להתקשר או לשלוח הודעה למנהלת הקודמת

krambo1

New member
להתקשר או לשלוח הודעה למנהלת הקודמת

הי
טוב קראתי את כל התגובות לנושא שכתבתי בנושא שאני רוצה לחזור למקום עבודה שעבדתי בו והמנהלת שמה לי רגל. החלטתי שאני כן רוצה לדבר איתה - אין לי מה להפסיד.
השאלה שלי זה איך לבקש לקבוע פגישה איתה - מה מקובל? להתקשר או לשלוח מייל, SMS או WHATSAPP?
תודה

TrustMeEngineer

New member
בקשת חברות בפייסבוק + הודעת "ערה?"

ובנימה רצינית יותר - שחררי. או שתגידי מה כלכך מופלא במקום ההוא, אולי כדאי לכולנו גם להגיש קו"ח?

TotalCommnader

New member
וואו סליחה מראש אבל את נשמעת אובססיבית לעניין. מה אני אלבש?

היא נשמעה מחויכת בטלפון. זה סימן טוב או שהיא צוחקת עלי. אולי אני אגיד לה שאני מבינה שהייתי צריכה יותר לעבוד על השיטה הזאת שהיא ביקשה?

ככה את נשמעת...

במקום המנהלת הייתי אומר שאני עמוס בעשור הקרוב ומפסיק לענות לטלפונים ממך. ומחסום. כן עד כדי כך.

vinney

Well-known member
אני במקום אותה המנהלת הייתי מתחיל לדאוג.

מה זה האובססיה הזאת?
&nbsp
אם עד עכשיו כל מה שהיא אמרה עלייך זה שלא עבדת מספיק טוב (משהו שבעצמך הסכמת איתו), עכשיו היא גם תוסיף שאת אובססיבית וחסרת גבולות.
&nbsp
אני לא רואה איך להטריד אותה יעזור לך. מה יש לך להפסיד? את המעט מוניטין שנותר לך במקום ההוא, כי המנהלת אולי בסוף תעזוב ויפסיקו לשאול אותה, אבל אם תתחילי להטריד אותה באגרסיביות - היא בטח תדאג לוודא שכל סיכוי למועמדות מחודשת שלך יחוסל עוד בשלב הסיגי.

TotalCommnader

New member
שלא לדבר על זה שבכל מקום שהמנהלת תעבוד בו היא תוודא שהיא לא

תוכל להגיש מועמדות ולא משנה באיזה משרה ובאיזה צוות

krambo1

New member
וואלה הגזמתם עם התגובות שלכם

לא יודעת מה הבנתם מכל מה שכתבתי אבל כנראה רק מה שאתם רציתם להבין.
אני פעם אחד לא פניתי אליה ולא שאלתי על עובדה..להיפך פנו אליי משם. אז באמת מיותר העקיצות שלכם.
מותר להתיעץ ולשמוע דעות אבל הכי מותר לעשות בסוף של דבר מה שנראה לך אחרי ששקלת את כל מה שאמרו לך. מי שמתיעץ לא חייב לעשות מה שאומרים לו...לפעמים ללכת אחרי הלב ומה שמרגישים מתברר שזה הדבר הנכון..

מה הקטע לשאול שאלות, להתעלם מהתשובות, ואז להמשיך לשאול?

מה זה משנה מה יגידו לך פה, על איזה אמצעי תקשורת ימליצו לך? עוד יומיים תכתבי ״טוב, קראתי את כל התגובות, אבל החלטתי שאני רוצה לשלוח לה דווקא אותות עשן״. תעשי מה שאת רוצה, אבל תעדכני. סיפור משעשע.

TrustMeEngineer

New member
הרגת מצחוק

user32

Well-known member
מנהל
את קצת מביכה את עצמך

בהנחה שהסיפור הזה אמיתי, אני מציע שתעשי מה שבא לך רק אל תשכחי לספר לנו איך הלך. מרוב הודעות כבר סקרנת פה את כולם.

user32

Well-known member
מנהל
הפכתי למשועמם חסר חיים

הבידור שלי זה מעקב אחרי רכילות משרדית (כמעט תמיד קורה משהו בסביבה). אולי הגיע הזמן לחזור לראות טלוויזיה, אני מקווה לא להשבר בעניין הזה

bismark1

New member
תשאירי לה פתק בגן של הילד, אם אפשר בתוך התיק הכי טוב

למעלה