לכל החסידות שמגינות על המין הנשי ומתחמקות מהכרה

משכילה,תקשורתית,נראית טוב ובת 60 - מאוד נראית לי !

יש לך את מי להציע לי...?

מכיוון שאינך שדכן או מסייע באיתור פרטנרית מתאימה לי

אשיב בגדול : לגבי המראה,אני כן מוכן להתפשר עד גבול מסוים,והפשרה - גדולה !
מכיוון שיש לי גם מה להציע באישיותי,אקדמאי,יצירתי,נראה טוב ורזה (לא שחקן קולנוע) ,מבין עניין ורומנטי,אז בהחלט "העסקה" כדבריך כדאית מאוד גם לצד השני !
יש לך את מי להציע לי...?

לי נראה שהמסקנות שהסקת מוטעות...!

השרשור שלי ארוך ומלא תובנות מגוונות.
אל תיאחז בכתבה שהעליתי כדגל להשערותיי אודות נשים.
אינך מעורב בדו שיח כמביע דעות משל עצמך לגבי נשים,אתה מסתמך ומגיב רק על מה שאני כתבתי.אם תציג את דעותיך לגבי נשים,אז אוכל להתייחס ולהשוות בין התייחסותינו אליהן.
איני יודע מהו נסיונך,גילך,והתנסויותיך עם נשים ועם הרצון להכיר אותן.הגיע הזמן שתציג זאת כאן ואז יהיה לנו בסיסי לדיון.

העלית חיוך על פי בדבריך.

הדיעות שלי על נשים הן פרטיות ואינן ידועות כלל לאף אישה שאני מנסה להכיר או שהיא מעוניינת,כי הכל וירטואלי.
כך שכל מה שכתבתי כאן - הוא רק כאן.
הנשים שהיכרתי והייתי עימן בזוגיות - נהינו מכל רגע !
אז מה יש לך לחדש כעת ?

יופי טופי...

אז מה אתה מציע לשנות מלבד לחזור על אותם דברים מצידך ?
מתכונת אתרי ההיכרויות היא אותה מתכונת שקיימת כל השנים.החלפתי תמונות,שיניתי נוסחים בכרטיס,פניתי בפיסבוק לנשים,השתתפתי בחוג כדי למצוא.
אז ברור שאיני מקובע במקומי.
שוב,כל דעותיי אודותיהן לא קשורות כלל לדרכי נסיונות הקשר שעשיתי ועושה עימן !
איני צריך את איינשטיין כדי לבצע שינויים.הם נעשים גם בלעדיו...!

סוף סוף תגובה לעניין וחיובית.

לצאת לטובת חיפושי חוץ ,זה לא בדיוק המגרש שלי...
בענייני אתרים - צריך גם הרבה מזל דו צדדי להצלחות,ולתקנך - ההיצע מאוד מוגבל בכמויות,גם במקרים שנמצאים בכמה אתרים במקביל.
נכון,גם נשים נעשו קשות יותר להשגה וזה גם בעוכריהן לא רק של הגברים.
למרות הכל עד כה,פנו אלי ביומיים האחרונים שתי גברות משני אתרים,וקיבלתי גם קומפלימנט על מראי הטוב בתמונה ששלחתי...

לכל החסידות שמגינות על המין הנשי ומתחמקות מהכרה

במאפיינים הנשיים הקיימים מול גברים, ולגבי סיבות המניעות נשים להתחבר עם גברים בכל הגילאים, אז הינה משהו שלא אני כתבתי
שיבהיר את המיקוד המניע נשים.
ואל תגידו שהן "זונות" ובזה תפתרו את הלכותיכן, ואל תתרצו שיש גם כאלה וזה לא מאפיין את כולן...!
השורה התחתונה בעניין היא - בכל אישה יש המניע / אינטרס שמניע אותה לקשר עם גבר המבוסס מאוד גם על : כספו, רכושו, מעמדו, "רוחב ליבו כלפיה" , נהנתנותה , לרכוש את "החיים הטובים" ...- והכל על חשבונו של הגבר !
קשר אישי, רצון לקשר, חברות , אהבה... - הם במקומות האחרונים שמניעים אתכן ברוב המקרים ! וכל זה - לצערנו הגברים שכלל לא מונעים על בסיס נשי זה !

