איך לדעת אם גבר שיצאתי איתו נמשך לנשים

הוא התכוון שזה לא רלוונטי לכתוב את ז

את זה כאן. הרי הגבר בו אני מעוניינת ראה אותי ויודע את כל הפרטים האלה.
בשביל להשביע את רעבונך אומר שאני שוקלת 49 קילו וגובהי הוא 1.67
&nbsp

big ass blue

New member
יש גברים גם בימינו ב2017 שעדיין מתחבאים בארון

אשר מתנהגים מוזר ומכחישים את העובדה שהם הומוסקסואלים, או מסרבים להאמין לכך וחיים בהכחשה. נשים שמות לב לזה ושאלות את השאלות הלחו כאן או במקום אחר.

big ass blue

New member
אני מסכים

לדעתי עדיף לעזוב את הנושא ולהמשיך הלאה, להכיר בחור חדש.

big ass blue

New member

איך לדעת אם גבר שיצאתי איתו נמשך לנשים

שלום לכולם
קרה לי מקרה שאני לא מצליחה לבד להבין אותו. אשמח לשמוע מכם תובנות. אני אציין גם פרטים "גרפיים" כי זה נחוץ להבנת מהות השאלה שלי:
יצאתי עם בחור מקסים. מבחינה חיצונית הוא נראה "גברי" בקנה המידה הרגיל. מההתחלה הוא נראה לי שולט בעצמו 100%. לא היה שום מקום להתפרצות יצרית.
הגענו למצב שבו שנינו ערומים במיטה, והוא לא הסכים לשכב איתי!! אני הייתי מאוד בעניין אבל הוא פשוט לא הסכים.
עד החלק הזה הוא נגע בי ונישק אותי והתנהג כמו כל גבר הטרו רגיל. מבחינת התנהגות, לא מבחינה מינית- כי שעה אולי של משחק מקדים ולא "עמד" לו.
אז עשיתי לו ביד, הוא הסתובב כך שאני אהיה מאחוריו, ובשניה אחת פתאום עמד לו טוב מאוד.
חבל לציין בכלל שאני מרגישה פגועה ומרומה
הייתי שמחה לשמוע תובנות. האם הטיפוס הזה נשמע הומוסקסואל? האם א- מיני? או שאולי אלו תירוצים על מנת להסביר לעצמי את העובדה שהוא לא רצה להמשיך להיות איתי??? אולי הוא פשוט לא נמשך אליי... ? מה קרה פה...
תודה.

big ass blue

New member
כל מקרה לגופו

לפעמים לגברים, מרוב לחץ, אז לא עומד להם, קורה להרבה גברים בזמןם סקס, קרה לי, קורה לכולם.
יש סיכוי שהלא רצה שלכב איתך זו פרשנות שלך בלבד, כי קשה להבין את העובדה שהתפשטתם והבחור עושה לך ברקס?
הקטע שהיית מאחוריו באמת נשמע מוזר ואולי ההרגשה שלך נכונה לגביו.
אל תרגישי פגועה או מרומה, לא חושב שזה המקום להרגיש כך, אולי הוא לא מודע לעצמו, אולי זה לא את.
ואת לא צריכה לתאר פה לכל מיני אנשים את המראה הפיזי שלך, זה כלל לא רלוונטי. הבחור כן נמשך אלייך כי אחרת לא הייתה נשיקה וכלום, מאמין גם ששכבתם אחר כך, והשאלה היא למה אתם לא יוצאים יותר? איך זה הפסיק? ולמה?
אני משער שיש לך תחושה לא טובה לגבי הביטחון העצמי שלך בעקבות מקרים שעברת עם גברים? או רק הגבר הזה?

לדעתי זה לא לחץ

וסיפור כזה חזר על עצמו גם בפעם השניה שנפגשנו. הוא לא הסכים אפילו לשכב מעליי ולנסות!!! הוא רק רצה שאני אעשה לו ביד...
כלומר לא שכבנו אף פעם. הקשר הפסיק כי הוא אף פעם לא יזם כלום.
בשום קשר שהיה לי עם גברים אחרים לא הרגשתי ספק לגבי הנטיה המינית של הבנזוג.

big ass blue

New member
מה שאני יכול להסיק ממה שכתבת

זה שיש לו איזשהי בעיה, ואני יכול להבין מדוע סיימתם את הקשר.
אני אומר, תעזבי את הנושא ותמשיכי הלאה. עברת חוויה לא פשוטה ולא נעימה ואני לא חושב שיש טעם לברור בזה, כי מה זה ייתן לך אם הוא הומוסקסואל, אם יתברר שכן? מה אם הוא לא, ואת הבעיה? את לא לטעמו אנאערף?
אלה שאלות שעדיף לעזוב אותן בצד ולהמשיך הלאה בחיים, אין בך שום בעיה, את תמיד יכולה למצוא בחור מוצלח יותר ממנו.

מה שזה יכול לתת לי-

לדעת אם אפשר בכלל לחשוב על לנסות למשוך אותו שוב...כי אם כל הסימנים מראים שהוא לא נמשך לנשים, אין לי איך להתמודד עם מצב כזה

big ass blue

New member
לשאלה הזו אף אחד לא יכול לענות לך

גם אם עכשיו איזה קריפר אחד יבקש שתלחי לו תצלום שלך כדי להתרשם, אולי באמת יש לך בעיה, והוא יגיד לך שאת היפה בנשים ואין בך טיפת בעיה, זה לא יעזור.
כי מה מסתתר בראש שלך הגבר שבו את מעוניינת אין אנו יודעים ולא נדע, גם בפי ההשקפה שלך או כפי איך שאת רואה את הדברים.

אכן מה שתיארת לא מסתדר ומוזר, אפילו מעליב ולא הגיוני. מילא פעם ראשונה זה בסדר, יש גברים שיקחו את הדברים לאט ויכבדו את הבחורה ויוותרו על סקס מהר, אבל מכיוון שתיארת שניסיתם פעמיים, ועדיין לא עבד לכם, או לו, אז המסקנה היא שאו שאין משיכה מצידו אלייך, וזה בסדר גם אם את דוגמנית על, אנחנו לא רובוטים, לא כל גבר ישכב עם כל מה שזז, למרות שזה כך בימינו כן? כל מקרה לגופו כמו שאמרתי...

מדוע יש לך את הדחף העז לנסות שוב ושוב עם מישהו שזה לא עובד איתו?

יש כל מיני אפשרויות

ייתכן שהוא לא מספיק נמשך אלייך, או שהוא הומוסקסואל, או שלא התחשק לו באותו זמן לעשות את זה.
&nbsp

La Milagrosa

New member
לדעתי או שהוא הומו בארון, או שיש לו בעיות אימפוטנציה.

לא משנה מה נכון פה, עדיף להעיף אותו מחייך.
שום דבר טוב לא ייצא לך מאחד כזה תאמיני לי.

למעלה