זה היה ברור ..

זה היה ברור ..

שהם אחרי אתמול יקפלו את הזנב ו"ידעו" שבכל זאת הם עשו פה טעות איומה . אמיר , אתה יודע שהגנה הכי טובה זאת ההתקפה נכון? וזה בדיוק מה שהמכתב של הדוברת בית החולים היה .. לא זוכרת אתמול איזה שהיא התקפה מצידך כלפי שני הרופאים .. זוכרת את ההזדעזעות שלך .. זוכרת את הצמרמורת שקיבלתי ששמעתי את זה . בכל זאת , את הנעשה אי אפשר להחזיר . אף אחד לא יחזיר את התינוק בחזרה לאמא שלו .. לה , אני מאחלת שתמצא את הדרך לעבור את זה .. בתור אישה בהריון , אמא בפעם הראשונה אני לא מסוגלת בכלל להעלות על דעתי את ההרגשה הנוראית שהיא נמצאת בו עכשיו .. חיזקי ואימצי .... ולך אמיר , כל הכבוד לך שלא חששת להגיד את העולה על דעתך , שאמרת כל מה שאתה חושב מבלי לחשוש או לדאוג .. כל הכבוד .

pilovich shahaf

New member
ולך פרח דרומי......./images/Emo39.gif

אני מקוה שתמשיכי לעקוב אחרי הנושא בכלל ובפורום זה בפרט...
שימו לב מה קורה במשרד הבריאות, מינהל הרפואה, בתי חולים, המכון לרפואה משפטית באבו-כביר... בסך הכל מדובר במספר אנשים שלדעתי צריך להעמיד אותם למשפט ציבורי בכלל ולהקים ועדת חקירה ממלכתית/בג"צ בפרט....
מי הם האנשים...:- 1. מר´/ד"ר י. ברלוביץ - משנה למנהל/מנכ"ל מינהל הרפואה במשרד הבריאות. 2. מר/ד"ר י.ברוך - מנהל המינהל הרפואה ו-"רופא צלילה" -מדינת ישראל. 3. מר´/ד"ר היס - מנהל המכון לרפואה משפטית באבו-כביר...הפתולוגי
לדעתי אלו שלושת השמות-המפתח במשרד הבריאות...כמו שאומרים.. "שרים מתחלפים אבל עובדי מדינה ופקידים נשארים לכל החיים ואם תבדקו כמה שנים הם נימצאים שם בתפקידם "ראש הפיסגה" לדעתי תגיעו לאותה מסקנה גם אם אין לכם את העובדות....!!
הרשימה עוד ארוכה, רק להזכיר לכם את הסרט שהוקרן בטלויזיה ב-3 פקרים לא מזמן... "דום לב" פרשה אמיתית שנחשפה בבית חולים איכילוב בת"א על ידי אחד הרופאים....בסרט שמו היה ד"ר אור ובחיים שמו ד"ר פז... ריאורגניזציה...עכשיו
מבחן התוצאה. פ"ש.

צפיתי בסרט דום לב צבטתי את../images/Emo46.gif

עצמי אם אני חולם כשאני שואל את עצמי זה באמת קורה אצלנו במדינה ? אתה יודע מה פילוויץ מעניין איך נתנו לו להפר את קשר השתיקה של הרופאים ועוד לעשות על זה סרט בשלושה פרקים לדעתי הד"ר הזה צריך להיות שקל, לא ? בוןויאג´

pilovich shahaf

New member
אכן דר´ אור השחקן בסרט "דום לב"..../images/Emo44.gif

.....[שמו בסרט] הוא שקל כמו שאתה אומר-יוצא יחידת הקומדו/שייטת-13 חיל הים...
לכן..:- דר´ אור/פז הנימנה על קוד "אחות לוחמים-ש/13 מצא עצמו נילחם כנגד קוד השתיקה של הרופאים בכלל ובבית חולים איכילוב בפרט, ולכן גייס לעזרתו את חברו מהיחידה, שלימים הפך להיות אלוף במיל´/מפקד חיל הים וראש השב"כ לשעבר לשעבר " מר עמי איילון" והוא כבר פתח לו את כל הדלתות לחשוף את השחיתות/מחדל, שתוצאותיו ידועות ברמה המשפטית בכלל ובסרט בפרט....כל הכבוד
ולעיניננו בנושא הנידון...:- כמו שחשבתי וכתבתי כבר, בראיון היום "בקול הים האדום"-בשידור חי אצל השדר/מראיין "אמיר איבגי בתכניתו עצם העניין", אמר היום מנכ"ל קופ"ח/שרותי בריאות בארץ מר/דר" "יצחק פטרבורג" ש...:- 1. המיקרה המצער הזה,[האשה שעוברה מת...
]" לא קשור לאיכות הטיפול..."
2...." אני לא מצוי בפרטים.." שיותר מאוחר מסתבר שהוא היה מצוי בפרטים בגדול....
3. אני מנוע מלענות בגלל..." צינעת הפרט..." שוב שימוש בקוד "קשר השתיקה" הידוע, כמו התיק נימצא בחקירת משטרה.....
4. ...."בודאי שצריך לבדוק אותה רופא נשים..." כן הוא אמר זאת בפה מלא ,לאחר שאמיר איבגי השדר/מראיין שאל אותו .."איפה יש פה "צינעת הפרט"
....
[אלו היו הציטוטים העיקריים מהראיון המוקלט !!] לדעתי- לסיכום..:- מבחן היה...ותוצאה יש-"העובר מת כאשר היה סיכוי אפילו של % אחד להצילו אם היה מגיע מיד רופא נשים....
אסור לעבור לסדר היום...אין חדש תחת....ה-
המשך יבוא
פ"ש.

למעלה