טבעונות ואקטיביזם בניו יורק!

האלזה

New member
טבעונות ואקטיביזם בניו יורק!

חזרתי השבוע מניו יורק ואני רוצה לעדכן אתכם שכוווולם חושבים שישראל היא מינימום מעצמת טבעונות, זה היסטרי.
נתקלתי בזה בחוות המקלט הידועה והמדהימה woodstock sanctuary (זה לא בוודסטוק...) ובדוכן מהמם של פעילים שהצטרפתי אליו (לאחד הפעילים אפילו היה כובע של 269).
חברים, מדברים עלינו בטירוף

קצת התאכזבתי שאתגר 22 לא הכי מוכר שם והנסיון להפיץ את זה לפעילים היה התרומה המשמעותית שלי שם
, החמודים האלו נותנים למוסברים בדוכן אימיילים אישיים "לכל שאלה שתרצו לשאול", הכי מיושן שיש...
עוד התלהבתי להתקל במסרים זבח"ים כמו גרפיטי, סטיקרים, והכי כיף- פרסומת של be fair be vegan בכניסה לחניון (רואים את זה גם מהרחוב).
הם פירסמו בענק בטיימס סקוור אבל לא יצא לי לראות. בדף פייסבוק שלהם יש עוד תמונות של הפרסומות שלהם.
בקיצור: הנה תמונות. אלו מהדוכן. אפשר לראות את הבאנר המרשים, מעליו מוקרן סרטון של תיעודים, כולל שחיטה. יש גם תמונה שלי בפעולה
ועוד תמונה מהצד של הדוכן.

האלזה

New member
תמונות מהחווה woodstock sanctuary

לצערי בקושי יצא לי לצלם שם... פשוט תדמיינו גן עדן ותרנגול שרץ אליך כשאת מגיעה ומחפשת את הבקתה של המתנדבים, ואת מסתכלת מסביב ולא מבינה לאן הוא רץ (אלי? אתה רץ אלי??) אבל כן, הוא נעצר כשהוא מגיע אלי ורק רוצה ליטוף בצוואר ולהראות לי את הדרך.

למעלה