לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1798717,987 עוקבים אודות עסקים

פורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
לעומת זאת לא נקבל השמצות, קללות, הצפות והודעות בעלות ניסוח בוטה.
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
הודעות העוסקות בגופו של גולש ולא בגופו של עניין ימחקו.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
יש להקפיד על ניסוח הודעות באופן מכובד המאפשר דיון.
אין לכתוב הודעות המפגינות זלזול מופגן בצמחונות או טבעונות. 
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
 שתהיה לכולנו כתיבה מהנה ופוריה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טבעונות

הפורום הינו אידיאולוגי במהותואין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי.
הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האוירה בפורום. האוירה היחידה שנאפשר בפורום הינה מקבלת, תומכת ומנומסת ולא באופן שמקטין, מקניט ופוגע בגולשים. מי שלא מסוגל לכך מוזמן להשתמש בכל שאר ערוצי הביטוי בתפוז, לרבות מסרים אישיים וקומונות, ולדלג על כתיבה בפורום זה.
ביקורת על התנהלות הפורום ניתן להעביר למנהלים במסר אישי. אין להעלות ביקורת על התנהלות הפורום על דפי הפורום עצמו.
 שימו לב-הפורום אינו מספק ייעוץ מקצועי בנושאי תזונה ורפואה, המעוניינים בייעוץ אישי או בהרכבת תפריט מתבקשים לפנות לבעל מקצוע מתאים ולא להסתמך על דברים שנכתבים בפורום פתוח באינטרנט.
 חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.
יש להמנע מפרסום מתכונים המכילים רכיבים מן החי, תוך התחשבות בקהילה הטבעונית בפורום ובאידאולוגיה המשותפת שלנו. המעוניינים להעלות מתכונים המכילים ביצים וחלב מוזמנים לפנות לפורום "תזונה צמחונית וטבעונית".
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו אידיאולוגי במהותו. אין לפרסם המלצות ומתכונים הנוגדים את רוח הפורום ומכילים רכיבים מן החי. נא המנעו מבקשה או מתן עצות ומידע על צריכה בפועל של מוצרים מן החי. להמשך תקנון הפורום -->
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

הפורום עוסק בעיקר בטבעונות וצמחונות מטעמים אידאולוגיים של שמירה על בעלי חיים וזכויותיהם, אך כמובן שנדון גם על ההיבטים הבריאותיים, הסביבתיים, החברתיים והבינלאומיים של התופעה. נקבל בשמחה כל מידע חיוני לצמחונים וטבעונים, עצות תזונתיות, קישורים לכתבות בנושא,  דיונים אידאולוגיים הנוגעים לזכויות בעלי חיים ושמירה עליהם, עצות מהמטבח הצמחוני-טבעוני וכמובן מתכונים (אנא סמנו אותם ב לנוחיות כולם).

חופש הביטוי מאפשר כתיבה חופשית בפורום בהתאם לאמונתיו, רצונותיו ומחשבותיו של כל אדם באשר הוא, אך יש לזכור שלפורום יש נושא, מהות ואידיאולוגיה כמו לכל פורום אחר, ולפיכך למנהלי הפורום שמורה הזכות בהתאם לשיקול דעתם למחוק כל הודעה שתכתב אשר תשלול את אידיאולוגית הפורום ותעודד פגיעה בבעלי-חיים. הפורום מיועד לצמחונים וטבעונים, לפי ההגדרות המקובלות בחברה. לא יתקבלו הודעות המשמיצות או פוגעות בקהילות הנ"ל.

המשך >>

לצפיה ב-'נו, ראיתם את ליאורה בהישרדות ?'
נו, ראיתם את ליאורה בהישרדות ?
<< ההודעה הנוכחית
31/10/2009 | 18:58
32
7
"כאן אני כבר לא טבעונית ואין לי אדאולוגיה"
זאת לאחר שהיא נגסה בפולקס.

יתכן, בכנות, שגם אני לא הייתי שומר על טבעונות בתוכנית כזו.
הייתי נאלץ לאכול מה שיש, בכ"ז זה לא מהתעשיות והרעב מכניע.

אבל אני כועס עליה על דברים אחרים.
1. אם אני הולך לאכול שווארמה, אני לא אומר מסביב שאני טבעוני.
אם את ליאורה, הולכת להישרדות אז תסתמי לגבי טבעונות.

2. אני מבין שיש אילוצים לאכול בשר כשאין ברירה, אבל הייתה לך ברירה.
היה שם כל טוב, פאסטה, סלטים והמון אוכל שלא מהחי.
בכ"ז בחרת בעוף ועוד להשוויץ בזה.

3. אם יש לך אידאולוגיה, אז מילא אם את חוטאת בה, אבל מה לגבי הנזק ?
הנזק לבע"ח מכך שאת דוגמא ממש רעה.
מילא תאכלי, אבל תרקדי על כך שאת מעודדת רציחת בע"ח ?!

