לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1797317,973 עוקבים אודות עסקים

פורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
לעומת זאת לא נקבל השמצות, קללות, הצפות והודעות בעלות ניסוח בוטה.
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
הודעות העוסקות בגופו של גולש ולא בגופו של עניין ימחקו.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
יש להקפיד על ניסוח הודעות באופן מכובד המאפשר דיון.
אין לכתוב הודעות המפגינות זלזול מופגן בצמחונות או טבעונות. 
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
 שתהיה לכולנו כתיבה מהנה ופוריה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו אידיאולוגי במהותו. אין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי. להמשך תקנון הפורום -->
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).

חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לנשים '
שאלה לנשים
<< ההודעה הנוכחית
28/11/2011 | 01:39
134
14
אני יודעת שלא כולן כאן בפורום מאותן הסיבות אבל במידה וגם אתן קונות רק מוצרי קוסמטיקה שלא נוסו על בעלי חיים אשמח אם תמליצו לי על קרם פנים טוב :)

עד עכשיו שמרתי אמונים לג'ייד מפאת האיכות המירבית שקיבלתי במחיר יחסית נמוך בשוק.
לאחרונה קרם הפנים כבר לא מספק אותי ואני מוכנה להשקיע קצת יותר ולקנות קרם טוב יותר.

יש המלצות?

(גברים אם אתם חובבי קוסמטיקה וטיפוח אתם מוזמנים גם להמליץ)
טבעונות >>
לצפיה ב-'מצרפת לך לינק'
מצרפת לך לינק
28/11/2011 | 03:59
6
וולדה לא רעים וגם לד"ר האושקה יש שם טוב.
פה יש ברנדים נוספים שאין בישראל לצערי
טבעונות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אני חובב יופי טבעי , קוסמטיקה = שקר '
אני חובב יופי טבעי , קוסמטיקה = שקר
28/11/2011 | 05:40
59
10
כל התכשירים המכילים ויטמינים זה פשוט שקר  ויטמינים לא חודרים לגוף דרך העור לפחות לא בכמות מספקת ויטמינים צריכים לקבל מן המזון   מי שניזון באופן נכון וטבעי גם יראה טוב .
כנגד קמטים אין מה לעשות וכל התכשירים להעלמת קמטים הם אשליה .
גם התכשירים להוספת לחות והזנה  הם עבודה בעיניים

איפור קל זה נחמד  אבל איפור כבד ומוגזם שווה בעיני למסכה  , יותר קל לשים מסכה על הפנים
יום אחד לשים מסיכה של בר רפאלי  וביום אחר לשים מסיכה של שירלי בוגנים .

בנות ,   גברים לא שמים לב לצפרניים  וגם לא ליהלומים ונעליים  
אלו נועדו לתשומת לב של אישה לרעותה
טבעונות >>
לצפיה ב-'אתה נציג הגברים?'
אתה נציג הגברים?
28/11/2011 | 06:10
23
7
אני מכירה גברים שכן שמים לב לאיפור, נעליים וציפורניים, תתפלא.
אין כזה דבר "מה שגברים אוהבים", חבל לנסות להכליל, זה פשוט לא ילך
טבעונות >>
לצפיה ב-'את נציגת הנשים ? אפילו לא נציגת הצמחונים '
את נציגת הנשים ? אפילו לא נציגת הצמחונים
28/11/2011 | 06:35
22
9
בא לי לדבר בהכללות    
טבעונות >>
לצפיה ב-'לא התיימרתי להיות,אף לא כתבתי "אנחנו הנשים.."'
לא התיימרתי להיות,אף לא כתבתי "אנחנו הנשים.."
28/11/2011 | 07:33
21
6
או "אנחנו הצמחונים", להפך, אני יותר כותבת שאנחנו אנשים מגוונים עם דיעות שונות.
דרך אגב, לא ראיתי שהיא כתבה בשום מקום שהיא רוצה להתאפר בשביל הגברים, אלו היו מילים שלך בלבד.
בא לך לדבר בהכללות? לך על זה, כמו שכתבתי:
טבעונות >>
לצפיה ב-''
28/11/2011 | 09:48
3
לצפיה ב-'לא דיברתי על איפור , אלא על צפרניים '
לא דיברתי על איפור , אלא על צפרניים
28/11/2011 | 12:35
18
5
יהלומים ונעליים   שאלו בוודאות  לא מעניינים את רוב הגברים  

יהלומים    - יש איתם גם בעיות אחרות   של :  סחר בבני אדם   קטיעת אברים  ומימון מלחמות .

מי שרוצה שיגגל    "  יהלומי הדמים "
טבעונות >>
לצפיה ב-'אופס ! גם עם נעליים יש הרבה בעיות של עבדות '
אופס ! גם עם נעליים יש הרבה בעיות של עבדות
28/11/2011 | 12:37
3
ועבודת ילדים   ,  אני קונה נעליים רק כאשר אין כבר ברירה אחרת
טבעונות >>
לצפיה ב-'באמת שמתכת על הגוף לא מעניינת,כסף מת'
באמת שמתכת על הגוף לא מעניינת,כסף מת
28/11/2011 | 13:30
3
עדיף לעזור בכסף הרב לנזקקים מאשר לקנות מתכות על הגוף, שערכם יקר רק בגלל שהאדם קבע כך.
טבעונות >>
לצפיה ב-'בוודאות, הדייט האחרון שהיה לי שם לב למגפיים '
בוודאות, הדייט האחרון שהיה לי שם לב למגפיים
28/11/2011 | 16:50
15
5
כנראה הוא לא היה גבר אמיתי!
איך הגעת ליהלומים, אין לי מושג, הבחורה שאלה על מוצרי קוסמטיקה.
רוצה להחמיא לכל האמיצים שעוד מעזים לשאול על קוסמטיקה בפורום הזה, למרות התגובות.
לא ישתיקו אותנו!
טבעונות >>
לצפיה ב-'לשים לב זה עדיין בגדר נורמלי '
לשים לב זה עדיין בגדר נורמלי
28/11/2011 | 21:35
14
3
זה לא להיות אובססיבי  לגבי נעליים  ולרכוש אותם  גם כשלא ממש צריך .

ציפורניים  יהלומים   נעליים   כולם שייכים לאותה אובססיה  
עוד לא ראיתי גבר המראה לחבריו טבעת יהלום שקנה  או שקנו לו
עוד לא ראיתי גבר שמראה לחבריו נעליים חדשות ומדבר על כך שעה ארוכה

זה בסדר  זה לא פסול לעשות כך  
טבעונות >>
לצפיה ב-'יש לך ד"ש מגברים אמיתיים, מודלים לרבים'
יש לך ד"ש מגברים אמיתיים, מודלים לרבים
29/11/2011 | 00:59
5
5
איציק זוהר וכמובן, דיוויד בקהאם.

מקווה שלא, חלילה, משכתי את השטיח מתחת לטיעוניך או לחילופין הפכתי את עולמך.
טבעונות >>
לצפיה ב-'בכלל לא ! אלו 2 נרקסיסטים ששמים לב רק לעצמם'
בכלל לא ! אלו 2 נרקסיסטים ששמים לב רק לעצמם
29/11/2011 | 05:10
3
3
ממש איכפת להם מהלק  שנשים שמות
טבעונות >>
לצפיה ב-'ואם אמשיך את הרשימה, עד אין קץ, תשתכנע?'
ואם אמשיך את הרשימה, עד אין קץ, תשתכנע?
29/11/2011 | 11:21
3
ברור שיכולתי להרחיב את הרשימה לנצח, חיים רביבו ודומיו, ואני בטוח שרביבו מראה לזוהר את הטבעת החדשה שקנה, ואתה פשוט בוחר להמשיך להתעלם מזה שיש רשימה ארוכה של גברים שאפילו קיבלו כינוי משלהם, "מטרוסקסואלים".
יש גברים שאוהבים לטפח את עצמם ויש נשים שלא אוהבות לטפח עצמן.
אני לדוגמא, רואה בעצמי בלתי מושקע בעליל, מצד שני, תמיד יבוא ההוא שקורא לדאודורנט חוסר גבריות.
טבעונות >>
לצפיה ב-'מצחיק שמכולם דווקא אתה מטיף לענווה'
מצחיק שמכולם דווקא אתה מטיף לענווה
29/11/2011 | 16:15
4
לצפיה ב-'אם כך, גם אני נרקיסיסט.'
אם כך, גם אני נרקיסיסט.
01/12/2011 | 16:03
3
כן, אני שם לב לדברים כאלו. אפילו די מתעניין. אני יודע להעריך בגד שעשוי טוב, או כשמישהי לובשת/עונדת משהו שמחמיא לה, או מאופרת באופן שמתאים לה.
ובפעם האחרונה שבדקתי, הייתי "גבר אמיתי" [כמה סקסיזם יש בביטוי הזה]. אתה מוזמן לשאול את בת זוגי.
טבעונות >>
לצפיה ב-'איציק זוהר?!'
איציק זוהר?!
30/11/2011 | 08:47
6
בקהאם אני מבין, אבל איציק זוהר?
טבעונות >>
לצפיה ב-'אבל גברים מדברים על דברים אחרים'
אבל גברים מדברים על דברים אחרים
29/11/2011 | 16:39
5
כמו רמקולים ומעלים תמונות שלהם לפייסבוק

בעיני זה לא פחות תמוה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'מה יש לך נגד נשים?'
מה יש לך נגד נשים?
29/11/2011 | 19:03
6
4
זה שלא ראית גבר שמתרברב ביהלומים לא אומר שהוא לא מתרברב במשהו אחר, לצורך העניין. וזה שלא ראית אותו מתרברב- לא אומר שהוא לא מתרברב כשאתה לא בסביבה.
גברים אוהבים באותה מידה לדבר ולהנות ולהראות לאחרים את המכונית\אופנוע שלהם, לדוגמא.

