לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום בינו לבינה

בינו לבינה סובב הרבה מאוד תחומי חיים - פה מדיינים עליהם- הוא והיא מה שביניהם.
כי נשים מונוס וגברים ממאדים 
הכללים בפורום :  לא רוצים טרולים,טרוליזם ותת תרבות דיון - הפורום איכותי 
 שמרו על תרבות דיון ונא לשרשר בהתאם -תודה רבה !! הנהלת הפורום בינו לבינה 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בינו לבינה

בינו לבינה סובב הרבה מאוד תחומי חיים - פה מדיינים עליהם- הוא והיא מה שביניהם.
כי נשים מונוס וגברים ממאדים 
הכללים בפורום :  לא רוצים טרולים,טרוליזם ותת תרבות דיון - הפורום איכותי 
 שמרו על תרבות דיון ונא לשרשר בהתאם -תודה רבה !! הנהלת הפורום בינו לבינה 

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'להתנזר או לא להתנזר...'
להתנזר או לא להתנזר...
<< ההודעה הנוכחית
22/09/2005 | 23:09
33
184

חבר שלי ואני לא מקיימים יחסים מלאים, ואם כן, אז לעתים רחוקות, באופן נסוג.. הוא לא מעוניין שאקח גלולות, כי תופעות הלוואי שלהן יכולות להפריע לי מאד ולשחק לי בגוף. לגבי אמצעי המניעה "שלו", הוא שונא את הרעיון,אבל יהיה מוכן להשתמש פעמים אחדות בשבילי..
בכל אופן, אני לא מרגישה אומללה מדי, אבל גם לא מצליחה להנות עד הסוף (ואולי זו בקשה גדולה מדי בשביל אישה, בכל זאת..הבעיה היא שהוא הראשון שלי אז אין לי קנה מידה),או לפחות לא לדאוג תוך כדי, למרות שהוא יודע מה הוא עושה. הוא טוען שגם אם אקח, דברים לא ישתנו יותר מדי מבחינתו, אז אני תוהה למה להתאמץ... הוא אומר שכמו שיש נזירות בעולם, גם אנחנו יכולים, אבל העניין הוא שהן מבודדות מגברים בדיוק מאותה סיבה. ואנחנו לעומתן בקשר קבוע, וגם ישנים יחד,מן הסתם.
יש בעולם זוגות שמתנזרים? זה אפשרי בכלל? זה שווה את זה??
לילה טוב..
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'יש גלולות מהדור החדש שלא אמורות'
יש גלולות מהדור החדש שלא אמורות
22/09/2005 | 23:30
2
47
להשמין ואין להן הרבה הורמונים.
לדעתי כל העניין של תופעות לוואי מהגלולות זה סתם סיפורי סבתא.
כמעט כולן לוקחות אותן ולא כולן סובלות מעודף משקל.

ובלי קשר אני מכירה סיפור דומה מחברה שלי .היא לא רוצה לקחת גלולות מפחד להשמין והוא לא רוצה לשים קונדום אז הם משתמשים בשיטה של המשגל הנסוג (שידועה בחוסר ההצלחה שלה) או הגלולה של היום שאחרי.
לדעתי זה סתם פינוק. מיליוני אנשים משתמשים בקונדומים וגלולות ולא מתים מזה.
לדעתי זה לא תירוץ להימנע מיחסי מין או להסתכן בהריון.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'משגל נסוג '
משגל נסוג
23/09/2005 | 00:31
42
אוי ואבוי. לא אתפלא אם בקרוב תיבשרי על הריון בלתי רצוי. אין דבר כזה.

אומנם יש שפיכה סופית אבל גם בשלבים המוקדמים עדין יש שפיכה במידה מסוימת מה שהופך את המשגל הנסוג לדרך די בטוחה להיכנס להריון בלתי רצוי.

שישים קונדום העצלן. אין לו שום תופעות לוואי.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'חמודה,'
חמודה,
23/09/2005 | 15:34
38
תופעות הלוואי מהגלולות הם ממש לא סיפורי סבתא ואפילו יכולות להוות סכנה דיי גדולה לחלק מהמשתמשות,
ועודף משקל זו ממש לא התופעת לוואי היחידה מה גם שהכי פחות מסוכנת....
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'להתנזר?????'
להתנזר?????
22/09/2005 | 23:35
43
למה לעזאזל?

