במיוחד לאהובה לוי נציגת השמאל..

pilovich shahaf

New member
במיוחד לאהובה לוי נציגת השמאל..../images/Emo128.gif

הקיצוני באילת....
מצ"ב- גם שירה האחרון של רחל המשוררת לפני שננטשה למות על ידי חבריה "מקבוצת כנרת" אבותיהם של פושעי אוסלו...:- רחל המשוררת על פי ד"ר מילשטיין...

pilovich shahaf

New member
לאהובה לוי- המשך...../images/Emo128.gif

ענישה לא חוקית לא הלכתית ולא אזרחית...:-על פי ההלכה אין להעניש בנים על חטאי אביהם, וכן על פי חוקי האו´ם (ע(ק)כו´ם) אין להעניש משפחה של מתאבד איש בחטאיו יענש.. לכן אין להעניש את משפחות המתאבדים שרובם אגב עניים מרודים ובשכלם נירפים אלא יש לחסל שיטתית את כל ההנהגה בדרג הביניים כל מי שמתחת לאבו-עמאר דרגה שלישית צריך להיות קבוע על כוונת האלביט. לגרש, לגרש, לגרש לעזה, זה חוקי, כל מי שיש בו בדל חשד למעורבות טירוריסטית...

pilovich shahaf

New member
אהובה לוי קבלי את השותף לעסקים../images/Emo128.gif

מוחמד דחלאן- של גינוסר, שחק, פרי ויוסי ביילין....
"העם הפלסטיני חושב על נקמה - לא על תהליך שלום" מוחמד דחלאן, מפקד מנגנון הביטחון המסכל בעזה וחבר צוות המשא ומתן הפלסטיני, סבור שגם ביקור פאוול לא יביא לפריצת דרך מדינית, ומתעקש כי לא יהיה שום משא ומתן לפני נסיגה מלאה של צה"ל. "אלה בישראל שצריכים היום לראות טנקים ישראלים בערי הגדה, יגלו שכל המבצע הזה לא הביא להם שום בטחון", הוא אומר... עלי ואקד להזכיר לכם שהאמריקאים לחצו חזק לאפשר פגישה למוחמד דחלאן, יאסר עבד רבו, סאיב עראקת ותראו מה יצא מהפגישה, דברי עראפת במיבזק לעיל, כמו כן אהובה לוי, את בטח לא תשכחי את שיחות טאבה...

poza

New member
חשבתי שירדת מאהובה לוי היא הרי

מצהירה שהיא רק עקרת בית ולא פוליטיקאית. ואם לא שמעת את פינתה הבוקר בתוכנית של אמיר הפסדת. ממש זלגו לי הדמעות.והרחמנות הציפה את ליבי.

pilovich shahaf

New member
poza לא עליתי על אהובה לכן אני..../images/Emo4.gif

לא צריך לרדת, אבל מאחר וכבר שאלת אותי, את צריכה להבין לדעתי הרבה יותר מימני ומכל אחד אחר, שאהובה לוי מייצגת את השמאל הקיצוני באילת, וזה לגיטימי במדינה דמוקרטית.....
לכן המנטרה שהיא חוזרת עליה לפחות ב- תכניות האחרונות שלה בפינתה "ארץ אהובה" היו אותו דבר, אותו מסר, אותה גניבת דעת הציבור, בנתונים לא נכונים, מגמתיים והייתי אומר שיקריים לחלוטין..
לא , לא יצא לי לשמוע את פינתה השבוע, אבל אני מאמין לך שבכית...
דרך אגב, מה דעתך על הכתבה הבאה, שעוסקת במחדליה של הרפואה במדינת ישראל..כנסי לקישור הבא
את עדיין חייבת לי מספר התיחסויות להודעות שלי בכלל ולאחרונה בפרט.."חקירה במים עמוקים...

poza

New member
פ"ש - הכתבה רק ממחישה את העובדה

המצערת ששרותי הבריאות שלנו מקפחים אותנו ולא מיועדים לכולנו. אם אתה לא חייל, אתה נדפק. אז בואו כולנו נתגייס בצו 8. למען בריאותנו. אגב, אתה עושה עדין מילואים? יש סיכוי שיגייסו אותך בצו 8 והפורום הזה ישאר לבד? ולגבי תגובתי על מה שכתבת על אהובה לוי, קרא תגובתו של מרקו וזהו.יש לנו דעה דומה בנושא.