שלא תחשוב שזה כסף "קל"

להיות באנטימיות עם בן זוג שקצת דוחה אותה, להתנשק אתו, להעביר איתו שעות רבות, להיראות יחד בציבור..
זה נשמע לי מחיר הוגן עבור הכסף שהן עושות.
זה אולי גם טעם לפגם בנו כגברים שיש ביננו שמעדיפים לחיות בזוגיות מזוייפת.

אנשים שבוחרים לעשות "עסקה קיצונית" זה לא מה שמוזר בעיני,
הרבה יותר פסיכי בעיניי זה ה"נורמה" של גירושין בבית משפט (לא מנסיון אישי) של אנשים שאחרי שהקשר נגמר, הופכים את האדם שבחרו בו מאוהב לאויב.
גם לפגוע במישהו אחרי שהיה בינכם קשר קצר זה ביזיון בעיני - צריך כל כך הרבה אומץ כדי לתת אמון באדם זר ולהכניס אותו הביתה, במיוחד היום. ויש אנשים שאם זה לא מסתדר כפי שרצו יסתובבו 180 מעלות ויהפכו למפלצות - זה באמת פסיכי.
יום אחד להיות חבר ואוהב ולמחרת לשכוח את הכל ולהפוך לאוייב. באמת שהיום אם לא הייתי בזוגיות ככ טובה הייתי מחזיק את עצמי חזק כדי לא לצאת להכיר. רציונאלית זה פשוט מסוכן מידי. הרמה המוסרית של האדם הממוצע ככ נמוכה, שעדיף לחיות לבד אבל בטוח.

גולן,היית עדין מאוד בניסוחיך לגבי כל התחומים שציינת :

לגבי האנטימיות: עובדה שהן מוכנות לעשות זאת,והן מוכנות לעשות זאת גם בקשרים בגילאים קרובים ולא רק קיצוניים.אם זה לא כסף ישיר במזומן,אז זה מתבטא בהנאות החיים מכל סוג שהוא,ברמות מינון שונות.(לפעמים זה גם טוב לנו,קשר שלא מחייב ממש,אך נהנים בו מסקס.
גירושין:לא נכנסת לדקויות של השוני וההבדלים בין בני אדם שונים שמתחברים לנישואים.בד"כ להכיר טוב טוב בן אדם לוקח זמן והתרחשויות משותפות עד שאתה מבין (ולא תמיד מבינים) עם מי יש לך "עסק".רק מי שחווה אי התאמות בזוגיות מבין עד כמה זה משפיע על איכות החיים של הסובל מהקשר ,וגם נוצרת סלידה עם זה שחיית עימו הרבה שנים.בתיה"ש והתהליכים לגירושין שונים ממקרה למקרה,והרבה פעמים יש נקמנות מצד זה שהודח מהקשר המשותף,כי הוא לא מודע כלךל לעצמו,אך נקם יש בו בשפע.
אמון הדדי: לדעתי אתה קצת מגזים לגבי הכנסת אדם זר תחת קורת גגך.איננו מדברים על קרימינלים או מעורערים בנפשם.עם אלה בהחלט זה סיכון.אך עם אנשים נורמטיביים (שגם הם יכולים להתגלות כמעורערים ...) זה יותר עניין של מה שמתרקם בין השניים בזוגיות לטוב ולרע או לטוב ורע גם יחד...

מאהבה לשנאה: כן יש מצבים כאלה בחיים,וזה לא מראה על רמה מוסרית נמוכה לדעתי.יש מקרים שאחד מהשניים מוציא את השני מדעתו בגלל התנהגות נלוזה ,והתגובה היא בהתאם למעשה הנלוז.זה לא מראה על רמה נמוכה של הנפגע שקבל על מה שנעשה לו מצד השני.
לעצם הנושא שהעליתי - לא התייחסת ממש עין בעין עם ההתנהגות הנשית בתחום ההיכרות והמוטיבציות לזוגיות - אתה מוזמן להתייחס לכך.

זה נתון מעניין לאור מה שרואים במציאות

לפי התאוריה הזאת (שכל הנשים מחפשות מצליחנים), אפשר היה לצפות שלוזרים ישארו לבד... אבל רוב הנשים שאני מכירה נשואות ללוזרים...

סיגלית 2014

New member
מנהל
עצוב מאד

לצערי (או לשמחתך) איני מגנה על ה"מין השני".
רק הכללות די "מערערות" אותי.

