לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1806118,061 עוקבים אודות עסקים

פורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
לעומת זאת לא נקבל השמצות, קללות, הצפות והודעות בעלות ניסוח בוטה.
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
הודעות העוסקות בגופו של גולש ולא בגופו של עניין ימחקו.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
יש להקפיד על ניסוח הודעות באופן מכובד המאפשר דיון.
אין לכתוב הודעות המפגינות זלזול מופגן בצמחונות או טבעונות. 
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
 שתהיה לכולנו כתיבה מהנה ופוריה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו אידיאולוגי במהותו. אין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי. להמשך תקנון הפורום -->
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).

חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.

המשך >>

לצפיה ב-'צמחונות והרגשה מוזרה'
צמחונות והרגשה מוזרה
<< ההודעה הנוכחית
11/12/2012 | 23:01
42
628
שלום לכולם! לפני חודש הפכתי להיות צמחונית . אני גאה מאוד מאוד בהחלטה שלי(: אפילו עם כל ההערות המעצבנות של כולם!
אבל לאחרונה אני מתחילה להרגיש מוזר..עייפות חולשה והרבה בחילות. ציפיתי להרגיש הרבה אנרגיות ותחושה נקייה בגוף אבל אני מרגישה בדיוק ההפך...
מידי פעם אני לוקחת כדור B12 כדי לפצות על המחסור אבל אין שום שיפור.
כנראה הגוף מתנקה מכל הרעלים? מה אתם חושבים?
טבעונות >>
לצפיה ב-'מהמר על אפקט פסיכולוגי'
מהמר על אפקט פסיכולוגי
12/12/2012 | 00:34
4
253
קודם כל זה בטוח לא קשור ל-B12. יש בגוף מאגרי B12 שמספיקים למשך שנים.

גם אני כשעברתי לטבעונות קישרתי כל בעיה שהייתה לי לטבעונות, אבל אחרי שעשיתי בדיקות דם וראיתי שהכל תקין הבנתי שזה היה סתם משהו אחר. אנחנו בתקופת מעבר עכשיו והרבה אנשים עייפים וחלשים וכו' בתקופות האלה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'נו נו נו, ככה שוכחים? זהירות מהטעיה'
נו נו נו, ככה שוכחים? זהירות מהטעיה
12/12/2012 | 09:37
3
249
לפי מחקר מ-2003  האוכלוסיה בארץ סובלת ממחסור ב B12. 15% מהגברים ו-30% מהנשים
ורובם הגדול אוכלי בשר. יש סיכוי סביר פלוס שיש לה מחסור שהיא גוררת

בגלל זה מומלץ לכולם לקחת תוסף מפעם לפעם, ולהיבדק.
טבעונות >>
לצפיה ב-''
12/12/2012 | 13:08
28
לצפיה ב-'קישור?'
קישור?
13/12/2012 | 03:17
1
40
לצפיה ב-'שתי דקות גוגל בעברית'
שתי דקות גוגל בעברית
13/12/2012 | 08:16
105
חיפוש באנגלית יפיק תוצאות נוספות

בקישור הראשון מופיע שם החוקר אם אתה רוצה למצוא את המאמר המקורי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2735115,00...

http://www.wikirefua.org.il/index.php/%D7%95%D7%99...

בהצלחה
טבעונות >>
לצפיה ב-'ממליצה על בדיקת הריון '
ממליצה על בדיקת הריון
12/12/2012 | 00:56
5
95
לצפיה ב-''
12/12/2012 | 02:47
4
195
לא הייתי גם סותרת בדיקה כללית של מערכת העיכול והורדת סטרס בחיים במידה והתשובה שלילית או רק התערבות אלוהית יכולה להביא להריון כרגע.