ומה לעזאזל כל כך רע בזה שבא לי לצבוע את הציפורניים? או ללכת עם שמלה יפה? או להגיד לחברה שלי תראי איזה נעליים יפות קניתי?
ממתי זה עושה אותי לבן אדם רע או לבן אדם שהולך שבי אחרי ענארף?
לדעתך עדיף להיות אישה אנמית אשר לובשת בגדי שק ולא משקיעה ולו קצת בעצמה?
אם התשובה שלך היא שצריך למצוא את דרך השווה ולא להגזים לשני הכיוונים- אז כן, זאת הדרך לרובינו. לא כל הנשים בעולם 'אובססיביות' כדעתך לנעליים או יהלומים.

האמת שרק הדיון המתפתח פה על יהלומים מצחיק נורא, כאילו לכל אחת מאיתנו פה יש שלל יהלומים שכל יום אנחנו מחליפות לאחד אחר.
טבעונות >>
לצפיה ב-'זה כל מה שיש לי כנגד נשים '
זה כל מה שיש לי כנגד נשים
29/11/2011 | 22:05
4
זה לא הרבה לא ?  את יכולה לצבוע מה שאת רוצה   ( אולי תעזרי לי לצבוע דירה או 2 )
טבעונות >>
לצפיה ב-'דרך אגב , את בטוחה שאלו הן פעולות של טיפוח '
דרך אגב , את בטוחה שאלו הן פעולות של טיפוח
29/11/2011 | 23:01
4
3
עצמי  ?    זו לא איזו הכתבה שובניסטית של  נורמות התנהגותיות  ?
טבעונות >>
לצפיה ב-'מי אמר שזה טיפוח?'
מי אמר שזה טיפוח?
29/11/2011 | 23:37
4
למה ישר לקפוץ להנחה שלצבוע ציפרוניים זה טיפוח? אולי זו הבעה עצמית?
אולי יש כאלה שמתלבשות X או שמות לק X כדי להרגיש קצת שונות מהזרם?
טבעונות >>
לצפיה ב-'מה זה משנה מה זה?'
מה זה משנה מה זה?
29/11/2011 | 23:56
2
4
יש בנות שמתאפרות כדי להרשים אחרים, יש בנות שמתאפרות כי הן אוהבות את זה, ויש בנות שמתאפרות כי זו אמנות. זה יפה, ותאמין או לא, זה כיף.
וזה בא ממישהי שלא מתאפרת.
חלאס עם השטויות האלה, כאילו בנים שכל היום מדברים על כדורגל זה לא מעצבן.
היא שאלה שאלה לגיטימית ואתה תוקף את כל המין הנשי... קצת פרופורציות, טוב?
טבעונות >>
לצפיה ב-'ציינתי התנהגויות של המין הנשי '
ציינתי התנהגויות של המין הנשי
30/11/2011 | 09:41
1
3
שלטעמי הן מיותרות    אם לטעמך הן נורמטיביות ורגילות למה את קוראת לדברי תקיפה ?
טבעונות >>
לצפיה ב-'כי תקפת אותה על פעולות נורמטיביות.'
כי תקפת אותה על פעולות נורמטיביות.
30/11/2011 | 12:05
3
זה כמו שאני אתקוף את כל המין האנושי על ההרגל של לשטוף את הידיים.
טבעונות >>
לצפיה ב-'חבל על האנרגיות שלך יקירתי'
חבל על האנרגיות שלך יקירתי
30/11/2011 | 15:14
5
יכול להיות שהוא פשוט נציג הקמצנים
טבעונות >>
לצפיה ב-'תכשירים ללחות והזנה הם עבודה בעיניים?'
תכשירים ללחות והזנה הם עבודה בעיניים?
28/11/2011 | 08:00
16
5
ביום שהידיים שלך יהיו ככ יבשות מהקור שהעור ליטרלי ייקרע כשתסגור אותן (יקרע. קרעחצ. חתכים. דם.) תהיה לך זכות לומר שהם עבודה בעיניים.

FART
טבעונות >>
לצפיה ב-'כן הם עבודה בעיניים'
כן הם עבודה בעיניים
28/11/2011 | 08:08
14
5
קר לך שימי כפפות, גוף האדם רגיש לקור אין מה לעשות, שום קסם לא יעזור לך.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אם בא לכם להעשיר את היצרן זה בסדר'
אם בא לכם להעשיר את היצרן זה בסדר
28/11/2011 | 08:08
1
לצפיה ב-'זה לא עניין של קור'
זה לא עניין של קור
28/11/2011 | 13:11
12
4
זה עניין של יובש.
כמו שהשפתיים שלך מתייבשות או כפות הרגליים וגם עור הידיים והפנים.
והפלא ופלא! קרם עוזר לסדקים! לא שורף יותר ולא יורד דם ואפשר לעשות אגרוף :)

טבעונות >>
לצפיה ב-'אין לי תבעיות האילו,כנראה אני אוכל בריא'
אין לי תבעיות האילו,כנראה אני אוכל בריא
28/11/2011 | 13:31
7
2
ושוב מלבד ניחוח ופסיכולוגיה זה לא מועיל בדבר.
טבעונות >>
לצפיה ב-'כיף לך שלך אין את הבעיות האלה!'
כיף לך שלך אין את הבעיות האלה!
28/11/2011 | 14:57
5
4
יש אנשים שיש להם. זה עושה אותך יותר טוב מהם?

נורא קל לדבר כשאתה לא סובל מהבעיה הזאת.
לשניה לא חשבתי על להשתמש בקרם שנוסה על בע"ח או ששייך לחברה שמנסה. יש פתרונות. ויש גם קרמים ללא ריח. יש הרבה ומהכל. לא אוהב- אל תשתמש. אבל אל תפנה את זה לכיוון של תזונה או פסיכולוגיה. יש כאלה שנולדים עם בעיות- וכל התזונה שבעולם לא תעזור לזה. ואני אומרת את זה כאחת שנולדה עם handful of בעיות בריאותיות.
טבעונות >>
לצפיה ב-'הגיע הזמן להפסיק את טרור הקוסמטיקה בפורום'
הגיע הזמן להפסיק את טרור הקוסמטיקה בפורום
28/11/2011 | 17:19
3
2
לצפיה ב-'תנו לנשים לחיות!'
תנו לנשים לחיות!
28/11/2011 | 20:05
1
לצפיה ב-'סופסוף!'
סופסוף!
29/11/2011 | 16:06
1
לצפיה ב-''
30/11/2011 | 15:05
1
לצפיה ב-'מה הקשר? ושום קוסמטיקה לא תעזור אז?'
מה הקשר? ושום קוסמטיקה לא תעזור אז?
28/11/2011 | 22:00
3
לצפיה ב-'כנראה שזה סוג העור שלך, אתה יודע יש כמה. '
כנראה שזה סוג העור שלך, אתה יודע יש כמה.
30/11/2011 | 14:57
1
לצפיה ב-'את רוצה חברות טבעיות חלקן אורגניות,בבקשה'
את רוצה חברות טבעיות חלקן אורגניות,בבקשה
28/11/2011 | 14:15
3
74
ד"ר האושקה
סבוקלם
מון פלטין ים המלח
מורז צמחי מרפא
עומר הגליל
שביט
וולדה
כנען
אורגניקס(נייטשר גייט)
סאנריידר
ד"ר ראב(קמילוטרקט)
ד"ר ברונר
ד"ר רון כדיר
ד"ר עור
ד"ר פישר
ד"ר מלומד
איה נטורל
סבון של פעם
סופ אנד מור
ללין
פרימייר ים המלח
חלאבין
אורגניק
נטע לי
סנסי טבע
ניחוח טבע
דרמור
לבידו
ג'סמין-מוצרי טיפוח טבעיים(נמצא רק בתל אביב אני חושב אבל כנראה יש משלוחים,מוכרים שם חמאת שיאה טבעית)

ובטח יש עוד שאני לא זוכר או לא מכיר.
טבעונות >>
לצפיה ב-'רשימות גם אני יכולה לעשות'
רשימות גם אני יכולה לעשות
28/11/2011 | 14:39
1
2
רציתי המלצות לקרם פנים טוב מבעלות נסיון..

