מורי חן כתב וצלם עיתון העיר באילת

pilovich shahaf

New member
מורי חן כתב וצלם עיתון העיר באילת../images/Emo124.gif

שאל את הפנל המכובד במושב השלישי, של הכנס שנערך ביום חמישי האחרון באוניברסיטה בתל-אביב..."מי יציל את המפרץ"-אילת כמובן, ולדעתי הוא ולא אנחנו קיבלנו תשובה...
לדעתי האישית, בכדי להציל את מפרץ אילת, יש להודות בראש ובראשונה, קבל עם ועדה ש..."זיהום ציבורי מזהם את מפרץ אילת", כמו כן היועצהמ"ש לממשלה חייב להתערב באופן חד משמעי על חקירה משטרתית בנושא, כי כל המעורבים בנושא, שייכים לתיבת פנדורה שעומדת להתפוצצץ לנו בפנים, ויפה שעה אחת קודם...
על תושבי אילת לשלוח עצומה ליועצהמ"ש לממשלה בדרישה למעורבותו על פי חוק ולתת גיבוי לראש הרשות המקומית מר גבי קדוש למכתבו מה- 20 לחודש זה, כפי שהובא בפניכם בדיון הקודם...

poza

New member
"זיהום ציבורי מזהם את מפרץ אילת"

ואת זה גבי קדוש אמר ולא אתה. אז אל תגנוב לו סיסמאות. אגב, תגיד היועץ המשפטי לממשלה והמשטרה יודעים על זה, או שאתה רק מנדב אותם כל הזמן. ותמצא לי תושבי אילת שמוכנים לכתוב עצומה ואני מורידה בפניך את הכובע. את אף אחד זה לא מעניין יותר. מי יציל את המפרץ - אפשר לחבר שיר על משקל הפיזמון "מי יציל את הבית שלי" מכיר.

pilovich shahaf

New member
אם תפשפשי היטב בין ניירותיך...../images/Emo63.gif

שבארכיונך, תבחיני במכתב ארוך ומייגע, כתוב בכתב יד גדול ובטוש שחורה, שנשלח לשר התחבורה דאז, מר יצחק מרדכי בשנת 1998, שגם כיהן כיו"ר המועצה החברתית במדינת ישראל, תחת הכותרת..."תלונה רשמית נגד ר/ח איתי בארי-ר/ח הנמל לשעבר...", ושם נידמה לי בדף הרביעי או החמישי, רשום המשפט הזה...
דרך אגב איך היה הביקור שלך אצל מרואן נופי, ביררת אצלו את נושא הכיכרות בכלל ואת כיכר צייגר בפרט...

poza

New member
צר לי פ"ש אבל אין ברשותי מכתב ארוך

ומייגע הכתוב בכתב יד ובטוש שחור. אז אולי תעשה מאמץ ותסרוק אותו עבורנו. ומה הקשר לרב חובל איתי בארי. ולגבי הביקור אצל מרואן נופי, טרם הספקתי לבצע אותו. הוא עסוק מידי בבניית ככר ע"ש פוזה.

poza

New member
ככר עליך פילוביץ´

תגיד פ"ש אם אבקש יפה, גבי קדוש יבנה לי ככר? כבר סימנתי את המקום האולטימטיבי בשבילי. ואולי תבקש גם? איפה אתה בוחר?

pilovich shahaf

New member
poza עכשיו את עושה עלינו poza ../images/Emo6.gif

אין ברשותך את המכתב הזה, אזי אולי טעיתי בניחוש שלי לגבייך, ובאשר לבקשתך כל דבר בעיתו, ולשאלתך לגבי ר/ח איתי בארי, הצחקת אותי, אילתית כמוך לא יודעת, על מי את עובדת...
רב חובל איתי בארי דון קורלאונה של מפרץ אילת, לפחות זה היה נכון עד לפני חצי שנה בערך, שבו הוא נתבקש לסיים את עבודתו ולצאת לפנסיה.....המשך יבוא
באשר לפגישתך עם נופי, נו הרי אני לא מצפה שתספרי לנו, הרי את אילתית,לא...
poza תפסיקי לעשות עלינו poza

