שאלה לנשים

Xylophone

New member
אני לא מוצאת אותו פשוט

לא ברשימה הטובה ולא ברעה. אז חשבתי אולי מישהי תדע.

Xylophone

New member
החברה כנראה נקראת

Dead sea and spa. כבר לפי השם רוב הסיכויים שלא. מוצרי ים המלח בדר"כ לא מנוסים. למרות שאין לדעת...

Xylophone

New member
טוב גיליתי שלא נוסה

אז ממליצה

Fade89

New member
שמן קוקוס

אני ניסיתי שמן קוקוס בתור קרם ידיים+שפתיים+גוף ולי זה עזר מאוד. לחברה שלי למשל זה לא עזר אבל שווה לנסות.. לפי מה שאני יודע שמן קוקוס לא מנוסה על בע"ח.

DonnaJoe

New member
קרליין

משתמשת בקרם הפנים שלהם כבר שנים ואני מאוד מרוצה. מה שכן- אין לי בעיית יובש, פשוט בחילופי העונות ובחורף (בקיצור- לא בקיץ) תמיד יש לי יובש בפנים אחרי המקלחת, אז אני שמה. אני אישית משתמשת בקרם Young שלהם שמותאם לעור מעורב וצעיר (לא יודעת מה זה אומר, אבל אני יודעת שזה אומר שהוא לא שמנוני בכלל- הוא על בסיס מינרלים ומים ולא על בסיס שמן) ונספג בקלות ולא מותיר הרגשה שמנונית ומגעילה על הפרצוף או על הידיים. בקיצור, אני כבר שנים קונה אותו, ומאוד מרוצה!

cluches

New member
ממליצה על דרמלוג'יקה

http://www.dermalogica.co.il/?categoryId=66923 "קצת" יקר אבל ממש שווה את זה, לפחות בשבילי. ולמה אתם בכלל מתווכחים עם כל ה"נאמן"ים האלה? חבל על האנרגיות, הדיונים האלה חוזרים פה כל הזמן, לא יותר פשוט לתת להם לינק לעצמם מלפני חודש?

לגבי דרמלוג'יקה

גילוי חדש הביא לידיעתי שהם לא מוכרים בכלל את המוצרים שלהם אונליין, יש הודעה באתר הרשמי שלהם. אז הישמרו מלהזמין חיקויים
ואת יודעת.. את צודקת לגמרי.

טוטס

New member
אני משתמשת בקרם אורגני של חב' "לבידו"

מרוצה מאוד מאוד!! אפשר לשלוח אליהם מייל ולבקש דוגמיות של קרמים שאת רוצה. גם הקרמי גוף וידיים שלהם - נהדרים!
http://www.lavido.co.il/

נוWה

New member
לבידו מאוד מושכים, אבל

חייבים לבדוק כל מוצר שלהם לפני השימוש, כי לא מעט מוצרים שלהם מכילים רכיב מהחי (בד"כ דבש או שעוות דבורים). אני נפלתי בפח פעם אחת וקניתי קרם פנים שמאוד מאוד מצא חן בעיני, ורק אחר כך הבחנתי באותיות הקטנות שהודיעו על דבש ברכיבים.

ליזי133

New member
מישהו יודע על תכשיר כלשהו לפנים

שמונע מהעור להיות שמנוני מידי, אבל לא מייבש את העור יותר מידי? העור שלי שמנוני, אז אני משתמשת באיזה תכשיר ששמים על העור ואז שוטפים אותו, זה עוזר, אבל הבעיה היא שהוא מייבש את העור יותר מידי... אז אולי יש למישהו המלצות על חומר לשטיפת הפנים בלי שהוא ינוסה על בע"ח ובלי שהוא ייבש מידי?

למעלה