קשר שנגמר - 30 שאלות ראשונות

Retaliation

New member
קשר שנגמר - 30 שאלות ראשונות

שאלות שתמיד יעסיקו אותך כשהקשר נגמר: (נכתב בלשון זכר לשם נוחות בלבד) 1) מה אני עושה עכשיו? 2) איך ממשיכים הלאה? 3) האם אי פעם אצליח להתגבר עליה? 4) האם נחזור? אם כן, אז מתי? 5) האם היא חושבת עליי לפעמים? אם כן, מה היא חושבת? 6) האם היא עדיין מרגישה אליי משהו? 7) האם היא עדיין אוהבת אותי? 8) האם היא מתגעגעת אליי? 9) האם היא גם מקווה שנחזור? 10) האם היא התגברה עליי? 11) האם יש לה מישהו חדש? אם כן, האם היא מאושרת איתו? 12) האם היא חושבת עליי כשהיא איתו באופן כללי? 13) האם היא חושבת עליי כשהם עושים אהבה? 14) האם היא תמיד תרגיש שאני האחד בשבילה למרות שנפרדנו? 15) למה היא לא מתקשרת אליי? 16) למה היא לא שולחת SMS? אימייל? מכתב? 17) למה היא לא יוצרת קשר ומביעה חרטה על הפרידה ומבקשת לחזור? 18) האם זה שהיא לא מתקשרת או מביעה חרטה כלשהי אומר שזה באמת אבוד? 19) למרות שכבר ניסיתי בעבר, האם עליי לעשות עוד צעד לקראתה ולבקש עוד הזדמנות? 20) אם אעשה זאת, מה יחשבו עליי? 21) מה היא תחשוב עליי? איך היא תגיב? 22) אם היא לא תרצה לתת לי הזדמנות נוספת, מה אעשה? 23) האם היא לא פונה אליי כי היא מתביישת/מפחדת? 24) למה היא לא יכולה פשוט ליצור קשר ולהודות שהיא עדיין אוהבת אותי ורוצה אותי בחזרה? 25) האם היא באמת כבר לא אוהבת אותי? 26) האם היא מתאמצת להמשיך הלאה בלעדיי כדי לשמור על האגו שלה? או באמת בגלל שהיא שלמה עם הפרידה שלנו? 27) האם היא מאמינה שיום אחד אנחנו נחזור להיות ביחד? 28) האם היא מתחילה לשכוח/שכחה ממני? 29) האם היא מאושרת בלעדיי? 30) למה השאלות האלה לא מפסיקות לשגע אותי??????????

velvale

New member
חזק ביותר

בדיוק השאלות שלא יוצאות לי מהראש כבר שלושה שבועות.

אם היתה תשובה עליהם

היית ממשיך הלאה, בין אם זה איתה או לא. לצערנו בעת פרידה, השאלות האלה תמיד עולות. תמשיך הלאה, השאלות יפתרו מעצמן..

ליאן.

New member
אלו שאלות של קשר שלא בטוח שנגמר

או שעדיין לא מביעות השלמה עם המצב. בקשר שנגמר באמת, השאלות מאוד שונות.. (סליחה על הקטנוניות)

למעלה