לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
84568,456 עוקבים אודות עסקים

פורום עצם העניין

שמעתם את התוכנית ``עצם העניין``? רוצים להגיב? עומד לכם משהו על קצה הלשון? הפוליטיקאים המקומיים הרגיזו אתכם? הממסד שוב מגלה אטימות? יש לכם פתרונות למצב? הצעות לפתרון בעיות ציבוריות שאף אחד לא חשב עליהן? זה המקום! זאת הבמה הפתוחה שלכם לכתוב חופשי על כל מה שמציק לכם ( אפשר גם לפרגן...). קחו בחשבון שכולם קוראים - ואם ממש הייתם טובים - אז גם תזכו לתגובה בהתאם.

אודות הפורום עצם העניין

שמעתם את התוכנית ``עצם העניין``? רוצים להגיב? עומד לכם משהו על קצה הלשון? הפוליטיקאים המקומיים הרגיזו אתכם? הממסד שוב מגלה אטימות? יש לכם פתרונות למצב? הצעות לפתרון בעיות ציבוריות שאף אחד לא חשב עליהן? זה המקום! זאת הבמה הפתוחה שלכם לכתוב חופשי על כל מה שמציק לכם ( אפשר גם לפרגן...). קחו בחשבון שכולם קוראים - ואם ממש הייתם טובים - אז גם תזכו לתגובה בהתאם.
x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'האם העיר אילת הולכת להיפגע .'
האם העיר אילת הולכת להיפגע .
11/07/2002 | 17:40
27
4
השאלה האם יש השפעה לנושא הכתבה המצורפת גם לעיר אילת הוא שמה אנחנו ניצלנו ...

תוכנית להכשרת מנהיגות לסטודנטים עלולה להסגר השנה בשל העדר מימון
הסגירה תפגע בסטודנטים משכונות מצוקה ובעשרות מרכזים קהילתיים; בין בוגריה ח"כ יחיאל לנסרי, שגריר באו"ם יהודה לנקרי ושר האוצר סילבן שלום
השנה תיסגר התוכנית להכשרת מנהיגות סטודנטים, תושבי עיירות פיתוח ושכונות מצוקה, לאחר 30 שנות פעילות. התוכנית הכילה עשרות פרוייקטים חברתיים בקהילה והכשירה סטודנטים, תוך לימודים עיוניים, לפעילות מעשית בקהילה. התוכנית יועדה לסטודנטים מעיירות פיתוח דווקא, והיוותה גורם לחץ לחזור למקום מגוריהם, בתום לימודיהם, כדי לתרום לקהילה מהידע וההכשרה שצברו בתוכנית.

לדברי חברי הארגון הסוכנות היהודית שהייתה עד לא מזמן המממן העיקרי של התוכנית החליטה בשנה שעברה לא לתקצב ובכך לסגור את הפרוייקט. בשנה הנוכחית הצליח הארגון לתפקד באמצעות מימון חלקי,תוך התרעה ברורה מראש, כי אם לא ישיגו חברי הארגון מימון לשנה הבאה התוכנית תיסגר. נכון לעכשיו לא הצליחו חברי הקבוצה למצוא מימון.

משמעות הסגירה יתבטא במספר מישורים: במישור האקדמי- פגיעה באופן ישיר במאות סטודנטים, מעיירות פיתוח ושכונות מצוקה, שקבלו הכשרה למנהיגות בקהילה ובמקביל גם מלגה; במישור הקהילתי - פגיעה של עשרות מרכזים קהילתיים ומאות ילדים ונוער.

בין בוגרי התוכנית לפעילי ציבור נמנים: ח"כ ד"ר יחיאל לסרי, ח"כ שלום שמחון, סגן שר התחבורה אבי יחזקאל, שגריר ישראל באו"ם, יהודה לנקרי, ראש הרשות המקומית בכרמיאל עדי אלדר, יו"ר דירקטוריון מכללת אחווה ד"ר ז. טל, יו"ר דירקטוריון מכללת אשקלון, ד"ר פ. חליבה ועוד.

כדאיות התוכנית
בעיית המימון שעמדה כצל מאיים על המשך פעילות התוכנית בשנים האחרונות, עודדה את חברי הארגון לפרסם בשנת 1994 מחקר שנערך במכון דחף, בראשות ד"ר מינה צמח. המחקר בא להעיד, או לשכנע מקורות מימון (כסוכנות היהודית ומשרד החינוך), על כדאיותה ומידת השגת המטרות של התוכנית.

