אופנת ה"me too" ולאן היא לוקחת אותנו

אופנת ה"me too" ולאן היא לוקחת אותנו

בשונה ממה שהיה עד לא מזמן, היום יש לגברים סיבה טובה לחשוש מלפנות לבחורה. ולכן את הצורך הטבעי במין שדוחף אותנו ביולוגית לאזור אומץ, לקום מהכסא, להפוך מחשבה למעשה ולהסתכן בפעולה אנחנו לומדים לפרוק באלטרנטיבות יותר סולידית אצל נשים מקצועיות שמתפרנסות ממין.
וכך העולם נע בצורת גאות ושפל וחוזר כעת לכיוון הפטריאכלי שלו בו היו קיימות שני סוגים של נשים, רעיות ופלגשות. את הרעיה אין בעיה להכיר בצורה פורמלית ממש כמו בראיון עבודה לצורך עסקי כי גם התפקיד העיקרי שלה הוא טכני - יצירה של גנטיקה טובה וסביבת גידול נעימה ובטוחה עבור הילדים.
נחשו על מי מהשתיים חושבים לפני שנרדמים

טעות!

גם גברים הם בני אדם וככאלה רוצים אישה שתאהב אותם ושהם יאהבו, ואדם חכם לא יתחתן עם אישה בלי עניין רגשי חזק בה שישמור על היחסים מפני מריבות במשך חיים שלמים, ועוד כשעשויים להיות ילדים.
&nbsp

we are borg

New member
אז אתה בעצם אומר שאתה חושב שהרצון של האישה לא מספיק חשוב

כי אם לא נותנים לך להטריד מינית מישהי אחת, אז התגובה ה"טבעית" היא לעקוף את הרצון במין של מישהי אחרת ע"י כסף.
אין מצב להדדיות, שבה הרצון באינטראקציה מינית של שני הצדדים מכובד
&nbsp

Smarilyn

New member
הגזמת, להציק ולהטריד מינית זאת מטרה נעלה

"בשונה ממה שהיה עד לא מזמן, היום יש לגברים סיבה טובה לחשוש מלפנות לבחורה"
מה יכול להיות יותר רומנטי מלגרום לאישה לחשוש מגבר?

יאלה ראית קונדיטור שלמד להכין עוגה בלי לשבור כמה ביצים?

ועכשיו, כשסוף סוף הפך הוא "מומחה" אין מי שהעוגה לא לטעמה?
לכל ביצה קליפה משלה..
לפעמים הקשת חזק מידי ושברת, לפעמים חלש מידי והביצה השלמה צוחקת לך בפנים, לפעמים גם יוצאת קצפת..
זה טבעו של עולם, גברים ונשים שונים.
אפילו סתם אנשים, שונים ברמת הרגישות שלהם.
קשה מאוד לגשת לזר, וללחוץ בצורה המדוייקת שתרגש אותה מחד ולא תטריד אותה מאידך. והיות וגם ככה רובכן מעדיפות להטיל עלינו את המלאכה המהנה הזו, עכשיו תוסיפי גם את העובדה שכל אחת רוצה לצאת 'המחוזרת המוטרדת' ו'שיחת היום' כי "אוי אני כבר לא יכולה כולם מטרידים אותי" או "אני כל כך מהממת שהם פשוט לא מתאפקים שזה כבר מטריד.." יאלללה!
אני מציע מספר חוקים להקלה בנושא:
א. רק חתיכים רשאים לפנות.
ב. חזור לסעיף הקודם ושנן אותו שוב ושוב.
ואסיים את המגילה הזאת בסיפור אישי: תאמינו או לא גם נשים מטרידות: הייתה לי איזו מנהלת בעבודה שהייתה טיזרית עקשנית ובנוסף הרשתה לעצמה גם איך לומר.. "להתחכך בי בטעות במעברים צרים"..עכשיו הבחורה לא כ"כ לטעמי..אבל המשרה! אוי המשרה! הייתי עובד ממש חדש בתפקיד שמאפשר לי דריסת רגל בתחום שממש רציתי.
אז מה נראה לכן שהלכתי להגיד לאחראית כוח אדם??לסמנכ"ל?למשטרה?
נו באמת..הבנתי שהבחורה מעוניינת ולא ככ אוהבת לשמוע "לא" אלו גם אולי התכונות שעשו אותה ה'גברת מנהלת'. אז כן.הסתלבטתי עליה בפני ידידה טובה, התבכיינתי קצת בטלפון עם חבר ילדות שאני חושש לאבד ת'משרה ו..זהו. מבטיח לכם שלא תמצאו את תמונתה בעיתון.

Smarilyn

New member
קח קרם ידיים ותעשה משהו עם החרמנות שמציפה לך את המוח

יותר מדי חרטא נשפכה לך מהמקלדת

תודה על ההמלצה אשלח לך את העודף שתוכלי לשמן את האצבע

ולשים במקום שבו לא זורחת השמש

Smarilyn

New member
שמור אותו, הינך זקוק לו בניגוד אלי

ובסיום גם למקום שממנו זורחת השמש
גאוותוני יהירוני תסביכוני

למעלה