אבל תודה בכל מקרה :)
טבעונות >>
לצפיה ב-'סבוקאלם\סנריידר'
סבוקאלם\סנריידר
28/11/2011 | 14:59
2
אני די אוהבת.

נדמה לי שהשתמשתי פעם בד"ר האשוקה לא זוכרת למה הפסקתי (לא בטוח שהייתה סיבה)
טבעונות >>
לצפיה ב-'אתה כזה נאמן ומגן בע"ח1'
אתה כזה נאמן ומגן בע"ח1
28/11/2011 | 20:08
4
לצפיה ב-'התכשירים הנ"ל מהווים הקלה רגעית'
התכשירים הנ"ל מהווים הקלה רגעית
28/11/2011 | 08:55
2
ועל כך אין חולק.
אבל הם לא באמת מתקנים מה שנהרס. את זה הגוף (העור) עושה בעצמו כשניתנים לו תנאים נוחים (כמו שהיה בטמפ' מתאימה ושמירת החום).

נכתב ממרום שנותיי בעבודות פיזיות שגרמו לעור הידיים להראות כמו, כן, כמו ידיים של מי שעובד בעבודות פיזיות. שום תכשיר לא עזר.
זה פסק אחרי הסבה מקצועית להייטק
טבעונות >>
לצפיה ב-'מסכים לחלוטין'
מסכים לחלוטין
28/11/2011 | 10:02
2
השיט הזה פשוט לא בשבילנו, ואני אומר את זה מתוקף העובדה שאני מעלה את הנושא הזה תדיר בפורומים ותמיד מקבל את אותה התשובה. נשים מתגנדרות בשביל נשים, או בשביל עצמן. שיהיה בכיף, איך שאומרים.
טבעונות >>
לצפיה ב-'מסכים איתך עדן כל המוסיף גורע'
מסכים איתך עדן כל המוסיף גורע
28/11/2011 | 13:40
1
6
סבתא שלי מעולם לא השתמשה באיפור, או צבעה שיער וכל החרטא הזה, ועדיין יש לה שיער שחור.

ואיך היא צחקה אומרת לי מה קשור קוסמטיקה בגיל 20 או 30, הדור הזה באמת שטוף מוח ועקום,תן לחיות כמו פעם בלי כאב ראש ממותגים ושטיפת מוח, בלי לחץ בפאנן,אילו היו חיים.

היום המותגים שיגעו את האנשים, אני זוכר אדם זקן אומר לי , צעיר איזהמקרר לקנות, מרוב מותגים התבלבל, אז החזרתי אותו לעבר, אמרתי לו פעם הה מקרר אחד לא? ענה כן, אז זהו שכח מהתוג, חפש תכונות וזהו, זה עזר לו מאוד.

אני גם לא אוהב נשים שיותר מידי אובססיביות כלפי עצמן, יש גם מלא גברים כאילו, אותי שואלים מה אתה מטופח ואני עונה, אם להתגלח זה מטופח אז שיהיה.

לגבי נשים מבוגרות זה בגלל שעורו של הגבר גנטית טוב יותר וגם לגבר יש שערות על הפנים קרי זקן, ולכן זרימת הדם אצל הגבר בפנים טובה בהרבה יותר.
כמובן נשים שמגיל 20 הוסיפו וגרעו עם כל מיני אשליות אכן הרסו את פניהם ורואים זאת בגיל מאוחר יותר, כלומר אם הגנטיקה שלהם היתה טובה הרי שבמקום להיטב עימה , הן עשו ההפיך גרעו ממנה ולכן התוצאות האילו וחבל.

לא כדאי ללכת לפי צו האופנה בכל תחום, הרי כל חודש יש משהו חדש אז מה? השאלההיא כזו, האם זה טוב, האם אני צריך את זה בכלל? ולא מה אני רוצה.

דרך אגב בגדים צמודים לא רק שזה לא יפה, זה גם לא בריא וחונק תגוף,גם רחב ומסורבל זה לא יפה, לדעתי הכי יפה זה בגד שמתלבש על הגוף,לא צמוד ולא רחב,שאתה מרגיש נושם בו.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אכן כל האיפור ושאר הקוסמטיקה מזיקים לכן'
אכן כל האיפור ושאר הקוסמטיקה מזיקים לכן
28/11/2011 | 13:42
4
בגלל שההרגלים כנראה קשים לרבים,עדיף להשתמש במוצרים טבעיים ורצוי אורגניים כאילו שאכן לא יועילו, אבל לפחות גם לא יזיקו.

להיות עם איפור הרבה שעות על הפנים הרי שחוסמים את החמצן לעור ברמה מסוימת וזה משפיע על העור במשך הזמן.

יש הרבה חברות טבעיות וחלקן אורגניות של מוצרי טיפוח באשר הם, ללא רכיבים מהחי ושלא נוסו על בעח.
טבעונות >>
לצפיה ב-''
28/11/2011 | 14:38
4
לצפיה ב-'מעתה והלאה,'
מעתה והלאה,
28/11/2011 | 21:12
8
7
בכל פעם שאלבש שמלה יפה או אתאפר, ארגיש צביטה בלבי על כך שבחור כמוך אבד לי לנצח.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני אמרתי שאין לך סיכוי?'
אני אמרתי שאין לך סיכוי?
28/11/2011 | 21:23
7
10
את חושבת שאני מכליל את הנשים ואומר שמי שמתאפרת או מתלבשת לא ארצה להכיר אותה.

ממש לא.
איפור ולבוש יפה זה משהו מיותר, מסכה, רצון להתבלט מעל השאר, במקום להבליט את האופי.

את יכולה להיות בחורה מדהימה ומתלבשת יפה.
אני לא פוסל.
אם אמצא בחורה זהב שמתלבשת יפה, תפאדל עליה, אין שום בעיה.
אני פשוט חושב שבגדים יפים מעבירים מסר שלילי. זאת תחפושת.
רוב הישראליים הולכים על מעיל מעור וגיקנס מקסטרו אבל אין להם שקל בבנק, וחצי מיליון יצאו להפגין על כמה הם עניים.

אני לא פוסל אף אחת בשביל משהו כזה, ובטח ובטח שנותן סיכוי לכל אחת כדי להכיר את האופי שלה. בגדים יפים זה בונוס מיותר.

אגב אם התעניינת אם יש לך סיכוי איתי, לא בטוח, תהיי פחות פמיניסטית ואולי אשקול את זה. אני מחפש אופי לפני יופי, ואישה עם לב עדין ורכות לתינוקות ולאנשים, לא אגרסיבי כמו שלך.  
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני אומרת שאני לא מעוניינת בסיכוי איתך.'
אני אומרת שאני לא מעוניינת בסיכוי איתך.
28/11/2011 | 21:39
2
5
לצפיה ב-'legato, רק קחי בחשבון שאם'
legato, רק קחי בחשבון שאם
28/11/2011 | 22:14
1
5
את משנה את דעתך ופותחת אפיקק רומנטי עם הבחור, את צריכה לתכנן להישאר עם התינוק ולא לזרוק אותו ולחזור לעבודה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'וכמובן,'
וכמובן,
28/11/2011 | 23:36
7
לא לקרב את הילד להומואים, אסייתים או פמיניסטיות.
טבעונות >>
לצפיה ב-'פוגשים לפי המראה, מכירים לפי האופי.'
פוגשים לפי המראה, מכירים לפי האופי.
30/11/2011 | 15:30
3
3
אם תראה בנאדם שהוא מלוכלך, בגדים מוזנחים, וכו'
תרצה להכיר אותו (או לחילופין אם זה בחורה, אותה?)
ומה אם הוא ממש ממש נחמד ובנאדם מדהים?
פוגשים אנשים לפי המראה, אח"כ מכירים את האופי.
אני לא אומרת שצריכים להתלבש בצורה הכי חושפנית/ מותגים/ זוהר/ כו' אני רק אומרת שעדיף להתלבש בצורה אסטטית ויפה, ולא להזניח את עצמך אבל שיהיה לך אופי טוב.
אופי טוב + מראה טוב = מושך אנשים.
אופי טוב + מראה רע = מושך אנשים רק אם יכירו אותך, אבל איך אפשר שאנשים יכירו אותך אם הם לא רוצים להתקרב?
...
טבעונות >>
לצפיה ב-'לא כל דבר מחייב זוגיות '
לא כל דבר מחייב זוגיות
30/11/2011 | 16:08
2
2
אם אנשים הולכים רק לפי מראההרי שזה גרוע מיסודו,אני מדבר בכלל בחיים ולא על זוגיות.