בקיצר, אני מקווה לראות אותה סובלת שם.
טבעונות >>
לצפיה ב-'איזה שטויות לאכול חיה בשביל תכנית טלוויזיה'
איזה שטויות לאכול חיה בשביל תכנית טלוויזיה
31/10/2009 | 19:56
1
3
קצת פרופורציות עם כל הכבוד לתכנית אין שום סיבה לאכול חיה ואם הייתי בתכנית כזו או שהייתי מת ברעב או שהייתי פורש , חיה לא הייתי אוכל.

אם היית ממש רעב היית אוכל גם את המתמודדים האחרים בתכנית הם גם לא מהתעשיה..?

חוץ מזה שאני לא רואה את התכנית בעונה הזו אבל לא נשמע לי הגיוני שהיא טבעונית בערך כמו הצמחונים שאוכלים דגים .. מקסימום טבעונית בריאותות בטח לא אידיאולוגית..

שאני אבין אז חיות בטבע זה אוכל לגיטימי וחיות בתעשיה לא? (או שאם זה למען תכנית ורווח אישי של מיליון שקל אז אז זה מוצדק..), או שרק בגלל ההתעללות זה הדבר היחידי? כלומר אין באמת בעיה שתהיה תעשיה פשוט צריך שהיא תהיה ב 100% טבעית ונטולת התעללות ואז זה כשר?

בכל מקרה יהיה מעניין לראות את זה לא ידעתי שיש שם מישהי שהצהירה על עצמה טבעונית ..

טבעונות >>
לצפיה ב-'חלאס אישעם בעח לא חייבים לך ולאף אחד כלום'
חלאס אישעם בעח לא חייבים לך ולאף אחד כלום
31/10/2009 | 20:08
1
גם אם תהיה רעב ולא יהיה אוכל אז לא תרצח חף מפשע אחרת מה הטעם בטבעונות שלך,איפה המוסר רק הברירה משחקת אצלך או השכל עובד חזק?
אני הייתי מעדיף למות ולא לרצוח אף בריה,הייתי אוכל דשא ומנסה את כל האפשרויות המוסריות ואם הן כלו אז אומר בכבוד תודה ומת.
טבעונות >>
לצפיה ב-'מסכימה עם מה שנאמר מעלי'
מסכימה עם מה שנאמר מעלי
31/10/2009 | 20:18
8
2
דבר ראשון אני לא רואה את עצמי מביאה את עצמי למצב הזה דוגמאת הישרדות (ושלל תוכניות ריאלטי שיש בהן אפשרות כלשהי שאולי באיזשהו שלב איאלץ לאכול בשר)
וגם אם כן, גם במצב של רעב מטורף, לא רואה את עצמי אוכלת משהו שהיה חי, רק מעצם המחשבה (והריח)...

ולמרות שאני לא רואה הישרדות במקרה את הקטע הזה כן יצא לי לראות, והייתי רוצה מאוד לשמוע מה יש לה להגיד על מה שהיא עשתה (או- איך היא תתרץ את זה)
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני לא מבין אנשים פה רואים סדרות פסולות ובכך'
אני לא מבין אנשים פה רואים סדרות פסולות ובכך
31/10/2009 | 20:29
7
3
נותנים רייטינג והמשך לגיטמציה להמשיך בסדרות אילו עונה אחרי עונה?
איני רואה שום סדרה פסולה.
שום סדרה ריאלטית שמזכירה פגיעה הן בבני אדם והן בבעח אחרים.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אין אין, אתה גדול '
אין אין, אתה גדול
31/10/2009 | 23:14
לצפיה ב-'כל דבר שתראה בטלוויזיה יהיה "פסול"'
כל דבר שתראה בטלוויזיה יהיה "פסול"
31/10/2009 | 23:31
3
2
כל סדרה/תוכנית יהיה בו או אכילה מהחי או אנשים שאוכלים מהחי וכו'
אנחנו לא יכולים לבודד את עצמינו.
על האי הם אוכלים לרוב מהצומח (אורז וקוקוס) ויחסית לאדם בבית מעט מהחי
בקשר לליאורה צודקים!
טבעונות >>
לצפיה ב-'מה הקשר בין סרט או סדרה שאןכלים בה'
מה הקשר בין סרט או סדרה שאןכלים בה
01/11/2009 | 14:54
2
לסדרה שממחישה פגיעה באופן ברור וכידוע אצל רוב האנשים שלא מבינים הפרשנות אחרת.
למשל קרב סכינים והסדרה עם השף הקירח - פסול ביותר.

