לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1657116,571 עוקבים אודות עסקים

פורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
לעומת זאת לא נקבל השמצות, קללות, הצפות והודעות בעלות ניסוח בוטה.
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
הודעות העוסקות בגופו של גולש ולא בגופו של עניין ימחקו.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
יש להקפיד על ניסוח הודעות באופן מכובד המאפשר דיון.
אין לכתוב הודעות המפגינות זלזול מופגן בצמחונות או טבעונות. 
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
 שתהיה לכולנו כתיבה מהנה ופוריה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו אידיאולוגי במהותו. אין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי. להמשך תקנון הפורום -->
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).

חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.

המשך >>

לצפיה ב-'כמה שאלות '
כמה שאלות
01/09/2017 | 01:56
20
158
כל בוקר אני אוהבת לאכול קוואקר עם חלב וקוטג', יש לזה תחליף לקוטג'? ואיזה משקה חלב מתאים? ניסיתי עם מים והטעם היה מגעיל.

שנית למה אין גלידות טבעוניות שניתן לקנות(לא גלידרייה) כמו קופסאות משפחתיות? מצאתי רק אחת בטעם וניל בחיפוש באפליקציה של שופרסל. גלידת טופו וניל נקרא אם אני זוכרת נכון.

התחלתי לשתות נס קפה עם חלב אגוזי לוז רק אצל אמא שלי בחולון ואצל השותפות יש רק חלב פרה.  אני עדיין לא נכנסתי לטבעונות לגמרי אבל התייעצתי עם טבעונית. בהתחלה זה היה מסיבות בריאתיות ועכשיו זה מסיבות אידיאלוגיות בגלל הצצות מקירות שקופים. ואני לגמרי אוהבת בע"ח אבל תמיד התעלמתי מהסבל שלהם כי רק לאחרונה התחלתי לאהוב חיות, מאז שאחי הביא ארנבון אני נמנעת ממוצרי טיפוח והגיינה שנוסה על בעלי חיים. הבעיה שאמרו לי שאצל הטבעונים זה עסק יקר כי אני היחידה מהשותפות בדירה שמנסה טבעונות. אז הכל נופל עליי ואני לא מרוויחה הרבה וגם לפעמים עוזרת לאמא שלי כלכלית שהיא די במצוקה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'כמה תשובות...'
כמה תשובות...
02/09/2017 | 23:25
95
גם אני בראשית הדרך, אז אני יכול לעזור רק במעט, אבל:
1. לגבי חלב, יש הרבה תחליפים: משקה סויה, אורז, שקדים, אגוזים, קוקוס, שבולת שועל. יש גם הרבה שילובים שלהם יחד. אני פחות אוהב שבולת שועל, אבל זה עניין של טעם. אם חשוב לך גם העניין הבריאותי, כדאי שתסתכלי על רשימת הרכיבים.
2. לגבי קוט'ג, אני לא מכיר, אבל יש תחליפים לגבינה שמכילים טופו. שוב, תצטרכי לטעום כדי להחליט.
3. לגבי המחיר, אני לא לגמרי מסכים איתך. נכון שחלק מהמוצרים לא זולים, אבל מצד שני את מפסיקה לאכול בשר, ובשר בד"כ עולה יותר מירקות ופירות.
בהצלחה
טבעונות >>
לצפיה ב-'עוד קצת תשובות'
עוד קצת תשובות
03/09/2017 | 15:11
1
82
יש מבחר גדול של משקאות "חלב" - אישית אני מעדיף את "משקה סויה במתיקות מופחתת" של תנובה.
יש מבחר לא קטן של גלידות טבעוניות - רוב גלידות פרווה הן טבעוניות. רק צריך לוודא שאין במרכיבים ביצים (חלב בוודאות אין בהן וגם בשר לא...). אני עדיין לא נתקלתי בסופר בגלידה המכילה ביצים.

טבעונות יכולה להיות יקרה אם קונים את כל ה"תחליפים" (המבורגרים, שניצלים, גבינות, משקאות "חלב" וכו') אבל גם זולה אם מסתפקים בדברים הבסיסיים כמו קטניות, פירות וירקות, טחינה וכו'
מבחינתי מומלץ איפשהו באמצע - לקנות קצת מוצרים יקרים והרבה מהזולים.