pilovich shahaf

New member
poza להצטער זה לא מספיק מבחינתך../images/Emo31.gif

עליך לנצל את כישרונך, קשרייך העיתונאיים והתקשורתיים לעשות רעש תקשורתי בנושא בכלל ולהעלות את ד"ר אפשטיין, מנהל בית חולים יוספטל באילת, ולשאול את האחרון, האם הוא בית החולים שבאחריותו, מוכן וערוך לתת לציבור את התרופה , באם חס וחלילה נזדקק לזאת...
באשר למילואים...כן אני גוייסתי ואני הולך ב- 30 לחודש זה...
באשר לתגובתך..." ? ולגבי תגובתי על מה שכתבת על אהובה לוי, קרא תגובתו של מרקו וזהו.יש לנו דעה דומה בנושא.
{סוף ציטוט מהסיפא שבתגובתך} הריני מפנה אותך לתגובתי למרקו וזהו בדיון זה, וזה גם עונה על תגובתך...

poza

New member
פ"ש אני לא יודעת בדיוק מי אתה חושב

שאני, אבל אין לי שום כישורים עיתונאיים ותקשורתיים ואין לי שום אפשרות לעשות רעש תקשורתי או לשאול את מנהל בית החולים. אלא כאדם, אזרח פרטי.. והרעש התקשורתי שאני עושה כרגע, הוא רק באמצעות הפורום הזה. אז שוב, למען הסר ספק. אני לא אורי פריגל ולא סער שפירא. אני תושבת אילת ותיקה שתחביבי בין השאר קריאת עיתונים ואיסוף חומר וכתבות מעניינות בתחומים שמענינים אותי. יש לי ארכיון בבית, אבל לא מהסוג שאתה חושב. ואת הכישורים שלי הפגנתי פעם בפני תלמידים באילת. ובזה נגמור את הסיפור והניחושים לגבי זהותי. היתרון של פורום זה הוא האנונימיות. וכמו שאני לא מגלה לכל הקוראים את זהותך, לפחות על פי מה שנודע לי, השדר התימני, עיראקי, אז אתה אל תעסוק בניחושים ותתרכז בעיקר.

poza

New member
איפה אתה עושה מילואים - במשמר המפרץ

יחד עם פמלה אנדרסון

poza

New member
שימו לב תושבים יקרים אל תפספסו

ברוכים הבאים לאילת. העיר אילת, שחגגה לא מכבר יובל שנים להיווסדה, גדלה והתפתחה מאוד בעשור האחרון והפכה למוקד התעניינות בינלאומי, אליו מגיעים מדי שנה בשנה עשרות אלפי תיירים מכל קצות תבל ומאות אלפי נופשים מכל רחבי ישראל. סיבות רבות ומגוונות הפכו את אילת לעיר התיירות המובילה בישראל - מיקומה בין הרי אדום לחופי ים סוף ובין שתי מדינות עימן יש לנו יחסים של שלום - ירדן ומצרים - מזג אוויר קייצי כמעט בכל ימות השנה, אתרי צלילה מרהיבים, בתי מלון מפוארים ועוד. אך הסיבה העיקרית להצלחתנו, היא תושביה הידידותיים של אילת העוסקים כבר שנים רבות בתיירות ומלונאות ומקבלים בסבר פנים יפות כל תייר ואורח בעירנו. לענף התיירות בנוסף לפרנסה שהוא מעניק, יש ערך מוסף שאין בשום ענף אחר, והוא האפשרות להכיר מקרוב בני עמים, לאומים ותרבויות אחרות, דבר שלימד אותנו, כי למרות הריחוק הגיאוגרפי, הגבולות, והבדלי המנטליות בין מדינה למדינה, העולם מורכב בראש ובראשונה מבני אדם, שלכולם שפה משותפת אחת - הרצון להכיר ולהתקרב לבני אדם אחרים. רבים מתושבי אילת, לא יצאו מעולם מתחומי מדינת ישראל, אך חשים כאילו ביקרו בצרפת ובאנגליה, משום שמאות אלפי תיירים ממדינות אלו וממדינות נוספות, ביקרו אצלנו במהלך השנים והביאו איתם את שפתם, את מינהגיהם ואת ניחוחות ארצם. אני מזמין אתכם לבקר בעירנו היפה ומקווה שתהנו מכל רגע. אשמח אם בתום ביקורכם באילת תכתבו אלי, שנוכל ולתקן ולשפר את הטעון תיקון, במיוחד אם יש לכם הצעות לייעול ושיפור, כדי אם יש כזה, להנאתם ולרווחתם של המבקרים והנופשים באילת. בשם כל תושבי העיר אילת - ברוכים תהיו. שלכם, גבי קדוש ראש העיר אילת

