הרג בע"ח הפך לבדיחה בפרסומת החדשה של מאסטר שף

Gidi Shemer

New member
המילה לא הושמטה

בגלל הויכוחים הבלתי פוסקים בעניין שם הפורום הוחלט לבסוף למצוא פתרון שיספק את כולם. טבעונים שנכנסים לפורום רואים את הכותרת - ״טבעונות״ בעוד שצמחונים ואלו שמתעניינים רואים את המילים ״צמחונות וטבעונות״.

אתה, מן הסתם, טבעוני

l coyote l

New member

RSPA

New member
אבל האמירה: "לא או(י)ש" - מתה. כמו גם האהבה...

שיר יפה להלן, כך סתם.
https://www.youtube.com/watch?v=V8Q7edNNWEo

חוץ מזה שצמחונים רואים את המילים "טבעונות וצמחונות"....ובסדר הזה.

(להלן: אסמכתא)

lightflake

New member
לא הבנתי את הבדיחה

ואני לא טבעוני וכתוב אצלי טבעונות בלבד.

Gidi Shemer

New member
לא קריטי

לא מכיר הרבה דברים שהם יותר גרועים מלהסביר בדיחה, אז אם היא צלחה, עזוב.

lightflake

New member
אוקיי, אז למה הושמטה?

הדרת הצמחונים מרעיון הזב"ח תמיד נראתה לי העיוות והטיפשות הכי גדולה של הטבעונות האידיאליסטית, כמו שהם מתנגדים גם לקידום נושאים של הטבת תנאי מחייה של חיות וכו'

Gidi Shemer

New member
היו המון דיונים בנושא

בערך אחת לחודש היה עולה דיון שכזה, ונעשו סקרים בין כל המשתתפים כשכל אחד מעלה נקודות טובות.
לאחרונה, הוחלט על השינוי. אם להיות כנים? המשמעות של השינוי הזה היום היא אפסית כי הפורום, כמו כמעט כל פורומי תפוז, הוא לא ממש פעיל.

מסכימה שהפורום כבר לא כל כך פעיל ולדעתי השמטת המילה

צמחונות היא אחת הסיבות לכך.
&nbsp
בתור צמחונית, זה היה ממש לא נעים בכל פכם שמישהו העלה שאלה שעסקה בצמחונות, השרשור היה הופך להתנפלות המונית.
אני הצעתי למנהלים להוריד את המילה צמחונות כי לפי הניהול והמשתתפים בו, אין מקום לצמחונים.
&nbsp
שינוי שם הפורום מונע את הבלבול ואת ההתנצחויות המיותרות וכל אחד יודע מה מותר ומה אסור לכתוב פה.
מה הטעם שהשם יכלול את הצמחונים כשבפועל אסור לדבר על תזונה צמחונית?

RSPA

New member
הפעילות בפורום פחתה בדומה לפורומים אחרים בתפוז בגלל מילה אחת

שהיא לא "צמחונות" אלא "פייסבוק".
בסך הכל הכללי - לשם הפורום אין ממש משמעות והשמטת המילה "צמחונות", או אי-השמטתה, לא מעלה ולא מורידה.

זאת דעתך ואני מכבדת אותה ומסכימה שלפייסובק יש יד בדבר

אבל לדעתי גם להשמטת הצמחונות יש זיקה כלשהי.
&nbsp
שלא תטעה, שינוי השם מבורך לדעתי כי הוא מנע את כל הוויכוחים הלא נעימים שהיו.

Gidi Shemer

New member
זו ממש לא הסיבה היות

והפעילות ירדה הרבה הרבה לפני שהכותרת הוחלפה. הפעילות ירדה כי יש באופן כללי הגירה של משתתפים לפלטפורמות אחרות כמו פייסבוק וגם בגלל שאתר תפוז מנסה בכח לקבל את הגביע לאתר הגרוע יותר בעשור האחרון שעושה כל מה שאפשר להבריח אנשים ממנו

kmiki

New member
טיפשות בטבעונות האידיאליסטית?

איך צמחוני וזב"ח מסתדר במשפט אחד אני אל מבינה, אבל הי, כנראה שאני טיפשה גדולה, כמו שכבר כתבת...
&nbsp
מדהים איך אדם עיוור מנווט את הנסיעה באוטו.

למעלה