"המתחשבת" - מה דעתכם?

tal902

New member
לא מתעסק. עונה למי שמגיב. מתייחס לאנשים שטרחו והגיבו לי.

כבר עברתי הלאה. כולל דייט עם בחורה אחרת. שהיה מוצלח אגב ויהיה דייט שני.
&nbsp
הכל טוב.

tal902

New member
"המתחשבת" - מה דעתכם?

אתמול הייתי אמור לצאת לדייט. בסוף הדייט בוטל.

הנה תקציר האירועים. חוו דעתכם.

דיברתי עם מישהי והיה קליק טלפוני. אמרנו שנרצה להיפגש.

הבחורה גרה בירושלים. עבדכם הנאמן גר בנתניה (לא כולם מושלמים....)

בכל מקרה כשדיברנו שאלתי אם היא תוכל קצת להתחשב ולהגיע למודיעין (25 דרות נסיעה לכיוון מבחינתה) ואני אשלם את הוצאות הדלק שלה, במקום שאני אפרפר עד ירושלים, כך שבמקום שאהיה 2:30 שעות לפחות בדרכים אהיה רק 1:30

ככה גם נוכל עוד שעה להיות בדייט וזמן הדייט לא יהיה קצר מזמן הנסיעה אליו.

הבחורה סירבה.

ענתה לי:
"כך נהוג שזה ג'נטלמני שאם ניפגשים לראשונה הבחור מגיע אוטומטית בלי הצעות ביניים בעניין".

אמרתי לה שאני מכיר את חוקי הג'נטלמניות לכאורה וברור שאם הייתי גר בירושלים רבתי או מודיעין או פאתי ת"א לכיוון ירושליים לא הייתי מציע שקצת תתקרב. אבל כל מקרה לגופו. וחוץ מזה מה זאת אומרת "אוטומטית נהוג"?

(שללתי איתה אם יש סיבה אחרת מבחינתה שהיא לא יכולה לנהוג. עייפה או נגיד לא נוהגת בלילה בגלל בעיות ראיה וכדומה. לא בכך הבעיה).

אמרתי לה שהתחשבות זה דבר חשוב בקשר בין אנשים.

אמרה לי שכן אבל היא מתחשבת אם הקשר ממשיך ואז ברור שהיא תתחשב ויש הדדיות. אמרתי לה מי שהוא מתחשב או מגדיר את עצמו כמתחשב הוא לא מתחשב החל מ... או היה ו.....
הוא מתחשב תמיד. ולא ביקשתי משהו חריג. וגם יצאתי עם בחורה או שתיים בחיים והן לא נכנסו להלם או החליטו שאוטומטית הגבר בא. חלקן אף הציעו להיפגש באמצע או איפה שהוא על התוואי כשהן גרות קרוב הרבה יותר מאשר נתניה ירושלים.

היא לא השתכנעה ושאלתי מה, אף גבר שיצאה איתו לא הציע אולי שתיפגשו איפשהו בדרך. אמרה לי שהאמת לו והרוב שאני נפגשת הם לא מירושלים.

(ועל זה אני אומר לעצמי:
1. אולי הגיעו לירושליים אבל לא החליטו להישאר....
2. בגלל כמה סאקרים בלי עמוד שידרה שפירפרו מרחקים הבחורה יושבת כמו אפנדי וכולם צריכים לעלות לרגל אליה.....)

בקיצור לא ניפשנו. מבחינתי מדובר בבחורה לא מתחשבת ו/או מפונקת ושתי האפשרויות לא מקובולות עלי שתהיינה בבנות זוגי.

אגב, הגברת רווקה בת 41.

