למנהלת הפורום.

מיכל203

New member
ואתה אידיוט חסר כל מודעות עצמית ורגישות מינימלית, "רוני"

או רפי או אורח.

על מה אתה נותן לו תשובה בכלל? הוא שאל שאלה? ביקש תשובה?
איפה אתה רואה שהוא "בא להתייעץ"?

אתה פשוט איש קטן מסכן ומתוסכל, חסר כל ערך בעולם האמיתי, מישהו שצריך להכנס לאנשים אחרים לוורידים ולעניינים האישיים שלהם, לרדוף אותם בכל פינה עם "האמת" שהם בכלל לא ביקשו ולדחוף להם אותה עמוק עמוק לגרון כדי ש"יידעו" שהם קטנים ומסכנים, ואתה, רוני או רפי או אורח, החכם באדם, גילית להם את זה!
איזה מזל שאתה כאן כדי להציב לאנשים מראה (או לנפץ להם אותה על הראש. רק כדי שילמדו, כמובן..) ולהביא להם את האור!!

בריון מקלדת עלוב ופתטי שמנצל לרעה את העובדה שיש פורומים פתוחים לשמות מזדמנים שאף אחד כבר לא טורח לנכש בהם את העשבים השוטים ואף אחד כבר לא שם עליהם באופן כללי.

כי הם טועים

אין אצלי שום דבר לא בסדר, אני לא יודע למה חושבים כך ולא מעניין אותי. חוצפה לדבר ככה. אני מבין דברים מצוין.
&nbsp
&nbsp

ואני אנסה לענות לך

אני שואל שאלות מתוך התעניינות איך לשפר את החיים, כולל יחסי אנוש. אני מתעניין בשאלה איך אפשר להתחיל עם בחורה ברחוב. אני מלטף את ידידתי מתוך אהבה ידידותית וגם היא אותי, וניסינו כמה פעמים להפוך לחברים אבל זה לא הצליח. ייתכן שאנחנו מתאימים רק כידידים טובים והליטוף מתוך ידידות טובה מאד. האישה שטיפלה בי לפני כעשרים שנה היא אהבת חיי ואישה נהדרת, ולכן אני אוהב אותה מאד כאדם ולא יפה שאתם מזלזלים ברגשותיי כלפיה. אני לא צריך עזרה ולא חי בהכחשה. אני פילוסופי ואינדיבידואלי ורוחני מאד, ויש לי ניתוק מיוחד מהמציאות. זה הכול.

הליקוי שלי קל

אתם כתבתם שיש לי בעיות קשות, וזה מעליב, לא נכון ולא יפה. יש לי קושי טכני תקשורתי קל ולא יותר. תלמדו לכבד.
&nbsp

מיכל203

New member
כן, אין ספק שהפריחה דאר שלך ממש מעולה...

אז הוא שאל, "הצבת מראה" (
) פעם, פעמיים, שלוש, עשרים – זה לא עזר והגעת למסקנה שהוא "חי בהכחשה מתמדת".
בנאדם נורמלי היה עוזב את העניין הזה.

ומה אתה עושה?
אתה עונה לו באותה צורה מחנכת ומציבת מראה גם כשהוא לא שואל כלום, הרי...
אז אל תחרטט על "מנסה לעזור לו".
אתה רודף אחריו לאורך שרשורים, נכנס לו לחיים ומציק לו עם איבחונים דה לה שמטע בשקל וחצי
אתה מחייה שרשורים שכבר הסתיימו מזמן רק כדי להפיק עוד טיפת דרמה וללבות עוד קמצוץ של ויכוח

וכבר כתבו לך את הדברים הללו לא פעם ולא פעמיים, אבל אתה ממשיך באותה דרך עם אותה אטימות. אין ספק שאתה ממש בסדר ובכלל לא צריך טיפול שיראה לך את הדבשת בגודל הר שיש עליך...

giovanni 1

New member

איזה כיף לראות חנונים רבים
רק להביא
ולהתרווח בכיסא

איזה כיף שתפוז, אתר השרמווטות המזדיין, הולך למות ושם זין על פירורי הטמבלים שעוד גולשים במחראה הזאת
טפו על הכוסאמא של האתר המזדיין הזה

מיקהפ

New member
למנהלת הפורום.

מבקשת ממך להסביר לילדים בגן (הפילוסוף ורפי),
כמה כללים של התנהגות, זה הופך להיות משהו שמקומו לא כאן.

מיכל203

New member
הם בהחלט מפריעים, ולא רק לך. והכי מצחיק שהם מדברים

על טרולים שמציפים את הפורום בדברי הבל!

גם לא נראה לי שיש כאן "הם". זה אותו אחד.

פילוסוף, אני סמויה כבר המון שנים בפורום, וגם אני בחורה עם

מוגבלויות שגרה לבד, מתפעלת דירה, נוהגת ועובדת.
ואחת הסיבות שאני לא פעילה בפורום אלה ההתפלספויות שלך

אני לא מתפלסף

אני מנסה לעזור מתוך רצון טוב ואהדה לכותבים, ומתוך ניסיון חיי ומה שאני מאמין שיכול לעזור. לא יפה להגיד שאני מתפלסף כשאני מנסה לעזור. אולי דרך הכתיבה שלי יותר מורכבת כי כך בנויה החשיבה שלי. אני חושב שיש בי הרבה יכולת לעזור ומי שלא יודע להעריך את זה חבל. אני חושב שיש לי אינטלנציה רגשית ומילולית הרבה יותר טובה משלכם, ואתם מתנהגים מאד לא יפה.

giovanni 1

New member
כמה אופייני לזונה עלובה ומטופשת כמוך לחשוב ככה

תמשיכי לריב פה עם אחרים, שיהיה לי ממה לצחוק

giovanni 1

New member
השאלה הזאת אכן מתמצתת יפה את ההבדל בינינו

אם היה לך מוח מתפקד, היית מבינה כבר מה שאני מבין

אבל אז מן הסתם גם לא היית מנהלת את הריבים הדביליים שאת מנהלת פה עם הדבילים האחרים - ולי לא היה ממה לצחוק

כך שאני בהחלט לא מתלונן - תישארי בדיוק כמו שאת

למעלה