ראש המוסד - שאלת מודיעין

פ ו פ א י

New member
ראש המוסד - שאלת מודיעין ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif

לאחרונה הולכים ומתגברים תפיסות החשיש של מבריחים מירדן וממצרים באזור משולש הגבולות ודרומה, להלן תמצית התפיסות האחרונות : 1.חיל הים לכד במפרץ אילת סירת גומי עם 700 ק"ג חשיש סיור ביטחון שיגרתי של ספינות חיל הים במפרץ אילת לכד לפנות בוקר (שבת) סירת גומי חשודה ועליה שני בדואים, תושבי הנגב.בחיפוש על הסירה נתפסו 700 ק"ג חשיש. שני המבריחים נחקרים בשעה זו במשטרת אילת. תאריך לכידה : 8/6/02 2. 900 ק"ג חשיש נתפסו על ספינה מצרית במפרץ אילת 2 אזרחים מצריים שבאו מירדן נתפסו בידי אנשי חיל הים, כ-25 ק"מ מדרום לאילת; הועברו לחקירת המשטרה; ככל הנראה יוחזרו מבלי שיוגש נגדם כתב אישום כיוון שנעצרו במים הבינלאומיים שיט פסטורלי, אני אתה ו-900 ק"ג חשיש, שני אזרחים מצרים נעצרו לפנות בוקר, וברשותם 900 ק"ג חשיש. אנשי חיל הים הבחינו בשניים, ששטו בסירת גומי מירדן למצרים, במרחק כ-25 ק"מ מדרום לאילת, ועצרו אותם. סירת הגומי הועברה לבסיס חיל הים בעיר. משיטי הסירה, אזרחי מצרים בני 33 ו-39, הועברו לחקירה במשטרת אילת. דובר משטרת אילת, פקד משה לוי, מסר כי השניים אמרו בחקירתם שהביאו את הסם מירדן, ונראה כי נפגשו בים עם ירדנים, שהעבירו להם את הסם. הסירה שבה לחופי ירדן לפני שאנשי חיל הים עצרו את משיטיה. נראה ששני האזרחים יוחזרו למצרים מבלי שיוגש נגדם כתב אישום, משום שלא נכנסו לשטח ישראל ונעצרו בתחום המים הבינלאומיים. תאריך לכידה : 13/5/02 . 3. חיל הים תפס חצי טון חשיש בדרך לאילת ספינת החיל לכדה שתי סירות גומי שנשאו 520 קילו חשיש; הסירות נעצרו מחוץ למים הטריטוריאליים של ישראל מחשש שמדובר בהברחת נשק; המשטרה חוקרת מצרי וירדני שהפעילו את הסירות ספינת חיל הים. קו האספקה נגדע באיבו, ספינה של חיל הים באילת לכדה היום בשעות הבוקר המוקדמות שתי סירות גומי שניסו על פי החשד להבריח כ-520 קילו חשיש. החשיש נמצא על סירה אחת, בה נהג אזרח מצרי. סירה שניה - נהוגה על ידי אזרח ירדני - היתה אמורה ככל הנראה לשמש להעברת החשיש. על אף שהאירוע התרחש מחוץ למים הטריטוריאלים של ישראל, עצרה ספינת חיל הים את שתי סירות הגומי - זאת מחשש לניסיון של הברחת אמצעי לחימה. האזרח הירדני ניסה להימלט, אך נלכד בתום מרדף. שתי הסירות הושטו לנמל אילת, שם נבדקו על ידי גורמי ביטחון ואנשי המכס. לא נמצאו על הסירות אמצעי לחימה. משיטי הסירות נלקחו לחקירה במשטרה. תאריך לכידה : 13/3/01 .
המסקנות המתבקשות הם :
עד כמה מעורבים שירותים הביטחון של ישראל בתהליך ?
אם עוברים סמים מהיכן הביטחון שלא עובר נשק ומפגעים ?
בחצי שנה עברו 2.1 טון חשיש שנתפס, כמה לא נתפס ?
מהי מידת מעורבותם של בדויים תושבי ישראל שנתפסו בלכידה האחרונה ?
האם אנו עדים למלחמת סמים, הרי כולנו יודעים מה קורה עם סוחרי הסמים מלבנון ומהי מידת מעורבותם בטרור ?
בדרך אגב מה תוצאות הסקר שערך מר איבגי בנושא העברת אינפורמציה לתושבי אילת בדבר הסכנות הגלומות ? פ ו פ א י המלח