ברור שניקיון הכי חשוב,תביאי בחורה יפה והיא מסריחה אז לא יעזור לה כל היופי מבחינתי.

לקחת את זה רחוק, לא דיברנו על אדם שלא נקי, דיברנו על אובססיה בטיפוח,דבר שלא נחוץ וגם לא בריא באופן כללי.

ברור שפוגשים המראה הוא ראשוני, אבל אם אחר כך האופי מתגלה רע ומר אז פה זה נגמר, טוב נו אולי רק מספר או שניים ואז זה נגמר. תלוי מה מחפשים, לזוגיות היא חייבת להיות טובה במהותה.

אותי קונים אנשים טובים ולא דווקא מראה או כסף,אנים טובים קנו אותי,בלי קשר לזוגיות, אלא באופן כללי.
טבעונות >>
לצפיה ב-'גם לא דיברתי על זוגיות'
גם לא דיברתי על זוגיות
30/11/2011 | 16:21
1
2
ועם השאר אני מסכימה. היום יש אובססיה בטיפוח ומיליון מוצרים שונים בשוק שהם לא עוזרים בשיט.
אבל יש המון דברים כמו קרם לחות לדוגמא, שבאמת מוסיפים לחות לעור יבש וכו'.
לא הכל זה בולשיט אבל גם לא הכל נחוץ.
צריך לקחת הכל בפרופורציות, ללא קיצוניות לכאן או לכאן.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני לא יגיד על דבר סתם בלוף'
אני לא יגיד על דבר סתם בלוף
30/11/2011 | 16:28
4
יש דברים מה לעשות הם בלוף ורק עושים הרגשה טובה, אבל איך אמר פעם פסיכולוג ששמעתי ברדיו אומר: אם הבלוף והבזבוז על מותרות לא הכרחית עושה לאדם הרגשה טובה,אז זה טוב לפחות שירגיש שזה עוזר לו, או עושה לו טוב, העיקר ההרגשה.

כלכלן אמר ובצדק ש76 אחוז מהתעשייה העולמית היא מותרות ושטויות של בזבוז כספים, אם היו הכספים הולכים לחיוניות אמיתית הרי שלא רק שלא היה רעב  אחד בעולם, היה עוד נשאר הון תועפות בצד.

את תצחקי אם תדעי על מה מוציאים העשירים את הכסף, אפילו אם הייתי מיליונר לא הייתי קונה שטיות ומותרות כאילו, אם הייתי מיליונר הרי שהייתי עוזר לנזקקים כולם,אבל מה לעשות הכסף לא נמצא ביידיים הנכונות.

אני לא אוהב את שיגעון האופנה ואת הפירסום השיווקי והשקרי, הכל ממוחשב היום, או שמביאים ממילא דוגמנית שגם הרוב אצלה בסדר, ואז יעני כאילו המוצר עשה את זה, על התמימם אפשר לעבוד אבל לא על בעלי השכל וההיגיון.
טבעונות >>
לצפיה ב-'"אופי טוב"? איפה?'
"אופי טוב"? איפה?
29/11/2011 | 23:59
1
על המשפט הראשון שלך אתה טועה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגבי הכל '
מסכימה איתך לגבי הכל
28/11/2011 | 13:06
1
2
חוץ מעל קרם הפנים.
אני לא חושבת שזה פסיכולוגי (זה לא פלצבו)
ואני מרגישה הבדל בעור הפנים לפני ואחרי מריחת קרם ללא כל צל של ספק.

לגבי קמטים, נכון שאין דבר כזה העלמת קמטים ואי אפשר לרמות את הטבע (אלא אם כן מותחים את העור בניתוח) אבל כן רואים הבדל בין נשים בנות 50 המשתמשות בקרמים יקרים לבין נשים באותו הגיל שאין להן כסף לטיפוח הזה.
אני מדברת כמובן על הכרות אישית עם כמה מהן משני פלחי האוכלוסיה.

טבעונות >>
לצפיה ב-'אין קשר לקוסמטיקה, מה שאת רואה זו גנטיקה'
אין קשר לקוסמטיקה, מה שאת רואה זו גנטיקה
28/11/2011 | 13:53
2
לצפיה ב-'חבל על הכסף, את מעשירה את היצרן ולא את העור'
חבל על הכסף, את מעשירה את היצרן ולא את העור
28/11/2011 | 07:51
3
אני יודע ששטיפת המוח והפסיכולוגיה בעידן המודרני קשים ואין כבר שכל או היגיון בריא, נהיינו רובוטים של צו האופנה בכל תחום בגלל בעלי אינטרס כלכלי.

היית צריכה לשמוע ברדיו את מנכל קשת, ואז שלחה מישהי תגובה יפה, שפשוט בושה שהכל סביב הכסף ואין כבר צדק ומוסר, במדינה של כסף מכרו את הכל, גם את אמא.

לעניין:
את העור מעשירים מבפנים ולא מבחוץ,אם תאכלי אבוקדו זה טוב מאשר תמרחי אבוקדו על הפנים, מה שמבפנים מקרין החוצה ולא להיפך.
זה סהכ אשליה של נוחות והרגל שיעני קרם יעשה פלא או קסם.

יש בעיות שבאות עם הזמן שלהן אין שום טיפול מלבד אולי ניתוחים ואז להיראות כמו בובה רפויה ומתוחה שזה בא להקיא,מה לעשות כולנו מזדקנים בסף,צריך להשלים עם זה, מה שחשוב הפנימיות יותר מאשר החיצוניות, בסופו של דבר כולנו נראה עגלות.

אם לא תאכלי בריא, למשל הרי שאין שום קסם שיועיל לך, למשל ישנם אנשים שחושבים שאם יש להם בעיה בקרקפת או בשיער והם ישימו איזה שמפו קסם אז זה יעזור להם, הם חיים באשליה, אם היו אוכלים בריא ומשנים את חייהם לאורח חיים נכון הרי שלא הייתה בעיה בשיער או בעור.

בכל מקרה אם כן את מתכוונת להשתמש במוצר טיפוח כלשהו הרי יש להעדיף מוצר שעשוי מומרים טבעיים ורצוי אורגני, לפחות אם לא יועיל הרי שלא יזיק, לעומת זאת מוצר טיפוח לט בעי עשוי כמיקלים לא רק שלא יועיל הרי שגם יזיק.

תלכי לא דווקא על מוצר של מותג,למשל תקני חמאת שיאה העשוי מאגוז השיאה,קרם אבוקדו,קרם אלוורה,קרם קוקוס אם תמצאי וכן הלאה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני השתמשתי רק בדוקטור פישר'
אני השתמשתי רק בדוקטור פישר
28/11/2011 | 08:09
1
6
יש גם את אהבה שנחשבים איכותיים... אבל זו לא המלצה מניסיון
טבעונות >>
לצפיה ב-'גם אני משמשת בד"ר פישר'
גם אני משמשת בד"ר פישר
01/12/2011 | 08:58
5
בסדרת ג'נסיס שלו כל כמה זמן יש מבצעים בסופר פארם שמציעים את הקרם שלו בחצי מחיר, או אחד ועוד אחד, אז זה בסופו של דבר לא יוצא כל כך יקר...
אני גם משתמשת במי הפנים שלו, הם אחלה...

טבעונות >>
לצפיה ב-'תשובה + שאלה נוספת לנשים'
תשובה + שאלה נוספת לנשים
28/11/2011 | 08:28
12
12
אני משתמשת בקרם פנים של ד"ר עור ומאוד מרוצה ממנו. כמובן שזה אינדיבידואלי. אני לא יודעת אם זה נחשב קטגוריה מעל ג'ייד או לא...
חוץ מזה אני משתמשת בסבון פנים וקרם ידיים של ד"ר פישר.
יש גם את כל המוצרים של ל'אוקסיטן, אבל הם יקרים אז יש לי גישה אליהם רק כשאיזו חברה קונה לי ליום ההולדת או משהו.

ושאלה נוספת משלי:
מוצרי "היגיינה נשית" שלא מנוסים על בעלי חיים... עזרה?
טבעונות >>
לצפיה ב-'על איזה מוצרים את מדברת?'
על איזה מוצרים את מדברת?
28/11/2011 | 08:52
10
9
לצפיה ב-'בוא נגיד ככה,'
בוא נגיד ככה,
28/11/2011 | 09:47
9
10
שום "תזונה מבפנים" לא תספוג את המחזור שלי.
טבעונות >>
לצפיה ב-'בחנויות טבע יש מוצרים מכותנה אורגנית'
בחנויות טבע יש מוצרים מכותנה אורגנית
28/11/2011 | 11:21
1
13
פדים וטמפונים.
יש שתי חברות: NatraCare  ו-Organic.