או שתקחי גלולות או שתיקחי את הסיכון בלי גלולות לגבי קונדום אם את בקשר רציף איתו ואת יודעת שאין סיכוי שהוא מסכן אותך או את אותו אז תשכבי בלי קונדום .

אני אומרת קחי גלולות זה הכי טוב במידה ואתם במערכת יחסים מחייבת .

דעתי האישית שסקס הוא חלק בלתי נפרד ממערכת יחסים. צריכה להיות התאמה גם בקטע המיני . כשאת לא מסופקת את לא מאושרת וזה יגרום אם עדיין לא גרם לבעיות במערכת היחסים.

כנ"ל לגביו חמודה גבר לא מסופק ילך לחפש במקום אחר.
נשמע לי מאוד ילדותי ההתנזרות שבאה ממנו. אולי הוא מנסה להגיד לך משהו אחר? גבר= התנזרות? על זה לא שמעתי אז שילך להיות כומר וישחרר אותך ותלכי תבני לך מערכת יחסים נורמלית, תקינה . בה את נהנית מסקס וממגע ומהגבר שלך ומענגת אותו.

את שואלת אם זה שווה את זה? שווה את מה? המערכת יחסים הזו תתפוצץ מתי שהוא.....  סקס הוא חלק בלתי נפרד ואני מתפלאה שאת עם מישהו שאת טוענת שאת אוהבת וכנ"ל הוא ואתם אשקרה מסוגלים לא לקיים יחסים. אז מה הולך שם? אין משיכה? יתר ילדותיות?

לא יודעת ...נראה לי תמוהה מאוד, מוזר מאוד ולא הגיוני

מקווה שהצלחתי להבהיר את דעתי
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'מה? כל כך קשה לשים קונדום?!'
מה? כל כך קשה לשים קונדום?!
23/09/2005 | 00:22
49
תגידי לחבר שלך להתחיל לדאוג ותפסיקי לקחת על עצמך את כל האחריות.

אכן לגלולות יש תופעות לוואי ועוד. אם הוא רוצה סקס איתך, שישים קונדום, כל כך קשה? אין שום תרוץ שבעולם למה לא. לא פוגע בשום דבר, אז אולי בהתחלה ירגיש קצת לא נוח כי את בעצמך חינכת אותו לחיים טובים בלי שהוא צריך לדאוג לכלום.

להתנזר? מה פתאום להתנזר ממין? בחיים לא.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'"ההתנזרות"מתוך דאגה אלייך או לעצמו?'
"ההתנזרות"מתוך דאגה אלייך או לעצמו?
23/09/2005 | 01:15
4
30
כדאי שתבררי את זה לפני שאת מתאמצת בכלל. ודבר שני מה הבעיה שלו לגמור בחוץ ולא בפנים?
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'גם "לגמור בחוץ" יכול להוביל להריון'
גם "לגמור בחוץ" יכול להוביל להריון
23/09/2005 | 07:54
2
32
ההגדרה של משגל נסוג היא "שיטה לא אמינה למניעת הריון, בה הגבר מוציא את הפין מנרתיק האשה לפני פליטת הזרע" (מאתר אינפומד)

חסרונות השיטה (מתוך אתר עלם)

* אחוז גבוה מאוד של הריונות לא רצויים.

* לאישה אין שום יכולת שליטה, או בקרה על השיטה והיא תלויה  לגמרי ברצונו   וביכולתו של  הגבר לצאת בזמן מגופה.

*  מנוגד להיגיון ולסדר הטבעי של הדברים: ברגעי השיא של האקט המיני,  כשהגבר קרוב לשיא התרגשותו (אורגזמה),הנסיגה אחורנית אל מחוץ לגוף האישה מנוגדת לחלוטין לאינסטינקטים שלו ולתחושותיו. גם גבר שכוונותיו טובות יכול לפספס ולצאת לאחר שכבר נפלטו לנרתיק כמה טיפות זרע, וחשוב שתדעו שהטיפות הראשונות הן אלה המכילות את הזרעונים הטובים ביותר.

בנוסף, לא אמינה לא רק כי "לא הספיק" (למרות שגם זה יכול לקרות) אלא בשל הpre cum, טיפות זרע המשתחררות הרבה לפני הפליטה בזמן הגירוי.  

כמובן ששיטה זו אינה מגינה כלל מפני מחלות מין שונות.

תוכלו לפנות לדלת פתוחה, יש שם הסברים על אמצעי מניעה אפשריים. אין אופטימלים, אבל יש כאלו שיותר טובים מאחרים בהתחשב במצב הנתון של כל זוג.

