לספר את האמת או לשקר?

am i am i

New member
תודה , זה כנראה מה שאעשה.

אתמול נפגשתי איתה שוב, ובאופן עקיף קיבלתי רושם שהיא לא בחורה קנאית, סיפרה אתמול שיש לה ידידים והיא גרה עם שותף.

tal902

New member
זה לא קשור

תגיד לה שפשוט כשקבעתם את הטיול עוד לא הכרת אותה ואם הייתם מכירים ברור שאיתה היית נוסע ולא עם הידידה. ושאין לך שום דבר רומנטי עם הידידה.

am i am i

New member
לספר את האמת או לשקר?

ביום שני הקרוב(בעוד 4 ימים) , אני טס לחו"ל עם ידידה, משך הטיול הוא שבוע.
הידידה גרה במוסקבה ואני בישראל, זאת פעם שלישית שאני אטייל עם אותה ידידה.
יצאתי לדייט ראשון לפני יומים עם בחורה רוסיה, היום יוצא איתה לדייט שני. אז בהנחה שיהיה דייט שלישי לפני הטיסה....

מה אני מספר לה? שאני טס לחו"ל עם ידידה?
אני לא שכבתי עם הידידה הזאת, החזקנו ידיים כשהלכנו ברחוב, ובפעם האחרונה היתה נשיקה קטנה, וכנראה מתוך שהייתי במחיצת בחורה, אבל אני לא מעוניין בידידה באופן רומנטי, ואם אני יוצא עם הבחורה מישראל אז גם לא אנסה שוב ליזום נשיקה.

אני והידידה הזאת כשאנחנו מטיילים אנחנו כל הזמן נמצאים ביחד, ככה שאין לי כמה רגעים במהלך היום בהם אני לבד ויכול להתקשר בחופשיות לבחורה בישראל.

אז אני יכול לספר לבחורה שיש טיול עם ידידה שתוכנן לפני 3 חודשים עם ידידה, הוזמנו כרטיסים מראש, ושבמידה ואנחנו נמשיך אני לא אטוס שוב עם אותה ידידה.
ואני יכול לספר שאני טס עם חברים, שאני אהיה בלי טלפון אבל אכתוב לה ואז לסמס בוואצאפ ולשלוח תמונות נוף ומדיי פעם תמונה שלי, ולקוות שהיא תסתפק בזה ולא תבקש שנדבר טלפונית דרך וואצאפ.

אין לי מושג אם הבחורה הזאת היא טיפוס קנאי או לא... דילמה.

שלום

בוודאי לא לשקר. אם נישקת את הידידה לפני שהיית חבר לאחרת, מותר לך. תוכל לספר לה רק שאתם ידידים ושתרצה לטוס אתה לחו"ל, ואם תקנא בעייתה. מותר לך לבלות עם מי שתרצה. אם תעזוב אותך סימן שלא מספיק אהבה אותך. תוכל לבלות גם עם החבר ה בדרכים אחרות, ואולי גם תיסע פעם אתה לחו"ל. אם תיצור מגע חומרי עם הידידה כשאתה חבר לאחרת, סיבה שתעזוב אותך כי זו בגידה. השקע היטב בשני הקשרים, תן אהבה ודאגה כנות ואז יצליחו.

supersonic777

New member
אהלן,כמעט לא קיים דבר כזה...

בחורה לא קנאית...זה 1.
2.מטייל עם ידידה בזמן שאתה יוצא לדייט... לא נראה ולא נשמע טוב.
אבל כן,תאמר לה שאתה יוצא לטייל... אתה בטוח שלא יהיה כלום ביניכם?בטח תיצאו לאיזה גרינר קטן,מן הסתם...
לדעתי,אין בחורה בעולם שתקבל את זה!בטח,כשזה רק תחילת הקשר... כבר סוג של פאק באמינות...
כך או אחרת,בהצלחה וספר המשך...

אם זו תחילת הקשר

ולא התבסס ביניכם אמון עם היכרות טובה, אולי באמת פחות מתאים שתיסע לטיול רחוק עם אישה אחרת, אלא אם זו ידידה ותיקה וטובה מאד ואז תצטרך החברה להבין.

למה אתה לא יכול ליצור קשר עם הדייט שלך אפילו פעם או פעמיים?

להסתגר בשירותים, להתרחק ממנה.. לעשות את השיחה לידה ולהגיד לדייטית שלך שאתה טס עם ידידה וזה תוכנן מראש? ידידה שלך חושבת שאתם זוג??
אם אתה איש לחוץ אז באמת תשקר..

למעלה