מתוצאות המחקר עולה כי התוכנית מעלה את רמת השגיו של המשתתף (הסטודנט) במוסד בה הוא לומד. כך 89% מקרב המתקבלים לתוכנית מסיימים תואר ראשון (בהשוואה ל-74% בכלל אוכלוסיית הסטודנטים באוניברסיטאות). ההצלחה נזקפת לעצם ההשתתפות בתוכנית ומוסברת על-ידי מוטיבציה גבוהה, תמיכה יעילה בעזרה בלימודים, עזרה נפשית ומתן זווית ראיה חדשה על מקום המוצא כמקום שטוב לפעול בו בחיים הציבוריים.

90% מהסטודנטים המשתתפים בתוכנית מתכוונים לתרום לישוב פיתוח או שכונת מצוקה ו-55% מבוגרי התוכנית חוזרים למקום. אחוזים אלו גבוהים בהשוואה לסטודנטים אחרים מאותם ישובים, שאינם משתתפים בתוכנית. בסקר מנהיגים בערי פיתוח ושכונות שיקום עוד עולה כי למעלה מ-50% מהסטודנטים למדו בתוכנית לפעילי ציבור. כך נמצא שלתוכנית חותם משמעותי במפת המנהיגות בערי הפיתוח ושכונות שיקום. מסקנה זו מצויינת בתוצאות המחקר.

הפרוייקטים שנעשים במסגרת התוכנית
אוניברסיטה העברית, ירושלים: פרוייקט אופק (עידוד תלמידי תיכון משכונות מצוקה להשכלה גבוהה), פרוייקט מנהיגות נוער אתיופי, פרוייקט הכנה לבגרות, מועדוניות לילדים בסיכון, פרוייקט יבנה (סטודנטים מחו"ל כחונכים בבית ספר יבנה בירושלים), פרוייקט חונכות אישית וקבוצתית, פרוייקט בית מסילה לנערות חוסות, פרוייקט שיקום האסיר ועוד.

אוניברסיטת חיפה: פרוייקט טירת הכרמל (בשל הדימוי של טירת הכרמל), פרוייקט גיל עם (לנוער בעל עבר פלילי), פרוייקט מכורה, (לנוער חוסה), פרוייקט מועדוניות. אוניברסיטת בן גוריון, באר שבע: פרוייקט 12 (להשלמת הלימודים העיוניים), פרוייקט מעברים (מתן עזרה לעולים מאתיופיה), פרוייקט 30+ (השכלה גבוהה למבוגרים), עידוד מצוינות, פרוייקט נוער במצוקה, סיוע לאסירים משוחררים, מניעת סמים. אוניברסיטת תל-אביב: פרוייקט OSP (פעילות תוכנית שנתית לסטודנטים זרים), פרוייקט מצוינות, פרוייקט עידוד, פרוייקט מנהיגים צעירים.

מסקר שערכה הרשות לפיתוח הנגב, ושתוצאותיו פורסמו (יום ד´ 10.7.02) עולה כי אזרחי ישראל אינם רוצים לגור בנגב. עוד עולה כי תושבי הדרום חשים שמערכת החינוך אינה מעניקה לילדיהם סיכוי לממש את כשרונותיהם. בעקבות הסקר אמר יו"ר הרשות לפיתוח הנגב , שמוליק ריפמן, כי "למרות שנעשה רבות לשיפור התשתיות בנגב, זה עדיין לא מספיק", לדבריו. ממצא נוסף בסקר גילה כי למעלה מ-80 אחוזים מהציבור לא ביקרו בנגב בשלושת החודישם האחרונים.

מהסוכנות היהודית נמסר בתגובה כי הסוכנות הפסיקה את השתתפותה החל משנת הלימודים הנוכחית, כאשר חלקה של הסוכנות היה כשליש במימון הפרוייקט. לאחר 20 שנות מימון החליט חבר הנאמנים בסוכנות היהודית לצאת מהפרוייקט ולהפנות משאבים לקידום ההשכלה הגבוהה בפריפריה, בהם תושבי קו העימות ואזורי עדיפות לאומית, בני מושבים וקיבוצים. נמסר עוד מהסכונות כי רק בשנת 2002 היא השקיעה 8 מיליון ש"ח במלגות ותוכניות סיוע לסטודנטים ביישובי הפריפריה ואזורי העדיפות הלאומית. חברי הארגון מוסרים כי משרד החינוך מנסה לסייע ולמצוא מקור מימון.


