מהו השלב שבו יודעים שאהבה הפכה

F 0 X

New member
שאלה טובה

בוא נראה: 1. רשימת המכולת הפכה להיות: נרות, תותים, קצפת ושמפו ריחני. באופן קבוע. 2. על כל דבר שאתה מתכוון לקנות אתה חושב מה היא תחשוב. אתה מתקשר לשאול באיזה צבע היא מעדיפה את אטבי הכביסה. 3. היא על מס '1' בחיוג המהיר. 4. מכפתור מס '1' בטלפון כבר מזמן ירד הצבע. 5. יודע שאין סיכוי שתצליח להרדם לבד. 6. איכשהו כל שיחה סתמית עם מישהו מגיעה בסוף לזה שאתה מספר עליה. 7. מישהו חורט על כל העצים בסביבה. מזה שבועיים שהמשטרה מחפשת את העבריין. 8. אתה נקי ועם ריח טוב באופן ראוי לציון. אפילו האוזניים מבריקות. הרופא אסר עלייך להשתמש במקלות אוזניים כי יש לך הרעלת צמר-גפן באוזן. 9. אתה מכין לה חביתות בצורת לב. 10. פתאום בא לך לצבוע את הבית בצבע ורוד. (עם נקודות סגולות). 11. אתה מכין לה שניצלים בצורת לב. 12. השבוע פעמיים דפקת את האוטו. אתה נשבע שאתמול לא היה שם בניין. אתה מסתכל על הנזק ומוכן להשבע שהשריטה העמוקה על הרכב היא בעצם השם שלה בכתב מחובר. 13. בחורות אחרות חדלו מבחינתך להתקיים. כן,כן, אפילו אמא. 14. גברים אחרים קיימים רק לשם פיתוי ויש להשמידם לאלתר. 15. אתה מרצה לה על כך שאין דבר כזה ידידות בן גבר לאשה. לכן עליה לוותר על השיחות טלפון שהיא נוהגת פעם-פעמיים בשבוע לשוחח עם אח שלה. 16. הפעם הצלחת להכין ספגטי-בולונז בצורת לב. אתה ממש גאה בעצמך. 17. אתה חושב עליה כשאתה בשירותים. 18. אתה חושב עליה כשהיא בשרותים. 19. אתה נתקף געגועים עזים כשהיא בשרותים. 20. אתה מבקש ממנה שתכניס אותך לשרותים כי מאוד חשוב הביחד. 21. היא מסרבת אז אתה כותב לה מכתב שמסביר כמה ליבך שבור. 22. היא נרדמת לפניך לאחר הסקס. (זה ממש חמור). 23. אתה מעיר אותה לעוד סיבוב. היא כועסת. 24. אז אתה קם להכין סלט ירקות חי עם צנוברים בצורת לב. אתה משוכנע שתצליח. (אתה מצליח) 25. היא אומרת לך שמאוד קשה לה איתך. אתה יורד על בירכיך ומציע נישואין. 26. היא אומרת לך שהיא עוזבת אותך כי נשבר לה סופית. אתה מסתכל עליה בפחד ואומר: "איפה שירלי ומה עשית עם הגופה?" 27. אתה צופה בה נכנסת למונית עם מזוודות. אתה רץ אחריהם ובידך מנפנף נואשות עם חביתת ירק בצורת לב. הכל מנסיון חברים.

shtootit

New member
זה לא אובססיב זאת אהבה../images/Emo99.gif

רק קצת מוקצן אבל זאת אהבה...

dudusch

New member
לי נראה שזה כאשר

המחשבות עליה מפריעות לחיים שלך, משתלטות על כל כולך וגורמות לך לחשוב עליה, לקנא לה ולא לקלוט סימנים אלו ואחרים...

joshh

New member
אני חושב ש...

ברגע שהצד השני לא אוהב אותך . ואתה עדיין לא מוותר על הקשר. והצד השני ממרר לך את החיים ואתה עדיין לא מבין . זה השלב שהקשר הוא אובססי. אני יכול לתת עוד המון דוגמאת

למעלה