גולני שלי, גולני שומר ישראל...

pilovich shahaf

New member
גולני שלי, גולני שומר ישראל...../images/Emo104.gif

אולי לא תחילת הסוף, אבל סוף ההתחלה של הנצחון... כשראיתי הערב את חיילי גולני מקבלים את כניעת 600 מחבלי אשף והחמאס בטול כרם, הרגשתי כמו 90 מעם ישראל תחושה ראשונה של גאווה, סוף סוף "גולני" בשטח והמחבלים (עם הבוגדים היהודים ) במתח. שבועות של רציחות מתועבות של תינוקות, רק בלילה הקודם נרצחו 5 נערי בית ספר ביישוב "עצמונה" והם מרימים ידיים..הם מדווחים על 58 מרצחים הרוגים. ראיתי את הגוויות - לבושות מדים מנומרים. כולם מחבלים. גולני הצילה את כבוד העם היהודי. ראיתי גם את שדרני הערוץ הראשון והשני בטלביזיה. פניהם היו נפולות בעת שנאלצו לספר על נצחון צה"ל בטול כרם ועל תחילת כיבוש מחדש של אח חדר ובית לחם בידי הצנחנים. הם דייווחו על כך וחשת שהשמאלנים הבוגדים הללו מצטערים על נצחון צהל כאילו הם הם האויב,, כה מזדהים עמו, לחוש את צערו של אמנון אברמוביץ, אהרון ברנע. באיזו הדדהות הם ראיינו את "הבחור הפלשתינאי" האומלל בטול כרם.. השדרנית הכפילה של "יעל שטרנהל", שואלת את "רון בן ישי" על הסבל של הפליטים המסכנים שהחיילים פורצים קירות בבתיהם כדי לחדור פנימה...וטוב שהיה לו מעט אינטגיריטי להעיר לה שחייל צהל אדוארד קורול ז"ל נפל, והיא סתמה את פיה הצבוע... רוצה אני לסכם בדברי "צ´רצ´יל" ראש ממשלת אנגליה בימי מילחמת העולם השניה, לאחר הניצחון הראשון על האוייב הנאצי באל עלמיין: "זה אולי לא תחילת הסוף, אבל זהו סוף ההתחלה"....
מבחן היה ועוד יהיה.... תוצאה, היתה, יש ועוד תהיה.... פילוביץ שחף. פ"ש.
עם ישראל חי

pilovich shahaf

New member
שנה לממשלת שרון-"מבחן התוצאה"../images/Emo104.gif

אזהרה חמורה : מודעה זו מיועדת רק לאנשי שמאל בלבד
אז מה אם אני כועס
האם שווה להטביע את האוניה רק להתנקם בקפטן
אלו הן שלושת הכותרות הבולטות בשחור חזק במודעתו הפירסומית המצ"ב בקובץ הנילוה להודעה זו המדברת בעד עצמה, על עמוד שלם בשני המקומונים בעיר אילת..:- "ערב ערב" וה-"עיר אילת", כשבוע לפני הבחירות לראשות הממשלה בתאריך ה-6.2.01 השבוע לפני שנה בדיוק....
מה לא נאמר, מה לא נכתב ומה לא סוקר, אבל מודעה זו לדעתי חצתה את הקו האדום שאנו כיהודים/ישראלים בכלל וכתושבי אילת בפרט יכולים להרשות לעצמנו, ולמה...
מר גד לוין תושב ותיק ומכובד של עירנו אילת כתב ופירסם אותה בכלל וייעד אותה אך ורק לאנשי השמאל בעירנו...:- אתם מבינים את זה...
למה התכוון המשורר בחידוד נקודה זו...
לסיכום
לאחר שתקראו את המודעה המצ"ב בקובץ הנילוה להודעה הזו, ובהודעות המשך תקראו את מכתבי הרשמי והגלוי, שנשלח לפירסום במקומונים של העיר אילת כמכתב/תגובה למערכת, ושני עורכי המקומונים סירבו בלשון המעטה להכניס מכתב/תגובה, ורק הרדיו המקומי "קול הים האדום"
איפשר לי להקריא את התגובה בתכנית "עצם העניין/חם באוזן", והיום שנה לאחר הבחירות, שנה לממשלתו של ראש הממשלה הנבחר "מר אריק שרון", ברוב סוחף של הציבור במדינת ישראל
החלטתי להביא זאת בפניכם שתקראו, תפנימו ותמצאו את הזמן לשפוט על פי "מבחן התוצאה" המפורסם של מר "אהוד ברק" ראש הממשלה לשעבר...שמר "גד לוין" במודעתו קרא לו "הקפטן..."
מבחן התוצאה ממשיך לשנה השניה של ממשלת אריק שרון...
שבת שלום לכל תושבי אילת. פילוביץ שחף. פ"ש. המשך יבוא- מכתב התגובה למודעה של מר גד לוין...