מקור :NFCפופאי הוא רק מלח
עצם העניין >>
לצפיה ב-'ימיה האחרונים של מדינת ישראל..'
ימיה האחרונים של מדינת ישראל..
11/07/2002 | 22:34
26
99
מאת ברי חמיש-עיתונאי סופר, בספרו האחרון-הנ"ל "ימיה האחרונים של מדינת ישראל", המחבר מרחיק לכת אף יותר. הוא נוקב בשמות.
הוא מזהה את האוייבים הנסתרים של ישראל ומספר לקוראים מי באמת רצח את יצחק רבין ז"ל. התשובות לכל השאלות והתמיהות בסיפרו הקודם " מי רצח את יצחק רבין"

זה הספר המרכז את כל המחקר שעשה לריכוז הזה של המידע, אם יופץ ויובן כראוי, יש את היכולת להציל את מדינת ישראל. זה הרבה יותר מספר. זהו כלי חזק להגנה על מדינת ישראל...

chmish@netvision.net.il
עצם העניין >>
לצפיה ב-'..כתוצאה מרצח יצחק רבין ז"ל...'
..כתוצאה מרצח יצחק רבין ז"ל...
11/07/2002 | 22:50
4
14
הספר "מי רצח את רבין" מאת העיתונאי, סופר-ברי חמיש, מוכיח מעל כל ספק שיגאל עמיר לא רצח את רבין...

על מנת להבין את כל הקנוניה שמנהיגנו הביאו עלינו- עם ישראל, חובה על כולנו לקרוא את שני הספרים האלה, על מנת להסיר כל ספק, אין זה פירסום או שיווק הספרים הנ"ל, אלא אני מרגיש חובה להביא זאת לידיעתכם, כאחד שדן וכותב בנושא זה למעלה משנה, ולאחר שקראתי היטב את הספרים הנ"ל, החלטתי להביא זאת בפניכם, כמו כן הינכם מוזמנים להזמין את העיתונאי, סופר להרצאות בנושא, וכל שעליכם לעשות זה לשלוח למר "ברי חמיש" אימייל ואני בטוח שהוא יענה בחיוב...

chmish@netvision.net.il
עצם העניין >>
לצפיה ב-'איזה יופי'
איזה יופי
12/07/2002 | 00:11
3
11
הבן האובד שב מהקפור אל החום הלוהט,משהו מחריש את הדממה והשיממון שהיו כאן בימים האחרונים והפעם כמשווק ספרות ישראלית,מר פ"ש,גמרת להילחם את מלחמתם של העשוקים ויצאת להלחם את מלחמתו של יגאל עמיר יפה,אה שכחתי,הוא תימני,יפה שיש אשכנזי אחד בסדום אשר עדיין כוחו בכתיבתו ובאובססיתו.
עצם העניין >>
לצפיה ב-'פילוביץ´ וחלמיש - אתם הסכנה למדינה'
פילוביץ´ וחלמיש - אתם הסכנה למדינה
12/07/2002 | 00:56
2
10
בגלל אנשים הוזים כמוכים, שנותנים יד לכל מיני קונספירציות מסוכנות - המדינה שלנו נמצאת במצב שהיא נמצאת בו היום - ומי יודע איפה היא תגמור. תתביישו לכם ! אתם צריכים כל יום לעלות לקבר של יצחק רבין ז"ל ולהגיד לו תודה שלא רצחו אותנו כבר לפני 50 שנה. המקום של שניכם בתא ליד יגאל עמיר.
עצם העניין >>
לצפיה ב-'את הופכת אדם לקדוש?'
את הופכת אדם לקדוש?
13/07/2002 | 20:26
1
6
סליחה,אבל רבין לא היה קדוש ולא חצי קדוש!-גם לא רבע,,,,,,
הוא היה חלק ממערכת של אנשים-אלפי אנשים-שהגנו על המדינה!
היו לו גם פשלות-כמו לאדם ממוצע,,,,
רק בגלל שנירצח,אז צריך לבצע עבודת אלילים שמאלנית???.
עצם העניין >>
לצפיה ב-'את צודקת, קבלי את האימייל הנכון|'
את צודקת, קבלי את האימייל הנכון|
14/07/2002 | 23:24
6


chamish@netvision.net.il של העיתונאי/סופר ברי חמיש, שכחתי את ה-a....