לא קראתי את הכתבה עד הסוף, וקריאת הכותרת הספיקה לי כדי לרחם עליהן. מבחינתי אלו בחורות מסכנות (לא נעים לי לכתוב למה ולא אשתמש בביטויים שאתה כתבת) וזו הזוגיות שהן מחפשות. חבל מאד מאד וחבל שהתופעה מתרחבת.
שוב, מטרתי אינה להגן על נשים, אך ניתן בקלות להפריך את ההשערה שלך ש"בכל אישה יש מניע או אינטרס שמניע אותה לקשר עם גבר מבוסס מאד כדי לרכוש את "החיים הטובים" והכל על חשבונו"
איך?
פשוט מאד. אני יכולה לתת כמה דוגמאות יפות מהבית בו גדלתי ומהמשפחה המורחבת. מספיקה דוגמא אחת כדי להפריך טענה כזו.
אני אישית לא חושבת שהעיקר הוא "החיים הטובים". לי יצא להכיר גברים עשירים (ואפילו עשירים מאד). הכסף שלהם לא עניין אותי בשיט. כסף לא מביא אושר!!!
מיותר לציין שהתחתנתי עם גבר שלא היה לו גרוש על התחת. החיים שלנו היו קלים בתחילה? לא! היום הרבה יותר טוב והולך להיות עוד יותר טוב.

כל אח/ת מחפש/ת דברים שונים בזוגיות כי לכל אחד/ת יש צרכים שונים.
אולי יש מניע לרוב הנשים כמו שיש מניעים לרוב הגברים (ולא נתחיל למנות את האינטרסים הגבריים).

אצלי (ולא רק אצלי) הקשר, החברות, האהבה והלב (הכי חשוב הלב) עמדו במקום הראשון. ואני לא מתחרטת!.
אז לטעון שבכל אישה אלו הדברים האחרונים שהיא מחפשת לא רק מופרך ולא נכון אלא די מעליב.
בנוסף, כדי לתמוך בטענה הזו נתת דוגמא מאד לא טובה: מדובר בנשים שמצהירות שהן נכנסות ל"זוגיות" במטרה להנות מכסף. אין פה הונאה. אהבה לא מעניינת אותן והגבר שאיתן נכנס לקשר מאותה מטרה בדיוק.

יש גם נשים שמסכימות לדברים הרבה יותר מזעזעים בשביל כסף. החלטה שלהן.

בואי נעשה סדר אמיתי וכן :

הייתי נשוי,ילדיי נשואים,היו לי קשרים גם לאחר גירושיי ובשום מקרה מהנ"ל הרצון להיות יחד לא נבע מסיבות כלכליות של איש.
יש פער גדול בין הסיבות לזוגיות בגילאים הצעירים לבין המבוגרים יותר מבחינת הנשים,ולרוב לא בגלל אנטרסים כלכליים ונהינתניים,מלבד ציבור נשים שכן מוביל אותן הדחף להיות עם מפורסמים,עשירים,וכו'.
כעת,בגילאים המבוגרים יותר סממן הנהינתנות מצד נשים הרבה יותר חזק.תשאלו מאיפה אני מסיק זאת,אז מה שנשים כותבות בכרטיסיהן באתרים פשוט מחזקים זאת כעובדה קיימת.זה לא אומר שאין גם נשים שאלה לא הדברים העיקריים אצלן.
נקודה מאוד "כואבת" היא שככל שאישה נראית טוב יותר בכל גיל - דרישותיה
מבן הזוג המבוקש על ידה גבוהות וקשות להשגה.כלומר ,שליופי יש מחיר ...!
כל אשר כתבתי בשרשור הארוך נובע בשל הקושי האמיתי למצוא בת זוג מתאימה כיום ! זו משימה מורכבת,דורשת המון אנרגיות ומוטיבציה אין סופית כדי לחתור ולהגיע בכלל למגע ראשוני של דייט.

סיגלית 2014

New member
מנהל
עוד פעם אתה מכליל?

מציעה לך בחום להימנע משימוש במילים כמו: "כל", "ציבור", "כלל" או כל מלה מכלילה אחרת שעושה עוול לקבוצה מאד גדולה.
בהודעה שפתחה את השרשור כתבת דברים אחרים. התייחסת לסיבות המניעות נשים להתחבר עם גברים בכל הגילאים, ונתת דוגמא שלטענתך היא משהו שיבהיר את המיקוד המניע נשים.
ואני מצטטת: "ואל תגידו שהן "זונות" ובזה תפתרו את הלכותיכן, ואל תתרצו שיש גם כאלה וזה לא מאפיין את כולן...!"
"השורה התחתונה בעניין היא - בכל אישה יש המניע / אינטרס שמניע אותה לקשר עם גבר המבוסס מאוד ...
אם אתה עצמך מכיר נשים אחרות, שונות מאלו המתוארות בכתבה, מדוע להתייחס לכל הנשים?
בהודעתך הנוכחית אתה מנסה ליפות את הניסוח אך עדיין מסיק מסקנות די הזויות. ועל סמך מה? על סמך מה שכותבות נשים באתרי הכרויות. זה לדעתך מייצג? מהדברים הללו ניתן ללמוד על "כל/ציבור" הנשים?
מי רוצה להיות עם מפורסמים ועשירים?

