הקנס על שימוש בשרותי זנות -דעתכם?

Shamy

New member
הקנס על שימוש בשרותי זנות -דעתכם?

מה דעתכם על החוק החדש שיצא שאומר שמי שייתפס בשירותי זנות ישלם קנסשל בין 1500 ל3000 שקלים.

big ass blue

New member
זה מייצר סיבוך, אני אסביר.

בגלל הקנס הגבוה, הרבה גברים יחששו ללכת לאנשים שעובדים בזנות. מחירי הזנות ירדו משמעותית. מחירי הצמרת יעלו משמעותית. הרבה נשים וגברים שעובדים בצמרת הגבוהה, היוקרה למשל, המחירים שלהם יעלו משמעותית. הרבה ירצו להיות פרטיים, בלי סרסורים וכל מיני חברות שמספקות נשים מחו"ל עדיין ימצאו בקלות נשים, אבל הנשים הללו יהיו בבעיה גדולה כי הן ירוויחו הרבה פחות עכשיו. הן גם כך לא מרוויחות לכיס האישי, אז המצב יהיה קשה מאוד.

בגלל שהרבה מאוד גברים לא ילכו לזונות, אחוז ההטרדות והאונס יעלה משמעותית...

we are borg

New member
אתה טוען שאנשים שרגילים לנורמה שבה אינטראקציה מינית

לא מחייבת רצון ותשוקה של כל הצדדים הם אנשים שפחות מטרידים מינית ופחות אונסים?

we are borg

New member
אז מה העניין של המשפט האחרון שלך?

הרי גברים שהולכים לזונות הם גברים שבהגדרה לא אכפת להם אם כל הצדדים באינטראקציה המינית רוצים וחושקים באינטראקציה המינית
מספיק להם שהם רוצים אינטראקציה מינית. אם הזונה לא נמשכת אליהם, רוצה באינטראקציה מינית איתם (ברגע נתון או בכלל) לא נכנס בכלל לפרמטרים.
&nbsp

big ass blue

New member
כי

גברים שאונסים, הם גברים שבהגדרה לא אכפת להם אם כל הצדדים באינטראקצייה המינית רוצים וחושקים באינטרקצייה המינית, רשמת את זה בעצמך.

ברגע שאין להם את האינטרקצייה, או יורדת משמעותית, הם בוחרים אותה במקום אחר, וזה מייצר בעיה.

פשוט מאוד.

we are borg

New member
מכיוון שאונס והטרדות מיניות הן בניגוד לחוק, לפחות בתיאוריה

(כלומר, יש חוקים שאוסרים את זה. אכיפה וענישה זה סיפור אחר), אז אנשים שפועלים בהתאם לחוק גם לא אונסים ומטרידים, ואנשים שפועלים בניגוד לחוק, אז החוק החדש לא ישנה להם דבר.
ואם הנורמה תלך לכיוון שלא מקבל אינטראקציות מיניות חד צדדיות כדבר תקין, אז כנראה שיהיו פחות בעיות של תקיפה מינית ואונס, לא יותר.

נ.ב.
נראה לי שמי שהתרגל לאינטראקציות מיניות חד צדדיות לא בהכרח יפסיק את זה, ולא ברור לי בכלל שזנאים הם לא אנסים גם כלפי מי שאינן זונות, או שהם לא אונסים זונות (אנשים בזנות הם אוכלוסיה שהטיפול, האכיפה והענישה בתלונות אונס מהם מחפירה אפילו עוד יותר)

big ass blue

New member
לא כולם פועלים על פי חוק.

לא כולם מסוגלים לעמוד בפיתויים שלהם.

we are borg

New member
וגם לזה התייחסתי: מי שלא פועלים עלפי החוק, מה החוק משנה להם?

Smarilyn

New member
לא שמת לב לכשל המחשבתי שלך?

"בגלל שהרבה מאוד גברים לא ילכו לזונות, אחוז ההטרדות והאונס יעלה משמעותית..."

מי שמתכוון לאנוס כנראה יעשה זאת, מבלי לשלם (על זה) ימבה כסף לשירותי מין מזונה.

big ass blue

New member
לא הייתי מגדיר את זה ככשל

גם אני חושב כך, אבל זה מייצר הכללה. זה לכתוב שכל הגברים הם אנסים ומטרידנים פוטנציאליים. שבתאכלס אני מסכים עם מה שרשמתי, אבל זה כלל לא משנה.

השירשור הוא לא על האם כל הגברים הם פוטנציאליים לאנוס או להטריד... אבל כל אחד ואחת רשאים לקחת אותו לאן שבא להם, אני משער.

Smarilyn

New member
זה לא משנה מה אתה מגדיר

מה שבירברת עכשיו זו התחמקות מגושמת והסטה מהנושא המקורי לא כתבתי באף מקום שכולם אנסים ומטרידנים פוטנציאלים- אלו היו המילים שלך.
&nbsp
&nbsp

big ass blue

New member
אני יודע שאלה היו המילים שלי.

לגבי שאר הדברים, אני לא מסכים. מותר לך באופן כללי לחשוב שאני מתחמק, אבל זה כך זה נראה כשמדברים עם דיעות שהן אובייקטיביות.

Smarilyn

New member
עיוותים ואנשי קש מטופשים

בפעם האחרונה,
טענתך ששיעור הטרדות ואונס יעלה בגלל חוק שגורם למחסור בזנות - פשוט לא מחזיקה מים.
מטריד ואונס משמע אינו מציית לחוק
כך שלא מעניין אותו אם "מאפשרים" לו לפעול בדרכו או לא.

Smarilyn

New member

למעלה