לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1763617,636 עוקבים אודות עסקים

פורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
לעומת זאת לא נקבל השמצות, קללות, הצפות והודעות בעלות ניסוח בוטה.
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
הודעות העוסקות בגופו של גולש ולא בגופו של עניין ימחקו.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
יש להקפיד על ניסוח הודעות באופן מכובד המאפשר דיון.
אין לכתוב הודעות המפגינות זלזול מופגן בצמחונות או טבעונות. 
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
 שתהיה לכולנו כתיבה מהנה ופוריה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו אידיאולוגי במהותו. אין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי. להמשך תקנון הפורום -->
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).

חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.

המשך >>

לצפיה ב-'טבעונות בויקיפדיה'
טבעונות בויקיפדיה
<< ההודעה הנוכחית
18/06/2015 | 14:40
16
304
אין ייצוג טבעוני בויקיפדיה. או אין די ייצוג טבעוני.  לדוגמה, תקראו את הערך טבעונות. הוא לא נכתב על ידי טבעונים אלא על ידי שלוחי מועצת הבקר והחלב, וזה ניכר בהתנסחות ובתוכן. אמנם הוא עבר תיקונים רבים, אבל תיכנסו בו לסעיף תזונה ובריאות, זה די יצחיק אני אתכם, או יעציב אתכם. אין הרבה טעם לנסות לתקן אותו, כי התיקונים יימחקו.
לכן כדאי לכתוב ערך חדש משלנו בשם "תזונה טבעונית". זה נושא ראוי לעמוד בפני עצמו ולא להיות תת סעיף של משהו אחר. באנגלית מוקדש לזה ערך נפרד.

ועכשיו אני פונה אליכם:
לאף אחד מאיתנו אין זמן, אבל בחלוקת עבודה מספר אנשים יוכלו להכין ערך חדש "תזונה טבעונית".
כולנו פחות או יותר מתמצאים בתזונה, אנחנו מכירים מקורות, וכל אחד יכול לקחת סעיף אחר, ברזל, סידן, B12, מחקרים על תועלת הטבעונות, ההמלצות החדשות של  אגודת התזונאים, וכל מה שחשוב ומעניין.
האם יש כאן מי שמוכן להירתם ולהצטרף כדי להרים את הערך הזה?
וכדי להעלות את הנוכחות הטבעונית בויקיפדיה? זה חשוב לנו.

טבעונות >>
לצפיה ב-'אני לא מכיר אישית אנשים ממועצת החלב או הבקר.'
אני לא מכיר אישית אנשים ממועצת החלב או הבקר.
18/06/2015 | 15:52
5
167
לפחות למיטב ידיעתי אני לא מכיר כאלו.
מה שכן, אני מכיר אישית את אחד מהעורכים הכי פעילים בכתיבת הערך של טבעונות בויקיפדיה ויכול לבשר לך שהוא טבעוני לא פחות ממך. רוב השאר הם גם טבעונים או צמחונים, אבל אותם אני אישית לא מכיר, אז לא רוצה להתייחס אליהם.
לא יודע מה בדיוק הפריע לך בויקי, אבל רציתי לשמור על השם הטוב של בן אדם שמשקיע המון אנרגיה בעריכה הזו ולא זקוק להכפשות מהסגנון שזרקת פה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'טבעונים בודדים ערכו ועורכים את הערך הזה וערכים אחרים,'
טבעונים בודדים ערכו ועורכים את הערך הזה וערכים אחרים,
18/06/2015 | 17:01
4
165
זאת עבודה סיזיפית, ואותו אדם היה שמח אם היית מטה שכם במקום לשמור כאן על כבודו, כביכול.