poza

New member
פ"ש אני מתה לדעת מי אתה חושב שאני

זה מצחיק אותי. הרי לעולם לא תדע מי אני, וכבר נתתי מספיק רמזים, אז תפנים, כנראה שטעית בניחוש לגביי. ועכשיו לעניננו. אני שואלת שוב לגבי רב חובל איתי בארי. אמנם אני אילתית ותיקה, אבל צר לי על הבורות, אני לא יורדת לסוף דעתך המלומדת אודות אותו בארי שאתה קורא לו "דון קורלאונה של מפרץ אילת". אני מבינה שאתה מקטלג אותו יחד עם ידידך הדר´ שליזנגר. האם גם הוא אחראי למחדלים במפרץ. אולי תעשה רשימה של האחראים. ובואו נבדוק מי לא נמצא שם? בתי המלון? ראשי הערים לדורתיהם? הדייגים? הצוללנים? הסירות והיאכטות? נו באמת, מראש המוסד הייתי מצפה לקצת יותר פירוט ואומץ. תגיד מה הקטע של המזוכיסטית. למה נראה לך שאני כזו. ופ"ש אשרי המאמין הגענו לימים טובים שפוזה עושה עליך פוזה. תגיד בחרת כבר ככר?

pilovich shahaf

New member
זיהום ציבורי מזהם את מפרץ אילת..../images/Emo93.gif

שבעה עלי תאנה גילגלו את תכניתו של ראש עיר אחד, ונכון להיום נשארו רק שני עלי תאנה...

poza

New member
אתה מתכוון למוכר הרהיטים -רפי הוכמן

ואם אכן זה כך. מה יש לך נגדו מעבר לחוף הדקל, חוף חברת חשמל, מפלצות הבטון, השם בו זכו בתי המלון על קו החוף, מפלצות הבטון העירוניות(השם בו זכו ארבעת המגדלים המפחידים בשחמון, ועד החלטות שונות ומשונות שהכריעו את גורלה של העיר אילת. ומיהם שבעה עלי התאנה שגלגלו את תוכניתו של ראש העיר. צוובנר, לוין,.... או שמא אני טועה ובכלל לא בכיוון. ומיהם שני עלי הטענה שנותרו? אגב, בחרת כבר ככר?

*השליח*

New member
החברה להגנת הטבע ורשות שמורות הטבע

והגנים הלאומיים:הארועים סביב שני הארגונים האלו, מזכירים לי משהו שכתבתי לפני חודש בפורום אחר. אז הנה העתק: הארגונים ההתנדבותיים, מהווים מסגרת פעולה דרכה ניתן לקדם נושאים שהטיפול הממשלתי בהם אינו מספק. מן הסתם - ארגונים התנדבותיים הם יוזמה מבורכת. אבל - מה קורה כשהממשלה מתחילה לכלול את הארגונים ההתנדבותיים בתכנית הפעולה שלה? כלומר - כשהממשלה מודעת לקיומם של הארגונים, וסומכת על כך שהם יבצעו פעולות שלמעשה היא צריכה לעשות? הנה סדר התרחשויות תאורטי, שבסופו נותר האזרח ללא השירות המגיע לו: שלב א´ - הממשלה נותנת שירות. שלב ב´ - עקב הנוהלים, השירות אינו מקיף את כל הנזקקים לו או אינו מספק את כל הצרכים. שלב ג´ - קם ארגון מתנדבים המטפל בתחום שאינו מטופל ע"י הממשלה. שלב ד´ - הארגון ההתנדבותי מקבל סיוע ממשלתי ומרחיב את פעילותו. שלב ה´ - המשרד הממשלתי האחראי מסיט תקציבים שנועדו למתן השירות, לפעילויות אחרות. בזכות הפעילות ההתנדבותית, אין פגיעה אזרחים, ואין מחאה. שלב ז´ - הסעיף התקציבי משרד הממשלתי מעודכן "לפי הצרכים בפועל" ומוקטן. שלב ח´ - עקב קיצוץ תקציבי, מופסקת התמיכה בארגון ההתנדבותי. אופס....עכשיו כולם מתעוררים וצועקים שהשירות הנדרש לא ניתן, אבל הממשלה "מראה" שלא חל שום שינוי בסעיף התקציבי הרלוונטי... אז, התנדבות במערכת שלטונית כמו שלנו - כן או לא? ואם כן - האם לשים גבולות?

poza

New member
ולפני שאני פורשת - אמיר מה קורה

עם החיות בחי בר. הוא לא נסגר, אפרופו תקציבים של רשות שמורות הטבע. והאלמוגים, מי יגן עליהם כעת שהאתר לקראת סגירה? אשמח לקבל תשובה. אני דואגת לדישון שלי. שלך פוזה

למעלה