pilovich shahaf

New member
אז ככה....../images/Emo163.gif

מבקש פעם אחת להבין ...ו פ ו פ א י ו√ 19:06 07/06/02 • פופאי מה שלום אוליב ולגבי המייסדיםו poza ו√ 19:59 07/06/02 • דב סופר ז"ל מדבר ממעמקי האדמהו pilovich shahaf [מצורף קובץ jpg] ו√ 20:20 07/06/02 • המשך הקובץ / המכתב שנשלח...ו pilovich shahaf [מצורף קובץ jpg] ו√ 21:04 07/06/02 • עיזבונו של סופר אינו דל כללו poza ו√ 23:08 07/06/02 • המכתב של דוב סופר והאשמות החמורותו poza ו√ 23:14 07/06/02 נידמה לי שאתה עדיין חייב כמה תשובות והתיחסויות, לאאאאאאא
מבחן התוצאה. פ"ש.

poza

New member
פילוביץ´ למה את מערבת אותי בכל דבר

מה עשיתי לך היום. ומה הקשר בין השאלות של פופאי, שהיו במקום, לבין תשובתך? נראה כאילו שאת מזלזלת בעובדה שמפרץ אילת היקר לך כל כך, משמש ערוץ הברחת סמים. אני ממש מופתעת ממך. מחכה להתיחסותך ההולמת. פוזה הצדק יצא לאור

pilovich shahaf

New member
poza לא מתדיין בכלל רק שואל שאלות../images/Emo4.gif

לכן לשאלתו הנ"ל לא התיחסתי כי רציתי להזכיר לו את הדיון בנושא אום רשרש, דב סופר, עמותת המיסדים שמשום מה הוא ברח מיזה כמו מאש...
בקשר לדיון הנידון כנסו לקישור הזה, הכל מתחיל באדם הזה בכלל ובשותפיו לעסקים בפרט...
=============================================================== חברה תיתעוררו....ו pilovich shahaf / אקטואליה ו√ טלי ליפקין שחק, שומרת על האינטרסים של בעלה "אמנון שחק" שותפו של יוסי גינוסר מהשב"כ בכל עסקיו עם הרשות הפלשטינית, ולא לחינם בעיתון מעריב בסוף שבוע שעבר אמר "מוחמד דחלאן" בראיון אישי עימו על פני 3 עמודים שהוא סומך על "אמנון שחק" ו... [מי שזוכר זוכר-זה לא רילונטי להודעה הזו], ולמה זאת:- 1. מי אתם חושבים אחראי על כל מה שניכנס לעזה מישראל כגון-דלק, קמח, דלק, ושאר מיני ירקות ...מוחמד דחלאן. 2. מי מלוה את כל השירות שניכנסות לעזה הלוחמים של מוחמד דחלאן. 3. שכחנו את הגגגזזזזזזזזזזזזזזז.....נו בחייכם תיתעוררו, ולכן זה למה שימעון פרס לא מיתאדה כי הוא שומר על תיבת הפנדורה שלא תיתפוצץ, כי אם הוא מיחוץ למישחק הכל יצוץ החוצה כמו כרה צף.....תיקראו היטב את הכתבה על מיוחמד דחלאן בראיונו האישי טוב טוב בין המילים ותבינו !! 4. מה שכחתם את כל מה שניכנס דרך התעלות מגבול מצרים ובחסות המצרים דרך התעלות...:- זונות, סמים, נשק וחמרי חבלה עוד משנת 1994 ואתם רוצים להגיד לי שיוסי גינוסר, שמעון פרס, אמנון ליפקין שחק, עמי איילון, כרמי גילון, וכל שאר הפקידונים כמו יוסי ביילין, אתם טועים....!! הם קראו לזה פרנסה לתושבי התושבים הפלשטינים..!! אין חדש תחת....ה-שמש מיבחן התוצאה. פילוביץ שחף. פ"ש. נ.ב. שכחתם כבר מה אמר היועץ המישפטי לממשלה על יוסי גינוסר.....!!?? שלח/י מסר למחבר/ת שליחת הודעה באי מייל הדפסת הודעה סגירה 23:34 05/12/01 ================================================================== מבחן התוצאה. פ"ש.

