נחירות

hila7

New member
נחירות../images/Emo101.gif

מה עושים כשהוא נוחר, יש איזה דרכי טיפול שלא יעליבו אותו? בהתחלה חשבתי שזה בגלל שבזמן השינה הנחתי יד על אזור החזה שלו, וזה יפריע לו לנשום, אבל זה לא שינה כשהורדתי את היד, אחר כך גיליתי שהיד שלו הייתה שם, הזזתי אותה, וזה לא שינה, מה עושים??? (אני רוצה לישון...
)

טל קר

New member
יש כל מיני טיפולים עם לייזר ושטויות

אבל לעזרה ראשונה - בכל סופרפארם אפשר לקנות אטמי אזנים בכמה שקלים. החדשות הטובות זה שבסוף מתרגלים...

בדיוק...

ההורים שלי הם דוגמא לכל כך הרבה זוגות כאלה... והנחירות של אבא שלי, זה משהו באמת מיוחד... אני חושב שהוא פעם קיבל קנס מהעירייה. ואמא שלי התרגלה... כמו שאפשר גם להתרגל לישון מעל רחוב סואן (כמו הדירה הראשונה שלי).

ליאן.

New member
גנבת לי את הרעיון של האטמים..

אני חושבת שהם הומצאו במיוחד בשביל אפּם הסורר של בני/ת הזוג.. שיטה אחרת היא שיטת "המרפק", זה אומר שכל פעם שהוא נוחר, את נותנת לו דחיפה עם המרפק ישר לצלעות, אם הוא מתעורר, הנחירות תפסקנה (אני מאוד מקווה בשבילך!!) אם לא, נסי שנית, בסוף זה יצליח. שיטה נוספת היא שיטת "הצביטה", בשיטה זו את אמורה לצבוט את אהובך בכל פעם שהוא מתחיל באותה סימפוניה מוכרת.. (הוא שוב מזייף, נכון?). פשוט ציבטי אותו בכל פעם, זה ייקלט בתת מודע, ובאופן אימפולסיבי-רפלקסטיבי ומאולף, בסוף הוא ילמד ויפסיק לנחור. (דבר דומה עושים למניעת הרגלים כמו בדיאטה, בכסיסת צפורניים וכו´) שיטה נוספת היא שיטת "הבעיטה", טוב, אז אולי זה נשמע קצת אלים (זה כן, אבל לא נורא), כשבן זוגך שוב ינחר, תני לו איזו דחיפה (קטנה) ותפילי אותו מהמיטה, המפגש המקורב עם הרצפה הקרה יעשה את שלו, ואם לא, שימשיך לנחור שם (ולא באוזן שלך). לשיטה האחרונה שנקרא לה "הכרית", יש חסרון, (שום דבר אינו מושלם, כידוע) פשוט תעיפי (המממ.. זו מילה קשה מדי.. בואי נגיד - ´תשליכי´) כרית לאזור הגוגולת ותמתיני כמה שניות. אם הנחירות פסקו להן, כנראה שהמשימה הוכתרה כהצלחה, אם לא, נסי שנית. החיסרון הוא, שאם הנחירות אכן פסקו, עלייך לבדוק לאחר דקה-שתיים שהוא לא הופך להיות כחול וקר. הממ.. לא, זה לא דבר חיובי. אם בבוקר הבחור מתעורר עם סימנים כחולים ולא מוסברים על הגוף ושואל אותך לפישרן, תכחישי תכחישי ותכחישי בנמרצות כל קשר למעשה (זה בסדר, הם לא זוכרים כלום בבוקר) ותזכירי לו שהוא שיחק כדורגל עם חברים לפני יומיים (תגידי את זה גם אם לא היה כזה משחק, כבר אמרתי, הם לא זוכרים כלום בבוקר). זהו, אז שיהיה לך יום טוב
והמון הצלחה
נ.ב. לא להשתמש בשיטות שהוצעו כאן, אם את לא רוצה לאבד אותו (כחבר או בכלל). נ.ב.ב. גם בלי קשר, אל תשתמשי בהן.

אלדד26

New member
ליאת??

מה לך פרץ היצירתיות המשעשע הזה על הבוקר? שפכת אותי מצחוק

voguemaster

New member
פששש איזה משעשעת

מה קרה ? את במצב רוח טוב לאחרונה הא ?
נהיית לנו סטנדאפיסטית מקצועית.. כל הכבוד
אלי נ.ב שכחת את האייקון עם הפרח, ליצירת אפקט שלם יותר

hila7

New member
תודה, אני חושבת....../images/Emo77.gif

השקעת הרבה בהודעה שלי...תודה לך אני חושבת שזה קורא כי הייתה לו אסטמה שהוא היה קטן בכל אופן, הוא מקסים מדי כדי שזה יהפוך למשהו בעיתי :)

smile2life

New member
הכי פשוט ויעיל זה

להשתמש בפלסטר שמרכיבים על האף ומרחיב את דרכי הנשימה

פ ז פ ז

New member
אויש...לא נעים ../images/Emo5.gif

מה עושים באמת כשמגלים שמי שאת/ה יוצא/ת איתו נוחר/ת? אני לא הייתי מסוגלת להרדם ככה...
מצד שני כנראה אם אוהבים מישהו מספיק מתאמצים... לי לא יצא להיות עם גבר שנוחר, אבל היה לי חבר שמדבר מתוך שינה... בהחלט חוויה

zooti

New member
כשהתחלתי לישון אצל החבר

הוא סיפר שדיברתי מתוך שינה. מסתבר שניסיתי לפתור משהו בחדו"א, והוא ניסה להעיר אותי מזה.

