פארק הקופים בבן שמן. מה דעתכם המלומדת?

urilei

New member
פארק הקופים בבן שמן. מה דעתכם המלומדת?

היי לכם,
אני אורח לרגע, מקווה שבמקום הנכון.
באופן כללי אני נמנע מלקחת את הילדה שלי (בת 4) לבתי כלא לחיות וכל מיני "פינות ליטוף". האמת שאינני טבעוני, ובכל זאת, הרעיון של ניצול בעלי חיים לשם שעשוע בלבד פסול בעיניי אפילו יותר משימוש בבעלי חיים לצורכי מאכל, וגם מבחינה חינוכית.
בקיצור, ההורים שלי הזמינו כרטיסים לפארק הקופים. דעתי בעניין ידועה וזה שהם הזמינו בלי לשאול זאת באמת בעיה שלהם. השאלה היא מה מהות המקום הזה ומה קורה שם. לא הצלחתי להבין אם מדובר בסביבה לגיטימית של בעלי חיים או בבית כלא.
דעתכם המלומדת?

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
האם אתה מוכן לתאר את המקום

מה היחס לקופים. האם המקום מרווח. האם הוא דומה פחות או יותר לסביבה הטבעית. כלומר יש עצים ועצי פרי. האם הקופים שבו בסכנת הכחדה. או ניצולים ממעבדות.
ועוד...

יוספה 51

New member
פארק הקופים מבוסס על הצלה של קופים, עד כמה שידוע לי

הפסיכולוגית האחראית שם חיה את הקופים, וטובתם מול עיניה. יש איזורים שלמים שבכלל לא פתוחים לביקור של הקהל, אלא מיועדים לשיקום. אני חושבת שהם פתחו למבקרים רק כדי להצליח לממן את ההוצאות אבל בפירוש לא מקום מתעלל, משהו אחר לגמרי.

האלזה

New member
האמת שזו אחת השאלות המסובכות שיש בתחום

הי אורח, בהחלט זה המקום לשאול.
פארק הקופים משמש כמקור הכנסה למקלט הקופים הסמוך (והסגור לקהל), שם נמצאים ניצולי חוות מזור שנסגרה. זה בעצם של אותם בעלים.
אישית לא הייתי הולכת, אבל זה באמת מקרה גבולי ושונה מכל גן חיות/ ספארי שיש בארץ.
אני מאוד מבינה את הרצון לראות מקרוב חיות בר, אבל גם לזה יש פתרונות, למשל- צבים רכים בנחל אלכסנדר, עטלפים במערות שונות.
יש גם אפשרות להתנדב עם בע"ח מסויימים, אם זה בכלביות, בעמותת עטלף, מחמל"י (יונקים ימיים) וכו'.
מוזמן לעדכן אותנו אם ביררת והיית באחד מהנ"ל.
&nbsp

למעלה