פ ו פ א י

New member
הנה מה שאני יודע וזה לא הרבה ../images/Emo127.gif

כמו שכתבתי ל, לא נראה שקיימת עמותת המיסדיים, זוהי המצאה של מישהו, אבל בטוח לא שלך\ אין לי מושג מה קורה עם עזבונו של מר סופר ז"ל שהיה אדם יקר לי. קיבלת התייחסות, מצטער אני חייב לרוץ לעבודה .. פ ו פ א י

poza

New member
שאלות יפות והנה מקצת מהתשובות

1. עד כמה מעורבים שירותים הביטחון של ישראל בתהליך ? זה תלוי מי שואל. כי נכון להיום קראתי שבכל התפיסות האחרונות במפרץ אילת ועתה דיברת על 2.1 טון חשיש, המבריחים הוחזרו למולדתם. השאלה היא האם הם הוחזרו בחתיכה אחת? האם הם ישפטו בארצם? ואם מה אנחנו נשארים?, אם הסמים? 2. אם עוברים סמים מהיכן הביטחון שלא עובר נשק ומפגעים ? צודק, גם צודק בשאלתך. הדבר מפחיד רק מהמחשבה על כך. למרות שחיל הים שומר עלינו, ועושה כך במשך עשרות שנים, למרות ניסיונות הקיצוץ, נשאלת השאלה מה אנחנו לא יודעים. ומה שלא יודעים, לא כואב. השאלה למי התשובה? 3. בחצי שנה עברו 2.1 טון חשיש שנתפס, כמה לא נתפס ? לדעתי, עד כה תפסו על קצה הקרחון. מה עוד שרק בתקופה האחרונה, כפי שכתבת בחצי השנה האחרונה, נתפסו כמויות גדולות. זה מעיד על רק קצה הקרחון. והשאלה היא האם יש עוד דרכים להבריח סמים דרך הים. באוניות. אני זוכרת שלפני כמה שנים פורסם על כמות ענק של חשיש שהוברחה בבטן האוניה והגיעה לנמל אילת. אני לא ממש מצויה בפרטים, אולי אמיר איבגי יכול לרענן את זיכרוני וזכרוננו. 4. מהי מידת מעורבותם של בדויים תושבי ישראל שנתפסו בלכידה האחרונה ? קודם צריך לשאול האם הסמים היו בדרכם לישראל, לירדן או למצרים, ואז לבדוק מהי מידת מעורבותם של הבדוואים תושבי ישראל. 5. האם אנו עדים למלחמת סמים, הרי כולנו יודעים מה קורה עם סוחרי הסמים מלבנון ומהי מידת מעורבותם בטרור ? אני לא סבורה שיש קשר בין הדברים, אבל כאמור, אולי אני טועה. בדרך אגב מה תוצאות הסקר שערך מר איבגי בנושא העברת אינפורמציה לתושבי אילת בדבר הסכנות הגלומות ? על איזה סקר אתה מדבר. צר לי על הבורות ויסלח לי אמיר איבגי(אתה רואה אני כבר לא משתמשת במר וארץ ישראלי כן, חנך אותו) אבל אולי הוא אתה יכול להאיר את עיני בנושע לסקר ואחכים.

פ ו פ א י

New member
דובר צה"ל אתה בטוח !!../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

מהנתונים שמפורסמים באמצעי התקשורת המערביים ידוע על שלוש הברחות של סמים שנתפסו, לא כולל הספינה שנתפסה ביום העצמאות והחור שהחליט לצלול לאילת דרך טאבה. האם יש עוד ספינה שאנחנו לא יודעים עליה ... 1. אם כן, כמה סמים העבירה עליה והיכן נתפסה. 2. פתאום התחילו לעצור ספינות שנוסעות במים הבין לאומיים או שמדובר בשינוי מגמה לנוכח המצב הביטחוני הרגיש. פ ו פ א י ה מ ל ח !!!

poza

New member
שאלה:רדיו קול הים האדום הוא מאמצעי

התקשורת המערביים. שאני אבין. פילוביץ´ סיפר לעולם על כל ההברחות שהיו, אמרתי לך שהוא ראש המוסד, וצדקתי. הוא פשוט יודע הכל ועל כולם. הוא בטח מת לדעת מי זו פוזה? אגב לגבי הסמים שנתפסו. השאלה הנשאלת היא לא כמה סמים, אלא מה עשו איתם והיכן הם מאוחסנים. למען העבריינים והפושעים של אילת. ובתור סגן ראש המוסד, אתה צריך לדעת את התשובות. שלך פוזה, השוקלת בימים האחרונים להחליף את שמה לאוליב