סבלתי מבחילות כרוניות בגלל... מעי רגיז כנראה בזמנו.
טבעונות >>
לצפיה ב-'סליחה על השאלה החטטנית'
סליחה על השאלה החטטנית
12/12/2012 | 02:59
3
242
אבל מה היה הקשר בין מעי רגיז לבחילות?
טבעונות >>
לצפיה ב-'דיבור על מעי רגיז גורם לי לבחילה.'
דיבור על מעי רגיז גורם לי לבחילה.
12/12/2012 | 03:43
62
לצפיה ב-'בחילות הן אחד הסימפטומים של תסמונת המעי הרגיז'
בחילות הן אחד הסימפטומים של תסמונת המעי הרגיז
12/12/2012 | 05:53
1
141
1/4 - 1/2 מסך כל החולים בתסמונת סובלים גם מבחילות.
טבעונות >>
לצפיה ב-'ודימומים רקטליים...'
ודימומים רקטליים...
12/12/2012 | 12:43
108
וגם חיבת חתולים, כי הם מסיתים לשמאל
טבעונות >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה!בניגוד למה שכתבו אחרים:'
ברוכה הבאה!בניגוד למה שכתבו אחרים:
12/12/2012 | 06:33
9
251
אני ממליצה לך על בדיקות דם.
בחילות, עייפות וחולשה יכולות להגרם בין השאר ממחסור בברזל, וזה משהו שהרבה צמחונים וטבעונים לא אוהבים לדבר עליו, אבל זה קיים.
אין פה נסיון לאבחן אותך דרך הפורום, אבל לא משנה ממה נגרמות התופעות, בטוח שיש להן פתרון יעיל שלא מצריך פגיעה בבע"ח.
ממליצה לך במקביל לבדיקות הדם להתחיל לקרוא על מזון צמחי, ערכים תזונתיים, ספיגת ויטימינים ומינרלים, וכו'.
גם אם תגלי שהסימפטומים לא קשורים לתזונה, תרוויחי מידע חשוב.
בהצלחה!

והערה קטנה לחברי הפורום: לדעתי חלק מהתגובות כאן יכולות להתפרש בצורה מזלזלת.
נכון, הרבה טבעונים עושים את המעבר הזה בלי שום בעיה בריאותית, אבל לא אצל כולם זה עובר חלק ואי אפשר לפסול את האפשרות הזאת בכזאת קלות או לפטור אותה בהריון או אפקט פסיכולוגי.