עצם העניין >>
לצפיה ב-'רדידות וחסר מחשבה מסוכן'
רדידות וחסר מחשבה מסוכן
12/07/2002 | 01:40
20
4
אני לא יודע מי זה פילולוביץ´ שחר ויכול להיות שהוא אחד מאחרוני הוגי הדעות הגדולים של מדינת ישראל . האיש בכתבותיו על רצח יצחק רבין פשוט מסוכן ומביא את נושא ההסתה לגבהים מדהימים!!!יפה שתיקה לחכמים ועל אחת ואחת לט.................
מה לנו כי נלין על רבנים ומורים פאנטים המצדיקים את רצח מנהיג מדינת ישראל אם בקירבנו יושבים אנשים "נאורים" שמחפשים כל אמתלה לזכויו של הרוצח הניתעב מהרצליה ולהזכיר לכולנו , עד היום יש "הוגי דיעות" שמכחישים את השואה ומעניין מה דעתו של מר פילולוביץ´.
עצם העניין >>
לצפיה ב-'פילוביץ שחף '
פילוביץ שחף
12/07/2002 | 02:51
11
10
בני אדם סובלנים הם, למרות שלא נולדו כך. בהיסטוריה של עם ישראל למדנו כי הסבלנות והסובלנות היא דרך חיים. למדנו לכבד אחד את השני, לכבד דעות שונות ומגוונות (לפעמים זה קשה, אני מודה). ואכן אתה אחד מאותם אנשים מזן מיוחד, בעל דעות שונות.
אבל היום, אני סבורה, הקדשת את הסאה. התייסותך לרצח רבין ולאחראים לכך, קשה לעיכול, גם בקרב הימין הקצת קיצוני.
הפכת בעיני ובעיני רבים אחרים, לבוז, למשל ולשנינה. כפי שכתוב במלכים א ט, ז: "והכרתי את ישראל מעל פני האדמה אשר נתתי להם, ואת הבית אשר קידשתי לשמי אשלח מעל פני, והיה ישראל למשל ולשנינה"
יהירותך והעובדה כי אתה בטוח בניצחונך , תפגע בכך בסופו של דבר.ותהפוך לבוז בפי כולנו.

הפכת לנו כשורש פורה ראש ולענה. והכוונה, באם לא הבנת, כמקור רע, כאדם שלא רצויות דעותיו.

ושוב, לבל תטעה, התייחסותינו לכל הנאמר היא לדבריך בלבד ולא לאישיותך, אני לא מכירה אותך, למרות שאני יודעת מי אתה, אבל אני פוסלת מכל וכל את דעותיך. וכפי שאמרו חברי לפורום. הם מביאים צער ועלבון לחברה הישראלית.

ובל תשכח, לפני שאתה מתחיל להגיב ושולח חיצים רעילים לעברנו. לכל אחד מאיתנו מותר להגיב כרצונו בפורום, גם לך, אבל אתה התחלת - אתה קיבלת.
עצם העניין >>
לצפיה ב-'פילוביץ´ קרא את הקטע - אולי תחוש'
פילוביץ´ קרא את הקטע - אולי תחוש
12/07/2002 | 17:24
9
9
הזדהות גם עם יאסר ערפאת. פורסם היום באינטרנט.

ערפאת רומז: לא בטוח שאתמודד בבחירות;
מאשים: מחנה שרון שרצח את רבין - בשלטון

הוא הוסיף כי "שרון עושה טעות גדולה כשהוא פונה נגדי אבל הוא לא מבין את זה. אין לו שום יכולת לפגוע בעבודה שאני עושה. הדבר הכי חשוב בשבילי זה האנשים שלי, והמטרה להתקדם לקראת שלום תמורת אדמה כמו שסיכמתי עם ידידי יצחק רבין. אני לא יכול לשכוח, ואיש אינו יכול לשכוח, שהוא נרצח בידי קבוצה פנאטית ששולטת היום בישראל. הם מחזיקים את האדמה שלנו אבל רבין חתם איתנו על הסכם השלום". ערפאת אמר כי הוא מעריך שהעימות הישראלי-פלסטיני הפך מבחינת שרון לקרב אישי נגדו: "אבל זה לא המצב מבחינתי. וחוץ מזה לא רק אנחנו אלא גם רוב העם בישראל תומך בשלום האמיצים".
עצם העניין >>
לצפיה ב-'בקשה רשמית שנשלחה למבקר המדינה'
בקשה רשמית שנשלחה למבקר המדינה
12/07/2002 | 22:50
6
13
ולגורמים רשמיים נוספים בכלל וניבחרי ציבור בפרט בארץ ובחו"ל-מצ"ב הבקשה בשלושה קבצים בשרשרת הודעות הנילוות להודעה זו לנוחיותכם וליושרכם הציבורי והאחראי, ואנא לשם שינו, |שימו בצד את רגשותכם, שינאתכם הכללית והאישית, ותנסו להבין במה דברים אמורים, ואם תצליחו להפריך טענות אלו, אני הראשון שאזעק זאת קבל עם ועדה...