אכן נקודה כואבת לגבי נשים שניראות טוב. לגלות לך סוד? גם לגברים, שחושבים שהם ניראים טוב, יש דרישות מפה ועד להונולולו.
דבר אחד קטן לא ברור לי. גם לך אדוני יש דרישות, לא? אז מדוע אתה מתרעם על כך שלאחרים יש גם דרישות?
הקושי האישי שלך מובן בהחלט אך זה עדיין לא אומר שאתה אמור להסיק מסקנות כאלו ולהכליל על ציבור שלם.
נקודה למחשבה. לילה טוב.

big ass blue

New member
הנשים הן לא אלו שהמציאו את השודר דאדי

כיום התופעה הרבה יותר נוראית, כל גבר כמעט מציע לכל בחורה שתופסת את עיניו "תמיכה" כספית.
פעם גבר היה זה שעבד ואישה היא זו שהייתה בבית, לא הייתה לה השכלה, כי אף אחד לא הרשה לאישה להצילח בזכות עצמה וללמוד, לצאת לחוות את החיים העצמאיים, ולכן הנשים חיפשו תמיכה, בעל מבוסס שיוכל לדאוג להן. רוב הזמן זה קרה מהתאהבות. הדור השני, עם העצמאות הנשית, והאימהות שמעבירות את השרביט מטעים, ולכן הבחורה העצמאית מחפשת את התמיכה.
כיום התופעה הזו לא קיימת בכלל כמעט, הכתבה הנחמדה הזו היא אינה סטטיסטיקה אלא כתבה נטו.
עדיין יש נשים שמעדיפות אורח חיים ראוותני ובשביל זה הן צריכות גברים מבוססים מאוד, ומראה נשי מסויים של "דוגמנית", יופי מוכר, סקס מוכר, הרבה נשים כאלה הן מוצר, הן בובות שמתחתנות מהר מביאות ילדים מהר, ומתגרשות מהר, זה הרבה סבל, כי זה לא מאהבה, ויש בזה הרבה סתימת פיות, כי העולם הזה דומה מאוד לעולם הזנות...

לא כל הנשים כאלה, ונשים שנכנסות לזה עברו לצערי מספיק בחיים בשביל בכלל לחשוב על הסוגייה של למכור את הגוף תמורת חיים יפים יותר... זה מצער ועצוב וצריכה להיות אמפתייה והזדהות קשה... כי זה כמעט כמו שידוך, מתאהבים אחר כך.
גבר שמציע תמיכה לנשים צעירות ותמימות הוא חלאה. גבר שמשלם תמורת מין הוא חלאה.

אגב התופעה שבאמת גדלה זה השוגר מאמא, יותר ויותר צעירים נצלנים, עצלנים, מחפשים נשים מבוגרות בעל כיס מבוסס כדי לשבת בבית מול הטלוויזיה ולא לעשות כלום ולאכול מהצלחת של המפרנסת...

נשים תמיד יעדיפו אהבה וקשר חברתי על הכיס הגדול... יש מניע, אבל המניע הוא דאגה, הן רוצות חיים טובים יותר ונוחים יותר, כי הילדות שלהן לא הייתה קלה בכלל... אז גלה קצת אמפתייה.
לא יבאס אותך לדעת שהבחורה שלצידך נמצאת איתך רק בגלל הכסף? לא יבאס אותך לדעת שברגע שהיא תגלה שאין לך כסף היא תיעלם לך?
עדיף לחפש את הטוב בבני אדם ולא את הרע בנשים ואת המניעים שלהן לכיס הגדול של הגבר... כי יש הכל מהכל.
אגב יש גם תופעה מאוד גדולה של גברים שיוצאים מהארון בזמן הנישואים כשהם ידועים כסטרייטים בכלל... אז מה? באמת אז מה...

למעלה