שאלה בקשר למשרה באינטל

ching25

New member
שאלה בקשר למשרה באינטל

רציתי לשאול כמה התפקיד הזה עוסק בתכנות (נאמר לי מהמגייסת 70% מהעבודה היא תכנות אבל היא לא אובייקטיבית), והאם הוא יעזור לי להתקבל בעתיד לתפקיד פיתוח באינטל או מחוץ לאינטל.
אני לומד מערכות מידע באוניברסיטה עם ממוצע גבוה וציונים גבוהים בקורסי התכנות, יש לי יתרת לימוד של שנתיים בערך וכל האופציות שלי כרגע הן פיתוח אוטומציה.

a c t i v e X

New member
נשמע כמו תכנות DEVOPS בקבוצת הIT שלהם

כתיבת כלים פנימיים עם התייחסות מודגשת לציוד רשת
הייתי צופה (לא נביא אל יודע לקרוא...) משהו כמו כלי איסוף בSNMP שכותבים לDB VERTICA עם כלי ETL מעל שיודע לייצר תחזיות ומידע לכלי ריפורטינג מבוסס ווב
&nbsp

ching25

New member
תודה רבה

האמת שאני לא מבין כ"כ מה שרשמת לי.
סיימתי שנה א' ויצא לי לסיים 2 קורסי תכנות + קורס שקשור לקצת SQL ובסיסי נתונים.
לדעתך באמת יש שם כתיבת קוד בשפת C# שיכולה לעזור לי מבחינת ניסיון לתפקיד עתידי בפיתוח?
האם הניסיון שארכוש יהיה תקף גם לחברות אחרות מאשר אינטל?

תודה רבה

a c t i v e X

New member
וותיקים ויוצאי אינטל יכולים לענות על זה יותר טוב

לדעתי אין רע בזה, זו עבודה בתחום התוכנה (לא התמקדות במעבדים או משהו סיזיפי LOW LEVEL לאיזה צ'יפ נידח...) בחברכה עם שם וריספקט, ולסטונדט שסיים שנה א' זה לא יהיה "קטן עליך". לא בטוח שב# יהיה מה שמשתמשים שם, אבל מה רע? מה האופציות האחרות שלך למשרת סטודנט?

ching25

New member
אין הרבה אופציות

והאמת ששאלתי חבר שאבא שלו מנהל טכני בכיר באינטל ואין לו מושג מה אומר הניסוח הזה של המשרה, מאוד לא ברור.
תודה על העזרה, כמובן שאני אנסה להתקבל ולשמוע עוד פרטים.

אם מישהו אולי יודע מה זה אז אשמח לשמוע:)

אם אני מזהה נכון את המשרה

ולפי מה שאני מכיר אז זהה משרה עם לא מעט תכנות אבל ממש לא חזית הטכנולוגיה. זו משרה לא רעה אבל גם לא הכי טובה בעולם, לדעתי תלוי מה האופציות האחרות שלך.

ching25

New member
אני אשמח לעוד מידע

מה הכוונה בתכנות שלא בחזית הטכנולוגיה?
בעיקרון האפשרויות שלי הן אוטומציה (שאני שוקל) וQA ידני שאני ממש לא רוצה ועוד משרות שהן יותר לכיוון מערכות מידע ופחות פיתוח.
&nbsp
אתה יודע להגיד לי אם רוב הפיתוח נעשה ב C# או SQL? הפיתוח הוא פנימי לתוך אינטל? המטרה שלי היא שנתיים ניסיון במשרה הזאת בתקווה שאצליח להתברג למשרת פיתוח באינטל בסוף התואר.. אפשרי לדעתך?
&nbsp
תודה רבה

למעלה