בהצלחה
טבעונות >>
לצפיה ב-'מסכימה עם הפסקה האחרונה של מוטי, בהסתייגות קלה'
מסכימה עם הפסקה האחרונה של מוטי, בהסתייגות קלה
03/09/2017 | 18:40
18
לצפיה ב-'לקוטג' לדעתי אין תחליף, אבל אם בא לך דיסה אחרת בכיוון המלוח'
לקוטג' לדעתי אין תחליף, אבל אם בא לך דיסה אחרת בכיוון המלוח
03/09/2017 | 18:48
5
62
אולי לקנות קוואקר\שיבולת שועל מסוג אחר?
חמותי מכינה דיסה "של עניים" עם מים ומלח בלבד, אבל סוג השב"ש שהיא משתמשת בו הוא יותר איכותי (ויקר,לצערי). אפשר לבשל אותו (המון זמן) ולקבל דיסה סמיכה וטעימה ,או לקלות בסגנון גרנולה\מוזלי שטעים לנשנש גם בלי תוספת פרות וכל מיני תחליפי סוכר, ממש כמו פיצוחים. 
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני קונה את הקוואקר מסוג הזה'
אני קונה את הקוואקר מסוג הזה
04/09/2017 | 10:29
4
56
איזה סוגים יש?
טבעונות >>
לצפיה ב-' מה שחשבתי. יש סוגים בטחינה יותר גסה (לא להכנה מהירה) '
מה שחשבתי. יש סוגים בטחינה יותר גסה (לא להכנה מהירה)
05/09/2017 | 19:28
3
40
ואולי גם יותר בזול (שקית או לפי משקל ,אם יש חנות כזו קרובה לבית).
טבעונות >>
לצפיה ב-'פעם קניתי כזו '
פעם קניתי כזו
05/09/2017 | 20:38
2
40
אבל הכנתי אותה כמו שהכנתי עם קוואקר.
טבעונות >>
לצפיה ב-'הבנתי, אז זה סוג של מוזלי בעצם?'
הבנתי, אז זה סוג של מוזלי בעצם?
06/09/2017 | 23:50
1
6
לצפיה ב-'לא יודעת איך מכינים מוזלי'
לא יודעת איך מכינים מוזלי
07/09/2017 | 00:18
24
אבל שניהם סוגי של שיבולת שועל.
טבעונות >>
לצפיה ב-'נל"ש: בישול דיסות בתחליפים צמחיים'
נל"ש: בישול דיסות בתחליפים צמחיים
03/09/2017 | 18:53
35
בדיסה אמיתית, שמתבשלת לאורך זמן, האם נשאר משהו בתחליף הצמחי (במקרה הזה לרוב- חל"ס ללא תוספת סוכר), או שבעצם התוצאה זהה,תזונתית, לבישול במים?