אדון שחף. שלום רב לך.../images/Emo150.gif

אני כבר זמן רב עוקב אחר ההודעות שלך. עם רובם אני לא מסכים, אבל על טעם ועל ריח אין להתווכח, ואני מבין שלא כולם יכולים לצדוק. ולכן אני מקבל את הטעויות שלך.(
) אני, במונחים שלך ,נחשב מבחינה פוליטית למזוהה עם השמאל. בניגוד עליך, אינני רואה את הפתרון בתגובה צבאית או במסע צלב נגד הפלסטינאים. אני ער ומודע בהחלט לצורך הבסיסי שלנו בבטחון. ואינני חושב כי תוקפנות נגדית תתרום במובן כל שהוא לשיפור מצבנו. אישית, אני אמוד אוהב לראות אנשים כמוך, שפעילים באינטרנט ובתקשורת בכלל, ומאוד קל ונוח להם לצעוק ולהגיד לכולנו מי אשם. ולמה ככה ולמה ככה. אני רוצה לשמוע ממך פעם אחת מה התוכנית שלך, אם אתה שולל כל ניסיון לפתרון, מה אתה מציע, במה אתה מאמין? במלחמה? שנכנס באמ אמא שלהם? שניכנס רק 40 קילומטר? הרי מזמן עברנו את הקילומטר ה40! אתה מצויין, אתה תותח בלהגיד לכולם איפה הם טעו ולהצביע על הצד השני ולהגיד הנה תראו, דבר שמזכיר לי את שרון באופוזיציה, זוכר? כיסאות עור צבי? שנאם לברק כיצד הוא מקים ממשלה רחבה כל כך? זה די אירוני לשמוע היום, כאשר לשרון יש את הממשלה הרחבה בתולדות המדינה. הרי "לימין" תמיד קל ונוח לצעוק מהאופוזיציה, או לחלופין גם מהקואליציה ללא שום תחושת אחריות כי את הדברים שהם אורמים הם צריכים לקיים אז ידידי שחף, איניני יודע בן כמה אתה וכמה אתה מעריך אנשים מבוגרים ממך, וללא שום קשר, ישנה גם איזו מידה של כבוד, שנהוגה בהתייחסות כלפי אנשים. למרות שאתה לא מסכים עם דעותיה של אהובה לוי, וזה לגיטימי לגמרי כי אחרי הכל אנחנו חיים בדמקורטיה (?), תנסה להיות פחות מזלזל ופחות פוגע. כי לי אישית זה אומר שאתה מנסה לחפות על טיעון חלש בהשלחת בוץ על מתנגדיך. הרי קונפיציוס אמר את זה הכי טוב:" במידה ואתה לא יכול לשכנע אותם, בלבל אותם." שלך,

pilovich shahaf

New member
מרקו וזהו...אם באמת קראתה את ..../images/Emo4.gif

רוב הודעותי בנושא, היית מבחין מיד באני המאמין שלי, יתרה מזאת, אני בדרך כלל מבסס אותן על עובדות מהעבר ומההוה, לכן אענה לך בקצרה בכלל ובמבחן התוצאה...."זה אנחנו או הם"
אני מקוה שניכנסת לקישור האחרון שהבאתי בהודעתי האחרונה לאהובה לוי בנושא החינוך ברשות הפלשטינאית, ואם לא אזי כנס לאתר, ותגיד לי מה אתה חושב על רמת החינוך, איך כתבתי זאת באחת מהודעותי..."ש- 10 שנים של הסכם אוסלו הביאו לנו עוד 100 שנים של שינאה וחורבן, תצפה בסירטון ותבין על מה אני מדבר.....

