לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1806018,060 עוקבים אודות עסקים

פורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
לעומת זאת לא נקבל השמצות, קללות, הצפות והודעות בעלות ניסוח בוטה.
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
הודעות העוסקות בגופו של גולש ולא בגופו של עניין ימחקו.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
יש להקפיד על ניסוח הודעות באופן מכובד המאפשר דיון.
אין לכתוב הודעות המפגינות זלזול מופגן בצמחונות או טבעונות. 
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
 שתהיה לכולנו כתיבה מהנה ופוריה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו אידיאולוגי במהותו. אין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי. להמשך תקנון הפורום -->
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).

חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.

המשך >>

לצפיה ב-'*~* מבקרי מסעדות *~*'
*~* מבקרי מסעדות *~*
05/07/2012 | 00:52
27
69
לצפיה ב-'חוויה מצויינת במסעדה "רגילה" - פלוגי ,בנימינה'
חוויה מצויינת במסעדה "רגילה" - פלוגי ,בנימינה
<< ההודעה הנוכחית
05/07/2012 | 00:36
1
697
המלצה ממש חמה.

הגעתי עם ציפיות נמוכות , בכל זאת מסעדה שיש בה בשרים, דגים , שום דבר כמובן לא כשר , יש פיצות של בשר חלב ביחד..
ראיתי בתפריט בשלב ראשון סלט בריאות טבעוני כזה, אבל לא התחשק לי שוב על מה שאני אוכלת כל הזמן בבית. חככתי בדעתי ובסוף החלטתי ללכת על "מנות הצד" שגם מהן הייתי  צריכה לקצץ חצי בגלל חמאה ושום וכאלה. (ירקות וכל מיני ופירה וכו תוספות), המלצרית המקסימה הבטיחה לבדוק לי פריט פריט והיתה מאוד פתוחה ואפילו רשמה את שם ההרצאה של גארי. איך שהמצב רוח ככה יורד לי  בגלל חוסר המבחר, חוזרת המלצרית החמודה מאוד (אופיר, תודה), ובפנים מאירות עיניים מודיעה לי שזה יום המזל שלי והמטבח מוציא לי מנה טבעונית למהדרין, סטייקים טופו ותוספות טבעוניות מיוחדות , שאחכה וזהו. לא התווכחתי. חברתי בינתיים הזמינה את הפיצה שלה שהיתה מעולה, (היא לא טבעונית),
ואז הגיעו שתי המנות המפוארות. את זאת שלי אני מצרפת פה, נזכרתי לצלם אחרי שזללתי סטייק טופו אחד מבין השלושה שקיבלתי . מנה  נדיבה, יפה ענקית, והכי חשוב - טעימה בטירוף. בתמונה תראו שני סטייקים טופו מצויינים (ועוד ביס אחרון מהשלישי), אורז עדשים מג'דרה מעולה, סלט מתובל כמו שצריך , פלחי בטטה, לימון, וקערית טחינה (אופיר אמרה: בהתחלה הם שמו רוטב יוגורט, אבל הסברתי להם שמה פתאום יוגורט!  והחליפו מיד בטחינה - תבורכי אופיר על הרגישות האדירה לנושא).  
התמונה מדברת בעד עצמה, ליד המנות הזמנו גם שייק פירות עשיר וענק ( אננס, תות שדה, מלון, על בסיס תפוזים)(ויש המון מבחר של שייקים של פירות וירקות, כולל סלרי, ממש איך שרוצים), ומיץ תפוגזר סחוט טרי כמובן . וקנקן מים קרים ליתר בטחון.
הארוחה היתה פשוט מושלמת ואין לי מילים, גם השירות , גם ההליכה לקראת  לקוחה טבעונית כאילו התכוננו למלכת אנגליה שתיכנס כדי לנצל את הטופו שהכינו מראש. נכון שהמנה עלתה יקר, כמו המנות הבשריות שלהם, אבל היתה שווה את זה, לפחות יש תמורה רצינית בעד האגרה. הכל היה עשוי מושלם. (השארנו עשרים וחמישה אחוז טיפ, גם זה אומר הכל)
ואגב, יש חלב סויה שם, למי שרוצה. לשייקים, לקפה, למה שרוצים.

