חוות דעת

חוות דעת

היי נפלו על עירי מעל ל50 טילים מצב לא נעים ,היו כמה חברי פייס ששלחו דרישת שלום ,לעומת זאת היו כמה שאני עזרתי תמכתי פירגנתי שיתפתי פוסטים שלהם ותרמתי לקידום ברשת ,והייתי אך אומרים החבר האיכפתי ששומר על קשר ללא סממן רומנטי ,חלקן תפוסות ראוי לציין ,אכן יש פגיעה כזאת בהרגשה ,לעשות פרצוף של נפגע זה לא אני ,אבל זה מותיר משקע כלשהו כי אם היה נופל בעירם הייתי יוצר קשר ושואל מה צריך ותשמרו על עצמכם

בגלל שזה נשים ולא גברים אשמח לתובנות מעמיקות תודה

שלום
כל אדם מתייחס לדברים אחרת. ככל שלא מכירים את האדם פחות כדאי לדבר אתו ולפעמים יירתע מפנייה ישירה. חיי אדם ערך עליון, ואם דאגו לחייך יפה מצידם. אם נראו בדבריהם כאילו רצו ליצור קשר ולא רצית, זכותך להימנע בנימוס מלהיענות לקשר אבל חשוב שתעריך את דאגתם.

היי

מדובר על זה שאני הייתי ועדיין החבר הטוב התומך והמפרגן והדואג והעוזר,וברקע קשה שעברתי חלקם לא היו שם עבורי אם זה בהודעה או טל

שלום
קודם כל, אפשר לבקש. אולי לא היו מודעים למצבך ולצורך שלך בעזרה. חשוב להסביר. אם לא רצו לעזור לך אף שעזרת להם, כדאי לברר למה. אם תגלה שהם לא חברי אמת, אולי תצטרך לעזוב אותם. ככל שהחברות חזקה כדאי לתת יותר אהבה, ואז היא בדרך כלל גם מתקבלת יותר יפה.
&nbsp
&nbsp

למעלה