ספיד דייט : הסיפור האמיתי

big ass blue

New member
ספיד דייט : הסיפור האמיתי

אז לפני כמה שנים הייתה לי את הזכות להשתתף בספיד דייט שאירגנה חברה מאוד טובה שלי בתל אביב.
זה היה בבר מאוד חמוד באבן גבירול, מקום לא שומם עם מוזיקה טובה...
הגיעו כמות מאוד יפה של גברים ונשים, כל אחד נרשם קיבל תג עם שם.
בהתחלה היה דיבור קטן בין כולם ואז נבחרו מקומות אקרעים לחלוטין של ישיבה, כל 7 דקות המקומות מתחלפים.
אני חשבתי לעצמי, איך אני ניגש לזה, אף פעם לא הייתי בספיד דייט או בליינד דייט, לשבת מול בחורה שאתה לא מכיר בכלל, לדבר ולשאול אותה שאלות, הגעתי למסקנה שאני פשוט אנסה לפתוח את הפה שלי ולדבר רגיל, בחרתי שלא ללכת על ראיון עבודה טיפוסי וילדותי...
התיישבתי בשולחן, ביחד עם כולם, עוד מספר דקות זה יתחיל, הזמנתי לעצמי בירה כהה ובוטנים מלוחים בצד...
ישבה מולי בחורה, שיער קצר, חביבה מאוד. הפעמון צילצל לתחילת הדייט. קודם הצגתי את עצמי, שמי אמרתי לה את הגיל שלי ובמה אני עוסק, היא הציגה את עצמה ובמה היא עוסקת... סיפרתי לה שזו פעם ראשונה שלי בכזה מפגש, שזה סיקרן אותי מאוד, היא סיפרה שגם היא ומשם גלשנו לשיחה רגילה על החיים, על מה אני אוהב ומה היא אוהב, אקטואלייה, מאכלים וכמובן מה אנחנו מחפשים. כל זה ב7 דקות. הייתה שיחה טובה בעיניי. אחר כך כשקיבלתי ממנה את המספר שלה, והתחלנו לדבר ואז לצאת לדייט רציני יותר, הבנתי שמה שאני הבנתי לא בדיוק היה אותו דבר, היא חשבה אחרת, לא הרשמתי אותה בשיחת הספיד דייט, למרות שהיא הרשימה אותי והווייב היה שונה לחלוטין מצידי. כנראה שלא שמתי לב, הייתי צריך להיות קשוב יותר ושם לב יותר, ויש סיכוי גם שדיברתי יותר מידי, ואולי בחלק מדיעותיי הייתי קצת נוקשה...
צילצול בפעמון המבסר לי לעבור שולחן, ואני עובר. התיישבתי מול בחורה, גם חביבה, מראה מאוד שונה, אולי אתני, אני לא בטוח עד היום, כי לא שאלתי אותה את שאלת האתניות שלה, כי זה פחות רלוונטי... הייתה שתיקה מביכה בהתחלה, עד שאמרתי לה שלום שאלתי לשלומה וכד', התחלנו לדבר, הזמנתי עוד שתייה, קיבלתי הערה שהיא שמה לב שאני אוהב בירה, אמרתי לה שאני מאוד אוהב בירה אבל אני לא מגזים בשתייה... קיבלתי גם הערה שאני מעשן הרבה, בזמן ה7 דקות שלנו ביחד עישנתי שתי סיגריות שזה יחסית מאוד הרבה בזמן הנתון הזה. קיבלתי את ההערה לתשומת לבי, לגבי השתייה והעישון, כשהיא שאלה אותי שמתי לב ושאם אני רוצה לתת ביקורת עליה, אמרתי לה שאין לי על מה לבקר אותה חוץ מהתיק המוזר שהיא באה איתו, שזה הדבר הראשון ששמתי לב אליו, חייכנו. שמח ששברתי את הקרחון טיטאניק שהיה שם, והשיחה נהייתה הרבה פחות כבדה...
לא יצאנו לדייט ולא קיבלתי ממנה מספר טלפון, מאוד חשוב לה עניין העישון.
פעמון צילצל בפעם נוספת, זה הזמן שלי לעבור, לאנשים שמרבים בשתייה ממליץ לא לשתות יותר מידי במפגשים מהסוג הזה, כי אז הבטן מקבלת פצצה, לפחות זה מה ששמעתי מאותו גבר שהתיישב לידי כשהתלוצץ, הוא כנראה שתה כבר כמה דרינקים... התיישבה מולי בחורה עם שיער חלק משקפי ראייה ועור לבן להפליא, מהמאוד לבנות, אני חושב שהיא הייתה ג'ינג'ית... היום אני לא זוכר, רק זוכר שהיא הייתה מאוד מצחיקה, היא סיפרה לי את בדיחת הלמה נשים מקבלות מחזור, אנסה להגיד את זה כמ ושהיא אמרה שזה יהיה מצחיק. נשים מוצצות את הדם מהגבר במשך שלוש שבועות רצוף, ובשבוע הרביעי הן מרוקנות את הדם הזה החוצה... הצחיק אותי שזה בא ממנה, כמובן שישר גלשתי לדבר על הפמיניזם ועל זה שאני אחד כזה, במה אני עוסק בחיי היומיום, הבישול, העניין האמנותי במסרים שאני מעביר ההתנדבות שלי, היא סיפרה על עצמה, על העיסוק שלה בתור מורה, על אבא שלה שסובל ממחלה קשה, על הצורך שלה להיות דומיננטית בעולם של גברים, היא ממש מצאה חן בעיניי, יש לה פה והרבה אומץ והיא לא פחדנית.
קיבלתי ממנה מספר טלפון ויצאנו לדייט, כמה דייטים, והיינו בקשר זוגי תקופה לא ארוכה. ניפרדנו כי זה פשוט לא עבד, משהו לא עבד במשיכה הפיזית בינינו, והניצוץ כבה די מהר.

הערב הסתיים, אמרתי לחברה שאירגנה את המפגש תודה רבה שהיה מעניין.

ממליץ לכם ללכת למפגשים מהסוג הזה, כי יש בזה הרבה מהסקרנות והחוסר ידיעה, וזה קונספט מאוד מעניין. במקום להירשם לאתר היכרויות, היא או הוא יושבים מולכם, כל הקלפים על השולחן.

למעלה