מסעדת פלוגי , בנימינה. כי מגיע להם.  -
ככתוב בקישור. ומצורפת תמונה של המנה גם כן.

http://www.rest.co.il/sites/Default.asp?txtRestID=...
טבעונות >>
לצפיה ב-'וגם שכחתי לציין - עיצוב המקום פשוט מדהים'
וגם שכחתי לציין - עיצוב המקום פשוט מדהים
05/07/2012 | 00:52
119
מאוד נעים לשבת , קשה להסביר, אבל ממש יפה, מיני איטליה כזה. המון אווירה. קיצר, ממש אהבתי. בטוחה שאחזור לשם אם זה תלוי בי .
טבעונות >>
לצפיה ב-'לשבת עם חברות במסעדה "רגילה"....'
לשבת עם חברות במסעדה "רגילה"....
04/07/2012 | 12:56
9
248
מוכרחה לשתף בחוויה מאתמול.
ישבתי עם חברות ליום הולדת של אחת מהן. אף אחת מהן לא צמחונית ולא טבעונית, אלא רק אני (טבעונית).
אני בחרתי מרק וסלט והן בחרו כראות עיניהן, ותוך כדי הארוחה גיליתי שהגישה שלהן הייתה שאני מסכנה, אין לי מה לאכול, למה אני עושה את זה לעצמי, כמה חבל עליי..   ואני הרגשתי כמו מלכה. הרגשתי שאני היא המנצחת כאן, אני היא הזוכה הגדולה, אני היא המרוויחה ולא המפסידה.
וכל כך נהניתי מארוחה ומהתובנה החדשה הזו. אני מאמינה לגמרי שהרווח הוא כולו שלי!!.

מה אתם אומרים?

טבעונות >>
לצפיה ב-'הגישה שלהן=?'
הגישה שלהן=?
04/07/2012 | 13:17
153
בדיבור, בהתנהגות כלפייך?