השניה יקרה יותר ופחות איכותית מהראשונה (כן, מה שכתוב).
טבעונות >>
לצפיה ב-''
28/11/2011 | 16:27
4
לצפיה ב-''
28/11/2011 | 11:56
4
7
מונקאפ!
טבעונות >>
לצפיה ב-'הייתי צריכה לגגל את זה...'
הייתי צריכה לגגל את זה...
28/11/2011 | 16:12
1
7
זה עובד הדבר הזה?
טבעונות >>
לצפיה ב-'אקולוגי, כלכלי, בריאותי ועובד '
אקולוגי, כלכלי, בריאותי ועובד
28/11/2011 | 18:16
5
לצפיה ב-'מומלץ ביותר'
מומלץ ביותר
28/11/2011 | 16:29
8
למי שבקטע. אקולוגי וחסכני עד מאוד.
פורם הורות טבעית מלאה בנשים שמשתמשות במוןקאפ וישמחו לסייע.
אפשר גם להשתמש בתחבושות בד רב-פעמיות ולכבס ויש גם את שיטת שרמן שמאפשרת לך לא להשתמש בכלום ולשלוט על המחזור שלך.
טבעונות >>
לצפיה ב-'בפעם האחרונה שהייתי בעדן'
בפעם האחרונה שהייתי בעדן
28/11/2011 | 17:10
8
וקניתי פדים, הציעה לי דוכניסטית לטעום פסטת כוסמין.
כשהנחתי את הקניות שלי על הדוכן לפנות יד לצלחת היא שאלה אותי די בפליאה: "מה, אין לך מונקאפ?"

(לא, אין. פעם השתמשתי בתחבושות בד, היום אין לי איפה לכבס).
טבעונות >>
לצפיה ב-'מה קשור עכשיו מחזור?'
מה קשור עכשיו מחזור?
28/11/2011 | 13:54
1
6
לצפיה ב-'היא ניצל"שה כדי לשאול על כך'
היא ניצל"שה כדי לשאול על כך
28/11/2011 | 16:04
4
לצפיה ב-'הכי נפוץ: לייף'
הכי נפוץ: לייף
28/11/2011 | 20:13
6
אבל הם חרא (בשבילי). ויש את השאר שהציעו...
טבעונות >>
לצפיה ב-'למה שאלה רק לנשים? '
למה שאלה רק לנשים?
28/11/2011 | 08:29
2
5
(באה מבית בו אחיה מסיים את קרם הלחות הרבה לפני שהיא הספיקה לגעת בו בכלל)
טבעונות >>
לצפיה ב-'אולי תנסי לשדך לו מישהי? (:'
אולי תנסי לשדך לו מישהי? (:
28/11/2011 | 09:23
1
4
בינתיים הוא גומר לך את הקרם וחבל על הכסף.
טבעונות >>
לצפיה ב-'לא מגיע לו'
לא מגיע לו
28/11/2011 | 11:55
לצפיה ב-'אני אכתוב מידע מסוים וכל אחד שימצא לנכון'
אני אכתוב מידע מסוים וכל אחד שימצא לנכון
28/11/2011 | 09:11
27
3
מה לעשות עם אותו מידע.

לא רק מהפינה הטבעית,הנטרופתית שמדברת על קוסמטיקה כבלוף, אף הקונבציונלית שלא נגועה במסחרים כלכליים אומרת כך.

למשל הספר ויהי עור של פרופסור רוני וולף,מומחה למחלות עור ומין. מנהל יחדת עור ומין המרכז הרפואי קפלן,חבר קליני לדרמטולוגיה בבית ספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.

הוא טוען ובצדק כל המוסיף גורע,כמה שפחות ככה יותר יפה,מרוב שנוגעים יותר מידי ומחפשים הרבה הרי בסוף גורעים מכלל המראה.

מיתוסים ועובדות

מיתוס:קרם הגנה מאפשר שיזוף בריא.
עובדה:הבל הבלים,כל שיזוף עלול לגרום לנזקים חמורים ברבות הימים.אין שיזוף בריא.

מיתוס:קרם לחות המכיל ויטמינים ומרכיבים חיוניים נוספים,מזין ומעשיר את העור.
עובדה:הבל הבלים.הוא מזין ומעשיר רק את היצרן שלו.את העור מזינים מתוך הגוף ולא מבחוץ.

מיתוס:שתייה מרובה חשובה לעור,מוסיפה לו לחות ושומרת עליו מהתקמטות.
עובדה:הבל הבלים.שתייה מרובה אכן חשובה לבריאותינו,אך אין לה קשר ישיר עם בריאות העור.

מיתוס:הרחצה בסבון היא הפעולה החשובה ביותר לבריאות העור.
עובדה:כלל וכלל לא.הרחצה מעניקה תחושהה טובה,אבל היא אינה מוסיפה דבר לבריאות העור ולשלמותו.רחצה אגרסיבית מידי עלולה אף להזיק.

מיתוס:איפור תמידי - פעולה קלה, פשוטה, תציצה ומומלצת.
עובדה:לא נכון. פעולה זו אינה קלה. היא דורשת מיומנות רבה וכרוכה בסיכונים לא מעטים.

מיתוס:תכשירים שלאחר הגילוח ("אפטר שייב") דרושים לחיטוי העור וחשובים לבריאותו.
עובדה:שטויות.תכשירים אילו אינם נחוצים לחיטוי ולבריאות ותכליתם היחידה היא לתת ניחוח נעים. במקרה הטוב, הם אינם מזיקים.

יש עוד אבל זה מספיק נראה לי.

טבעונות >>
לצפיה ב-'תציצה=תמימה'
תציצה=תמימה
28/11/2011 | 09:13
לצפיה ב-'אז מה כן?'
אז מה כן?
28/11/2011 | 13:20
25
2
כתבת המון הסגות וניפצת מיתוסים.
חוץ מאחד בו נאמר שהזנת העור היא מבפנים ולא מבחוץ.

אז מה הפרופסור המהולל אומר על התזונה?
במה צריך להזין כדי שהעור לא יתייבש או כדי שלא יהיה שמנוני?

טבעונות >>
לצפיה ב-'אז מה כן? למה צריך כן?'
אז מה כן? למה צריך כן?
28/11/2011 | 14:01
18
2
למה את צריכה את השטיפת מוח הזו רק כי יש כאילו שקבעו צו אופנה כזה?

למה סבתא שלי בת 80 עוד מעט בלי עין הרע לא השתמשה מעולם בקרמים ואיפור ויש לה עור של בת 20? נכון שזה גם גנטיקה אבל עדיין היא לא הכניסה רעלים לעור שלה.

למה סבתא רבא שלי שנפטרה בגיל 102 לא השתמשה מעולם בשום מוצר קוסמטי או איפור והיה לה עור חלק ויפה? חלאס לשטיפת המוח של הגורמים בדבר, מי שרוצה להעשיר אותם שיבושם לו.

אני רק המלצתי שאם בכל מקרה את הולכת להשתמש במוצרי טיפוח רצוי שלא יכילו כימיקלים מזיקים, רצוי שיהיו מחומרים טבעיים ורצוי שיהיו אורגניים,כמובן שלא מכילים רכיבים מהחי ולא נוסו על בעח.
לפחות אם לא יועיל הרי שזה לא יזיק.

לגבי תזונה תאכלי בריא והכל יהיה בסדר, כפי שאמרתי במקום לשים מלפפון בעינים ולמרוח אבוקדו על הפנים פשוט תאכלי את זה,איך אמר לי חבר ערבי, מה למרוח תן לי לאכול את זה וצחק.

עוד דבר שאת שוכחת זה גנטיקה, אני למשל בעל עור שמן. שאני מתקלח עם סבון למשל הרי שזה פעם ביום ובחורף פעם ביומיים,מעולם לא השתמשתי בסבון פעמיים ביום זה הורס את העור ומייבש אותו.

תקני את הספר ויהי עור, כל השאלות אחר כך ייגמרו לך.

אותו פרופסור זו דוגמה לקול שפוי והגיוני שאבד מזמן בגלל שיקולים כלכליים בלבד.

לי הוא לא חידש כלום כמעט, כי את הרוב ידעתי,אבל פה ושם הוסיף עוד היגיון נכון.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני לא צריכה שטיפת מח'
אני לא צריכה שטיפת מח
28/11/2011 | 14:54
13
3
אני צריכה לחות לעור.
כי אני לא גרה בתל אביב הלחה והיובש פה מקשה עלי לחייך ואני אוהבת לחייך :)

אני לא מחפשת מותגים אלא מוצר שמוכח כטוב.

אתה צודק שמצב עור הפנים קשור לגנטיקה וכן גם לעישון סיגריות, לחשיפה לשמש, לתזונה ומקום מגורים גאוגרפי.

