לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2182621,826 עוקבים אודות עסקים

פורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
05/03/2003 | 20:44
3
34
אני ממש אודה לכם באם תוכלו לרשום כאן שמות אתרים טובים למציאת עבודה ולמשלוח קורות חיים.
תודה רבה
עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
05/03/2003 | 23:20
2
35
הנה לינק למסמך שכתב נתי גליק (מופיע גם בטאגליין):
[המסמך עצמו] [ההודעה של נתי גליק]
לחיפוש עבודה באינטרנט - היכנסי לאתרים שבו ותסנני מה הכי מתאים לך.

קראי מודעות בעיתוני "דרושים" (מעריב, ידיעות)

חוץ מזה הייתי ממליצה על חברת ההשמה ST (אם את עובדת בתחום ההיי-טק)

עבודה בהיי-טק >>
לצפיה ב-'ל-ST יש אתר אינטרנט?'
ל-ST יש אתר אינטרנט?
06/03/2003 | 18:07
1
17
לצפיה ב-'לא מצאתי, אבל הרי מספר הטלפון..'
לא מצאתי, אבל הרי מספר הטלפון..
<< ההודעה הנוכחית
06/03/2003 | 18:47
284
מס' הטלפון של חברת ההשמה ST:

5754414-03 |טלפון|

הטיפול הוא כזה:

אתה שולח קו"ח,
הם חוזרים אליך טלפונית ועוברים על הקו"ח יחד אתך כדי להתרשם
ושואלים עוד שאלות,
אח"כ הם מפנים אותך למשרות שנראות להם מתאימות לך
ואתה אמור ליידע אותם איפה התראיינת, איך הלך וכו'

וסתם הערה כללית למי שלא יודע:

ST זו חברת השמה, שזה לדעתי יותר טוב מחברת כוח אדם.

חברת השמה גובה מהמעסיק סכום כסף ששווה למשכורת חודשית אחת שלך אם הצליחה למצא לך עבודה, ומאותו רגע נגמר הקשר שלך איתם.

חברת כוח אדם מעסיקה אותך (משלמת לך משכורת וקובעת לך תנאים) ושולחת אותך לעבוד בחברה אחרת. כמעט תמיד זה לרעתך, אבל אני מכירה מישהו שהרוויח יותר מ"עובדי הבית" על אף שהיה "עובד חוץ". לפעמים, בכ"ז, זה עדיף מכלום.

לידע כללי, נרשמתי בכ-5 חברות השמה (דאן, tcmcareer, ITS , טריפלטק, ואולי עוד) שחלקם לא חזרו אליי בכלל, או חזרו טלפונית אך לא סידרו לי אף ראיון. לכן לדעתי לא כדאי להסתמך רק על חברות השמה אלא כפי שסיפרתי, לחפש בכל הערוצים (גם דרך חברים).
עבודה בהיי-טק >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