לידיעתכם ועדת שמגר קבעה שרבין ז"ל נורה פעמיים בגבו מטווח של 50 ס"מ, והמסמכים אשר יובאו בהמשך לנושא הזה, מוכיחים מעל כל ספק ש...:-
1. המשטרה קבעה שרבין ז"ל, נורה מטווח 0 {אפס} פעמיים בגבו.
2. כל הרופאים המנתחים והאחיות חדר ניתו בכלל וד"ר גוטמן בפרט, קבעו שרבין ז"ל נורה 3 {שלוש} פעמים: פעמיים בגבו ופעם נוספת מלפנים ובזמנים שונים...


להזכירכם בעוד כשבועיים מתחיל סוף סוף משפטו של- "אבישי רביב", בג"ץ דחה את בקשתו לבטל את כתב האישום שהפרקליטות והיועצהמ"ש לממשלה הגישו נגדו...." אין לי ספק שמדינת ישראל הכינה ועשה עיסקת טיעון עם "אבישי רביב", אבל ימים יגידו...

המשך יבוא...
עצם העניין >>
לצפיה ב-'המשך הבקשה-קובץ שני...'
המשך הבקשה-קובץ שני...
12/07/2002 | 22:52
5
5
לצפיה ב-'המשך הבקשה ואחרון-קובץ שלישי..'
המשך הבקשה ואחרון-קובץ שלישי..
12/07/2002 | 22:54
4
לצפיה ב-'ברוך שובך ...'
ברוך שובך ...
12/07/2002 | 22:56
3
1
להיכן נעלמת, זה תקופה ארוכה שפניך לא נראו בכל רחבי הפורום, מה יש נבהלת מכל הביקורת נשפכה עליך...

בכל אופן, רק ירדת מהמשמר וכבר נתונים שונים על אילת מתפרסמים והופכים לכותרות ...


מקווה שהיית בים כי פופאי הוא רק מלח ...
עצם העניין >>
לצפיה ב-'ידידי פופאי לא נעלמתי, נהפוך הוא...'
ידידי פופאי לא נעלמתי, נהפוך הוא...
12/07/2002 | 23:13
2
8
החכמתי, תרמתי וסגרתי קצוות, שים לב לב לאן נעלמתי, ואם אתה מבין ערבית אז אולי תתרגם לכל חברי הפורום, לאלה שטומנים את ראשם בחול, את מה שנתפס....במחסום "אפרת"- בשבוע שעבר בתוך ארגז משאית של 12 מטר {אורך הארגז}, מכוסה במיזרונים ובקופסאות קרטון ארוזות במאה יחידות כ"א, לנוחיותך/כם הקובץ הנילווה להודעה זו ולהודעה הבאה...

שים/מו לב לתאריך ומועד ההוצאה של המהדורה של החומר...
עצם העניין >>
לצפיה ב-'המשך חומר ההסתה שנתפס במחסום'
המשך חומר ההסתה שנתפס במחסום
12/07/2002 | 23:16
1
6
...אפרת בדרכו לנקודת האיסוף בתקוע הערבית...
עצם העניין >>
לצפיה ב-'המשך ואחרון חומר ההסתה-שיר המתאבדים'
המשך ואחרון חומר ההסתה-שיר המתאבדים
12/07/2002 | 23:18
5
לצפיה ב-'ממתי עראפת נעשה מודל לציטוט?'
ממתי עראפת נעשה מודל לציטוט?
14/07/2002 | 01:04
1
1
עוד "ידיד" כזה,ואבדנו!
עצם העניין >>
לצפיה ב-'אלוף במיל" בני פלד,צדק כשאמר'
אלוף במיל" בני פלד,צדק כשאמר
<< ההודעה הנוכחית
14/07/2002 | 01:43
36
"תגידו עלי המשוגע..", שחשב שליהודים יכולה להיות מדינה, למה

הוא התכוון כשאמר על עצמו משוגע על שחשב שליהודים יכולה להיות מדינה?
האדם החכם הזה הרי בתוך עמו חי,הוא ראה איך אנשי הארץ אוכלים אחד את השני.
הלחינם נולדה האימרה ארץ אוכלת יושביה ויושביה אוכלים אחד את השני