למשל, לא מזמן היתה השוואה בין עור הפנים של שתי תאומות זהות בעלות אותו המטען הגנטי (מן הסתם).
האחת עובדת במשרד ולא נחשפה הרבה לשמש והשניה עובדת בחוץ.
זו העובדת בחוץ "מקומטת" הרבה יותר מזו העובדת במשרד.

אני הפסקתי להשתמש בסבון פנים מאותן הסיבות שאמרת. במקום זאת אני מנקה עם תחליבים ומרגישה בהבדל.

וכן חשוב לי בעיקר שהמוצר לא נוסה על בעלי חיים. אם זה אורגני או טבעי... זה כבר ערך מוסף מבחינתי.
טבעונות >>
לצפיה ב-'5 שנים של מגורים בהרים באיזור ירושלים'
5 שנים של מגורים בהרים באיזור ירושלים
28/11/2011 | 17:45
12
3
(לחות נמוכה) לא השתמשתי בשום תכשיר לחות.
דווקא כן עבדתי בחוץ.
שום שינוי לא התחולל בעור שלי בזמן הזה, על אף שלפני כן (כשעוד גרתי במרכז) הייתי קצת אובססיבית לקרמים/מי פנים/שטיפות פנים וכיו"ב.

בניסוי בעל טווח בינוני על עצמי הוכחתי לעצמי שמה שנאמר פה נכון - הכל בולשיט.
טבעונות >>
לצפיה ב-'פילינג,מסיכה,מי פנים, חלב פנים-אוי איזה קשקוש'
פילינג,מסיכה,מי פנים, חלב פנים-אוי איזה קשקוש
28/11/2011 | 22:09
3
3
אבל כל עוד יהיו את אילו שיאמינו בכך, אז יהיו את אילו שייתפרנסו מכך, אני גם רואה מידי פעם בפארמים השונים בנות להוטות כאילו עכשיו זה יעזור לה, נפשית היא מנסה, אם זה עושה לה את ההרגשה אז ניחא, העיקר ההרגשה בסוף.

אבל עצוב לראות שהכל סובב סביב הכסף והחומר ולא סביב האמת והנכון והדאגה לאחר של טובתו האישית.

מי שלא הבינ/ה כל מה שנאמר פה זה רק המלצה מדאגה לכם/ן ולא משהו אחר,חלילה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אבל הכי הזוי זה'
אבל הכי הזוי זה
28/11/2011 | 22:12
2
3
קרם לרגליים וקרם ליידיים, קרם לעיניים, וקרם לכל איבר אחר בגוף חחחח, העור בכל הגוף הוא אותו עור, ולכן הכל בולשיט, איך ייעשו הרבה כסף ועוד כסף? היו צריכים לפצל.
טבעונות >>
לצפיה ב-'FYI'
FYI
29/11/2011 | 20:36
1
11
העור בעיניים עדין הרבהיותר מהעור בידיים ושניהם הרבה הרבה יותר עדינים מהעור בכפות הרגליים.
כשכפות הרגליים יבשות אני לא יכולה לשים עליהן תקרם לחות של הידיים, ואני אמנם עדיין צעירה מדי לקרם עיניים אבל רק המחשבה מקרם ידיים על העיניים גורמת לי להתחצ'קן.

כנ"ל לגבי פילינג רק הפוך. בפילינג לרגליים יש גרגרים גדולים וגסים יותר מפילינג לגוף.

לא לכולם יש עור מושלם ולא כולם יכולים לרשות לעצמם את הפריווילגיה להזניח אותו מהסיבה שזה לא אסטתי במקרה הטוב וכואב במקרה הרע.
טבעונות >>
לצפיה ב-'העור בכל הגוף הוא אותו עור'
העור בכל הגוף הוא אותו עור
30/11/2011 | 16:13
2
כל אדם יש לו עור ועורו בכל גופו הוא אותו עור.

שוב פעם מי שרוצה להאמין ליצרנים ולהעשיר את היצרנים אין בעיה עם זה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אז אני מקנאה בך'
אז אני מקנאה בך
29/11/2011 | 02:18
7
4
ובעור העמיד והלא רגיש שלך.

אני מרגישה בהבדל בין המקומות ובאקלים כמו בירושלים העור מתייבש.
ידוע שברוח וקור העור מתיבש. זו לא המצאה.
טבעונות >>
לצפיה ב-''
29/11/2011 | 18:52
1
לצפיה ב-'ידוע וידוע שגם הקוסמטיקה זה בלוף'
ידוע וידוע שגם הקוסמטיקה זה בלוף
30/11/2011 | 16:15
5
4
אז מה הקשר? אכן גוף האדם רגיש לקור, אבל קסמים לא ייעזרו פה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'דווקא בנושא הזה קיצוניות היא כן מילה גסה'
דווקא בנושא הזה קיצוניות היא כן מילה גסה
30/11/2011 | 16:47
4
3
אף אחת לא טענה שקוסמטיקה היא קסם.

ואי אפשר להתווכח עם העובדות שבהקלה המיידית לאחר מריחת קרם על עור יבש או תכשירי וזלין למניהם לשפתיים יבשות וסדוקות.
אתה יכול גם לעלות את זה לדיון בקרב משלחות להרים גבוהים בעולם או חיילים המשרתים בחרמון או במדבר, אם הקרמים והתכשירים שארזו בבית או שאמא דחפה להם, הקלו או לא על ההרגשה, אם השפתיים המשיכו להתפוצץ או שחוו רגיעה בכאב לאחר השימוש?

לא, זה לא קסם וסביר להניח שאם יפסיקו את השימוש השותף, היובש יחזור. אבל זה בהחלט עוזר לשעות ארוכות ולפעמים גם ימים.
על כן אני אמרח קרם אחרי כל מקלחת כי אני מרגישה הקלה מיידית שנשארת ליום שלם.

קרם פנים עוזר.
תלוי איזה ומה הוא מכיל אבל הוא עוזר.
אני גם רואה את ההבדל בפניה של אמי כשהיא מחליפה קרמים ובהתאמה היא גם תגיד לי מה עשה לה תחושה טובה ומה לא.
למה יש הבדל?
מה הם המרכיבים?
אילו ריכוזים טובים לנו או לא?
אני לא בקיאה בכימיה של הדבר אבל אני מתארת לעצמי שכמו שלאלוורה יש סגולות ומשתמשים בה להקלה בפגעי עור, גם לדברים אחרים יש סגולות שאותן מנצלים בתכשירים.

טבעונות >>
לצפיה ב-'אין בעיה עם עזרה חיצונית רגעיתכאשר המוצר'
אין בעיה עם עזרה חיצונית רגעיתכאשר המוצר
30/11/2011 | 16:58
3
3
עשוי מחומרים טבעיים והמוצר מאה אחוז חומרים טהורים, כלומר לא כל הכימיקלים שדוחפים שם.

למשל קרם אבוקדו,שמן קוקוס,קרם אלוורה,שמן לבנדר ודומיהם כן ייקלו רגעית,אבל לא עליהם אנחנו מדברים.
טבעונות >>
לצפיה ב-'והנה אנחנו דיברנו על פלאים ולא על רגעיות'
והנה אנחנו דיברנו על פלאים ולא על רגעיות
30/11/2011 | 16:59
2
3
ואם את מבינה שזה מטפל רגעית רק בסיפטומים, מדוע את לא מחפשת את שורה הבעיה? וכן אנחנו לא נמצאים באנטארטיקה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'מי אמר שאני לא מחפשת?'
מי אמר שאני לא מחפשת?
30/11/2011 | 17:37
1
2
אל תצא מנקודת הנחה שכולנו הולכות שבי אחרי הפרסום וההבטחות.

אני מאמינה אדוקה בגישה "נפש בריאה בגוף בריא" ואף סולדת לעיתים מהרפואה הקונבנציונאלית.
גם כשרופאת העור רצתה לתת לי משחה טיפולית ליובש, עמדתי על כך שהמשחה לא תכיל סטרואידים או קורטיזון שכן לדעתי זה נורא ובאמת קיבלתי תכשיר עדין וטבעי והרופאה גילתה לי שגם היא, מעדיפה את התכשירים טבעיים ונקיים.

בעיות עור הן אחת התופעות הפיזיות פסיכוסומטיות השכיחות ביותר ונראה את זה הרבה אצל אנשים הסובלים מסטרס, חרדות וכו'.

בד בבד, יחד עם החיטוט בנבחי הנפש, קרם פנים המזין את העור (לא כזה שמבטיח לי פנים חלקות ללא קמטים או כתמים ושאשאר צעירה לנצח) יכול בהחלט להשתלב.

אני לא מצורעת וגם לא סדוקה כמו ב"ישראל מתייבשת".
פשוט רוצה לאזן את הלחות בעור הפנים.