אלדד26

New member
חדו"א?!

וואי אלוהים. כמה טוב שזה נשאר הרחק הרחק מאחוריי. אבל זה בסדר, אני חלמתי על דברים יותר גרועים מחדו"א, וגם אני מדבר מתוך שינה. כבר הבהלתי מספיק אנשים

N e l l

New member
חדו"א?!?!?!? ../images/Emo67.gif

חלומות על ניסיון לפתור דברים בחדו"א...ממ...בואו נראה. קשה לי לעלות על הדעת הרבה דברים יותר גרועים (ומשעממים!) לחלום עליהם... ואלדד, שתידע לך שהדיבורים הללו מתוך שינה יכולים לסבך אותך...אתה יודע איך זה: נכנס יין - יוצא סוד, מדבר מתוך שינה - יוצאים עוד יותר סודות. אני זוכרת, שאי שם בעברי הרחוק, באחד הטיולים במסגרת תנועת הנוער שלנו, באחד הלילות אחד החבר´ה פלט מתוך שינה שהוא מאוהב בחברה של החברה הנוכחית שלו. והשאר שייך להיסטוריה. כך שכדאי לך להזהר, אם יש לך אי אילו כוונות לגבי החברות של החברה שלך, או כל דבר אחר, העשוי לשמש חומר פלילי נגד עצמך.

אלדד26

New member
דיברנו כבר על פתיחות, לא?

האמת היא שלרוב אני ממלמל דברים בלתי מובנים (אם לשפוט על פי העדויות של השומעים
). וחוץ מזה, אני לא משאיר סודות בבטן
ובטח שיש דברים יותר גרועים מחדו"א. למשל, עשיתי קורס בפיתוח חשיבה המצאתית. אני מודה - זה נשמע נורא מעניין. זה לא. מדובר במרצה שפיתח שיטה שזוכה להדים ולשבחים ברחבי העולם, אבל משום מה יש לו למרצה מין נטייה כזו לחשוב שהוא תמיד צודק וכל האחרים טועים. דוגמה: נתקעתם עם הרכב 5 ק"מ מתחנת דלק. אין לכם דלק נוסף. אי אפשר לדחוף את הרכב, ואתם לא יכולים לעזוב את הרכב. מה עושים? הפתרון של המרצה היה פשוט... תזרקו אבנים (!) לתוך טנק הדלק, מה שיציף קצת את הדלק ויגרום לרכב לנסוע עוד קצת. עכשיו, יש שתי בעיות עם הפתרון הזה, שהופכות אותו ללא ישים לחלוטין. הראשונה - אם תזרקו אבנים לתוך טנק דלק, ייכנס חול ואבק למנוע ויהרוס אותו. השניה - הרבה מיכלי דלק היום בנויים תאים - תאים ולא כטנק חלול. האבן פשוט תיתקע למעלה... הסברנו את זה למרצה, אבל זה לא ממש הטריד אותו
אז נכון, הוא באמת פיתח שיטה מרשימה, אבל רבאק... קצת ישימות לא תזיק. בקיצור, אחרי שקשקשתי - הקטע הוא שכל הסמסטר אני חולם על הבעיות שהוא נתן לנו כשיעורי בית. הייתי מתעורר באמצע הלילה עם סיוטים על עמודים בשלג, דגים באקווריום, חמאה מותכת ועוד כל מיני דברים ש*לא* צריכים להיות אצלי בראש
במחשבה שניה, אולי חדו"א היה יותר גרוע

אלדד26

New member
לא,

זה ד"ר רוני הורוביץ שגם פיתח את שיטת ה - ASIT. באמת, באמת שיטה נחמדה לפיתוח חשיבה המצאתית, אבל איכשהו הוא הצליח לעצבן את כולם כל שיעור מחדש. האתר שלו מצורף.

voguemaster

New member
אני לא מדבר מתוך שינה

אבל אני בהחלט עלול לחלום על כמה דברים מוזרים. וכן, חדוו"א זה כמעט השיא, אפילו בשבילי..
אלי

פ ז פ ז

New member
והצלחת לפחות לפתור?../images/Emo6.gif

אצלי החבר המדובר (והמדבר) ממש קם, התיישב על המיטה והתחיל למלמל מרוב שוק לא יכולתי לזוז שלא לדבר על להוציא מילה מהפה ואחרי שסיים למלמל לעצמו חזר למיטה ו...נרדם (אני נשארתי בשוק) בבוקר כשסיפרתי לו הוא אמר "כן, זה קורה לי..." (אני חושבת שצריך הכנה לדבר כזה...
)

למעלה