טבעונות >>
לצפיה ב-'חיכיתי שהדברים יאמרו ! באת בזמן. כבוד !'
חיכיתי שהדברים יאמרו ! באת בזמן. כבוד !
12/12/2012 | 06:57
57
לצפיה ב-'בסדר, אבל זה באמת לא נאמר'
בסדר, אבל זה באמת לא נאמר
12/12/2012 | 15:09
6
131
בזלזול. הסימפטומים באמת נשמעים קלאסיים לתחילת הריון...
לא התכוונתי שיישמע מזלזל או משהו כזה.
כך או כך במצב של סימפטומים כאלה שנמשכים צריך לפנות לבדיקות ולא להסתמך על תשובות בפורומים.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אוקיי, היה לי חשוב להדגיש את זה '
אוקיי, היה לי חשוב להדגיש את זה
12/12/2012 | 15:25
1
100
בגלל שאני רואה את התגובות האלו חוזרות במקרים רבים של הודעות בסגנון הזה, כאילו טבעונים מתעלמים מכך שיש לחלקנו בעיה של ברזל.
אז נכון, מצד אחד צריך פרופורציות ולא לייחס כל שערה שנושרת לשינויים בתזונה, אבל מצד שני צריך גם להזהר ולשקול שאולי כן יש קשר לצמחונות/ טבעונות.
וכן, אני מודה שזה הזכיר לי את התגובה הנאלחת ביותר בהיסטוריה לעצבים של בנות ("מה יש לך, את במחזור?") שזה מעצבן פעמיים: גם כי לא נשקלה האפשרות שיש משהו בדבריה וגם כי אלו נושאים שכדאי להיות רגישים כלפיהם, אפילו כשמדובר ביוזר אנונימי.
אני מניחה שאם היתה תשובה אחת רצינית בשרשור הזה בה ממליצים לה על בדיקות דם, זה לא היה כל כך מפריע
טבעונות >>
לצפיה ב-''
12/12/2012 | 16:00
7
לצפיה ב-'זה קצת ילדותי לכתוב לי שאולי אני בהריון'
זה קצת ילדותי לכתוב לי שאולי אני בהריון
13/12/2012 | 02:53
3
124
כי לא הייתי באה לכאן עם השאלה אם לא הייתי בודקת את זה קודם..
טבעונות >>
לצפיה ב-'ולבוא לכאן עם שאלה כזאת בלי בדיקות דם'
ולבוא לכאן עם שאלה כזאת בלי בדיקות דם
13/12/2012 | 03:30
2
126
ובלי לראות רופא זה יותר הגיוני?
אם ההצעה שלי העליבה אותך אני מתנצלת.
טבעונות >>
לצפיה ב-'לדעתי זו כן שאלה לגיטימית והגיונית פה'
לדעתי זו כן שאלה לגיטימית והגיונית פה
13/12/2012 | 07:20
1
106
למעשה זו שאלה מאוד נפוצה בפורום.
זה בסדר גמור להתייעץ פה, להשוות עם מי שכבר עבר את התהליך ולבוא מוכנים לבדיקות הדם (אולי מדובר בתופעה מוכרת ואפשר למקד את הבדיקות).
חרפושית, את יודעת שאני מתה עליך, פשוט אני יכולה להבין את הרגישות ואיך אפשר להעלב מתשובה כזאת.
טבעונות >>
לצפיה ב-'לא אמרתי שהשאלה לא לגיטימית'
לא אמרתי שהשאלה לא לגיטימית
13/12/2012 | 13:22
64
רק אמרתי שזה הגיוני באותה מידה שאם היא לא עשתה בדיקות לויטמינים היא גם לא חשבה על הריון כאופציה.
בכל מקרה התנצלתי אם היא נעלבה מהשאלה, די, בואו נתקדם הלאה
טבעונות >>
לצפיה ב-''
13/12/2012 | 02:56
10
לצפיה ב-'יש גם מצב'
יש גם מצב
12/12/2012 | 07:32
128
שבאמת הגוף פשוט מסתגל לאיטו להרגלי תזונה חדשים... זה לוקח חודש, חודשיים, יש אנשים שאפילו לוקח להם יותר מכך...
אני מצטרפת לאלזי ובאמת ממליצה לעשות בדיקות דם עכשיו, ועוד כחצי שנה, אחרי שאת כבר מתאפסת על הרגלי התזונה החדשים..
טבעונות >>
לצפיה ב-'באמת'
באמת
12/12/2012 | 09:26
80
אולי מדובר במחסור בברזל. אצלי זה היה באופן עקבי, והתגבר בשלב הצמחוני שלי. כשעברתי לטבעונות זה הפסיק, ואני חושבת שאולי זה היה כי הייתי צמחונית שאוכלת המון חלב, שזה מפריע לספיגת ברזל, שגם כך הגוף שלי התקשה לספוג.

בדיקת דם שגרתית תוכל לאשר או להכחיש שזו הבעיה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני טבעונית כבר 19 שנים '
אני טבעונית כבר 19 שנים
12/12/2012 | 11:00
4
199
שזה אומר מגיל 15.
צמחונית הפכתי בגיל 8 או 9, לא בדיוק זוכרת.
כשהפכתי לטבעונית היתה הרבה פחות מודעות לנושא והרבה יותר, "אנטי"...
למזלי ההורים שלי הבינו אותי וזרמו איתי לחלוטין רק שהבטחתי להם שאשמור על עצמי היטב. ומאז,
אני מקפידה כל חיי על שני דברים:
1. בדיקות דם תקופתיות כדי לוודא שהמאגרים שלי מלאים והכל בסדר. לפעמים אגב הם מלאים מדי :)
כבר קרה לי שרמות הברזל שלי היו מאוד גבוהות ונאלצתי להוריד קצת בכמות העדשים/אזוקי והירקות הירוקים.

2. בי 12 מתחת ללשון כל לילה לפני השינה. מאוד מאוד מאוד חשוב!!!

שיהיה בהצלחה!