האמת היא שיש הרבה ישראלים מטונפים הרבה הרבה מעבר לאחוז הנורמלי בעם נורמלי...אפשר לומר שבעם נורמלי הרוב הם טובים והמיעוט מלוכלך...אצל העם הזה זה נראה בבירור שהרוב מלוכלכים והמיעוט הם הטובים והסובלים מהמלוכלכים. אל תשלו את עצמכם שאין סיבה לאנטישמיות, יש סיבה לאנטישמיות ויש סיבה למה שונאים באופן כללי ישראלים. אולי הטוב היחידי שיצא מהמצב הנורא בו נתונה המדינה. יהיה רק שהחרא של המדינה לא יצוץ יותר מעל לפני המים.
הוא-בני פלד ז"ל, אמר את אימרתו מתוך הכרת המצב הזה ומתוך הכרת ההיסטוריה של ישראל שפעמיים הפסידו את מדינתם- את חורבן בית המקדש, בגלל שינאת החינם וסכסוכים ופילוגים. הוא יודע שמצב זה לא ישתנה ולכן אמר את אמירתו הסופנית...יש לנו רק סיכוי אחד אם יהיה לנו את המזל שכוחות אצילים יגברו אצלנו ויעשו מהפכה אז תינצלו, לא נצליח אם ניתן לרפש ולרקבון לשלוט במימסד אזי אלו יהיו ימיה האחרונים של מדינת ישראל...

עצם העניין >>
לצפיה ב-'שלום שלום ואין שלום,,,,,'
שלום שלום ואין שלום,,,,,
13/07/2002 | 01:31
1
עקבתי בעניין,אחר התגובות שלכם למאמרים שמביא שחף,,,,,
מה אגיד לכם-אתם מתחרים בעדת כרישים רעבה!מתאים לאילתים?,,,,
מותר-ורצוי,להביא מאמרים/כתבות/דעות-גם אם זה לא מוצא חן בעיני קבוצה ספציפית של הציבור!
ישר מחברים את שחףלרוצח??סלחה,הגזמתם בתגובה!
מותר להביע תיהות וטענות על רצח רבין!
גםמשפחתו של רבין הביעה תמיהות!
תפסיקו לנסות להפוך את רבין לפרה קדושה-הוא לא!ואנחנו לא בהודו,שאסור לגעת בפרות,,
מספיק עם הצביעות!
לשחף מותר להביע את דעותיו מעל כל במה-ולכם מותר להתווכח על נכונותן---אבל לא לנסות לסתום לו את הפה!

עצם העניין >>
לצפיה ב-'ronnie yoffe...'
ronnie yoffe...
13/07/2002 | 00:01
7
2
ראשית אינך צריך להכיר אותי בכדי לאיית את הניק שלי כראוי, ולא כפי שעשית זאת.."פילולוביץ´ שחר"בתגובתך שלעיל...מה שמוכיח על התנשאות, גיזענות ובדרך מסויימת הכפשה, ומאחר והינך קצין בכיר במיל´ בצה"ל, מנהל סניף ישראר באילת בכלל ושדר בעל תכנית רדיו "יופה של שבוע בכל יום שישי", אני מצפה מימך לתקן את טעותך כמקובל בכלי התקשורת הכתובה, המדוברת והמדיה...לטיפולך

שנית- לתוכן תגובתך שמתיימרת לבוא מאיש נאור ומכובד שכמוך...תגובתי היא..|"חרקירי-אהוד ברק במבחן התוצאה"

שלישית- לגבי הסיפא שבתגובתך "הנאורה"...ציטוט:"עד היום יש "הוגי דיעות" שמכחישים את השואה ומעניין מה דעתו של מר פילולוביץ"..."סוף ציטוט מתגובתך אלי, תגיד לי מר ronnie yoffe מה דעתך על הקישור המצ"ב...לאור שאלתך אלי שלי היא מובנת מאליה כמו שנאמר..."שאלה רטורית גרידא..."


