דילמה לא פשוטה ):

RoseWood1

New member
זאת שאלה טובה- האמת שזוגיות חשובה לי אבל

גם עבודה טובה עם סביבה טובה (כמו מה שהוצע לי)
אני פשוט רואה את החיים לא תלויים במקום ספציפי והוא נורא מקובע על מקום אחד. אין לי בעיה לגור בכל מקום כל עוד זה דינמי ואין התקעות.
אולי אני עונה כאן לעצמי?
אבל אני לא רוצה לוותר עליו.

La Milagrosa

New member
לפי מה שאת מספרת לא אמורה בכלל להיות לך דילמה.

נסיעה טובה ובהצלחה!

RoseWood1

New member
דילמה לא פשוטה ):

שלום חברים,
אני קוראת בפורום הזה הרבה וחשבתי לשתף אתכם בדילמה שיש לי. אשמח לתובנות ואולי יש דברים שלא חשבתי עליהם.
אז ככה:
אחרי חודשים של ציפייה וראיונות וטלפונים קיבלתי עבודת חלומות בחו״ל
במהלך החודשים האחרונים הכרתי בארץ בחור נדיר, זה מתקדם לכיוון רציני
בדיוק כשחשבתי שכל הציפיות שלי עם העבודה לא יתממשו, קיבלתי הצעה קונקרטית עם התנאים והכל. אז אני צריכה לבחור: להמשיך להיות עם הבחור ולאהוב או לעזוב ולקחת את העבודה?
יש לציין ששאלתי אותו אם היה שוקל לעבור לגור בחו״ל אפילו לתקופה קצרה ואין על מה לדבר. יש לו עבודה מסודרת בארץ והוא רואה את החיים שלו פה.
גם אני רואה את חיי פה אבל העבודה הזאת זו הזדמנות חד פעמית, חוויה של פעם בחיים שגם אם אני אעבוד בה שנה-שנתיים זה באמת משהו שקשה לי לוותר עליו וגם עבדתי קשה בשביל ההצעה הזו.

אשמח לכל תובנה שהיא.
תודה רבה לכם!

La Milagrosa

New member
אני הייתי בוחרת בעבודה בחו"ל כי אני מבינה שהקשר ממש בחיתוליו

RoseWood1

New member
את מבינה נכון אני פשוט רוצה להגיע למצב שאני לא אתחרט...\=

La Milagrosa

New member
אין דבר כזה "מצב שבו בטוח שאני לא אתחרט".

כל החלטה בחיים, כל צומת דרכים, טומן בחובו גם סיכון מסוים.
רק את יודעת איזה סיכון שווה לך לקחת, ועם איזה את לא מוכנה בשום אופן לחיות.

שלום

כשלב ראשון עלייך לבדוק עד כמה הקשר באמת מתקדם למגמה רצינית. בנוסף לזה תוכלי להיות בחו"ל ולהיות אתו בתקשורת וירטואלית וטלפונית, מדי פעם לבוא לבקר בארץ ולהיפגש אתו, ואולי אחרי תקופה מסוימת תחליטי לעזוב את העבודה בחו"ל ולחזור להיות אתו בקשר יותר קרוב.
&nbsp
&nbsp

RoseWood1

New member
דיברנו על זה, הוא לא מעוניין בסוג כזה של קשר

תודה על התגובה.

supersonic777

New member
עבודה!מחר תריבו,נניח,ואז...?

אין חבר ואין עבודה!
זה לא שעכשיו את אוטוטו מתחת לחופה,רק התחלתם וכבר את רוצה לזרוק עבודה כזאת?
את בעצמך אמרת,הזדמנות חד פעמית!
במקומך,לא הייתי חושב פעמיים!

RoseWood1

New member
תודה:)

יש משהו במה שאתה אומר...
באיזשהו מקום אם אני אהיה לבד לא משנה איפה אני אהיה אני אהיה מאושרת
ולהיות עם בנאדם אחר באיזשהו מקום אני נותנת שהאושר שלי תלוי בקשר שלנו..
הלוואי וזה היה קל פשוט לחתוך.

supersonic777

New member
מקווה,שתעשי את הבחירה הנכונה.

בהצלחה!

מה בד"כ יותר קשה לך להשיג? עבודה מספקת או זוגיות מספקת?

מה משניהם משמעותי יותר עבורך כדי שתרגישי רוגע ובטחון?

