חיים ישראלי: על נתניהו האיש

pilovich shahaf

New member
חיים ישראלי: על נתניהו האיש../images/Emo18.gif

...הזה מסוכן למדינה
האמנם מר חיים ישראלי
מכתב רשמי וגלוי. לכבוד: מר חיים ישראלי- מנהל לשכת ראש הממשלה לשעבר, מזכירם ועוזרם של כל שרי הבטחון: מבן גוריון ועד בן-אליעזר. באמצעות:התקשורת, פקס ובדואר רשום. הנידון: ראיון פרידה-כתבתה של סימה קדמון בעיתון ידיעות אחרונות: ציטוט.."על נתניהו-האיש הזה אסון למדינה"
{סוף ציטוט} שבת שלום
1. ראשית-"מזל טוב" לסיום תפקידך כמנהל לשכת ראש הממשלה-בן גוריון, כעוזר וכמזכיר שר הביטחון בכל הזמנים...1956 ועד 2002
{מונית רשמית למנהל לישכתו של בן גוריון עם שיחרורך מצה"ל בשנת 1956...} 2. שנית- למרות גילך-75 שנה, הינך עדיין חושב ופועל כחייל בשילטון האוליגרכיה שאותו שירתת נאמנה עד עצם היום הזה בכלל ובכתבה הנידון בפרט...
3. שלישית- קראתי את הכתבה-הנידון 3 פעמים {פעם אחת יותר מדי...} ולמה
כי חשבתי שלא הבחנתי בהתיחסותך לציטוט שאמרת בכותרתך-הכתבה הנידון "על נתניהו-האיש הזה מסוכן למדינה", ואני לא הבחנתי בשום התיחסות המסבירה והמחזקת את אמירתך של משתמעת לשתי פנים..."אסור שבינימין נתניהו יהיה ראש ממשלת ישראל, זה מה שאתה אומר...
לדעתי היית חייב לעשות זאת ציבורית מאחר ואמרת אמירה כזאת ועוד מפיך זה נחשב כאורים וכתומים לעם ישראל...
4. רביעית- מבלי להכנס לתוכן הכתבה בכלל והפירגון שאתה מקבל בפרט, ושאתה ממשיכו ממך והלאה מבן גוריון, דרך פרס ומשה דיין, ברק ועד אמנון ליפקין שחק שאתה אוהב במיוחד, והרי למעשה אתה באמירתך זו, אתה חוזר על מה שאמר אמנון ליפקין שחק בראיון בשידור חי בטלויזיה על בינימין נתניהו..."נתניהו מסוכן למדינה"
אבקשך: להשיב לי ולכל עם ישראל בהקדם- תבחר אתה את הדרך לעשות זאת, אתה חייב להסביר את אמירתך זו-הנידון,מדוע...:- א. אמרת, אמירתך זו- הנידון...
ב. לא הסברת ונימקת במספר מילים את אמירתך זאת...
5. אבקשך: לאשר את קבלת מיכתבי זה בפקס או לת.ד...
6. להתיחסותך לגבי סעיף 4 במכתבי זה יש לך 30 יום לעשות זאת וזה הרבה לאדם במעמדך, בקשריך...המשך יבוא
הערה: לתשומת ליבך, אין אני נוקט עמדה לגבי בינימין נתניהו מבחינה אישית ןציבורית, את זאת אממש בקלפי...
בברכה. ************** העתקים: מבקר המדינה. ועדת ביקורת המדינה-כנסת ישראל. חברי כנסת ישראל. נשיא בית המשפט העליון. היועצמ"ש לממשלה. תקשורת.

pilovich shahaf

New member
ronnie yoffe כאיש תקשורת..../images/Emo124.gif

אשמח מאוד אם תביע את דעתך על חיים ישראלי, לא האיש והאדם, אלא מבחינה תקשורתית, למה כתבה בת חמישה עמודים בראיון בלעדי , הסתפקה באימרה חמורה: הנידון במכתבי הנ"ל- על נתניהו: "האיש הזה מסוכן למדינה", ולא הובא שום נימוק אחד או הסבר...כמובן שאתה לא חייב, אבל לך תדע אולי יום אחד תראיין אותו או מישהוא אחר שידבר עליו...

ronnie yoffe

New member
תגובה

תיתפלא אבל לא קראתי את הכתבה על מר ישראלי ואם באמת כך מופיע המסר, הרי אני, שוב תיתפלא, מסכים איתך לחלוטין ואין זה חשוב מה דעתי על נושא הכתבה ועל מושא הכתבה.

pilovich shahaf

New member
שמעון פרס שוקל תביעת דיבה...../images/Emo128.gif

שמעון פרס שוקל תביעת דיבה נגד העיתון - "לה אקספרס
נו באמת, שמעון, אתה חושב שעם ישראל מטומטם, עם ישראל עייף, לא מאמין שזה יכול להיות אמיתי, אבל עד כדי כך מטומטם, הרי רק לפני שבוע וחצי, עשית אותו דבר בעיתון "שפיגל", ולפני זה, ולפני זה, ולפני זה, אפילו את הרמטכ"ל החדש "בוגי יעלון" אילצת לומר את מה שהוא חושב עליך.... שמעון פרס, הרי שנינו יודעים שאתה לא תתבע אף אחד, ואני אגיד לך למה, כי אם תתבע מישהוא, אתה תטבע ראשון, השאלה היא שעם ישראל צריך לשאול את עצמו, היא : האם שמעון פרס יטבע בעצמו או שבמותו הוא יטביע גם את מדינת ישראל איתו... תחשבו על זה...

x האחד

New member
פרס צוחק על כולם!

פרס איש האלוהים אין מי שיכול עליו!

pilovich shahaf

New member
אתה יודע מה, אני לא בטוח אם כיום..

הוא צוחק על כולם, לדעתי הוא מאוד מודאג, הוא רק יודע להסתיר את מעצומות נפשו, יותר טוב מכל אחד אחר במערכת הפוליטית בכלל ובמערכת הביטחון בפרט...
לדעתי שמעון פרס עבר שלושה מאורעות שהשפיעו עליו...:- 1. הפיגוע/התנקשות בסניף אל-על בלוס אנג´לס בארה"ב, שנכדתו עמדה בתור לטיסה לארץ...
2. שבוע אחרי זה, ערבי שפך עליו כוס בירה בכנס/קוקטיל בדנמרק...
3. הביקור בארמון נשיאותו של נשיא מצריים "מובארק" בכלל ומב שהעיתונאים המצרים כתבו עליו..."שמעון פרס רוצח"

למעלה