עצם העניין >>
לצפיה ב-'התנצלות והבהרה'
התנצלות והבהרה
13/07/2002 | 02:28
6
1
הריני מביע את צערי על שיבוש שמו של מר פילוביץ´. שמו כפי שמופיע באתר זה הינו : פילוביץ´ שחף.
לעצם העניין: איני מבין , מר פילוביץ´, את דבריך ואינני מסוגל לקלוט ולהבין מה הקשר בן עיסוקי בעבר או בהווה למהות העיניין שעליו אנחנו מדברים. אינני מבין גם את המושג "במבחן התוצאה" שאתה לא מפסיק לכתוב בכל מאמרייך המלומדים.
רבין נרצח על ידי פושע עלוב , קטן ומוקצה הניקרא יגאל עמיר ימח שמו שלמד את תורת השנאה מתוך כתביהם של עשבים שוטים הנמצאים בימין הקצוני וחלקם אפילו נושא תואר של רב בישראל. אם להשתמש בלשונך שלך, הרי במבחן התוצאה, אנשים כמו עמיר, אחיו ודומיהם הם אלו שיביאו לקיצה של המדינה הדמוקרטית היחידה במזרח התיכון ולצערי, בניגוד אליך ידידי המלומד, אין לי מספיק יידע לצטט כותבים וסופרים רמי מעלה, כפי שאתה מתהדר בהם, לחיזוק טענותי.
על התנשאות, גזענות ודיעות פוליטיות , הרשה לי, מפאת כבוד הקוראים וכבודך שלך לא להתווכח איתך.
עצם העניין >>
לצפיה ב-'ronnie yoffe אני מקבל את התנצלותך..'
ronnie yoffe אני מקבל את התנצלותך..
13/07/2002 | 03:10
3
7
ראשית - לגבי הקשר בין עיסוקך לתגובתך, ובכן כאיש תקשורת בקול הים האדום בכלל, קצין בכיר בצבא וכמנהל סניף בחברה ציבורית/פרטית, מן הראוי {לדעתי} שלא תרד לרמתם של....זאת דעתי, ולדעתי יש קשר, אני לא אעשה לך זאת, אלא אם תתן לי סיבה חד משמעית.
שנית- לגבי מבחן התוצאה...." בית משפט העליון- השופטת דורנר החליטה בפסק דין חד משמעי להעניק משפט חוזר לעמוס ברנס, {אחרי 25 שנה} בחודש מאי האחרון, ורק השבוע, יצאה הודעה לעיתונות שהיועצה"מש לממשלה ופרקליטת המדינה יחליטו מה לעשות בנידון, כי הם לא יכולים להגיש כתב אישום חדש לאחר 25 שנה מאז הורשע עמוס ברנס ברצח רחל הלר, ז"א שהם יחליטו בקרוב שעמוס ברנס יוצא זכאי כשלג מרצח "רחל הלר..."

האם ידוע לך שהשופט חיים כהן שנפטר לא מזמן בא במיוחד לכלא לבקש סליחה ומחילה מעמוס ברנס וביקש מימנו לבקש חנינה אחרי 3 שנים שהוא מרצה את עונשו, ועמוס סרב לבקש, ואחרי 3 שנים נוספות, חיים כהן בעצמו חתם על בקשת החנינה בתנאי שעמוס ברנס יהיה זכאי לבקש משפט חוזר, ועמוס ברנס שוחרר לאחר 10 שנים וזאת לאחר שנגזר עליו מאסר עולם, והיום לאחר 25 שנה הוא מחכה עכשיו להחלטתו של היועצהמ"ש לממשלה באם להגיש כתב אישום חדש או להוציאו זכאי.....לידיעתך


ronnie yoffe - יגאל עמיר הורש ברצח רבין על ידי בית המשפט בישראל ומבחינתי שישב בכלא עד סוף ימיו.
אבל אם יש ספק אזי אין ספק, חובתנו לבדוק ולרדת לעומקם של דברים, ואני מבטיחך שבהמשך עוד אתה וכל עם ישראל יופתע, ואני מתכוון לעם ישראל ולא לשילטון האוליגרכיה שיודע באמת את האמת האמיתית...המשך לעקוב אחרי העובדות והראיות שיוצגו בהמשך...

זכור- אין חדש תחת השמש, אני מצפה מימך במיוחד לשיקול דעת נכון בהבנת הניקרא..." משפטו של אבישי רביב מתחיל בעוד כשבועיים, תעקוב אחרי המשפט...