pilovich shahaf

New member
לכבוד מר גד לוין-תושב אילת באמצעות../images/Emo63.gif

מצ"ב מכתב/תגובה רשמי למודעה של מר גד לוין שפורסמה במקומונים בעיר אילת ב-26.1.01, כשבוע לפני הבחירות לראשות ממשלת ישראל ושעורכי המקומונים בעיר אילת סירבו להכניס מכתב תגובה זה, במסגרת מכתבי תגובה למדור "מכתבים למערכת", תוכן המכתב/תגובה הוקרא על ידי בתכנית "עצם העניין/חם באוזן בקול הים האדום"...
הקובץ המצ"ב הוא הדף הראשון מתוך ארבעה דפים/קבצים, שיוכנסו בהודעות המשך לנוחיותכם ולשיפוטכם האזרחי והציבורי, לא אותי אלא את ראש ממשלת ישראל מר אריק שרון, לטוב או לרע....
מבחן התוצאה. פ"ש.
המשך הדף השני בקובץ המצורף להודעת המשך...

pilovich shahaf

New member
התקשורת המקומית והארצית...../images/Emo63.gif../images/Emo124.gif

מצ"ב דף מספר 2 במכתב התגובה למודעת הפירסום שפירסם מר גד לוין, אזרחנו המכובד כשבוע לפני הבחירות לראשות ממשלת ישראל בתאריך שנערכו ב- 6.2.01 לפני כשנה בדיוק...
מבחן התוצאה. פ"ש.
המשך הדף השלישי בקובץ המצורף להודעת המשך...

pilovich shahaf

New member
הנידון: מודעתך שפירסמת במקומונים../images/Emo63.gif

מצ"ב דף מספר 3 במכתב התגובה למודעת הפירסום שפירסם מר גד לוין, אזרחנו המכובד כשבוע לפני הבחירות לראשות ממשלת ישראל בתאריך שנערכו ב- 6.2.01 לפני כשנה בדיוק...
מבחן התוצאה. פ"ש.
המשך הדף הרביעי בקובץ המצורף להודעת המשך...

pilovich shahaf

New member
באילת כשבוע לפני הבחירות לראשות../images/Emo104.gif

מצ"ב דף מספר 4 במכתב התגובה למודעת הפירסום שפירסם מר גד לוין, אזרחנו המכובד כשבוע לפני הבחירות לראשות ממשלת ישראל בתאריך שנערכו ב- 6.2.01 לפני כשנה בדיוק...
מבחן התוצאה. פ"ש. הכתובת כתובה על הקיר...השר שמעון פרס-שר החוץ של מדינת ישראל, כינה שר בממשלת ישראל, ציטוט "פרס בישיבת פורום שרינו: "ליברמן הוא כמו היידר"
בישיבת פורום שרי העבודה הערב השווה שר החוץ שמעון פרס את ליברמן למנהיג אוסטריה לשעבר יורג היידר. בן אליעזר שנכח בישיבה ענה לפרס: "אל תגיד את זה" ופרס ענה בתגובה כי התכוון לדעותיו, ולא לאישיותו....

למעלה