pilovich shahaf

New member
פוזה מתגרה, פוזה משקרת, נו נו לך../images/Emo18.gif

אם אני מסתכל על תחילתו של הדיון בנושא, אני רואה דוקא שאת גילית ידע רחב בנושא המקומי, אני התיחסתי ברמה הלאומית, הממלכתית וההשלכות על בטחון המדינה...קאפיש
עדיין לא ענית על העיתונאי שאימץ את גישתו של ביבי נתניהו....אבא של האיככככככסססססססססססס

poza

New member
פופאי המלח החל את הנושא ואני תרמתי

את חלקי. והידע הרחב שלי בנושא המקומי נובע מהיותי אילתית מזה שנים רבות וממעקב אחר הקורה בעיר. מה עוד שהשאלות ששאלתי, כל ילד יכול לשאול אותן. השאלה מאיפה פופאי יודע הכל. ואכן אני מצדיעה לו על הידע הנרחב, הסגנון ואיכות הכתיבה. אין עוד הרבה כמוהו המתמצאים בנושא ושואלים את השאלות הנכונות. (החמאתי לך מספיק - פופאי). ולך פילוביץ´ - פוזה אכן מתגרה וניהנת מכל רגע, אבל פוזה לא משקרת,(על משקל, משיח לא בא, משיח גם לא מטלפן). ולמרות מה שננצקו חושב עלי. וכמו שאתה יודע ומבין ברמה הלאומית יש לי את החדשות כל שעה עגולה, את העיתונים, המקומונים ואותך שמספק לי ולחברי בפורום מידע בלי הרף וזה לא נגמר. אגב תמשיך כך, אבל אולי תחליף מידי פעם את התמונות והמסמכים המצורפים. כמה אפשר לראות את הנחש שלך ואת ביילין ואת המסמך אודות הצעת החוק לשימור מפרץ אילת. שים חיות כמו פופאי, או שתתחיל לשים תמונות של פוליטיקאים אילתים, זה יכול להיות מעניין. בוא נתחיל לפי הסדר. מי עכשיו בראש החדשות - מוריס גנון. הנה לך. יאללה לך על זה.

פ ו פ א י

New member
סיפור הסמים הוא רק הסוואה ../images/Emo88.gif../images/Emo26.gif

אסביר מדוע, בדרך אגב, כן רדיו קול הים האדום הוא אחד מיני רבים מאמצעי התקשורת המערביים, ושאלתי הופנתה לדובר צה"ל משום שעל פי הרישומים הקיימים באמצעים התקשורת המערבים, שאני מניח שאליהם הוא מתייחס, יש תיעוד רק ל- 3 ספינות בלבד ( זודייקים ).
ובכן לשאלת המדוע, הרי הניתוח הפשוט שלי ולא אני לא נמנה על מומחי תיק דבקה, שבדרך אגב עומד לנצח את ה- BBC כאתר חדשות הטוב באינטרנט :
ברור לכל הדעות כי מי שמעברי את כמויות המסים האלו משקיע כסף רב, שמקורו אינו בעיריית אילת כמובן אבל מקורו בכספים שלצורך הענין נקרא להם מלוכלכים.
ברור גם כי מי שמנסה חדשות לבקרים להעביר את הסמים הללו מבקש להרוויח כסף והרבה .
ואם זה ברור, אז כולנו מסכימים כי אובדן 2.5 טון סמים ולא משנה מאיזה סוג יוצרים מחסור אדיר בשוק וגורמים מאידך לאנשים לשקיע כספים רבים יותר על מנת להשיג סמים, היצע וביקוש.
ובכן, הפרימיטיבים ביננו כמו חלק מחברי הפורום, לא את או פ"ש ואחרים הנחשבים לכוחות הטובים, יבינו ויסכימו כי אלו המעבירים ונתפסים, בסופו של דבר יכינו עצמם כהלכה למפגש הבא עם כוחות הביטחון וכך למעשה מתחיל לו עימות די לא מבוקר .
המשך הניתוח בקרוב .... מה קורה במשולש הגבולות שעתיד להטריד את כולנו... שלכם פ ו פ א י ה מ ל ח פ"ש זה בשבילך על האצבע שנתת לי בהודעה הקודמת, כסגנך נעלבתי...

pilovich shahaf

New member
אם תקח את תוכן הודעתך השנונה..../images/Emo42.gif

ותקשר אותה להודעתי לעיל בכלל והקישורים בפרט, אזי תקבל את התמונה כולה בגדול...
הקובץ הזה בשבילך כי אהבתי את זה...