בינו לבינה >>
לצפיה ב-'That's Right!!!'
That's Right!!!
23/09/2005 | 10:26
5
לצפיה ב-''
23/09/2005 | 15:38
1
לצפיה ב-'לא יאמן איזה בורות יש היום'
לא יאמן איזה בורות יש היום
23/09/2005 | 11:44
15
לצפיה ב-'תוך חצי שנה גג זה יפתר לבד...'
תוך חצי שנה גג זה יפתר לבד...
23/09/2005 | 08:26
30
הוא לא אוהב קונדום, את לא אוהבת גלולות, מקווה שאתם אוהבים ילדים אחרת תגלי בקרוב שהפלה זה עוד פחות נחמד מגלולות...
אבל אם את בוחרת להגיע לזה לפני שתגיעי למסקנה שגלולות עדיפות (מבחינה סטטיסטית גלולות הן אמצעי מניעה יותר בטוח מקונדום), חבל אבל באמת שזאת בחירה שלך ואני אומר שלך כי לא הוא זה שיכנס להריון.

בינו לבינה >>
לצפיה ב-'המממ...את יודעת מה עוד יכול'
המממ...את יודעת מה עוד יכול
23/09/2005 | 10:23
22
להפריע לך מאוד ולשחק לך בגוף?:)
הריון
ניסית בכלל לקחת גלולות?
או שהסתפקת בשמועות וסיפורים ?
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'איך אני מתה על המשפטים האלה'
איך אני מתה על המשפטים האלה
23/09/2005 | 12:46
26
או על הבנים האלה שאומרים  -אני יודע מה אני עושה.

כמו שאמרו פה קודם יש שפיכה קודמת לשפיכה הרגילה.
אותו חומר המשמש "סיכה" לפני השפיכה - מכיל גם זרע.

קחי גלולות, זה החיים שלך.
אם לא תקחי, ובלי קונדום, עוד כמה זמן את תבואי לפה ותגידי שאת בהריון. למה לך??
לא צריך להתנזר..צריך רק להזהר.

תתיעצי ברופא, יש גלולות עם מינון מאוד נמוך.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'אני גם לא חסידה של גלולות'
אני גם לא חסידה של גלולות
23/09/2005 | 12:59
17
29
אני גם חושבת שזה מאוד לא בריא.
זה אכן משחק בגוף, והעובדה שכיום ניתן להשיג גלולות בלי שרופא אפילו יבדוק אותך בטח לא גורמת לי להרגיש טוב יותר עם זה.
דבר נוסף, הן אמצעי הגנה פחות טוב. דבר ראשון הן לא מגינות מפני מחלות (בדיקות איידס כבר עשיתם?), ודבר שני למרות שמבחינת אחוזים הן נחשבות ליעילות מקונדום, הבעיה הכי גדולה איתן זה שאי אפשר לדעת מתי משהו "התפקשש". הן הרי לא אמצעי הגנה של 100%, גם קונדום לא, אבל מתי שקונדום נקרע - יודעים. ואז אפשר לקחת גלולה של היום שאחרי. עם גלולות זה לא ככה, ומגלים שמשהו לא בסדר רק שהמחזור מאחר.. פאר טו לייט בשביל לעשות משהו בנידון.
המלצתי - כמה שהוא לא אוהב ת'רעיון, שיתחיל להתרגל לקונדומים. אם לא, ההתנזרות נשמעת לי הרבה יותר טוב מאשר להמשיך כמו שאתם עכשיו.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'פשוט לא נכון.'
פשוט לא נכון.
23/09/2005 | 13:12
11
21
גלולות זה לא 'משחק בגוף'; זה מיתוס נפוץ אמנם, אבל הפעמים היחידות שאשכרה 'משחקים עם הגוף' הוא כשלא נוטלים את הגלולות בצורה עקבית - או ששוכחים גלולות אחת לכמה זמן, או שלוקחים חודש חפיסה, עושים הפסקה, לוקחים שוב וחוזר חלילה.
במידה ונוטלים את הגלולת בצורה סדירה, אין שום משחק, רק הגנה יעילה וטובה.
המחקרים החדשים מראים קורילציה כזו או אחרת בין נטילת גלולות ממושכת (5 שנים ומעלה) לבין התפתחות סרטן השד, עכשיו לא רק שזה לא הוכח בצורה חד משמעית, נמצא כי נטילה ממושכת מונעת סוגי סרטן אחרים וחמורים לא פחות (כמו סרטן הרחם לדוגמא).