מה דעתכם?

big ass blue

New member
אני אומר, שלא נורא שביטלתם

אגב, אין חוקים לדייטים. מה שנהוג אצלה לא תמיד נהוג אצל אחרות, וכנ"ל גם לגבי הגברים. הגיל שלה והרווקות שלה לא רלוונטיים בעיניי. בכל מקרה, בנימה אישית, לא היית צריך להציע את עניין ההתחשבות. זה דייט ולא נורא אם היית מגיע לירושלים או משהו. וגם לך תדע אולי פיספסת מפונקת, אבל אולי גם פיספסצ אחלה בחורה, לך תדע.

סיגלית 2014

New member
מנהל
יכול להיות שאתה צודק

ויכול מאד להיות שמדובר במישהי לא מתחשבת ו/או מפונקת. בחורה היא לא, בגיל 41.
. זו כבר אישה עם עקרונות ועם אמונות.
אני אישית לא חושבת שחייבים לנהוג על פי קוד התנהגות מסוים. לא חייבים לעמוד על כך שהגבר יגיע בפגישה ראשונה ויאסוף את הפרנססה מפתח הבית.
אבל....
לא ברור לי מדוע ההתעקשות. מילא היא עקשנית ולא מוכנה לזוז, אך גם אתה?
מדוע דיברת איתה על התחשבות וניסית לשכנע אותה ? ניסית להוכיח משהו?

מה היית מפסיד אם בכל זאת היית נוסע? אפילו אם זו הייתה פגישה יחידה?

tal902

New member
על כל דבר אפשר להגיד

מה היית מפסיד ? אבל כמו שלעיתים אתה מדבר עם מישהי ומסיבה לכאורה חלקית או סתם תחושה, אתה לא מרגיש שיש חיבור ואתה מחליט לא להיפגש/להמשיך את הקשר (וגם פה את יכולה להגיד: אז מה אם השיחה היתה לא משהו ו"הרגשת" שזה לא זה. רק אחרי פגישה איתה תדע, כי אולי היא היתה ביום לא טוב, אז מה יש לך להפסיד? תיפגש), אין לזה סוף הרי.
&nbsp
כל אחד שם את הקו שלו. אני בטוח שגם את לא המשכת/פסלת היכרויות או המשך היכרות ראשונה בטלפון מסיבה כזאת או אחרת.
&nbsp
ספציפית, בתור אחד שמכיר את עצמו, אם בכל זאת הייתי נוסע, הייתי כועס על עצמי, (וגם עליה) ומניח שזה היה יוצא ממני בדרך כלשהי או אפילו ברמת האנרגיות שלי בדייט.
כך שלתרום חיוביות זה לא היה תורם לדייט, אז חבל בכלל להיפגש במצב כזה.

supersonic777

New member
במקומך,הייתי נוסע...

אפילו אם לא היה יוצא שום דבר.
יכול להיות,שהיא ממרום גילה ועם השנים נהייתה עקשנית ולא בא לה,"שיבואו..." ותוסיף גם את עניין הבררנות והספקנות,שבגילאים יותר צעירים יש פחות מזה...
&nbsp
&nbsp

Shamy

New member
דעתי הארוכה

1.בתור ירושלמית לשעבר (במובנים מסוימים אני תמיד אשאר ירושלמית) יש איזה עניין שמעולם לא היה לי ברור, אבל כבר שמתי לב שירושלמים קצת חיים בבועה. היא עיר "מבוצרת" להבדיל מגוש דן, והאנשים שם בחלקם חושבים שכל יציאה שמצריכה נסיעה מחוצה לעיר היא מינימום נסיעה לחול פחות או יותר. אז יש להם קטע כזה. 2.אני שמחה שכן מצאת בחורה אחרת והיה דייט שני מוצלח. 3.אני בתור ירושלמית בדייט הראשון עם בעלי נסעתי לתל אביב והוא הגיע לתל אביב מגבעת שמואל ולא היה בזה הרבה בעייה מבחינתי, אבל זה אני. כך שאני חושבת שאפשר בהחלט להפגש "באמצע" , ומי שעושה עם זה קונצים אז לא מתאים? אז לא מתאים לא קרה כלום.

למעלה