לכמה שכר אפשר לצפות בתור מפתח Salesforce ?

gilgamesh2

New member
לכמה שכר אפשר לצפות בתור מפתח Salesforce ?

שלום. שאלה ממש קצרה כמו בכותרת.
התקבלתי לעבודה בחברה שמפתחת בפלטפורמת Salesforce. עדיין לא היה לי את הראיון עם HR וניסוח חוזה, ולא דיברנו בכלל על שכר.

כמה אני יכול לבקש ? לכמה לצפות ?
תודה

TotalCommnader

New member
מכיוון שיש לך 0-20 שנות נסיון תואר מהטכניון/סמי שמעון/אין לך

תואר ואתה מחפש בדרום/ת"א/צפון ואתה רק בתחילת החיפוש/שנה ללא עבודה תבקש 7-20K בהתאם לנתונים שלך...

בקיצור תן פרטים וקבל הערכה. או שתגגל טבלאות שכר...

gilgamesh2

New member
צודק

סורי, שכחתי לספק מספיק פרטים בשביל לענות על השאלה, תודה שהסבת את תשומת ליבי.
אני בוגר ג'ון ברייס בקורס ג'אווה, זאת הולכת להיות העבודה הראשונה שלי (בכללי, לא ספציפית בפלטפורמה הזו)

user32

Well-known member
מנהל
המלצה: קח בכל שכר

בלי להעליב אבל אם הם החליטו לקחת בוגר קורס ללא נסיון זה בשביל לחסוך בעלויות. בפיתוח בסיילספורס (עד כמה שאפשר לקרוא לזה "פיתוח", זה יותר יישום) אפשר בגדול לקחת כל אחד עם ראש על הכתפיים וללמד אותו את העבודה. התכנות לא מסובך ורוב העבודה זה ללמוד את המערכת עצמה ובשביל זה לא משנה אם אתה מצטיין טכניון עם 20 שנות נסיון או בוגר ג'ון ברייס מתחיל.

ניחוש מושכל שלי שהם מחפשים אנשים סביב ה7-8K לחודש. בשבילך זאת הזדמנות לצבור נסיון ואחרי שנה-שנתיים תוכל לשפר מה גם שגם לSF יש שוק לא רע ואפשר להמשיך לתפקידים טובים בתחום הCRM לבדו או לזלוג לכיוון הפיתוח היותר קלאסי.

בהצלחה

gilgamesh2

New member
תודה

תודה, זה עוזר לי להבין בערך לאיזה שכר לצפות.

אני קצת סוטה מהנושא אבל: השאיפה שלי היא כעיקרון לעבוד בפיתוח צד-שרת בג'אווה, אבל אני לא במצב של להיות בררן כרגע. אני רק מקווה שהניסיון בעבודה הזו יעזור לי בכל מקרה למצוא עבודה יותר בשבילי בעתיד. כמובן שבנתיים אמשיך ללמוד ולפתח דברים בג'אווה מהצד, שאוכל להוסיף פרוייקטים משמעותיים יותר לקו"ח ולצבור קצת ניסיון בג'אווה.

TotalCommnader

New member
כל כמה זמן עולה הטענה של קושי במציאת עבודת פיתוח טובה עם קור

ס. אנשים באים שואלים ונעלמים. סלח לי על הנסיון להפוך אותך לשפן נסיונות אבל מידע מכלי ראשון יתרום הרבה מידע לאנשים (גם אם מדובר בסטטיסטיקה של 1)

liron50

New member
אל תצפה ליותר מדי

רוב החברות שמחפשות מפתחי SF מחפשות לחסוך. ולכן מחפשים מראש אנשים עם מינימום ניסיון, בהנחה שאפשר להסמיך אותם מהר.
סביר להניח שיציעו לך בין 7-9.
עוד כדאי לקחת בחשבון, שבגלל ההנחה לעיל (שאפשר להסמיך מתכנת SF בקלות),
הם כנראה גם לא ימהרו להעלות לך את השכר תוך שנה-שנתיים.
מצד שני, היתרונות הם שתכיר כלי פיתוח ופלטפורמה שיש להם ביקוש הולך וגדל, וזה יכול לפתוח דלתות בהמשך.
&nbsp
ואגב, שפת הפיתוח ב-SF מבוססת על java.

למעלה