שרשור של אחרי מפגש פרדס חנה <3

adic1

New member
לאאאאאאאאאאאא - אחת, הכנתי כמות כפולה לשתיים

noa555555

New member
או ששוב התבלבלתי והכנת פשוט

פעמיים את המתכון חחחחח.

קיצר בואי נסכם, למתכון האחד ששמת , מתאימה תבנית 22 לדעתך ?

subatoi

New member
אין לי כותרת טובה -

אבל היה ממש מגניב. ממש ממש. היו ים אנשים (בסוף הכסאות הספיקו או לא? נראה לי שלא. מה שמראה על כמה אנשים היו). היה טעים, היה נחמד, היה כיף. יצא מפגש נדיר בין המרכז לחיפה, שני עולמות שבד"כ-הם-נפרדים, נפגשו סופסוף. אנשים כיפיים, חכמים, אהובים ומוערכים (אתם יודעים מי אתם).

וזה כלל: שילוב בין עוגות מתוקות ומיץ זיתים, אסונות ספונטניים ומיקוד תשומת לב, יתרונותיו וחסרונותיו של שיח שושנים, הצלת תולעת שמנמנה שחיה בתוך(?) דובדבן, קצת יין, קוביה הונגרית נבזית (
למתוסכלת), המון עוגות, פיתות עסיסיות, תרומתו של צה"ל לתזונת המילואימניק, מלפפונים חמוצים בחומץ-מול-מלח (לא, אני לא זוכר את ההסבר) ותגליות עצובות אודות טראומות ילדות שנגרמו בשל עוגות שנמעכו ע"י דלי אכזר בגיל 9

(וזה רק מה שאני זוכר)

בצד הבאסה - בניגוד לציפיות, זה בהחלט היה קצר מדי. אנשים שלא הספקתי לדבר איתם (אתם יודעים מי אתם) ולשאול לשלומם (אתם יודעים מי אתם). וגם: עדר כבשים מממזרח לכביש החוף בהלוך, וחוות סוסים ממערב לכביש החוף בחזור, שהזכירו לי את מה שאנחנו עושים.

תודה למתילדה על האירוח בפח"כ הכה-פסטורלית, תודה להאלזה על הטרמפ המטורף לכנופיה החיפאית, תודה לבשלנים ולאופים (תודה לאמא), תודה לטרמפיסטיות, תודה לכוורת, ליהודית בן יעקב (ופנקס הקטן!) ולצ'רלי פרקר המנוח.

אוף, מתי כבר המפגש הבא?

l coyote l

New member
אכן היה כיף ומרנין

לפגוש חדשים ולהתחבק עם מוּכּרים.
אין ספק שמפגש בחצר בית עושה הרבה הבדל לעומת פארק ציבורי, בעיקר בית וגינה נחמדים כל כך.
מה זאת אומרת היו/לא היו מספיק כסאות? לשם מה כסאות? היה דשא

ררספקט לאלזה על השימוש כנהגת, ולכזה מרחק

נהניתי מאוד.
מתכונים אינם באחריותי, כמובן, וכולי תקווה שמי שאחראי יטה חסד ויפרסם את המתכונים לקיש כרישה-קשיו והקינמונים. אם לא, לכו להציק במסרים

למעלה