קראתי **המון** מחקרים והתייעצתי עם כמה רופאים לפני שהתחלתי לטול גלולות (עכשיו אני כבר לא נוטלת), הפעמים הבודדות בהן התרחש הריון היה כאשר נשים שכחו ליטול גלולה אחת או יותר. ומכאן הסיבה לחוסר ההגנה המושלמת - האי ודאות בנוגע לסכוי ההגנה המקסימליים נובעת אך ורק מאי נטילה, או נטילה לא מסודרת.
אם לוקחים את הגלולות בזמן, בצורה עקבית, ההגנה היא מקסימלית ויעילה.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'גם בנטילה עיקבית ומסודרת'
גם בנטילה עיקבית ומסודרת
23/09/2005 | 15:43
10
15
ההגנה היא לא ב100%
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'תתפלאי.'
תתפלאי.
23/09/2005 | 15:45
7
5
לצפיה ב-' ואוו... מאיפה כל הביטחון?'
ואוו... מאיפה כל הביטחון?
23/09/2005 | 15:55
6
13
האמת היא שממש ב'מקרה' סיימתי לפני יומיים את הקורס בגניקולוגיה בהצלחה רבה אז במיוחד בשבילך אני אפילו אצטט את המשפט מהספר CURRENT, HIGH YIELDומההרצאה של הפרופסור שלי- "מספר אחוזי ההצלחה במניעת הריון בשיטת הגלולות הם: 99% מבחינה תיאורטית ו92% מבחינה פרקטית."
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'אני שמחה שהלך לך טוב,'
אני שמחה שהלך לך טוב,
23/09/2005 | 16:05
1
15
הבטחון הוא מהידע האישי שלי.
גם מה שפרופסורים אומרים, זה לא בגדר תורה מסיני (לפחות לא בעיני).
אני יכולה להתחיל לכתוב פה על רשימה של טעויות שהמרצים שלי עשו ואני לומדת באחד המוסדות להשכלה גבוהה הטובים הארץ.

אחוז היעילות יכול להגיע ל-99% אחוז, ובמעשי הכל תלוי בהרגלי המשתמשת (ולדעתי מדובר ב-87% ולא 92% כמו שהמרצה שלך ציין).
הסיבה להבדל תלויה בנטילה בזמנים שונים, דילוג על גלולות, ימים בהם לא נטלו גלולות - כל אלה מורידים מהאפקטיביות.

במידה ומקפידים על כל הכללים, אחוז ההגנה הוא מאוד גבוה. אוקיי - הוא מאנם לא עומד על 100 עגול, אבל מבחינתי 99% זה מספיק קרוב וטוב.  

בינו לבינה >>
לצפיה ב-'שמחה שיש לך ידע עשיר,'
שמחה שיש לך ידע עשיר,
23/09/2005 | 18:45
9
אבל עדיין, אני אקח את המילה של המרצה שלי בנושא

בכל אופן.... חזרנו לנקודת ההתחלה שהגלולות לא מגנות ב100%
(גם אחוז או כמה אחוזים בודדים הם סיכון)
ושוב!! לא טוענת שזה לא אפקטיבי!
להפך, מאוד!

יום טוב.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'התיאור באחוזים זה לא למקרה בודד...'
התיאור באחוזים זה לא למקרה בודד...
23/09/2005 | 18:23
3
11
האחוזים שאת מציגה זה אחוזי ההצלחה במהלך שנה ולא למקרה בודד וזה מה שהחברות מפרסמות.
אחוזי ההצלחה למקרה בודד הם הרבה יותר גבוהים משהו בסגנון של 99 אחוז כאשר משתמשים נכון, וכל אותם אלו שלא משתמשים בצורה סדירה ונכונה במשך כל השנה ובשנה יש הרבה זמן לטעות הם מה שמוריד לך את האחוזי הצלחה ל 92 בשנה שזה עדיין הרבה יותר טוב מהאמצעים האחרים.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'לא סתרתי שום דבר ממה שהצגת כאן'
לא סתרתי שום דבר ממה שהצגת כאן
23/09/2005 | 18:38
2
9
מן הסתם שהתוצאות הן סטטיסטיות ולא ע"פ מקרים בודדים.
טענתי שאחוזי ההצלחה תיאורטית (משמע שימוש נכון וע"פ איך שהגלולה אמורה לעבוד על רוב הנשים) היא 99%, ובדיוק בגלל שהשימוש הלא תמיד נכון וגם בגלל שעדיין כל אחת ואחת מגיבה אחרת לגלולות(זה אינדיבידואלי) אז בפרקטי האחוז הוא 92%.

