שרשור של אחרי מפגש פרדס חנה <3

noa555555

New member
בתור זקנת השבט מותר לי להתחיל, נכון?

אז ככה.
היה ממש כיףףףףףף
נינוח, טעים ברמות -על,
היה לנו כיף לפגוש את הפנים והאנשים שמאחורי הכינויים,
לי וגם לבנותי שהשתלבו מצויין,
תודה על הכנסת האורחים המדהימה של מתילדה והנגינה,
ועל כל המאכלים הנהדרים והשיחות המאלפות,
ודחוף ללשכתי בשלב ראשון את המתכונים של עוגת התפוז, פאי הכרישה, ועיגולי הקינמון האלה. אחר כך את כל השאר שהיו טעימים לא פחות .
כן ירבו.

noa555555

New member
ועוד משהו ששמתי לב אליו

לא היה אפילו עלה חסה אחד על השולחן....אחד!
תום? לקחת את הפז? הקטנה שלי חמדה אותו אבל אמרתי לה שהוא הובטח לתום.

vegetalien

New member
היה נחמד מאוד.

דמויות מוכרות, דמויות חדשות, אנשים שפגשתי סופסוף לראשונה (
ל'ה
וגם תום האחד והיחיד), והכול באווירה נחמדה ושלווה.
האוכל היה בריא ודיאטטי במיוחד, עוגת התפוזים של adic1 בפרט. בזכותה ובזכות TheGoldenSnitch והקיש אאבד עוד קילו או שניים.

מחכה לעוד אירועים כאלו.

noa555555

New member
ראיתי שגם אכלת מסיואורמה ואל תכחיש

ואפילו לקחת תוספת , אני גאה מאוד !
היה לי כיף גדול לפגוש אותךגם כן
סוף סוף
ואת תום האחד והיחיד שאין עליו. נכון???

merkuri

New member
בהחלט היה שווה לנסוע לפרדס חנה

בתחנת הרכבת בחיפה נפגשתי עם Anathema Device וה+1 שלה, עלינו על הרכבת לבנימינה. הגענו וחיכינו לתום שפספס את הרכבת שבנינו עליה (
שכמותו), ואז Waltzing Mathilda אספה אותנו (
לך!
)
הגענו למפגש, ושמחתי לראות חבורת א/נשים שאת חלקם אפילו זיהיתי! שלום שלום, ואז עברנו לדבר החשוב באמת, האוכל

היה טעיםםםםםםםםםם, הכל חוץ מהעוגה שלי
אבל טוב, אם לא מנסים איך משתפרים?...
מתכונים מבוקשים: עוגת הגזר, הקינמונים, והשווארמה של נועה! אני יודעת שכבר הסברת לי איך להכין, אבל אם תוכלי לכתוב פה עוד פעם, בדגש על תבלון (ואם אפשר כמויות...) אני ממש אעריך את זה

היה כיף גדול להתאים שמות ופרצופים לניקים, לבלות עם כולכם, להכיר חדשים ולהעמיק מעט את ההיכרות עם הישנים.
צילמתי מלא, אבל אין לי איך להעביר את התמונות מהפלאפון למחשב, אז אם מישהו רוצה שאשלח לו בפייסבוק/וואטסאפ והוא יעלה, שלחו מסר

בשש וחצי האלזה וחבורת החיפאים שלה יצאה לדרך. ילדים, הידעתם שאילולא האלזה לא הייתה מחזירה אותנו לחיפה, שנמצאת בכיוון השני לגמרי מביתה, כשהיא נוסעת במיוחד בשבילנו, היו 4 אנשים פחות במפגש הזה? הידעתם שהיא נסעה בערב שישי כשיש לה דברים לעשות, רק כדי שהמפגש יהיה נגיש לחסרי רכבים? הידעתם שהיא חרשה את חיפה מקצה לקצה על מנת להחזיר כל אחד ואחת מאיתנו לביתו?

ואיך אפשר לסיים בלי פינתנו הקבועה - איך תדעו אם פגשתם את מרקורי

אם פגשתם בחורה בשמלה כחולה עם נקודות לבנות, משקפיים ועוגת שוקולד ביד, שאכלה המון וצחקה מלא ונהנתה עד אין קץ... פגשתם את מרקורי!

noa555555

New member
ודאי שאפשר, תכף אקליד לך,

או יותר מאוחר

וואו, לא ידעתי שזה לא בכיוון של האלזה.
יישר כוח האלזה !!!!!

מה קרה לעוגה שלך ? לא שמתי לב. איזו עוגה זו היתה ?

merkuri

New member
עוגת שוקולד, בתבנית המרובעת.

פשוט לא יצאה לטעמי. תום אכל ממנה, אבל זה לא מדד...

noa555555

New member
נדמה לי שטעמתי אותה והיתה מעולה,

ראיתי שהסתדרת יפה מאוד עם הבנות שלי גם

merkuri

New member
כאלה מקסימות, איך אפשר שלא?

הן מזליסטיות משהו לא נורמלי, עם אמא טבעונית כמוך.
ויאי! אם אני לא אהבתי אותה, אז לפחות מישהו אחר כן

noa555555

New member
השאוורמה של נועה החמסה :

אגיד לך איך הכנתי את הכמות המסחרית הזאת ? או כמות ביתית?

בואי נגיד שאת האיזון בין טופו לפתיתי הבונזו סויה תקבעי לבד. אז נגיד : גם את מינון הירקות זה איך שבא לך לפי מה שאת אוהבת , את יכולה לשים כל מרכיב בקופסה נפרדת ואז להרכיב לכל אחד מנה כפי שהוא אוהב .

