העליתי את זה כדי שיתייחסו

העליתי את זה כדי שיתייחסו

בזמן האחרון אני פחות מצליח עם בנות מאשר בעבר, מזמן לא הייתה לי חברה קבועה. אני לא יודע למה זה, אולי כי הייתי מאד תוקפני תקופה מסוימת או כי אני משוחח בדרך של שאלות על תחביבים כדי ליצור חברות אישית וטובה ויש אנשים שלא אוהבים את זה. בזמן האחרון בחורות התחילו קצת להתיידד אתי יותר. מה אוכל לעשות כדי שירצו אותי יותר ואמצא שוב חברה קבועה וטובה?

big ass blue

New member
תהיה פחות חברותי ופחות מלוקק כלפי נשים

נשים רואות את הדברים אחרת... כשאתה חמוד אז אתה חמוד אבל בשביל רומנטיקה יש קודים שונים... אתה צריך להבין ולראות אותם לבד.

אני אמתי ואוהב

נותן רגשות אמתיים בדאגה ואהבה, השאלה איך אפשר באמת לנווט את ההשקעה הרגשית בנשים כך שלא תעיק עליהן. לא צריך לשחק, אני מחפש דברים רציניים.
&nbsp

big ass blue

New member
תהיה סבלני.

צריך לחכות ולא לעשות עניין, ולא להתרגש מסירוב או מהמילה הקטנה 'לא', צריך להעיז ולהיות אמיץ, אבל קודם כל, לכבד.

אני מקווה

כי כבר תקופה די ממושכת אני לא מצליח למצוא חברה, ותאמינו לי שאני לא יודע למה כי בעבר היו לי חברות טובות. אולי כי נהייתי מעדין לתוקפני, או כי אני משוחח לא נכון עם אנשים לפעמים.
&nbsp

האם אובחנת אי פעם? בארץ לא מודעים לאספרגר מספיק..

בגילאים מבוגרים, אבל זה יכול להסביר המון דברים אצלך.

קראתי הרבה פוסטים שלו עם השנים, אבל..

את הפרטים שנוגעים יותר לחייו לא יצא לי ליקרוא.

אמנם יש לי קושי מסוים

אבל אני חי בכפר טיפולי שבו לרוב האנשים יש קצת בעיות כמו לי, ואפשר ליצור חברויות, ואני גם מאד אינטליגנטי במלים וזה מחפה קצת על הליקוי המוחי.
&nbsp

למעלה