הקונטרה הכי טובה כנגד מישהו, לא משנה באיזה נושא ולמה, היא להראות כמה טוב לך.
אם חברים שלי היו מתייחסים אליי כמסכנה הייתי מעמידה אותם על מקומם.
טבעונות >>
לצפיה ב-'ל-alf4 חביבתי, סיפרתי לכם על הטבעונות שלי'
ל-alf4 חביבתי, סיפרתי לכם על הטבעונות שלי
04/07/2012 | 14:07
160
והסיבות (בריאותיות - סוכרת).  ובכן אתמול ישבנו  3 "גרציות"  בטבריה, במסעדה רגילה.,  האחת הזמינה משהו בשרי השנייה כמעט  -  ואני מיד הזמנתי סלט ירקות עם טחינה ופלאפלים.   חברתי  "השניה,"  שכמעט הזמינה   החליטה להזמין כמוני.
מה אומר לכן?  נהנינו מאד.  היה טעים, טרי ובשפע.
מי אמר שאין מה לאכול?  ובכייף?
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני אומרת שאת צודקת לחלוטין'
אני אומרת שאת צודקת לחלוטין
04/07/2012 | 14:55
110
המודעות והחמלה היא המתנה הגדולה ביותר. אנשים בדרך כלל לא מתעכבים לחשוב על המחיר האמיתי של מה שנמצא להם בצלחת . מי שכן מתעכב הוא בעל הרווח . אין שום משמעות לביס כזה או אחר כשמדובר בחמלה. את בהחלט המנצחת . אני מאחלת גם להן את התובנה ביום מן הימים. ואם לא, ההפסד כולו שלהן, שיהנו מהחביתה שלהן בלי לדעת כמה כאב גרמו. קשה לי אגב להאמין שהן נהנו עד כדי כך כמו שהתיימרו, אבל אחלה . אני אוהבת שהאוכל שלי מחייך אלי מהצלחת. אני משערת שגם את .
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני מאוד מזדהה.'
אני מאוד מזדהה.
04/07/2012 | 21:14
57
כשהייתי צמחוני כמה חודשים בלבד, יצאתי למילואים. וכשהיתה ארוחה וכולם אכלו בשר, אני לא. ובלי להכנס לשאלת האיכות (בכל זאת, מדובר באוכל צה"לי, לא במסעדה , אבל היה סביר) הרגשתי באמת כמו מלך. אכלתי מה שרציתי ומה שהרגשתי טוב איתו. גם אח"כ בארוחות חג משפחתיות, היה אותו דבר.
להיפך, הניגוד הזה אפילו מעצים את ההרגשה. כשאנחנו אוכלים לבד או בחברה צמחונית/טבעונית, זה נחמד אבל לא מרגישים את הניגוד, לא מרגישים את האפשרות האחרת שבחרנו לוותר עליה. ברגע שיש את ה"קונטרה" מהסביבה זה מעצים את ההרגשה שלנו ואת הבחירה שלנו. וטוב שכך
טבעונות >>
לצפיה ב-'איזה קטע, עכשיו נקלט לי מאיפה לקחתי את המושג'
איזה קטע, עכשיו נקלט לי מאיפה לקחתי את המושג
05/07/2012 | 00:48
87
מסעדה "רגילה" , זה בא מהתת מודע שלי כנראה מקריאת הפוסט שלך. סורי על ה "העתקה" של המושג. זה ממש קרה מעצמו
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני אצטט את פיליפ וולן'
אני אצטט את פיליפ וולן
05/07/2012 | 10:53
2
170
יש מאות רבות של חיות שאינני אוכל וביניהם: כלבים, חתולים, עטלפים, סוסים, אוגרים, עכברים, לטאות.
אינני אוכל אף אחד מהם.
בסך הכל הוספתי עוד חמש חיות לרשימה: פרות, כבשים, תרנגולות, חזירים, ודגים.
מעולם לא הרגשתי טוב יותר.
פיליפ וולן
טבעונות >>
לצפיה ב-' חזק. הוא בכלל נואם מרשים.'
חזק. הוא בכלל נואם מרשים.
05/07/2012 | 12:03
20
לצפיה ב-'ציטוט ענק. אפיץ אותו קצת '
ציטוט ענק. אפיץ אותו קצת
05/07/2012 | 13:16
17
לצפיה ב-'ביום שני היה לנו ערב חברה'
ביום שני היה לנו ערב חברה
05/07/2012 | 18:20
58
כולם הזמינו בשר. אני הזמנתי חומוס ופלאפל. די מהר הגיעה לי צלחת חומוס. הם עוד מחכים. כשאני באמצע החומוס הגיעה לי גם הצלחת עם הפלאפלים. אחד מהחבר'ה אומר שפעם הבאה כדאי להזמין אוכל טבעוני, הוא מגיע מהר.
אז אני אכלתי ושבעתי בנחת והם ישבו רעבים. אפילו לא הצלחתי לגמור את כל הפלאפלים מרוב שהתמלאתי, והאוכל שלי הוגדר "מנות ראשונות" בכלל.
טבעונות >>
לצפיה ב-'בודהה בורגרס - התרשמות'
בודהה בורגרס - התרשמות
04/07/2012 | 23:35
3
185
אוקי, אז פעם ראשונה שאכלתי בבודהה בורגר, האמת שלאחר קריאה בפורומים ציפיתי שיהיה "ווואווו", ובגדול היה נחמד אבל לא ווווואווווו.

הזמנתי המבורגר "בודהה בורגר": הלחמניה היתה מעט יבשה, ולהמבורגר עצמו היה טעם של פלאפל.