שתי קוביות טופו - חתוכות לרצועות דקות לא רחבות (גודל שווארמה )
פתיתי בונזו מבושלים עם מלח , סחוטים, וקרועים ביד לשניים או שלושה חלקים .
כמה בצלים חתוכים כנל לרצועות נוחות
כמה פלפל אדום (גמבה ) כנל חתוך לרצועות .

כל מרכיב מתבלים לחוד בקצת שמן, בוזקים בנדיבות תבלין שווארמה או שאוורמה טורקית , קצת אבקת קארי או משהו צהוב אחר (תטעמי ותתקני תיבול ) , קצת פפריקה אדומה (ששכחתי לשים היום והיתה מוסיפה עוד צבע ) , קצת מלח , קוביות שום קפוא או שום גבישי יבש שבוזקים על זה. (שוב, הכל לפי טעמך, אין כמויות, תטעמי ו תחליטי מה טעים לך , תמיד אפשר להוסיף עוד קצת אז תתחילי מקצת ) .

מערבבים בקופסת פלסטיק (כל מרכיב לחוד ) עם התיבול שלו ומניחים קצת לנוח (את הטופו במקרר, השאר לא חובה אם את מכינה מיד , וזה אגב מחזיק לפחות כמה ימים בקופסאות סגורות, כל מרכיב לחוד, ותוכלי להתענג על המנות כמה ימים .

כשרוצים לאכול שווארמה של נועה: מחממים שמן רגיל במחבת ( או ווק, או פלטת גריל, או מה שאת אוהבת לטגן בו.) . מקפיצים שווארמה שמורכבת לפי הכיף שלך מהמרכיבים כנל, עד שהבצל נראה די מוכן (אין צורך לשרוף , רק שיהיה טעים ) . זה בערך עשר דקות -15 דקות תוך ערבוב מדי פעם .

אפשר להכין בצד טחינה טעימה, ופיתה. (אם יש לי קפואה אני מחממת על אדים על רשת, והיא יוצאת כמו חדשה )
למלא, ולזלול.

את הטחינה הכנתי כרגיל, עם תיבול של לימון שלם (על קופסת טחינה אחת גולמית, שערבבתי עם מים כמובן, לפי העין, בלנדר מוט ) כמה קוביות שם, קצת שום גבישי, מלח , כמה קוביות פטרוזיליה או טריה אם יש לך .. וקצת כמון

זהו.

השאוורמה של היום נראתה קצת פחות מטוגנת כי הכמות היתה גדולה ונאלצתי להכין אותה בסיר מפאת קוצר הזמן , תוך בחישה. אז קחי בחשבון.

אפשר להחליף את אחד המרכיבים בסייטן , אם אוהבים, הכל פתוח איך שמתחשק. זה היופי .

merkuri

New member
תודה רבה על ההסבר המפורט! יבוצע בהקדם

והתוצאות ידווחו למפקדה

ladybug6

New member
אני ירוקה מקנאה, איזה כיף לכם

נשמע שהיה כיף ובאסה שלא באתי.
[מתנחמת בזה שאת הרוב כבר פגשתי בהזדמנויות אחרות..]

tombenarye1234

New member
היה שווה

השוס מבחינתי היו עוגת התפוזים, עוגת השוקולד ושבלולי הקינמון.
[הסיבה שהם לא נגמרו תוך 5 דקות זה כי הרגשתי לא נעים לחסל הכל
]
אה כן, גם היה נחמד לפגוש את האנשים.

להאשמות המופקרות על האיחור - יצאתי מהבית עם חצי שעה ספייר אבל האוטובוס איחר ואחרי 20 דקות עליתי על אוטובוס חלופי-שעושה-סיבוב-ודורש-החלפת-אוטובוס והגעתי לתחנת הרכבת ממש ברגע שהרכבת עזבה.
אז שה

היה פז דיספנסר ממש מגניב (הלו קיטי גותי). לא נועה, לא לקחתי אותו לעצמי. אציין גם שהתלבשת ממש מגניב ושיש לך בנות ממש חמודות

היה למטילדה בית מושלם והיו כיסאות שנראו כאילו הם נלקחו מסרט אומנותי כלשהו. הייתה גם גיטרה, והיו גם שיחות נחמדות על זכויות בעלי חיים, כינים וחתולים, שמות של אנשים , היתרונות של אכילת עוגה באותה צלחת שהיו בה זיתים קודם, הנזקים הבריאותיים באכילת פירות ואפילו קרב עקוב דם (בעל 3 סיבובים) בין הwaze לבין הזיכרון האנושי על הדרך האופטימלית לנסיעה בין 2 מקומות. אה, וגם היטלר צץ לו פעמיים.

[בשיחות, הוא לא צץ בבית...]

noa555555

New member
שיהיה לך ברור

שכולנו מאוהבות בתום אבל לא נעים לנו להודות בזה. .
היינו מוכנות אפילו לוותר על הקיטי , עכשיו מתילדה תצטרך לשמור את זה למעין . אכלת אותה , היה לך צ'אנס חד פעמי לקבל את קיטי וזהו .
ותודה
גם לנו היה כיף .

noa555555

New member
צריך לעשות פעם מפגש על טהרת הפירות

והירקות עם מטבל סויונז,
הולך ???
מאוד אהבתי את הדובדבנים, מאיפה הם צצו?
היה לי ממש כיף לפגוש אותך
שתדע .

למעלה