פ ו פ א י

New member
קצת על הקשר בין סמים, טרור ופיגועים

אין בכוונתי להבהיל אלה רק לעורר את אלו אשר עושים את מעשייהם, ולשם הבנה להלן קובץ קצר הקשר בין סמים, טרור ופיגועים ..
"החיזבאללה תיכנן פיגועים באוניות אמריקאיות וישראליות בסינגפור" ה"סנדיי טיימס" מדווח היום: 5 תושבי סינגפור גויסו ע"י חיזבאללה לפני כ-5 שנים, ועברו אימונים במלזיה; כשנתבקשו לפעול סירבו; בדצמבר נעצרו בסינגפור 13 פעילי אל קאעדה עשרה מתוך 13 החשודים שנעצרו בדצמבר בסינגפור (ארכיון רויטרס) ארגון החיזבאללה תיכנן לפגוע באוניות אמריקאיות וישראליות שעגנו בנמל סינגפור לפני כחמש שנים. כך דיווח היום ה"סנדיי טיימס", מפי מקורות במחלקת ביטחון הפנים (ISD) של משרד הפנים הסינגפורי. על פי הדיווח, חמישה תושבי סינגפור גויסו על ידי החיזבאללה ועברו אימונים מיוחדים במלזיה. החמישה התבקשו לצלם את שגרירויות ישראל וארה"ב בסינגפור, אולם כאשר הגיע הזמן לפעול סירבו, ופרשו מהארגון. במקומם עסקו במעקב אנשי חיזבאללה, ששהו בסינגפור ב-1995, והם גם המשיכו בתכנון הפיגועים. בדצמבר האחרון עצרו סוכני המחלקה לביטחון פנים 13 פעילים איסלאמיים שנחשדו בחברות בארגון אל-קאעדה, בהנהגת אוסאמה בן לאדן. המעצרים בוצעו במסגרת חקירת תכנון פגיעה באינטרסים אמריקאיים בסינגפור, בעיקר נגד אנשי הצי והשגרירות.
צפון קרולינה: מחר ייפתח משפטם של שני נאשמים בסיוע לחיזבאללה בצפון קרולינה ייפתח מחר (ד´) משפטם של שני אחים, מוחמד ושאווקי חמוד, הנאשמים בסיוע לחיזבאללה. על פי כתב האישום, השניים ניהלו עסק להברחת סיגריות ואת הרווחים ממנו העבירו לחיזבאללה. אנשי ביטחון רבים איבטחו את בית המשפט, בשעה שהשופט גראהם מולן בחר את המושבעים. (21.05.02 , 01:12) אז בואו לא נאטום פינו ונאלים אוזננו... אנחנו חיים כאן וצריכים להיות ערים למה שעלול, רק עלול לקרות.

פ ו פ א י

New member
בקרוב תקבל תמונה שאתה תאהב ...

פ"ש - מי הם שני אוהביך הגדולים ביותר בפוליטיקה הישראלית... האחד אבי אבות יוצריהם של אנשי הפקולטה שאני עדין ממתין לשמה . השני, הגיע מארץ ערבית רחוקה ששברה את שיא המרחק של מטוסינו, אהוב ליבך ( סתם ) ומושא ערצתך ... ממש בקרוב תקבל תמונת פרוטרט יפיפיה של שניהם.. אבל קודם כל אומר לנו מי הם אנשי הנובל ..

insight

New member
פופאי - אל תשתמש בחומר של אח..

מבקשת ממך, את שאלת הפקולטה אני שאלתי, את מר פלוביץ אז אל תיקח קרדיט שלא שייך לך...
פשוט תחושב על שאלות וחידות משל עצמך ...
מבקשת להבהיר רק אני התחלתי עם הנושא ואתה צודק פ"ש ענה לי עם תשובות של נץ .. מאיפה השגת את התמונות של הקופים ... שלך INSIGHT "כל העולם כולו, גשר צר מאוד "

pilovich shahaf

New member
מה אמר רבין ז"ל על שריד כמה דקות../images/Emo16.gif

...לפני שנורה למוות
" שולמית אלוני: "בעצרת בכיכר מלכי ישראל דחף עצמו שריד כדי שיהיה קרוב לרבין ולפרס על הבמה. הוא הצליח להיות השלישי בנואמים. רבין ניגש אלי ואמר: ´הורידי את הברברן הזה מהבמה´.אחרי שסיים את נאומו ופרש לדרכו צעק לעברו רבין ונזף בו. היו עדים לאירוע זה, שגם צולם..."
{סוף ציטוט מסיפרו "הנחש" של העיתונאי/סופר "יאיר קוטלר...
המשך יבוא....אין חדש תחת....ה-

