חלב סויה במחיר שפוי?

Tangirl

New member
חלב סויה במחיר שפוי?

היי היי,
עשיתי חיפוש בפורום ומצאתי שאלה דומה לפני כמה שנים, אולי תהיה לכם תשובה עדכנית:)
איפה אפשר לקנות חלב סויה במחיר שפוי? כרגע בכל החנויות טבע שהייתי בהן המחיר הוא בין 13 ל-16 ש"ח (וגם בסופרים, כולל רמי לוי).
בעקרון אני בירושלים אבל בימים הקרובים אהיה באזור ת"א\ פתח תקווה ומוכנה גם לקנות סטוק אם המחיר מצדיק את זה.

אודה להמלצתכם

marx04

New member
ממליץ על היבואן IMPORT4U במושב רישפון

שלום לך,

ממליץ על היבואן IMPORT4U במושב רישפון
טלפון: 09-9580522, 09-8659339
אני קונה שם אחת לחודשיים-שלושה שני ארגזים של חלב אורז ושקדים (בכל ארגז 12 קרטונים של ליטר אחד).
הם מוכרים גם קרטונים של חלב סויה.

בברכה,

אורי.

Tangirl

New member
תודה

היי אורי,
תודה על ההמלצה. האם אתה יודע לומר מה המחיר לארגז? קצת מוזר שזה לא מצויין באתר. וגם, האם יש לך מושג איפה מוכרים את המותג הזה ביחידים כדי שאוכל לטעום לפני שאני קונה ארגז? טעמתי כל מיני ובינתיים אהבתי רק את האלפרו הכחול..

שוב תודה,
חנה

marx04

New member
נמכר ברשת יוחננוף

שלום לך,

המותג הזה "The Bridge" נמכר ביחידים ברשת יוחננוף (בגן יבנה ובאזור התעשיה ברחובות).
אם תתקשר ליבואן ברישפון, ימסרו לך מידע לגבי נקודות מכירה בהתאם לאזור שנוח לך.

אני מעריך שהמחיר לקרטון 1 ליטר של סויה לא יותר יקר ממחיר של 1 ליטר של חלב אורז ושקדים שהוא 9.90 ש"ח.
אבל אין לי מושג, כי אני לא סובל חלב סויה (
).

בברכה,

אורי.

marx04

New member
המחיר לחלב אורז ושקדים הוא 9.90 ש"ח לקרטון של 1 ליטר

שלום לכולם,

המחיר לחלב אורז ושקדים הוא 9.90 ש"ח לקרטון של 1 ליטר.
זהו גם המחיר ב"מבצע" ברשת יוחננוף.
פשוט בכמויות שאני קונה, נוח לי לקנות פעם בחודשיים-שלושה כמות גדולה, במקום להיות במתח אם כשאגיע ליוחננוף יישאר להם חלב אורז ושקדים.

בברכה,

אורי.

החלב סויה של תנובה בדר"כ יותר זול

אני כמעט ולא משתמשת בו כי הוא מפוצץ בסוכר (כל הסוגים) אבל בכל אופן יש מקומות שבהם הוא נמכר גם ב-8 ש"ח ובשופרסל ראיתי בזמנו ב-10 ₪. אלה המחירים הכי זולים שראיתי.

Tangirl

New member
סוכר

היי,
תודה. מפוצץ בסוכר יותר מהאלפרו הכחול? כי טעמתי את האלפרו האדום (בלי סוכר) והוא ממש מגעיל לי..
ועוד שאלה- החלב סויה של תנובה בד"כ נמצא באותם מדפים עם הזה של אלפרו? כי בכלל לא זכור לי שראיתי חיה כזו:)

שוב תודה

עד כמה שידוע לי,

בשופרסל חלב הסויה של תנובה במקרר והאלפרו במדפים (לא בקירור)
ההבדל היחידי בינם זה שאת חלב הסויה לרוב אי אפשר למצוא במחלקת GREEN (במקרים מסוימים)

למעלה