לאחר מכן, ניסיתי את הסלטים שנמצאים בצד, את האוקרה ממש לא אהבתי (אולי זה עניין של טעם אישי), הברוקולי היה חסר כל טעם וגם מאוד קר, הסלטים לא היו מלהיבים במיוחד.

לקינוח הזמנתי שייק בננה + תמרים על בסיס חל"ס, השייק דווקא יצא אחלה, וזה היה הדבר היחידי מכל מה שהזמנתי שהיה באמת מוצלח.

לסיום, אני בהחלט חושב שאחזור לשם, אבל בסך הכל זאת מסעדה שמקבלת אצלי ציון 7 מתוך 10, וכבר יצא לי לבקר במסעדה טבעונית (בחו"ל) שהיא הרבה יותר מוצלחת.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אפרופו מסעדות בחו"ל,'
אפרופו מסעדות בחו"ל,
04/07/2012 | 23:58
1
136
יצא לי לאכול בבנגקוק, ממש קרוב לקאווסאן באחלה מסעדה טבעונית-צמחונית

מישהו ניסה את השאוורמה המצחונית מבאר שבע??
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני! אני!'
אני! אני!
06/07/2012 | 10:01
54
השווארמה הזאת היא משהו... הייתי סוחבת את אבא שלי שיקנה לי משם אוכל המון פעמים... רק מה-כשהזמנתי משלוח הוא מאוד הסתבך למצוא את המקום שאליו הזמנתי...
טבעונות >>
לצפיה ב-'ההמבורגר ה"רגיל" שלהם באמת לא משהו'
ההמבורגר ה"רגיל" שלהם באמת לא משהו
05/07/2012 | 11:50
100
אני, כשאני מגיעה לשם (לסניף אבן גבירול) אני מזמינה את ה"בורגר טופו". נשמע אולי פשוט, כולה טופו בלחמניה, אבל איכשהו זה ההכי אהוב עליי.
ביהודה הלוי אני אוהבת את המנה של שניצל סייטן עם פירה.
השיקים שלהם הם באמת הדבר הכי טעים, אם כי בדר"כ אם הזמנתי אוכל אני לא אשתה שייק כי זה בשבילי ארוחה בפני עצמה והשילוב של שניהם הוא קטלני לקיבה שלי. ליד השיק לכל היותר אני מזמינה כמה קציצות בטטה או משהו קטן אחר.
טבעונות >>
לצפיה ב-'מסעדת "צ'אנדרה" בתל אביב '
מסעדת "צ'אנדרה" בתל אביב
05/07/2012 | 10:25
6
488
מסעדת "צ'אנדרה" היא מסעדה הודית קטנה שפתוחה רק בשעות הצהריים. יש להם שתי מנות עיקריות טעימות שמתאימות לטבעונים: קוביות טופו ברוטב קארי, או קציצות של בטטה ואגוזי קשיו. שתי המנות מוגשות עם אורז (יש גם אורז מלא) ועם תבשיל של כרובית ותפוחי אדמה.

המנות טעימות אבל לטעמי האישי הן צריכות להיות יותר מתובלות.

הבונוס האמיתי הוא במאכלים האחרים שיש במסעדה:
- צ'אי קר נהדר
- צ'אי חם נהדר
- קינוחים מעלפים - המבחר משתנה, אבל בשבוע שעבר אכלתי שם "בנופי" טבעוני (עוגת עם פרוסות בננה וקרם טופי), מלבי הודי עם הל ושקדים גרוסים, וארטיק ביתי של תמרהינדי ומשמשים.

מומלץ למי שנמצא באיזור בשעות הצהריים.

טבעונות >>
לצפיה ב-'הצ'אי טבעוני? והבנופי טבעוני ברגיל או שצריך '
הצ'אי טבעוני? והבנופי טבעוני ברגיל או שצריך
05/07/2012 | 10:56
1
93
לבקש במיוחד?
טבעונות >>
לצפיה ב-'כן, הצ'אי טבעוני'
כן, הצ'אי טבעוני
05/07/2012 | 11:25
81
המסעדה היא בשרית, ולכן נמנעת מלהגיש מאכלים חלביים - והרווח כולו שלנו, הטבעונים.