טבעונות >>
לצפיה ב-'לא כדאי לקחת כול יום!'
לא כדאי לקחת כול יום!
13/12/2012 | 22:31
3
66
אני לקחתי כול יום ואחרי 3 חודשים זה עלה לי ל-920 וזה לא טוב!
טבעונות >>
לצפיה ב-'אין בעיה עם עודף של B12'
אין בעיה עם עודף של B12
14/12/2012 | 00:28
2
58
יש בעיה עם עודף של ברזל.
טבעונות >>
לצפיה ב-'לפי רופאים יש.'
לפי רופאים יש.
14/12/2012 | 10:28
1
23
לצפיה ב-'צודקת. ניסחתי את זה גרוע.'
צודקת. ניסחתי את זה גרוע.
14/12/2012 | 13:31
40
מנסח מחדש: אין בדר"כ בעיה של הגעה לעודף של B12. עודף יוצא בדר"כ דרך השתן.

כשיש עודף זה דבר לא בריא.

במצבים בהם יש עודף לאורך זמן (בדר"כ על רקע בעיות בכליה) חשוב להקפיד למנוע את העודף הזה.

בכל מקרה, מסכים שתמיד שווה לעקוב אחרי הרמות.
טבעונות >>
לצפיה ב-'בקשי מהרופא בדיקות דם כלליות. בהצלחה'
בקשי מהרופא בדיקות דם כלליות. בהצלחה
12/12/2012 | 13:56
48
לצפיה ב-'ההרגשה המוזרה יכולה להיות תוצאה של'
ההרגשה המוזרה יכולה להיות תוצאה של
12/12/2012 | 23:53
12
182
התנקות. חלבון מהחי יוצר חומציות רעילה. תהליך ההתנקות מתרחש אחרי שנמנעים מהסיבה לרעילות.
סיבה נוספת יכולה להיות חוסרים בירקות ירוקים, בעיקר עליים - שמוגדרים כמזונות על.
בתור מרפאה, הייתי מייעצת בדיקות דם ובירור. אחרי שתתקבלנה תוצאות, תוכלי לדעת מה עלייך להוסיף לתזונה וממה להמנע.
טבעונות >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/12/2012 | 02:54
20
לצפיה ב-'"חומציות רעילה"? '
"חומציות רעילה"?
13/12/2012 | 03:28
10
146
יש מלא סיבות מצוינות להפסיק עם אוכל מהחי, אבל חומציות רעילה?
טבעונות >>
לצפיה ב-''
13/12/2012 | 08:30
84
הורג אותי תמיד (מצחוק) שאנשים משתמשים במושגים מדעיים ללא כל הבנה של מה שעומד מאחורייהם.
טבעונות >>
לצפיה ב-' גם אני רציתי לשאול'
גם אני רציתי לשאול
13/12/2012 | 15:40
22
לצפיה ב-'כן,'
כן,
13/12/2012 | 20:07
7
96
התגובה של הגוף היא הפרשת חומצה מהקיבה.
מחלות מתפתחות בגוף רק בסביבה חומצית.
החלבונים מהחי רעילים ויוצרים המון פסולת בגוף.
חומציו +רעל באורגניזם חי = חומציות רעילה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'מבלי לפגוע'
מבלי לפגוע
13/12/2012 | 20:15
6
95
יש לך טעות בסיסית בכל משפט ומשפט פה.

הגוף מפריש תמיד חומצה מהריבה כדי להביא אותה ל- pH חומצי. אם הסביבה אינה חומצית מ-א-ד, שום חלבון, לא מהחי, לא מהצומח, ולא מהדומם- לא היה מעוכל. האנזים שמעכל חלבונים בקיבה, שקרוי פפסין, פעיל רק ב- pH מאד חומצי.

מחלות מתפתחות בגוף לא רק בסביבה חומצית.
חלבונים מהחי אינם רעילים.