טבעונות >>
לצפיה ב-'גלידת פרווה של לה קרמריה'
גלידת פרווה של לה קרמריה
04/09/2017 | 09:33
7
55
ככל שהצלחתי לבדוק טבעונית לחלוטין, לפחות זו בטעם שוקו-וניל פליק. לא בדקתי אחרות, אבל לא רואה סיבה שיהיו לא טבעוניות, ויש את גלידות הסורבה כמובן
גם בן אנד ג'ריז הוציאו גלידות טבעוניות מעולות אך יקרות...
טבעונות >>
לצפיה ב-'נצל"ש גלידה טבעונית - אשמח לצומי מהמנהלות '
נצל"ש גלידה טבעונית - אשמח לצומי מהמנהלות
05/09/2017 | 19:15
4
58
אם לא ראיתן ולא שמעתן- מסתובב בפייסבוק פוסט קורע לב של עסק שנקלע לקשיים עקב קריסה של אחת המכונות. הציעו להם פרויקט למימון המונים וכרגע לא מתאים להם..
מה שהם מבקשים כרגע זה שאנשים יילכו ויקנו את הגלידה.
השאלה היא אם מותר לצרף כאן קישור\העתיקי והדביקי של כל תוכן ההודעה, או יותר פרטים, או שזה נחשב לפרסום בתפוז,שלהבנתי זה קטע בעייתי?
טבעונות >>
לצפיה ב-'עסקים טבעוניים, לתמוך בכיף. '
עסקים טבעוניים, לתמוך בכיף.
06/09/2017 | 09:27
1
17
לצפיה ב-' לפתוח שרשור חדש או להמשיך עם השאלות של רנת?'
לפתוח שרשור חדש או להמשיך עם השאלות של רנת?
<< ההודעה הנוכחית
06/09/2017 | 23:49
5
לצפיה ב-'מדובר בגלידת אילו Ilo'
מדובר בגלידת אילו Ilo
07/09/2017 | 15:14
1
37
לא חובה לשים פה קישור אלא רק לאמר שזו גלידה מושלמת, המפעל כרגע בצרות כלכליות והם צריכים שעוד אנשים ילכו ויקנו את המוצר המושלם שלהם (פיסטוק בעיקר) כדי שיוכלו להתגבר על הקשיים הכלכליים שלהם.
טבעונות >>
לצפיה ב-' מוסיפה קישור לרשימת החנויות שמוכרות את המוצרים שלהם:'
מוסיפה קישור לרשימת החנויות שמוכרות את המוצרים שלהם:
08/09/2017 | 00:52
25
לצפיה ב-'תיקון קל'
תיקון קל
07/09/2017 | 15:13
1
29
לפעמים (נדיר בארץ אבל קורה) גלידות פרווה מכילות ביצים ואינן טבעוניות.
חובה לבדוק תמיד.
לפעמים בגלידה פרווה יש סוכריות גומי שמכילות ג'לטין מדגים, בקיצור, לקרוא תמיד
טבעונות >>
לצפיה ב-'צודק'
צודק
14/09/2017 | 13:45
10
באמת לא בדקתי סוגים אחרים, אבל זו שהזכרתי טבעונית לשמחתי...
טבעונות >>
לצפיה ב-'קוטג' של טבע האדם'
קוטג' של טבע האדם
07/09/2017 | 15:12
1
29
בחנויות מסויימות, לא בסופר, יש את הקוטג' של טבע האדם, הוא אמנם יקר אבל טעים ממש ושווה עבור מי שרוצה מדי פעם מעט קוטג'.
לגבי גלידות, שוב, יש גלידות של טופוטי בחלק מהחנויות, יש גלידות של אילו (מדהימות, במיודח הפיסטוק) ויש את טבעונלה, חלק בניצת הדובדבן, או בטבע בכפר, כפר שמריהו, באוטופיה בראשל"צ ועוד מקומות, פשוט לחקור ולגלות מי מוכר ומה.
לגבי המצב הכלכלי דירה, כמה שיורת תכיני לבד ותבשלי, יהיה לך יורת זול.
אם לא תסתמכי על מוצרים מוכנים ומעובדים, תקפידי על פירות, ירקות (כולם אוכלים) קטניות, עדשים, כוסמת, קינואה אורז, ותקני אותם על משקל בחנויות טבע או בשוק, יהיה לך יותר זול מאשר לשאר הבנות בדירה :) חוצמזה שבטח תסחפי אחריך עוד אנשים, כי יש מתכונים נפלאים, טעימים ובריאים :)
בהצלחה

טבעונות >>
לצפיה ב-' על המידע , מעבירה לטבעוני שלי'
על המידע , מעבירה לטבעוני שלי
08/09/2017 | 00:54
4

הודעות אחרונות

08:48 | 11.10.17 חובטת שטיחים
09:08 | 10.10.17 נסיה 5
13:12 | 23.09.17 NorthCountryGirl
20:09 | 19.09.17 1264
12:16 | 16.09.17 LostLander
20:06 | 11.09.17 psychedelichippie
11:35 | 08.09.17 psychedelichippie
09:08 | 07.09.17 טיפות טל
23:16 | 05.09.17 psychedelichippie
16:54 | 05.09.17 יערעד
15:35 | 05.09.17 תמר האחרת

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