וכן אני אוכלת טוב ובריא וצורכת את כל הויטמינים והמינרלים.

אם אתה עומד על כך שתחושת האיזון בעור היא פסיכולוגית אז אין לי יותר מה להוסיף.
טבעונות >>
לצפיה ב-'לא,רק תחושת הקסמים היא פסיכולוגית'
לא,רק תחושת הקסמים היא פסיכולוגית
30/11/2011 | 21:01
4
כמו מריחה של קרם שרקחו קוסמים למיניהם.
טבעונות >>
לצפיה ב-'יש את הספר באנגלית?'
יש את הספר באנגלית?
28/11/2011 | 16:36
3
1
הסגנון שלך תוקפני משהו אבל אני מסכימה עם רובו.
בתור הבחורה היחידה בארה"ב בלי מניקור (טוב בטח יש עוד כמה) אין לי אלא לקוות שהאופנה הזו תעלם מהעולם
טבעונות >>
לצפיה ב-'חחח מניקור,פדיקור'
חחח מניקור,פדיקור
28/11/2011 | 22:15
2
3
יש הרבה פעולות של העידן המודרני לא רק שלא מועילות אלא הן מזיקות מאוד.

סגנון תוקפני? הכל בעיני המתבונן,סהכ מילים.

אני די סבור דווקא שהרוב לא מתאפרות בעולם כולו ואם כן אז איפור עדין שזה הכי יפה ובלי מייק אפ כמובן,פשוט לשים מסקרה,אודם,סומק,צללית,רימייל וזה מספיק ויפה מעל ומעבר.
טבעונות >>
לצפיה ב-'רגע רגע'
רגע רגע
29/11/2011 | 00:01
1
1
עכשיו הצלחת לבלבל אותי.
אתה בעד איפור?

אני באופן אישי לא מתחברת לסגנון המתוקתק עד אימה של כל שערה במקום בצבע בלונד, ציפורני תלפיות ושכבות שפכטל אבל כאמור יש כאלה שזה עושה להן טוב ודע לך שיש גברים שמתים על זה ומרגישים גאווה שהאשה שלהם כה מטופחת.

לא התכוונתי להעליב אותך עם הסגנון, כניראה שהתרגלתי לנימוס אמריקאי

ולא ענית לי על הספר. תודה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'לגבי הספר אין לי מושג אם יש באנגלית'
לגבי הספר אין לי מושג אם יש באנגלית
30/11/2011 | 16:22
2
אבל אנימאמין שכן, צריך רק לברר כנראה.

אני לא נגד איפור, אני פשוט לא אוהב איפור כבד, זה מזכיר שהייתי יוצא למועדונים בעבר הגיעה בחורה שהסתכלה עלי אזרה אומץ ודיברה התחלנו לדבר, פתאום הגיעה ידיד שלה הניח עליה כזה תיד על הפנים, מה קורה מאמי והשאיר לה סימן מרוב הרבה מייק אפ שהיה על פניה.

אני אוהב איפור עדין,אפשר לקרוא לזה איפור ללא איפור, כי באמת יש בחורות שמתאפרות ונראה כאילו הן לא מתאפרות.

בשורה התחתונה לא אכפת לי אם בחורה מתאפרת או לא, מי שיפה אז היא יפה,האיפור לא משנה זאת,סהכ איפור זה רק תוספת צבע, ומה שלא עושה הטבע ממילא לא יעשה הצבע.

יש גברים שמתאפרים עושים גבות ומה לא, זכותם בהחלט,אני למשל לא עושה גבות(אין צורך גם ככה) וגם לא מתאפר,בקיץ אני מאופר מהשמש, שחום שוקולד.

אם לא הבנת יש גברים שעושים גבות ממש כלומר צורה וזה, לעשות גבות באמצע אם יש למישהו שם ברוש, לדעתי זו חובה להוריד שם את הסלע,כי זה לא נראה טוב,למי שכמובן יש באמצעאני ממליץ לו להוריד תמיד,אבל לעשות צורה בגבה,לגבר לדעתי זה לא נראה טוב וגורע מגבריותו,אולם ראיתי גם בחורות יפות שבכלל לא עושות גבות ומתאים להן מאוד,הגבות שלהן היו נראות טוב באופן טבעי.
טבעונות >>
לצפיה ב-'חומצות שומן'
חומצות שומן
28/11/2011 | 16:33
5
3
אומגה -3 זה מעולה.
זרעי פשתן עשירים בזה ולי זה ממש עושה עור יפה.
אני גם לא מבינה מדוע הרופא מתנגד לשתייה - לטעמי שתיית מים בכמות של 8-10 כוסות ליום תורמת למראה זוהר ויפה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'הוא לא מתנגד לשתייה,פשוט אין קשר ישיר'
הוא לא מתנגד לשתייה,פשוט אין קשר ישיר
28/11/2011 | 22:18
3
1
בין שתייה למצב העור.
בכלל יש לשתות שצמאים ולאכול שרעבים.
טבעונות >>
לצפיה ב-''
28/11/2011 | 23:56
2
לצפיה ב-'בדיוק!! חבל שבישראל אומרים 'שתו כמה שיותר'
בדיוק!! חבל שבישראל אומרים 'שתו כמה שיותר
30/11/2011 | 16:16
1
2
וכמה שיותר זה יותר טוב' כי זה לא טוב לשתות או לאכול כשלא רוצים....
טבעונות >>
לצפיה ב-'עודף מים זהנזק לבריאות'
עודף מים זהנזק לבריאות
30/11/2011 | 16:31
1
גם לאכול כמו מטורף סתם זה נזק בריאותי, אפילו אם נאכל מאכלים בריאים וטובים.

מה לעשות הגוף חכם, אבל אנחנו שלא מקשיבים לגוף יצאנו הלא חכמים.
טבעונות >>
לצפיה ב-'המון תודה! '
המון תודה!
29/11/2011 | 02:47
2
לצפיה ב-'אני מזמינה במיוחד מסיאטל'
אני מזמינה במיוחד מסיאטל
28/11/2011 | 09:25
3
6
איפור טבעוני. מברשות יש כאן בלי בעיה (שימו לב שהרבה מברשות הם משיער של חיות...איזה מוכרת אחת כזה אומרת לי "כן אבל הם מחווה אורגנית ומתיחסים אליהם ממש יפה...וחזרה על זה אפילו שהבהרתי לה 3 פעמים שאם זה בא מחיות, זה מחוץ לתחום בשבילי.)
טבעונות >>
לצפיה ב-'כשאני קונה ומבקשת רק מוצרים שלא נוסו'
כשאני קונה ומבקשת רק מוצרים שלא נוסו
28/11/2011 | 13:23
2
6
הנציגות מוציאות מהמגירה טופס כאילו חתום שבו כתוב שהחברה לא עושה ניסויים על בעלי חיים.

מבטיחה לי אלפי הבטחות, מספרת לי שבהשתלמויות שעשתה סיפרו להם שלא עושים ניסויים אבל קשה לי להאמין ולקנות.
חשוב לי הארנבון על האריזה..

אני לא מתאפרת כל כך אז זה פחות חשוב לי. את מזמינה גם את קרם הפנים מסיאטל?
טבעונות >>
לצפיה ב-'למען האמת אני כמעט ולא משתמשת בקרם'
למען האמת אני כמעט ולא משתמשת בקרם
28/11/2011 | 13:45
7
יש לי עור ממש טוב (גלולות\ טבעת למניעת הריון ). אני שמה קרם עינים שקניתי לפני שהפכתי לטבעונית  (כי האיפור מיבש אותן). אחרי שהוא יגמר אקנה משהו מחברה טבעונית שאושרה ע"י פיטה.

אני חייה בקנדה אז יש המון בחירה בקשר לזה, הבעיה הכי גדולה היא האיפור...וזה לא כזה יקר להזמין.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני חושבת שאולי אזמין את הקרם עינים של '
אני חושבת שאולי אזמין את הקרם עינים של
28/11/2011 | 16:00
3
"אהבה"...חברה ישראלית כך  שאשמח לתמוך בהם, אבל אני רוצה לוודא שהכל שם טבעוני לפני שאני קונה
טבעונות >>
לצפיה ב-'ד"ר עור SPF30'
ד"ר עור SPF30
28/11/2011 | 10:39
4
אחרי רומן בן שנים רבות עם מוצרי אהבה, שנגדע ביום בו למדתי שמצפה שלם זה מעבר לקו הירוק.

