מה פשר היזיזות...?

famevibes1

New member
מה פשר היזיזות...?

היי כולם, פגשתי מישהו מהעבר, שכבנו ויצא שהלכתי באמצע הלילה.. הבחור חיפש אותי 6 שעות אחרי לעוד סיבוב, שיגע לי את המוח כל השבוע עם הודעות לוהטות,חיפש אותי ממש כל שעתיים, שריין לעצמו את הסופ"ש כדי להיפגש איתי,ביקש שאתחיל לקחת גלולות כדי שנוכל לשכב ללא קונדום (מה שמעיד על משהו ארוך טווח), ביטל את כל התוכניות בשביל שאבוא אליו.. אז באתי, והיה מעולה (הוא טרח לציין את זה אחרי כל פעם) וכן! שכבנו 4 פעמים לאורך כל הלילה.. הוא לא הפסיק להתלהב, ובבוקר הלכתי וכבר 4 ימים לא שמעתי ממנו..הייתי בטוחה שיחפש אותי לפחות באותה רמה של שבוע שעבר...מה קרה? פתאום הוא לא חרמן? איבד את המשיכה אליי ברגע? כל יום שעובר מאבדת את התקווה לשמוע ממנו...

אני יכול לזיין אותך במקומו

מה שבטוח שיש לי יותר גדול

Annabella1

New member
קשר שבנוי על סקס

יכול להיות קצר או להימשך שנים. הוא יכול לכלול התלהבות והוא יכול להיות שיגרתי. אבל אסור לך בכל מקרה לבלבל בין סקס לקשר זוגי, לא משנה איך זה נראה לך ואיך זה מרגיש לך.
תזכירי לעצמך שזוגיות היא הרבה יותר מהתלהבות רגעית והרבה יותר מסקס ודיבורים על גלולות וקונדומים. זוגיות היא קשר ריגשי, היא לדבר, להיפתח, לצאת ביחד למקומות שונים, להכיר חברים האחד של השניה, להכיר את המשפחות, לשתף, לשמוח ביחד, להתבאס ביחד, לעשות הרבה דברים חוץ מסקס ביחד, ובעיקר היא תחושה של ביטחון והמשכיות. כל הדברים האלה שקשר שמבוסס רק על סקס הוא לא.
נראה לי שבנות צריכות להזכיר לעמן את ההבדלים האלה לא פעם, כי קל להיסחף ולשכוח מה ההבדל בין קשר לסקס לבין קשר זוגי אמיתי.

את ממש הקוק-בלוקרית האולטימטיבית

עד שיש מישהי עם רגליים קלות-לפתיחה, למה לקלקל? למה, כוססאמקקק?!
כאילו את מרוויחה מזה משהו חוץ מאישור לכך שאת עוד כונפה מיותרת בעולם שרק באה להרוס לאחרים את הכיף

Annabella1

New member
כנראה לא הפנמת

אין מחסור בזיינים בעולם. להפך, יש עודף. לפיכך אין שום סיבה שירצו דווקא את שלך. למה האחרונים תמיד בסוף.

רק אלוהים יודע מה הקשר בין מה שכתבתי למה שענית

אבל יאללה נזרום...
אין מחסור בזיינים, זה נכון - אבל לא כל הזיינים אותו דבר
יש נחותים ויש טובים ומשובחים יותר, ועוד יותר, ועוד יותר...
אפרופו הסיבה למה ירצו דוקא את שלי

Annabella1

New member
בסדר

לא צריך לאתגר אותך מעבר למה שאתה כבר. כל מי שאמרה לך שאתה טוב, זייפה. וגם אורגזמות הן מזייפות לך. אל תיפול בפח הזה

את מעוררת את רחמיי בקשיי ההבנה שלך אז אנסה לסייע

תראי, זה לא כמו עם אמא שלך שאמרה לך שאת יפה ומוכשרת בילדותך, בזמן שאפילו חתולי רחוב לא רצו להתקרב ולשחק איתך.

כשבחורה אומרת לך שאתה מפרק לה ת'כוס, זה בגלל שזה באמת מה שקורה במציאות... נתונים פיזיים פשוטים כמו גודל(בשונה מכיעור מעורר בחילה) הם לא עניין סובייקטיבי. פשוט אי אפשר לשקר לגביהם. זה סתם מגוחך.

big ass blue

New member
אני אספר לך משהו על גברים ונשים

גברים מאבדים עניין מהר מאוד,
ברגע שאחנו משיגים משהו אנחנו מפסיקים לרדוף אחרי זה.
נשים אוהבות שמחזרים אחריהן, מאוד אוהבות.
יש הרבה נשים שינסו להשיג דווקא משהו שהן חושבות שלא מסוגלות,
כמו גבר שלא מעוניין בהן, או לא מתייחס אליהן.

שתדעי זה טריק מאוד ישן. עכשיו תורך לרדוף אחריו,
אחרת הוא ייעלם לך לאחרת.

ואם זה רק קשר של סקס בלבד,
אז את צריכה לסיים את זה מהר,
כי את מתחילה להיקשר,
ואני די בטוח שאף אחד לא רוצה שתפגעי.

ואת לא מבינה בכלל מה גברים יעשו בשביל סקס,
גברים יעשו הכל.

יותר נכון אתה תעשה הכל. אני בחיים לא הזעתי בשביל זיון

זה בדיוק ההבדל בין פמיניסט מביך ונואש כמוך, למישהו שמכבד את עצמו.

למעלה