אה, וגם לא אמרתי שזה אמצעי פחות טוב מהאחרים. (למרות שבעיני הנזק שיכול להגרם לא שווה את זה.)
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'בכל מקרה- 92% או 87%'
בכל מקרה- 92% או 87%
23/09/2005 | 21:23
1
8
זה הרבה יותר מ-0% שזה אי הגנה...
לכן אני מציעה שניפרד מהפרימיטיביות ונקדם את ההמצאות הנפלאות של המאה ה-20 (אם לא ה-21) בברכה בלי הסקפטיות הזאת שבמקרה הזה לא "שומרת" עלינו אלא מונעת מאיתנו להנות ממין טוב.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'בהחלט!'
בהחלט!
24/09/2005 | 12:59
8
הגבתי לטיעון השגוי של מיס טאנג, זה לא היה קשור לנושא השרשור....
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'וכשנוהגים יש סיכון די גדול למוות'
וכשנוהגים יש סיכון די גדול למוות
24/09/2005 | 13:01
1
10
אז מפסיקים לנהוג?
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'חחח את חמודה '
חחח את חמודה
24/09/2005 | 13:04
11
ראי את תגובתי ליעל1112
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'ואני רוצה להתיחס למשפט :'
ואני רוצה להתיחס למשפט :
23/09/2005 | 13:35
4
20
והעובדה שכיום ניתן להשיג גלולות בלי שרופא אפילו יבדוק אותך
מאיפה הגיע המשפט הזה ?
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'מזה שרופאים נותנים מרשם לגלולות'
מזה שרופאים נותנים מרשם לגלולות
23/09/2005 | 13:51
3
11
בלי שמסתכלים עלייך בכלל...
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'יש גם שחיתויות ומעשי מרמה, אז'
יש גם שחיתויות ומעשי מרמה, אז
23/09/2005 | 14:13
12
מה?

הולכים לרופאים טובים שכן מעוניינים בבריאות הפציינטיות. הרופא שלי בדק אותי וגם שלח אותי לבדיקות דם פשוטות המעידות על תפקודים שונים.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'סליחה אבל האחריות היא עליך ולא'
סליחה אבל האחריות היא עליך ולא
23/09/2005 | 17:31
1
12
אל אף אחד אחר
אותה בחורה שמחליטה לקחת גלולות צריכה להיות אחרית מספיק ולא ללכת לרופא שלא עושה לה בדיקות דם וכו'
ואם היא לא מודעת לזה שצריך לעשות בדיקות...היא צריכה טיפה טיפה אחריות כדי לקרוא את הפתק הקטן שמצורף לגלולות ששם דרך אגב מפורטות כל הבדיקות שהיא צריכה לעבור וכל האזהרות והתופעות לוואי ומי שלא בוגרת מספיק לעשות את זה אז אולי היא גם לא בוגרת מספיק לקיים יחסי מין

נ.ב.
אין לי שום דבר נגד רופאים אבא שלי רופא:) אבל באמת נמאס כבר מהסיפורים האלה שאני שומעת בזמן אחרון על בנות שלוקחות גלולות ורק אחרי כמה שנים מגלות שהרופא שלהם לא טרח לשלוח אותן לבדיקות
בינו לבינה >>
לצפיה ב-''
23/09/2005 | 18:44
1
לצפיה ב-'תחיו את הרגע'
תחיו את הרגע
23/09/2005 | 16:49
22
תשתמשו באמצעי מניעה ותהנו מהחיים.

גם לאקמול יש תופעות לוואי, SO?

אם נתחיל לחשוב על כל דבר בחיים שעלול לסכן אותנו אנחנו גם נפסיק לנשום.
בינו לבינה >>
לצפיה ב-'את צוחקת?'
את צוחקת?
24/09/2005 | 14:30
28
אתם מזוכיסטים או שהוא דפוק!
ומה השטויות על גלולות ש"ישחקו לך בגוף"?
תעברי מהר למאה ה21 וצאי מיחסים עם מישהו פרה היסטורי....
בינו לבינה >>

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