...אלא להמשיך הלאה.

לא ציינת דבר מעבר לשאלה כללית,האם את היית בריאיון? כמה זמן עבר? האם זה היה ריאיון ראשון או שזה היה ריאיון עם פגישות מרובות? האם זה כלל מבחן התאמה כלשהו?!

להבא,כותרת עם יותר מאות אחת תזכה אותך לדעתי בהתייחסות מהירה יותר.

הכותרת היתה בטעות (נמחקה)

הייתי בראיון ועבר חודש. הראיון היה משולב אישיותי-טכני בע"פ.
אני חושבת שמגיע לי על כך שהטרחתי את עצמי עד למקום, ש"בזבזתי" את זמני ואת כספי וטירחות נוספות הקשורות בכך, לקבל ולו מייל מסכן על כך שלא התקבלתי. ולא שיתעלמו ממני כליל כאילו לא היה ולא נברא. זה זלזול מחפיר ולא מגיע לאף אחד.
אני חושבת שהחוק הזה מבורך וחבל מאוד אם אין אכיפה שלו.

darkman5

New member
אני חושב שבמקרים כאלה עדיף להיות חכם ולא צודק

משמע, לדעתי אין צורך להתלונן אלא פשוט להמשיך הלאה.
&nbsp
אם המועמד יתלונן על החברה זה לא יגרום לחברה פתאום כן לקבל אותו, אלא אם כבר זה יעשה את ההיפך.. החברה, וחלק מאנשיה יזכרו אותו לרעה, אותו מועמד ש"הלשין" עליהם והתלונן.. וכמה שזה נשמע קלישאתי, עולם ההייטק הוא עולם קטן, ואי אפשר לדעת איפה תפגוש בעתיד את אחד מהאנשים שראיינו אותך באותו מקום, ואתה לא רוצה להיות כבר "שרוף" אצלהם.
&nbsp
באותה נשימה אני כן יכול להגיד שבטווח הרחוק, אם *כל* מועמד שמקבל יחס כזה יתלונן אז בסופו של יום יש מצב שזה כן ישנה את היחס של החברות למועמדים, אבל לא רואה את זה קורה בקרוב, וכרגע כל אחד צריך לדאוג לתחת שלו אז ההמלצה שלי למעלה נשארת בעינה.
&nbsp
בהצלחה!

liron50

New member
חוק די מיותר

לא מכיר מישהו שתבע בנושא, וגם לא יצא לי להתקל בחברות שמתעלמות.
&nbsp
גם אם וכאשר מישהו התלונן לא סביר שייצא לו מזה משהו...ברוב המקרים בארץ
כדי לקבל פיצוי צריך להוכיח נזק, ואיזה נזק כבר יכול להיות למועמד מזה שלא החזירו לו
תשובה במשך חודשיים?
&nbsp
מועמדים צריכים לעשות לעצמם כלל - לא חזרו אליך או עדכנו אותך אחרי שבוע-שבועיים= תשובה שלילית וממשיכים הלאה.

h a j b i

New member
רוב הסיכויים שהם הודיעו

זה פשוט תקוע עדיין בדואר..
ויותר ברצינות, זה היחס הראוי לחוקים מטופשים. נימוס וכבוד בסיסי בין אנשים זה עניין של נורמות, לא חוקים.

למעלה