המשפט הרביעי נכון בפני עצמו, אבל היות ושלשת הקודמים לו אינם נכונים- הוא לא נכון.
טבעונות >>
לצפיה ב-'"מהריבה" צ"ל "מהקיבה" (למרות שבחנוכה...) '
"מהריבה" צ"ל "מהקיבה" (למרות שבחנוכה...)
13/12/2012 | 20:21
19
לצפיה ב-'קיימים מאכלים שיוצרים סביבה בסיסית'
קיימים מאכלים שיוצרים סביבה בסיסית
13/12/2012 | 20:34
4
85
ומאכלים שמעררים הפרשת חומצה. כל אחת מאלה גוררת תגובה פיזיולוגית.
למדתי קצת...
טבעונות >>
לצפיה ב-'זאת התשובה שחיפשתי..'
זאת התשובה שחיפשתי..
13/12/2012 | 21:05
2
64
מה עוד אפשר לומר על החומצות הרעילות האלה? מה הן עושות בגוף ואיך אפשר להתנקות מהן?
טבעונות >>
לצפיה ב-'בעיקרון, על מנת לאזן את הגוף יש להמנע ממזונות'
בעיקרון, על מנת לאזן את הגוף יש להמנע ממזונות
13/12/2012 | 23:56
1
64
שגורמים להפרשת חומצה בכמות גבוהה, מומלץ להמנע מחלבון שמקורו מהחי, עמילנים בכמות רבה מכוס ביום, לחמים ובצקים, כי אלה גורמים להפרשת חומצה מירבית ומחלישים את הגוף שלנו.  
לא כתבתי את הדברים מתוך שרלטנות. רציתי לתרום בחזרה מאחר ואני נתרמת רבות מהרעינות והפתרונותהמוצעים בו.
למדתי נושאים שונים ברפואה טבעית, לא מיד התחברתי לתזונה. אבל לצערי חליתי במחלה חשוכת מרפא שלא ניתן להרפא ממנה על פי הרפואה המערבית ולשמחתי השינוי התזונתי שקשור לטבעונות, להמנעות מגלוטן ומעמילנים, שינו את המצב לגמרי וניתן לראות הבה משמעותית במצבי הרפואי ב-MRI כמו בחזרה של תפקוד איברים בגופי שהשתתקו.
אין לי ספק, גם מתוך חוויה אישית וגם בזכות המורים הנפלאים שזכיתי ללמוד אצלם, שהמחלות כולן הן תוצאה של גורמים שוניםם אבל הקטליזטור שלהן היא מידת הרעילות של הגוף שמושפעת מחשיפה תלכימיקלים, מערכת העיכול וכו'.
ברור לי שהפורום לא עוסק בבריאות אבל השאלה נשאלה ואני שמחתי להשתתף בדיון, מאחר שאין לי מה לתרום כשזה מגיע למתכונים, לצערי...
טבעונות >>
לצפיה ב-'סמאדי, אני מקווה שלא כיוונת אלי כשכתבת'
סמאדי, אני מקווה שלא כיוונת אלי כשכתבת
14/12/2012 | 00:27
53
"לא כתבתי מתוך שרלטנות". אם לא הובנתי נכון, אני ממש לא מאשים אותך ולו לרגע אחד בשרלטנות.

הדברים שכתבת אינם נכונים מבחינת הפיזיולוגיה של הגוף (הפרשת החומצה בתגובה למאכלים מהחי וכו'), אולם יש הבדל עצום בין טעות לשרלטנות.

טבעונות >>
לצפיה ב-'מכל מלמדי השכלתי'
מכל מלמדי השכלתי
13/12/2012 | 21:15
70
וגם אני למדתי קצת, אבל הפעם צר לי, את טועה.

תאי הקיבה יפרישו חומצה שתביא את החומציות בחלל הקיבה ל- בערך 2.0.
כשהchyme ייצא מהקיבה הוא ייצא מ-א-ד חומצי, בין אם הוא בא מחומר מהחי ובין אם מחומר מהצומח. בתרסריון הchyme החומצי ינוטרל והסביבה תהפוך לבסיסית.

לא יודע על איזו תגובה חומצית או בסיסית את מדברת, אבל זו בטח לא הפרשת החומצה בקיבה שעליה כתבת בפוסט הקודם.
טבעונות >>

הודעות אחרונות

14:14 | 21.08.19 אביב פלד
19:04 | 15.08.19 NorthCountryGirl
08:21 | 21.07.19 NorthCountryGirl
17:04 | 14.07.19 עודד המעודד 123
14:07 | 09.07.19 נטע....
22:43 | 04.07.19 שלום אך שווא2
17:45 | 17.06.19 אלוניק2
04:34 | 15.06.19 קרנף לבן 1
23:52 | 11.06.19 צהוב.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