איך זה קרה? מה האמת?

Skar FaSe

New member
אתה קנאי?

לא הולך לרת עליך כי אתה נשמע בחור מסכן
לדוגמא כשאתה רואה שמכניסים כמה מילים באנגלית זאת מבחינתך כבר תכונה שלילית,וסיבה לרדת על אנשים ,גם קלטתי ברפרוף איך אתה עונה לאחרים אתה בחור ממורמר
ציטוט ״אתה כנראה חי בסרט וחושב שאם פעם משהי הסתכלה עליך אז אתה איזה עילוי שאין כמוהו כנראה שהיית הגבר היחידי בסביבה״
כמה קנאה..
ואתה באמת חושב שיש לי סיבה לשקר בפורום אנונימי???
קח עיצה ידידותית צא מהאינטרנט ותתחיל לחיות את החיים

Skar FaSe

New member
זה לא ככה

אני כן לוקח את האחריות ולא מאשים אף - 1
אני אשם
ותמיד (או כמעט תמיד) אמרתי את זה
אבל לפעמים אתה אשם במודע ולפעמים בגלל טעויות
אני בגלל טעויות או בגלל לא משנה מה עכשיו
אני מנסה להבין איך התגלגלתי ל
Level כזה נחות
לשינוי של 180 מעלות ליחס מאנשים בחורות ובחורים לזה שאנשים שהעריכו אותך פעם והאמינו בך מזלזלים בך ולא מאמינים בך בחורות שנתנו לך צ׳אנס להכל והיית צריך רק לקחת מגלגלות לך עיניים בקטע של הלואי והעיניים שלי לא היו קולטות אותך
אלה שהאמינו בך ודחפו ועודדו אותך להתקדם בחיים אומרות ״אני לא מאמינה בך- אבויי״ (ציטוט) בחורים שבזמנו אמרו לי ״אתה מפספס הזדמנויות בקטע הכי אבסורדי שיש״ או ״אתה צריך לשנות משהו״ היום אומרים ״גדול עליך״ אתה לא יכול אתה לא בליגה
אתה מכוון גבוהה מידי
אנשים שפעם האמינו בך
מנסה להבין איך אפשר להתדרדר ככה.....

Skar FaSe

New member
איך זה קרה? מה האמת?

מה האמת ? למה אני לא יכול?
מנסה לתמצת אבל יוצא ארוך
תמיד הלך לי עם בחורות התחילו איתי בכל מקום המבטים ברחובות או ש סתם היו מתחילות לדבר איתי או שסתם בחורה היתה יכולה להתישב איתי בבית קפה ולהתלחיל לדבר (המלצרית לדוגמא) והיה כייף כשבחורה יפה היתה מצלצלת בהפתעה הדלת ואומרת : ״סתם באתי, אפשר?מכל הסוגים מכל הצבעים מכל status וכו׳ אבל בדרך כלל לא יצא לי מי זה הרבה
או שלא הייתי עושה כלום או שהייתי משיג טל ולא מתקשר או שהיו כמה דייטים וזהו או סטוץ או מערכת יחסים קצרה - רומן ככה... לפעמים גם מאד התבעסתי שזה התקלקל
עד שלפני כמה שנים פגשתי מישהי שהרגשתי בודאות ש זה זה:״זהו הפעם זה הכי אמיתי שיש ומאד רציתי להיות אחר לגמרי ומאד לא רציתי להרוס את זה
גם היה כזה אמיתי שנעלמו כל השלבים של ההתחלהה מתי נפגשים ו מי מתקשר לא נותנת לגעת וכו׳ כי היה ברור שזה אמיתי לגמרי ואין טעם לזה איך שיצא זמן היינו מתחילים לדבר איך שהיינו נפגשים זה היה עד הבוקר ואז למרות שלא רציתי להרוס זה התחיל לה רס מעצמו אבל לא משנה איך עכשיו
אבל בכללי חשבתי שאני
cool and more than cool
גר בעיר כולית אוניברסיטה מנגן ב weekends בלהקות חתונות של עשירים טס ל miami או LA פעם בחודשיים או מטיס אקסיות משם לכאן כל שבוע מישהי אחרת אבל כשהתחלתי להכיר את הבחורה אחרי כמה חודשים הרגשתי שאני לא בליגה
היא התחיסה אלי כמו לנסיך כמו לככוב רוק וחיכתה לי התנהגה כאילו אנחנו שני כוכבי קולנוע כשהסתובבנו
ואני הייתי בדיכאון לא הייתי ריאלי והגזמתי
הייתי יורד על עצמי ואומר: ״סתכל איך אתה נראה יאפס מכוער אתה לא שווה אותה יא כישלון מה יש לך להציע לה יא דגנראט״ אבל היא לא ידעה שזה מה שאני חושב וחשבה שאני סתם מעופף ״אמרה אתה לא יודע מה אתה רוצה, ואתה לא בטוח בכלום״ חברים אמרו לי חבל אתם מתאימים כמו ריצ׳ רצ׳ אתם מאוהבים לגמרי אל תפספס
אבל הרגשתי לא בליגה ולא האמנתי בעצמי בכלל כל הזמן ירדתי על עצמי
וכו׳ עברו כמה שנים מאז פיספסתי עוד כמה הזדמנויות איתה כולל sex כששנינו ערומים (לא משנה איך)
אני כבר מיזמן לא באוניברסיטה מיזמן לא מנגן (איבדתי את הכשרון) עובד בעבודה משעממת בחורות לא רק שלא מתחילות איתי אלה מגלגלות עיינים כשקולטות שאני מסתכל עלהין (בקטע של הלואי שהעיניים שלי לא היו רואות אותך)
אפילו לא רוצות להכיר בקטע ידידותי לדוגמא כשחבר בבאר יושב עם בחורות ומכיר לי מישהי אפילו לא נותנות יד או אומרות את השם... כשנזכרים בבחורה ההיא אותם חברים וחברות שהיו אומרים לי אתם לך אליה אתם טוטאלי מאוהבים היא מחכה לך היום אומרים: אתה לא יכול היא קולטת שאתה מרגיש נחות ולא בליגה,היא רואה אותך בחור חלש למה היא צריכה מישהו חלש (סמרטוט??)