poza

New member
מרקו וזהו - כל הכבוד מילים כדורבנות

נהנתי לקרוא. תמשיך כך.

pilovich shahaf

New member
מרקו וזהו, לאור הנאתה המזוכיסטית../images/Emo61.gif

של poza, אזי אבקש מימך מה שויתרתי לך בתגובותי לך שלעיל, ובן בהקשר לציטוט הזה מהודעתך...:- "אני כבר זמן רב עוקב אחר ההודעות שלך. עם רובם אני לא מסכים, אבל על טעם ועל ריח אין להתווכח, ואני מבין שלא כולם יכולים לצדוק. ולכן אני מקבל את הטעויות שלך.()...סוף ציטוט. מרקו וזהו...:- ראשית- ברוכים הבאים לפורום עצם העיניין, זוהי הודעתך הראשונה בניק זה...
שנית- ניכנסת , כתבתה, ומי שמסתכל מהצד {קיבלתי שני מסרים בנושא}, יבין ומבין שכל מטרתך זה לנגח ולקעקע את מה שאני כותב, על מה שאני כותב וכיוצ"ב... אתה לא חושב שאתה חוצפן ויכול בדרך זאת לדרדר את רמת הפורום...
שלישית- בציטוט שהבאתי לעיל מתגובתך אלי, "אתה מציין שאתה מקבל את הטעויות שלי, ובכן תראה לי בבקשה טעות אחת, שתיים , שלוש,...כמה שתרצה, רק בדף הזה/עמוד זה יש מספיק הודעות ותגובות שלי, האם תוכל להאיר את עיניי על טעויותי שאותן ציינת שאתה מקבל אותן...
להתיחסותך העיניינית...

אבו-דני

New member
מרקו פולו והבריחה מהשמורה

--- שמורת השמאלנים..לאחר זוועת אוסלו המקום היחיד שניתן לצפות בהם ולא....ממרחקים...הלא היא שמורת האוילים... פעם לפני שנים הרגישו קבוצת שוטים שהנה הם הם המדענים של כל הימים ואו אז פצחו לנו על גבינו בסדרת ניסויים.. הביאו לנו מתוניס עטופי כפיות אריות ונמרים... ומה מטרת הניסוי? להפוך חיות-טירוריסטים לצימחונים.. לאחיהם הנרגנים והמפוקחים ענו: הן זו אחרית הימים וגר אבו-עמאר עם רבין ופרס השושבין בזולה בעמק השוטים

ים ושמש

New member
שלום גם לך מרקו פולו!../images/Emo66.gif

אני מרשה לעצמי לכתוב לך-כי אני מבינה מדבריך,שאתה אוהב אנשים שפעילים בתקשורת..... בתור ימנית גאה-אני עונה לך על שאלותיך,שאני מאמינה שהפנת בעצם לכל הימניים-לא רק לשחף ידידנו.... אז מראש אני אומרת ומצהירה: אין פתרון!!!!! כעת-מה עושים?נילחמים. במי?-באויב. מי האויב?-כל מי שלא רוצה שאחייה בבטחון. האם המלחמה היא "תוקפנות נגדית"?-לא-זו תוקפנות הדדית.... אני מאמינה שזכותנו על הארץ הזו-קודמים ועמוקים מזכותםשל הערבים. זו אמונתי,וזו זכותי הלגיטמית לחשוב/להאמין/ולהביע אותה. אני עקרונית בעד פשרות בחיים-אבל-כאשר ישנו אמון בצד השני. 100 שנות הכרות עם הערבים-לימדוני,לא להאמין לשום חתימה או הבטחה שלהם. אני מאינה-שמי שדבק בעקרונותיו-הוא ינצח. לגבי שרון-אני מסכימה איתך-שהוא לא עמד בשום הבטחה והצהרה שנתן. בברכה

למעלה