Shamy

New member
אני הייתי הולכת על העבודה

אבל בנפשי אני קרייריסטית.

big ass blue

New member
אספר לך משהו שקרה לי

הכרתי מישהי נהדרת והתאהבנו, היא מתעסקת ביצירה ולומדת את זה, כמעט שאינה פנויה בגלל הלימודים המאוד תובעניים שלה. אני שף, ורוב הזמן גם לי אין זמן, לבלות ודברים משפחתיים...
לאחר תקופה שאנחנו יוצאים, היא התחילה להיות יותר בבית, להבריז משיעורים מהלימודים כדי שנבלה ביחד, בהתחלה היה נחמד אבל אני חושב מחוץ לקופסא, ולא חושב רק על עצמי וכמה שכיף לי ששכבנו כל יום ובילינו ביחד הרבה... לי היה חשוב יותר שהיא תצליח בלימודים שתהיה לה את החלום שהיא זקוקה לו. ישבנו לשיחה, ושאלתי מה שלום הלימודים שלה, והיא תמיד התעמקה מהשאלה, ובוא נהנה ממה שיש כרגע במקום להתעסק בדברים הלא חשובים, המשפט הזה הוא לא נכון ושקרי לגביה, היא אמרה אותו סתם בשביל להתחמק, כי היינו מאוהבים ולא הטריד אותנו כלום... ואז התחלתי לדבר איתה על הפסקה מהקשר, שהיא צריכה להתמקד יותר בחיים ובחלום האישי שלה במקום להתמקד בי, כי גם אני יכולתי להתמקד בה, לא להגיע לעבודה, להשאיר את המסעדה במלחמה ולתת לה ליפול, כי אני מאוהב ולא אכפת לי מכלום. היא יקרה ללבי ולי היה חשוב שלא תעשה משהו שטותי עכשיו שתצטער עליו.
אז יצאנו להפסקה, שבעצם הייתה פרידה פשוט לא אמרנו את זה...
הפוסט שלך הזכיר לי אותה, כי אנחנו עדיין מדברים, והיום היא מאוד מצליחה וכמעט מסיימת את הלימודים, נשאר לה עוד קצת. אנחנו חברים ממש טובים, ויצא לנו לשבת לאחרונה והיא פשוט אמרה לי תודה, ואני אמרתי לה תודה, שהיא לקחה את זה בטוב והצליחה למרות הקושי של הפרידה... כי הייתה לי דילמה קשה, מה אם אם היא תיקח את קשה מאוד וזה יהרוס וישנה לה את האופי לרעה...

לדעתי, את צריכה לבחור מה שנכון לך, אין לי מושג בת כמה את והאם זה גבר חלומותייך ולא יהיו עוד גברים כמוהו. אבל תראי משהו, הוא לא יילך לשום מקום וגם את לא, את חייבת להתמקד בך לפעמים וכן לקחת החלטות קשות בחיים, כי עתיד לפעמים חשוב. ואולי תכירי מישהו יותר טוב אולי לא, אי אפשר לדעת...

המון בהצלחה, מקווה שתגיעי להחלטה הכי טובה שתשרת אתכם.

RoseWood1

New member
וואו תודה רבה על התגובה

הסיפור שלך בהחלט עוזר ונתן לי להסתכל על הדברים אחרת.
אני אפרד ממנו. אם זה באמת זה, אני מקווה שהדברים יסתדרו.

מאחלת לך הרבה בהצלחה
אמנם אני לא יודעת אם אתה בזוגיות עכשיו או לא אז אם לא שתמצא מישהי הכי טובה בשבילך ושתרגיש שאתה לא מוותר על כלום בשביל להיות איתה.

big ass blue

New member
כרגע אני לא בזוגיות

לא קל לאנשי קריירה למצוא זוגיות בריאה וארוכה. אתה מוצא את עצמך במהירויות שונות עם נשים שלא קל להן עם החוסר זמן שלי וההתקדמות שלי בבישול או בהתנדבות שלי בכל הקשור פמיניזם. תודה רבה, ושמח שעזרתי לך, פחות או יותר.

אני חושבת שזה מיקרה קלאסי של תקופת עלייה בחיים..

חיפשת עבודה ועכשיו את מוצפת בהצעות או שיש אחת ממש טובה וגם מכיוון שאת מרגישה יותר מצליחה בתקופה הזאת נוצר גם קשר זוגי שהולך בכיף ומרגיש נכון.
אילולי היית בתקופה טובה מבחינת ריבוי הצעות עבודה ואולי בעוד תחומים, יתכן שגם הקשר הזוגי היה מרגיש לך פחות מהותי ומלהיב. אם מבחינת עבודה, זה הדבר שחיכית לו הרבה זמן, נראה ששם זה הכיוון ועם בחור לשמור על קשר מרחוק. אם זה יחזיק מעמד ואולי ירגיש משמעותי בעוד כמה חודשים, אולי תחליטי על חזרה לארץ או אולי הוא יחליט על שינוי מיקום..
זה באמת נישמע כמו מצב חיים הניקרא "ריבוי הצעות מפתות" שזה מצב מבלבל.
כשיש מצב של עזיבת הארץ(אפילו לטיול) קשר חדש שנוצר יכול להראות פתאום הרבה יותר רציני ממה שהוא באמת.

למעלה