טבעונות >>
לצפיה ב-'הוא דווקא חושב אחרת'
הוא דווקא חושב אחרת
18/06/2015 | 17:38
3
127
ואומר שרוב העורכים טבעונים או צמחונים והוא גם דווקא מאד שמח לעזרה שאני נותן לו באופן קבוע להבהרת מושגים וקריאת מאמרים. דווקא יש הטיית שכם לא מועטה מהצד הזה של השולחן.
הוא גם שמח על כך שמישהו מנסה לשמור על כבודו במקום שאחרת מנסה להכפיש אותו ואת חבריו.
טבעונות >>
לצפיה ב-'מצטערת, אינני רוצה להתווכח על כך'
מצטערת, אינני רוצה להתווכח על כך
18/06/2015 | 17:39
2
49
לצפיה ב-'זה בסדר. לא הייתה לי כוונה לשכנע אותך'
זה בסדר. לא הייתה לי כוונה לשכנע אותך
18/06/2015 | 17:44
100
או להתווכח איתך. הגבתי רק כדי שמי שקורא בפורום לא יחשוב שמה שכתבת הוא נכון או יפיץ את זה הלאה. לא מפריעות לי הטענות בדבר אמינות המידע בויקי. זכותך המלאה לחשוב ככה ולטעון כך בפומבי. מה שהפריע לי אלו ההכפשות (ולא בפעם הראשונה), ולהן הגבתי.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אולי משהו החליף את הערך לכמה שעות'
אולי משהו החליף את הערך לכמה שעות
18/06/2015 | 18:08
41
לצפיה ב-'קראתי את הערך- והוא כתוב טוב'
קראתי את הערך- והוא כתוב טוב
18/06/2015 | 17:43
118
אני לא חושב שהוא נכתב על ידי שוללי טבעונות
טבעונות >>
לצפיה ב-'גם אני קראתי בעקבות הדיון את רוב רובו של הערך, והתרשמתי '
גם אני קראתי בעקבות הדיון את רוב רובו של הערך, והתרשמתי
18/06/2015 | 21:22
106
לחיוב. 
טבעונות >>
לצפיה ב-'לעניות דעתי הערך כתוב מצוין, והוא מציג תמונה מלאה ונכונה.'
לעניות דעתי הערך כתוב מצוין, והוא מציג תמונה מלאה ונכונה.
18/06/2015 | 22:56
39
לצפיה ב-'קראתי את כל הערך ולדעתי הוא טוב ומשכנע. חסר לי שם'
קראתי את כל הערך ולדעתי הוא טוב ומשכנע. חסר לי שם
19/06/2015 | 12:16
5
148
ההיבט של זכותו של כל יצור לחירות על גופו, מעבר לנושא הסבל, שמפורט בו עד הפרטים הקטנים.
תיהי ספציפית יותר מה מפריע לך שם עד כדי קביעה שהוא לא נכתב ע״י טבעונים. לא מצאתי שם ולו חעזוק אחד לטענה הזו.
טבעונות >>
לצפיה ב-'קויוטי עניתי לך במסר. '
קויוטי עניתי לך במסר.
19/06/2015 | 12:55
33
לצפיה ב-'לא קראתי את הכל אבל החלק על חלבון נקרא'
לא קראתי את הכל אבל החלק על חלבון נקרא
19/06/2015 | 17:11
3
125
מאוד מיושן, וזה ממש בלשון המעטה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'מיתוס החלבון המלא הוא עדיין זה שרווח במודעות הציבורית. '
מיתוס החלבון המלא הוא עדיין זה שרווח במודעות הציבורית.
20/06/2015 | 00:51
44
לצפיה ב-'הוא נראה ככה כי זאת עריכה על עריכה על עריכה'
הוא נראה ככה כי זאת עריכה על עריכה על עריכה
20/06/2015 | 05:09
100
מי שרוצה לעזור בכתיבה מוזמן לשלוח לי מסר.
טבעונות >>
לצפיה ב-'תוכלי להסביר ולפרט ?'
תוכלי להסביר ולפרט ?
20/06/2015 | 09:44
33
לצפיה ב-'מצאתי כמה טעויות קלות בערך '
מצאתי כמה טעויות קלות בערך
20/06/2015 | 11:11
102
אבל לא שום דבר רציני .
טבעונות >>

הודעות אחרונות

08:56 | 29.10.18 BenjiMan
10:40 | 25.10.18 MaWe
12:27 | 22.10.18 orel115
19:16 | 11.10.18 שמרית211
20:30 | 06.10.18 עומראיתמר
13:20 | 08.09.18 משקו אורן
01:04 | 07.09.18 פאוורפון
12:36 | 23.08.18 Bגוד1
10:40 | 22.08.18 איתןןן4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