הוא לא כ"כ יקר, 80 ומשהו ש"ח לפני מבצעים.
טבעונות >>
לצפיה ב-'כרגע משתמשת בקליניק עד שהבקבוק ייגמר....'
כרגע משתמשת בקליניק עד שהבקבוק ייגמר....
28/11/2011 | 12:13
3
התחלתי אותו הרבה לפני שהכריזו שאסתי לאודר עברה לצד האפל :(

אחרי שזה ייגמר אני מתכוונת לנסות את ל'אוקסיטן - L'occitane
הם אמורים להיות מאוד יקרים אז גם אני בונה על זה בתור מתנה...
ואם זה לא יקרה אז אני מעדיפה לקנות משהו של ד"ר עור. כשהייתי מתבגרת, דרמטולוגית נתנה לי מרשם לקרם פנים שלהם שעזר לי מאוד.

מבחינתי הפנים צריכות להיות נקיות כמו כל חלק אחר מהגוף שלי, זה לא נראה לי פשע לשטוף אותם ולשים עליהם קרם פנים להגנה מלכלוך/יובש.
טבעונות >>
לצפיה ב-'WELEDA ו-Dr. Organic'
WELEDA ו-Dr. Organic
28/11/2011 | 17:08
2
20
שלום לך,

אינני מבין כל כך במוצרי קוסמטיקה, אך ידוע לי היטב שחברת WELEDA מייצרת מוצרים טבעיים מעולים, שלמיטב ידיעתי פותחו ללא ניסויים בעלי חיים.
אני יכול להעיד מניסיוני שהמוצרים שלהם לתינוקות הם מעולים.

חברה נוספת שניתקלתי בה בחו"ל וככל הנראה מייצרת אף היא מוצרים טבעיים איכותיים היא Dr. Organic.
אין לי מושג אם הם ערכו או עורכים ניסויים בבעלי חיים (אני מאמין שלא, אך אינני יודע), ואני יכול להעיד שהדיאוטורנט רול שלהם הוא מעולה. למיטב ידיעתי המוצרים שלהם אינם נמכרים בארץ.

בברכה,

אורי.
טבעונות >>
לצפיה ב-'תודה על ההערה'
תודה על ההערה
28/11/2011 | 21:51
8
שלום לך,

תודה על ההערה.
רק להבהיר, אני לא טענתי שכל המוצרים של WELEDA הם טבעוניים, אלא שהם טבעיים "בלבד" (עליי להודות שמעולם לא בדקתי זאת).
יחד עם זאת, כדאי לשים לב שעל פי הקישור שציקפת, כל המוצרים שלה עומדים באמות מידה של צמחוניים.
כמו כן, על פי הצהרת WELEDA הם מעולם לא ערכו ואינם עורכים ניסויים בבעלי חיים.

בברכה,

אורי.
טבעונות >>
לצפיה ב-'Bio Visage אבוקדו'
Bio Visage אבוקדו
28/11/2011 | 20:17
5
5
אם הם מנסים אל תאשימו אותי. אמא שלי קנתה את זה לעצמה ואני משתמשת קצת כי מתקלף לי העור מהשטיפות.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אם את לא בטוחה/יודעת, אל תמליצי.'
אם את לא בטוחה/יודעת, אל תמליצי.
28/11/2011 | 20:47
4
2
אם יש ספק, אין ספק.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני לא מוצאת אותו פשוט'
אני לא מוצאת אותו פשוט
28/11/2011 | 21:02
3
3
לא ברשימה הטובה ולא ברעה. אז חשבתי אולי מישהי תדע.
טבעונות >>
לצפיה ב-'החברה כנראה נקראת'
החברה כנראה נקראת
28/11/2011 | 21:05
2
2
Dead sea and spa.
כבר לפי השם רוב הסיכויים שלא. מוצרי ים המלח בדר"כ לא מנוסים. למרות שאין לדעת...
טבעונות >>
לצפיה ב-'טוב גיליתי שלא נוסה'
טוב גיליתי שלא נוסה
29/11/2011 | 14:47
1
2
אז ממליצה
טבעונות >>
לצפיה ב-''
29/11/2011 | 16:52
3
לצפיה ב-'שמן קוקוס'
שמן קוקוס
28/11/2011 | 20:38
1
14
אני ניסיתי שמן קוקוס בתור קרם ידיים+שפתיים+גוף ולי זה עזר מאוד.
לחברה שלי למשל זה לא עזר אבל שווה לנסות..
לפי מה שאני יודע שמן קוקוס לא מנוסה על בע"ח.
טבעונות >>
לצפיה ב-'פנטסטי לשיער'
פנטסטי לשיער
29/11/2011 | 16:18
3
לצפיה ב-'קרליין'
קרליין
28/11/2011 | 21:39
8
משתמשת בקרם הפנים שלהם כבר שנים ואני מאוד מרוצה.
מה שכן- אין לי בעיית יובש, פשוט בחילופי העונות ובחורף (בקיצור- לא בקיץ) תמיד יש לי יובש בפנים אחרי המקלחת, אז אני שמה.
אני אישית משתמשת בקרם Young שלהם שמותאם לעור מעורב וצעיר (לא יודעת מה זה אומר, אבל אני יודעת שזה אומר שהוא לא שמנוני בכלל- הוא על בסיס מינרלים ומים ולא על בסיס שמן) ונספג בקלות ולא מותיר הרגשה שמנונית ומגעילה על הפרצוף או על הידיים.
בקיצור, אני כבר שנים קונה אותו, ומאוד מרוצה!
טבעונות >>
לצפיה ב-'ממליצה על דרמלוג'יקה'
ממליצה על דרמלוג'יקה
29/11/2011 | 10:35
2
2
http://www.dermalogica.co.il/?categoryId=66923
"קצת" יקר אבל ממש שווה את זה, לפחות בשבילי.

ולמה אתם בכלל מתווכחים עם כל ה"נאמן"ים האלה?
חבל על האנרגיות, הדיונים האלה חוזרים פה כל הזמן, לא יותר פשוט לתת להם לינק לעצמם מלפני חודש?
טבעונות >>
לצפיה ב-'לגבי דרמלוג'יקה'
לגבי דרמלוג'יקה
29/11/2011 | 19:07
3
גילוי חדש הביא לידיעתי שהם לא מוכרים בכלל את המוצרים שלהם אונליין, יש הודעה באתר הרשמי שלהם.
אז הישמרו מלהזמין חיקויים

ואת יודעת.. את צודקת לגמרי.
טבעונות >>
לצפיה ב-'המידע נכתב לאילו שעדיין לא חלודים מיד מהפרסום'
המידע נכתב לאילו שעדיין לא חלודים מיד מהפרסום
30/11/2011 | 16:33
3
לצפיה ב-'איזה דיון...'
איזה דיון...
29/11/2011 | 16:14
3
אני פשוט בודקת אם יש את הארנב
טבעונות >>
לצפיה ב-'ניחוח טבע'
ניחוח טבע
30/11/2011 | 13:36
3
100% טבעי, לא נוסה על בעלי חיים - מעולה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני משתמשת בקרם אורגני של חב' "לבידו"'
אני משתמשת בקרם אורגני של חב' "לבידו"
30/11/2011 | 16:00
1
4
מרוצה מאוד מאוד!!
אפשר לשלוח אליהם מייל ולבקש דוגמיות של קרמים שאת רוצה.
גם הקרמי גוף וידיים שלהם - נהדרים!

http://www.lavido.co.il/
טבעונות >>
לצפיה ב-'לבידו מאוד מושכים, אבל'
לבידו מאוד מושכים, אבל
01/12/2011 | 08:56
4
חייבים לבדוק כל מוצר שלהם לפני השימוש, כי לא מעט מוצרים שלהם מכילים רכיב מהחי (בד"כ דבש או שעוות דבורים). אני נפלתי בפח פעם אחת וקניתי קרם פנים שמאוד מאוד מצא חן בעיני, ורק אחר כך הבחנתי באותיות הקטנות שהודיעו על דבש ברכיבים.
טבעונות >>
לצפיה ב-' מישהו יודע על תכשיר כלשהו לפנים '
מישהו יודע על תכשיר כלשהו לפנים
30/11/2011 | 16:03
2
שמונע מהעור להיות שמנוני מידי, אבל לא מייבש את העור יותר מידי?
העור שלי שמנוני, אז אני משתמשת באיזה תכשיר ששמים על העור ואז שוטפים אותו, זה עוזר, אבל הבעיה היא שהוא מייבש את העור יותר מידי...
אז אולי יש למישהו המלצות על חומר לשטיפת הפנים בלי שהוא ינוסה על בע"ח ובלי שהוא ייבש מידי?
טבעונות >>

הודעות אחרונות

04:34 | 15.06.19 קרנף לבן 1
23:52 | 11.06.19 צהוב.
16:26 | 17.05.19 יריב29תא
16:53 | 07.05.19 דיברגנץ חדש
14:06 | 09.04.19 בוטן199
13:26 | 09.04.19 N641
10:12 | 08.04.19 בוטן199
07:31 | 29.03.19 y0505
00:20 | 28.03.19 מוכרחים להיות שמח4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