אז איך זה שהמציאות התהפכה עלי ב180 מעלות? מה קרה בעצם...?

big ass blue

New member
עניין של אופי וחוסר בגרות

יופי זה לא הכל בחיים, צריך גם לשים לב איך מתנהגים, מסביב, עם אנשים, עם נשים וכד'. אתה לא היחיד, זה קורה להרבה גברים שנראים טוב או שחושבים שהם נראים טוב או איזה משהו.

Skar FaSe

New member
סתם קטע של חולשה

לא יודע...
אמרו לי שהבחורה הזאת פתחה לי את העיניים
עד שהכרתי אותה לא התיחסתי לבחורות ברצינות ולא קלטתי עיניין וחשבתי שהכל Awesome
היא בחורה עם שאיפות והגשמות אותה קלטתי שאני עף בעננים
שיש עוד הרבה לעשות לשנות לעשות לשנות וזה לוקח זמן ולא קורה ביום 1 והיא התחילה להראות לי גדולה עלי
התחילו להגיד לי שאני חלש לא גבר ושהיא מרגישה את החולשה הזאת ואת הפחד (לפני זה כולם היו מופתעים מאיך שאני מפספס אותה)
וזה הוריד אותי מתחת לגובה של ביוף
&nbsp

היי

אז אתה בן 38 וללא זוגיות...
אתה צריך לומר לעצמך שאתה כן שווה והן כן בליגה שלך ולנסות ליצור את עצמך מחדש
תעבור דירה תשנה עבודה תאהב את עצמך...
time is ticking

שלום

כל אדם יכול למצוא אהבה ולאהוב. חשוב להיות טוב לאנשים. ככל שטובים ונחמדים לאחרים, יאהבו אותנו. חברות צריך ליצור לאט ובהדרגה בגלל חיבה ואהבה, ולתת בה הרבה אהבה ודאגה כנה במלים טובות ובמעשים טובים. ככל שיוצרים את החברות לאט ומשקיעים בה, תוכל להתפתח יותר ולהיות יותר יציבה. צריך למצוא עניין משותף עם האנשים שאתנו, לשוחח אתם על נושאים משותפים ועניינים שחשובים לחברות, כמו מסגרות, חברים ועיסוקים אישיים. את הנושאים כדאי לקרב בהדרגה מכלליים לאישיים תוך כדי יצירת אמון. אז יהיה יסוד לקשר ויחזיק יותר. מוטב ליצור חברויות רגשיות ולא סטוצים ושטויות מלאכותיות כאלה. בכל אדם יש תכונות שאנשים מסוימים ידעו להעריך, וודאי אותה בחורה חשבה עליך דברים טובים והעריכה את מעלותיך ולכן אהבה אותך וחבל שעזבת אותה. הצג את מעלותיך בחברה בגאווה, והכי חשוב שתהיה טוב לאנשים כי את זה הכי מעריכים.

למעלה