שלום רציתי לשתף אתכם בכתבה מחרידה לחלוטין

memee2

New member
שלום רציתי לשתף אתכם בכתבה מחרידה לחלוטין

שקיבלתי בדואר ממאוחדת.
סרקתי אותה. מצתערת שהסריקה לא משהו.
לקרוא ולהתפלא

memee2

New member
שימו לב

שרק לאישה יש אופצייה צמחונית. לגבר אין! והם עוד מסבירים בכתבה שכויכול הוא אמור לאכול יותר בשר מטבעו
ואני חושבת לי על כמות הגברים הטבעונים פה....

Apikachu L

New member
מחריד ודוחה.

יש שם עוות עובדתי לא קטן. לדעתי מי שכתב את זה נמצא בפסגת mount stupid.
כן, יש הבדלים מסויימים בין גברים לנשים. כן, לפעמים יש להם צרכים תזונתיים שונים (כאשר אישה בהריון או מניקה, למשל). בהחלט לא תמיד. מה גם שלא ברור לי בכלל איזה הבדלים פזיולוגים הובילו למסקנה המגוחת שלהם.

טוב שהם לא כתבו שאם את אוכלת תפריט גברי תהפכי ללסבית או אם תאכל תפריט נשי תהיה לך גיניקומסטיה. טוב שלא.

memee2

New member
זהו! וזה עוד נשלח לכול מנויי מאוחדת

בכול הארץ!
אני לא יודעת מה לעשות. להתלונן? אין לי כוח ולא יודעת מה להגיד ואיך.

memee2

New member
ן-OMG

רק עכשיו שמתי לב שבתפריט הצמחוני יש סלט טונה!!!

cwen

New member
תתנחמי בעובדה שרוב מנויי מאוחדת מתייחסים

לעיתון הזה כמוני. מעבירים לסל המיחזור בלי לקרוא.

cwen

New member
הפסקה האחרונה בכתבה כנראה נכונה

לפחות על בסיס התחושות שלי. ואני ממש שמחה שהם מרשים לי להיות צמחונית.

Apikachu L

New member
שמישהו יביא לי פח הקאה, ועכשיו.

אוכל בריא זה אוכל בריא נקודה.

TuuTikki

New member
מזעזע

מעבר לעידוד צריכת המוצרים מהחי, זה כ"כ ספוג בשובניזם- התפריט לגבר "אינו מיועד לירידה במשקל", כי הרי לגברים יש לגיטימציה להיות שמנים, ולנשים אין. וכמובן, שלהיות גבר-גבר אומר לאכול בשר. איכסה. לא להאמין שגוף רפואי מוציא בולשיט כזה.

ליזי133

New member
ובכלל...

זה יותר גרוע לנשים, וזה יותר גרוע לנשים, וגם זה וזה וזה...
הייתי אומרת עכשיו עוד כמה דברים אבל עדיף שלא... בכל מקרה, מה הקטע?! לא רק בשר אלא מוצרים מהחי בכלל, ועוד כל הימבה מחלות ודפיקויות שהם הכניסו שם!

Apikachu L

New member
כי גבר זה הסטנדרט

אם נשים נמדדות תמיד ביחס לגברים - כי גבר הוא הסטנדרט לאנושות, ואישה היא אה... גבר פגום שאירתא מזלו וגידל ציצי ורחם - טוב, ברור שמצבו רע יותר.

לא שמתי לב לזה בהתחלה. כנראה כי הייתי עסוק בלהזדעזע.

"תרנגולת אינה ציפור, אישה אינה אדם".

cwen

New member
גם התפריט לאשה לא מיועד לירידה במשקל

השורה הזו היא רק כסת"ח, להבטיח שאף אחד לא יאמץ את התפריט ואז יבוא אליהם בטענות שהוא לא ירד במשקל. כי תפריט לירידה במשקל צריך להיות מותאם אישית.

vegetalien

New member
וגם

אם הדעה היא שנשים מעדיפות לאכול ממקורות "פחמימתיים", משמע שיש חלוקה בבחירה בין אבות המזון.
אם כך, שיאמרו שגברים יבחרו ביותר מקורות "שומניים" ככלל (בכלל לא נכון במקרה שלי, אבל ממילא הכול מלא בדעות קדומות).
בשר הוא שומן בעיקרו (ולא חלבון, אלא אם מורידים ממנו מלאכותית את השומן), אבל כך גם אבוקדו, למשל.

OnlyLeigh

New member
מעבר למבחיל הברור מאליו (אקססיביות בשר וכ'ו)

כל הסוגיות הבריאותיות שכתובות שם בקשר לנשים הן תאוריות וסטטיסטיקות רפואיות מיושנות שאינן נתמכות ע"י מודלים חדשים ומחקרים של רפואה נשית.
אוף.... מעייף

למעלה