עוגת הבנופי לא מכילה ביצים, ולכן גם היא טבעונית. לא צריך לבקש שום דבר במיוחד.

טבעונות >>
לצפיה ב-' יש להם הרבה קינוחים טבעוניים'
יש להם הרבה קינוחים טבעוניים
05/07/2012 | 12:06
117
ובכלל הם נוטים להתחשב באי אלו בקשות. בעבר הזמנתי משם הרבה למשרד.
"לא מתובל מספיק"... עבורי זה כבר מתובל מדי, בגלל זה הפסקתי להזמין משם.
לא יצא לי להיות, נשמע שווה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'איפה הם בתל אביב? כתובת?'
איפה הם בתל אביב? כתובת?
05/07/2012 | 13:30
2
55
תודה על ההמלצה. כן ירבו.
טבעונות >>
לצפיה ב-'ריב"ל 3 (יד חרוצים) ת"א'
ריב"ל 3 (יד חרוצים) ת"א
05/07/2012 | 13:45
1
17
לצפיה ב-'טנקס '
טנקס
05/07/2012 | 13:52
10
לצפיה ב-'חומוס טוב בכפר סבא'
חומוס טוב בכפר סבא
05/07/2012 | 14:32
81
דבר ראשון, הצוות ממש ממש נחמד שם והם נותנים לטעום מהתבשילים.
אני טעמתי מהגולאש שהיה מוצלח, מהמעורב ירושלמי שהיה נחמד ומהשעועית השחורה שהיתה פשוט מצוינת!
חוץ מהקציצות וההמבורגרים הכל טבעוני.
טבעונות >>
לצפיה ב-'טעם החיים בתל אביב'
טעם החיים בתל אביב
05/07/2012 | 14:37
1
96
המקום ממש יפה ומזמין, הצוות אדיב ביותר.
אכלנו בבופה בצהרים. לקרוא לזה בופה זה לא מדויק כי לא לוקחים כמה שבא ממה שבא, אלא משלמים עבור כל סוג שרוצים, אבל זה לא יקר ואפשר לטעום מבחר.
הכי טעים היה לי כרובית ברוטב "גבינה" שהיתה פשוט מדהימה, ומעין מוסקה שגם היתה מעולה.
הזמנתי גם שייק פירות שהיה ממש טעים.
טבעונות >>
לצפיה ב-'תומך בשתי ההמלצות. לאחרונה אכלתי במקום,'
תומך בשתי ההמלצות. לאחרונה אכלתי במקום,
06/07/2012 | 14:48
54
המסעדה אכן מציעה מגוון אפשרויות, אבל התאכזבנו כאשר המנות הוגשו קרות כולן, אם כי אפשר היה לבקש שיחוממו לאחר מכן. לא זכרתי שהוצעה שם כרובית ברוטב גבינה; מעניין.
טבעונות >>
לצפיה ב-'המלצה חמה - הבית התאילנדי ת"א'
המלצה חמה - הבית התאילנדי ת"א
07/07/2012 | 12:38
89
http://thai-house.co.il/Default.aspx?language=he

כן, יש שם המון חיות מתות, אבל כשאמרתי שאני טבעונית המלצרית הושיטה לי תפריט חלופי ועשיר של מנות טבעוניות או ניתנות לטבעון. היה מעולה!
טעים וחוויתי, מתאים גם למשפחה הפלצנית.
טבעונות >>

הודעות אחרונות

19:04 | 15.08.19 NorthCountryGirl
08:21 | 21.07.19 NorthCountryGirl
17:04 | 14.07.19 עודד המעודד 123
14:07 | 09.07.19 נטע....
22:43 | 04.07.19 שלום אך שווא2
17:45 | 17.06.19 אלוניק2
04:34 | 15.06.19 קרנף לבן 1
23:52 | 11.06.19 צהוב.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