עצם העניין >>
לצפיה ב-'תודה למר פילוביץ´'
תודה למר פילוביץ´
13/07/2002 | 14:57
2
1
אם אינך נגוע בימניות פאנאטית קיצונית ואינני מתכוון למפלגות הלגיטימיות בישראל : מחרות (קליינר) ועד רק"ח ואם יש בך ספק לגבי מעורבותו של עמיר ברצח , אין לי בעיה אתך ודיעותיך. אבל, כל זמן שרשויות החוק בישראל וזה מה שיש לנו לטוב ולרע , קבעו את פסיקתם הרי יגאל עמיר הינו רוצח רבין שאשמתו הוכחה מעבר לכל ספק וכמובן אעקוב אחרי משפטו של מר "שמפניה" בקשב רב.
בכל מיקרה וזה ברור מאליו, אינני עוסק בהכפשות אישיות וכדמוקרט אמיתי אני סבור שלא רק זכותו של כל אחד להביע את דעתו אלא חובתו עד שזה מגיע להסתה וגזענות לשמה כמו החוק המתגבש שיהיו בארץ ישובים טהורים לגרמנים בלבד ואסור להכניס לשם יהודים או שחורים או .... סליחה, ליהודים בלבד שלערבים אסור להכנס לשם. אני לא יודע מה החוק אומר לגבי דרוזים ששירתו בצבא או בדואים שמהווים את רוב הגששים לאורך גבולות המדינה או הצ´רקסים שמחוייבים אף הם בשרות ביטחון מלא. הרי כל אלו אינם יהודים כשרים כדת משה רבנו. מה דעתך בסוגיה זו?
אגב, לכבוד לי להתמודד עם דיעות המנוגדות לחלוטין לדיעותי .
עצם העניין >>
לצפיה ב-'תחזקנה ידייך רוני יופה'
תחזקנה ידייך רוני יופה
13/07/2002 | 15:24
5
לצפיה ב-'ronnie yoffe שבוע טוב...'
ronnie yoffe שבוע טוב...
13/07/2002 | 19:38
8
ראשית- לא אני לא נגוע בימניות פאנטית קיצונית, נהפוך הוא אני בטוח {לא חושב} שהן מזיקות למדינת ישראל בכלל ולעם היהודי היושב בה בפרט, זה נכון לגבי השמאל הקיצוני, שעליו כתב הסופר צבי שילוח ז"ל, בסיפרו "שמאלנות בישראל..." והספר מדבר בעד עצמו

שנית- אני בדרך כלל ניצמד לעובדות וגם אז, אני סופר עד 10 הפוך {לספור עד 10 הפוך לוקח קצת יותר זמן...} לפני שאני אומר או כותב אותה...

כפי שכתבתי יגאל עמיר מבחינתי הורשע בבית המשפט ונימצא אשם, ועד שהאמת לא תצא החוצה הוא מבחינתי ירקב בבית הסוהר, באשר לספקות..."אני מקוה שבחומר המעט מיני רבים, שצירפתי בהודעותי הקודמות יכול להמחיש לך ולאחרים שיש דברים בגו, אבל כמו שאמרת נעקוב כולנו מחד ונעשה את המוטל עלינו מחד כל אחד על פי דרכו ועל פי אמונתו, והכל על פי חוק...


שלישית- באשר להחלטת ממשלה לגבי מה שציינת לעיל..."אסור לערבים להתיישב בישובים קהילתיים יהודיים...", ובכן...:-
אכן החלטה אומללה ולא חכמה, יחד עם זאת הישוב היהודי בכלל ובמדינת ישראל בפרט צריך ואף חייב לשמור על יחודו כיהודי ציוני, שמדינת ישראל היא מדינת היהודים, וזה לא נושא לויכוח בכלל...

אגב לכבוד גם לי להתמודד עם דיעות מנוגדות לכאורה, רק מה שחשוב הוא שחובתנו שכל דעה חייבת לפחות להיות מבוססת על האמת האמיתית, להזכירך "חיים ישראלי" סיים את תפקידו במשרד הביטחון אחרי ששירת נאמנה כעוזרם של כל שרי הביטחון במדינת ישראל , החל מבן גוריון וכלה בבן אליעזר, וכדאי שתקרא את המאמר/ראיון שנעשה עימו... "בקשר לאמת האמיתית על ההיסטוריה המשוכתבת במדינת ישראל...

עצם העניין >>
לצפיה ב-'רוני יופה - יישר כוח על דבריך'
רוני יופה - יישר כוח על דבריך
13/07/2002 | 19:26
1
5
אני מצטרפת לתגובתך על דבריו של שחף פילוביץ´. האמת היא שרציתי להגיב שוב על דבריו, אבל נמלכתי על דעתי. צריך המון כוח וסבלנות להיכנס לדיון בנושא רצח רבין, במיוחד עם אדם בעל דעות ימניות קיצוניות כשחף פילוביץ´.
את הויכוחים אני משאירה לחברי פורום הליכוד והימין הקיצוני של תפוז, שם הוא כותב. ראוי לציין, וכדאי לכן להציץ, כי הם מתמודדים איתו בצורה ראויה לשבח.

שלך פוזה

דרך אגב, האם יש חדשות בנוגע לפנסיה של אסי בן חמו. ממה ששמעתי, יש עוד כמה אנשים בעיריית אילת שפרשו עם פנסיה שערוריתית בעלת הרבה אפסים. אולי גם אותם כדאי לגייס שוב לשורות עיריית אילת. שגם הם יעבדו ויעשו טובה לעובדים.
עצם העניין >>
לצפיה ב-'מבחן התוצאה...'
מבחן התוצאה...
13/07/2002 | 19:39
3

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