פ ו פ א י

New member
insight - את צודקת עימך הסליחה ...../images/Emo88.gif

אוקי, את צודקת, חשבתי פשוט להזכיר לו את השאלה, אני רואה שאתם מנהלים קרב ארוך בנושא, קרב כמעט אינטימי אפשר לומר בכל אופן, פלוביץ מה אתה אומר על התמונה הבאה בטח עוד לא הצלחת לענות על השאלה ששאלתי תמונה לתפארת מדינת ישראל ... אני פ ו פ א י ה מ ל ח

poza

New member
פופאי - אתה מצחיק - קרא את הודעתך

שוב ונסה להבין אותה. אני התגלגלתי מצחוק. אגב, תודה על המחמאה. (הפרמיטיבים? - התכוונת במקרה לידידי ננצקו?) "ברור לכל הדעות כי מי שמעברי את כמויות המסים האלו משקיע כסף רב, שמקורו אינו בעיריית אילת כמובן אבל מקורו בכספים שלצורך הענין נקרא להם מלוכלכים". אגב, מישהו האשים את עירית אילת שהיא מספקת כסף לסמים. נשמע אמנם מעניין, אבל אפילו אני יודעת כי הכסף של עיריית אילת הולך על דברים יותר מעניינים. כמו על: הגנה משפטית על ראש העיר ונבחרי הציבור במשפטי דיבה, שחיתות ואחרים. על תשלום שכר סגנים לראש העיר בשעה ששני סגנים נטולי סמכות ותפקידים עם לשכות ריקות. על מאבקים פנימיים. על שכר בכירים. ואני יכולה להוציא עוד הרבה סיבות מהתיקייה שלי. רק לקרוא את כל הכתבות שהתפרסמו במקומונים, אפשר למלא את כל הפורום במידע מעניין.

פ ו פ א י

New member
פוזה - הבהרה אישית !!!../images/Emo23.gif../images/Emo108.gif

אין בכוונתי להתייחס לעיריית אילת בכלל, ברור לכל הדעות כי אינה עוסקת בכספים המועברים לסמים בכלל, אבל לנוכח העובדה כי הבנתי שמי ממנהלי הרשות המקומית באילת, הצהיר כי כספי קזינו דה אוסטריה יופנו לטובת העיר אילת אמר את שלו - וכולנו יוכלים באופן עצמאי להבין ולגזור את המשמעות מכך ?? את לא חושבת, אני מבין שהניתוח הידוע בכינויו משולש הגבולות והעיר אילת מעניין אותך ובכן פרטים נוספים בהמשך .. אגב, איך הפרוטרט ( ציור אישי ) אותו צייר מיכאל לשמעון ויאסר... תגדילי תדפיסי ותשמרי ... שלך פופאי המלח

poza

New member
פופאי - תן לנשום, הפורום הזה התחיל

לעבוד בטורבו, ואני לא מספיקה לענות. אז ככה ברור שכששאלת על משולש הגבולות התכוונת לאוניית הקזינו של גבי קדוש. אז נכון שעיריית אילת לא מספקת כסף להברחת סמים, ואף אחד לא ניסה לטעון כך, חלילה. אבל הקזינו האמור להגיע (באם יגיע)ימומן, כולל כל ההוצאות הנילוות, מכספי הימורים, שחורים, לבנים, אפורים, כספים מתחת לשולחן, כספי עבריינים המבזבזים את הונם האישי והונם של אחרים בהימורים - ראה מקרה הבנק למסחר ובני רביזדה. ואכן, גם אם יופנו כספים אלו לעיריית אילת ולרווחה, שאני מצדדת בכך והסיבות בהמשך, יהיו מי שישאלו שאלות בנוגע לכשרותו של הכסף. והשאלה הנשאלת כמה כסף יועבר, באיזה אמצעים והאם מישהו ישלשל אחוזים לכיסו הפרטי (לעת עתה אני לא מנסה לרמוז דבר). שלך פוזה

למעלה