היי

Renat Zeitune

New member
היי

ניסיתי עכשיו חלב סויה(הוא טבעוני נכון?) לייט לקפה שלי. לא יודעת, אולי אני רגילה לחלב רגיל ואולי זה רק עניין של הרגל. מישהו אולי יכול לתת לי המלצה לחלב טבעוני שהכי קרוב לטעם של חלב רגיל?

ימימה

New member
אני אוהבת חלב סויה במתיקות מופחתת

של תנובה, מוצאים אותו במקרר ולא על המדף. כל אחד אני מניחה אוהב משהו אחר...
יש גם חלב שקדים, אורז, שיבולת שועל וכו' וכו'. נסי עד שתמצאי מה מתאים לך, אבל בסה"כ, לדעתי, זה אכן עניין של הרגל. אני מאד אהבתי חלב פרה לפני הטבעונות, הייתי שותה ככה סתם כוס חלב מדי פעם. המעבר לסויה לא היה קל לי, אבל היום הסויה מאד טעים לי, ואני שותה מדי פעם כוס חלב סויה עם עוגיה, כמו פעם...

Renat Zeitune

New member
שתיתי משקה סויה של אלפרו איזה טעם שונה

בטעות קניתי משקה סויה של אלפרו והיו לי חששות אבל קניתי גם מעדן סויה שוקולד מריר אלפרו אז החלטתי לתת צ'אנס וזה שונה מהמשקה סויה ששתיתי השבוע. לא הרגשתי שזה לא באמת חלב.

כנ״ל

גם לדעתי הכי מוצלח.

אבל ברמת העיקרון, זה טעם נרכש. בהתחלה זה אולי מוזר, אחרי שמתרגלים זה תענוג לחיך.

marx04

New member
חלב אורז ושקדים

שלום לך,

באופן אישי אינני סובל את הטעם של חלב סויה - הוא נוראי בעיני.
ממליץ בחום על חלב אורז ושקדים (של Vitariz או של The Bridge).
הטעם שלו איננו קרוב לטעם של חלב רגיל (שגם את הטעם שלו אינני סובל) - הוא פשוט טעים (עבורי ועבור הבן שלי).

בברכה,

אורי.

big asses

New member
מבחינת טעם, טעם חלב פרה בעייתי לדמות אותו

במשקאות שאינם חלב חיות, הרי מדובר במשקה בלבד, כמובן נטול שומן בכלל, הטעם שרוב האוכלוסייה הצורכת בחלב חיות מגיע משומן ומאותו טעם צמחי.
לדעתי המשקה הטבעוני היחידי שדומה לטעם החלב הוא שקדים כי טעמו אינו דומיננטי מידי. חלב סויה בעייתי לטעם האישי שלי כי הוא מתוק יחסית, לא רציונלי בשביל תחליף.

משקה שקדים זו ההמלצה שלי.

למעלה