וכן בטח שזה מעלה רייטינג הרי הם בודקים כמה צפו בערץ כזה או כזה וככה מחליטים להמשיך בעוד עונה או שלא.
אל תגידו לי שאתם לא יודעים שיש להם מכשירים גדולים שמודדים אחוזי צפייה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני אישית שוקלת ברצינות'
אני אישית שוקלת ברצינות
03/11/2009 | 12:16
1
1
להוציא את הטלויזיה מהבית..באמת לא חושבת שזה יחסר לי כל כך.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני בכלל כמעט לא רואה טיוי מלבד'
אני בכלל כמעט לא רואה טיוי מלבד
03/11/2009 | 19:49
1
חדשות ואם אני רואה בדיוידי סרט עם המשפחה או חבק'ה או כאשר משחקים משחקים בסוני-כאילו הכל בטיוי מעפן ממילא ומה כבר מעניין לראות מה,הכל אותו חרא.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אתה חושב שצפייה בתוכנית מעלה לה את הרייטינג?'
אתה חושב שצפייה בתוכנית מעלה לה את הרייטינג?
31/10/2009 | 23:32
לצפיה ב-'עזוב סדרה פסולה...'
עזוב סדרה פסולה...
01/11/2009 | 01:15
1
מי בכלל רואה הישרדות 3 ?!
העונה הגרועה ביותר עד עכשיו
טבעונות >>
לצפיה ב-'היא טבעונית בריאות'
היא טבעונית בריאות
31/10/2009 | 23:28
6
3
היא לא בקטע של בע"ח בכלל אז מה שאתה אומר לא הכי רלוונטי... תאמין לי שאף אחד לא מתעניין בטבעונות שלה, היא לא עושה שום נזק.
בתור שחקנית היא מעניינת כל מועצת שבט ניצלת מהדחה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'לא יודע.... היא הזכירה אידאולויגה, אנערף, '
לא יודע.... היא הזכירה אידאולויגה, אנערף,
01/11/2009 | 08:08
5
1
יותר מפריע לי הנזק.
בסה"כ אנשים לא מבדילים בין הטבעונים ואוהבים לקפוץ למסקנות שירגיעו לעצמם את המצפון.
בסיגנון: הנה גם הטבעונית נשברה כי זה טעים.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני חותמת שזה סוכם איתה מראש'
אני חותמת שזה סוכם איתה מראש
01/11/2009 | 11:07
1
2
הכל שם מבוים.
טבעונות >>
לצפיה ב-'גם לי זה נשמע כמו נסיון זול לייצר דרמה'
גם לי זה נשמע כמו נסיון זול לייצר דרמה
01/11/2009 | 11:10
לצפיה ב-'לא שמעתי אותה אומרת אידיאולוגיה..'
לא שמעתי אותה אומרת אידיאולוגיה..
01/11/2009 | 18:17
2
1
היא אפילו לא אמרה את המילה בעלי חיים. היא אמרה שזה טוב לגוף ולנפש משהו בסגנון...
טבעונות >>
לצפיה ב-'אני מדבר על הפרק משבת אחה"צ'
אני מדבר על הפרק משבת אחה"צ
02/11/2009 | 08:31
1
היא אמרה בדיוק את מה שכתבתי בפתיח, שפתאום אין לה אידאולוגיה (ושפת הגוף שלה, כאילו הופתעה מעצמה).

יתכן שהיא דיברה על אידאולוגיה של שמירת הגוף, לא שזה כזה מעניין. מטרתי הייתה להציג את הנזק, היא אישית באמת לא מעניינת, למעשה היא דמות עלובה בתכנית.

את התכנית של הערב לא ראיתי, נרדמתי, אני לא יודע אפילו מי הודח.
אהה, אינטרנט, אני בטח יכול לברר.
טבעונות >>
לצפיה ב-'כנראה פיספסתי את הקטע הזה'
כנראה פיספסתי את הקטע הזה
03/11/2009 | 12:57
זה לא נשמע נורא כל כך
טבעונות >>
לצפיה ב-'למה שצמחו/טבעונים ישתתפו בתוכנית כזאת?'
למה שצמחו/טבעונים ישתתפו בתוכנית כזאת?
01/11/2009 | 12:50
1
כאילו, זה לא היה ברור...
טבעונות >>
לצפיה ב-'השרשור קודם בעמוד הראשי...'
השרשור קודם בעמוד הראשי...
01/11/2009 | 13:21
לצפיה ב-'אולי זה הפורום הלא מתאים, אבל ליאורה מעצבנת '
אולי זה הפורום הלא מתאים, אבל ליאורה מעצבנת
01/11/2009 | 13:25
1
1
בלי קשר לטבעונות
טבעונות >>
לצפיה ב-''
01/11/2009 | 20:23
1
סיכמת את זה יפה
טבעונות >>
לצפיה ב-'פחחחח השירשור קודם לעמוד הראשי'
פחחחח השירשור קודם לעמוד הראשי
01/11/2009 | 14:10
1
יש לתבוע את תפוז אנשים על כך שאסור לטבעונים לכתוב על נושאי הפורומים השונים ובכך יש פגיעה בזכויות בצרכן.
יש לפנות למועצה להגנת הצרכן.

הנה, אלה שלא טבעונים הוזמנו לכתוב כאן חופשי, אבל לטבעונים אסור כי תפוז חושבים רק על כסף ומוכרים פורומים כמו למשל פורום 2128 או פורום 1248 שבהם מתבצעות מכירות בחסות תפוז ומבלי שהציבור ידע.

מעיניין באיזו מהירות יורידו עכשיו את הפרסום מהראשי.
טבעונות >>
לצפיה ב-'עולם כמנהגו נוהג...'
עולם כמנהגו נוהג...
01/11/2009 | 15:12
3
1
אז הבחורה הייתה טבעונית עד שהגיע לתוכנית ומה בעצם זה מוכיח? שזה דרכו של הטבע. בשורה התחתונה כשהיא התמודדה עם רעב כבד, היא הבינה שאין תחליף לבשר.

אם "ברצח" עסקינן, אז תרשה לי להעיר אותך מהסרט שאתה חיי בו. העולם שלנו אכזר וזה טיבעו. הוא מבוסס על הרג וטרף. אנחנו לא שונים מכל חיה טורפת שם בג'ונגל. אנחנו נהרוג על מנת לאכל וגם להינות מהארוחה, שהרי "לא על הלחם לבדו יחיה האדם..."
טבעונות >>
לצפיה ב-'תכנית ריאליטי=טבע?'
תכנית ריאליטי=טבע?
01/11/2009 | 15:27
לצפיה ב-'סליחה?'
סליחה?
01/11/2009 | 15:30
1
היא הגיעה לשם מרצונה החופשי. היא ידעה למה היא נכנסת. אילו היתה לה אידאולוגיה אמיתית היא לא היתה הולכת לתוכנית שבה לא יהיה לה מה לאכול חוץ מבשר.

אי אפשר להשוות את זה למצב שבו אדם במצוקה ואין לו מה לאכול.

זה לא יותר מגימיק מטומטם של התוכנית הדבר הזה.
טבעונות >>
לצפיה ב-'אז את בעד שיחרור כל הרוצחים והאנסים מבתי כלא?'
אז את בעד שיחרור כל הרוצחים והאנסים מבתי כלא?
02/11/2009 | 11:58
1
העולם אכזר לא, אז למה לכלוא אותם? הם בסך הכל עושים מה שבטבע שלהם.
טבעונות >>
לצפיה ב-'נראה לי שהיתי זוכה שם במליון..'
נראה לי שהיתי זוכה שם במליון..
01/11/2009 | 20:29
2
1
זה לא אמיתי עד כמה האנשים האלה גובעים מרעב בגלל שאין בשר.. נו באמת.. תנוחו.

האמת לי זה נראה כמו גן עדן.. קוקוסים בשפע, אורז, פירות אקזוטים..
אך.. איך היתי מתענג שם על האוכל!
עלק אין מה לאכול :)
מצחיקולים!
טבעונות >>
לצפיה ב-'גם אני חשבתי על זה בזמנו'
גם אני חשבתי על זה בזמנו
02/11/2009 | 22:55
1
1
פעם הייתי בטיול וראינו אני ועוד שני חברה שהאוכל הולך להגמר אבל היינו באזור מיוער ומצאנו כל מני בלוטים ותותים. אז נכון זה לא היה משביע כמו ארוחה אבל זה לפחות נתן קצת זמן עד שמצאנו קיוסק :)
טבעונות >>
לצפיה ב-'טעמתי בלוט לפני יומיים, טעם מתכתי'
טעמתי בלוט לפני יומיים, טעם מתכתי
02/11/2009 | 22:57
לצפיה ב-'עלק הישרדות..ריאלטי בשקל'
עלק הישרדות..ריאלטי בשקל
01/11/2009 | 22:32
לצפיה ב-'כן גם אני בעוונותי צפיתי בזוועה'
כן גם אני בעוונותי צפיתי בזוועה
03/11/2009 | 12:12
1
שנאתי אותה וזילזתי בה באותו הרגע. טבעונית עלק...אני הייתי מסתדרת מעולה עם כל הסלטים שהיו שם, ואפילו מחזקת את הטבעונות..
טבעונות >>

הודעות אחרונות

17:45 | 17.06.19 אלוניק2
04:34 | 15.06.19 קרנף לבן 1
23:52 | 11.06.19 צהוב.
16:26 | 17.05.19 יריב29תא
16:53 | 07.05.19 דיברגנץ חדש
14:06 | 09.04.19 בוטן199
13:26 | 09.04.19 N641
10:12 | 08.04.19 בוטן199
07:31 | 29.03.19 y0505

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