פנטזיות על גבר אחר

tal902

New member
אפשר להבין את זה בכמה אופנים

או שהוא לא מספק אותה כלל בכל אינטראקציה מינית. או מספק אותה, אבל התדירות של האינטראקרציות ביניהן לא מספקת אותה. שתחזור להבהיר ואז נהיה יותר חכמים (או שלא....)

אז כתבתי לה

שאם היא רק נמשכת, תוכל להתגבר בקלות ע"י עיסוק בדברים שהיא אוהבת ואולי גם נחמדות לאדם; ולו אהבה את האדם, יכלה לשמור אתו על ידידות כי גם זה סוג של קשר רגשי ואהבה אמתית חזקה מהתאהבות פשוטה וגוברת עליה. אסור ולא רצוי לבגוד כי זה פוגם במחויבות הרגשית בין בני הזוג ויוצר קנאה. זה לא מוסרי, בעיקר בקשר נישואין שמקודש ע"י החברה. ברור שאם אסור להיתפס אסור לעשות, כי נענשים על מעשה רע ולא על מעשה טוב.

tomasth

New member
הוא התכוון כעניין מוסרי לא כעניין חוקי.

"רק כדאי שיקח בחשבון מראש את התוצאות" זה נכון תמיד לא משנה אם מדובר בעניין חוקי או מוסרי.
לא כל מה שאינו מוסרי הוא נגד החוק , וההיפך.
&nbsp

tomasth

New member
נכון שלאנשים שונים מוסר שונה ושהוא אישי

ברם מוסר הוא אכן קביעה מוחלטת של אסור/ מותר , בשביל משהו שהוא פומבי המציאו את החוק.
&nbsp
אני חושב שהוא כן יודע מה מתכוון אבל לא מה אחרים ולכן הניתוק ביניהם.
&nbsp
אולי אם היא תשוחח עם בעלה הם יגיעו לפתרון עבור כל הצדדים.

Navit7

New member
פנטזיות על גבר אחר

לאחרונה אני מפנטזת קשות על בחור אותו אני פוגשת בעבודתי אחת לשבוע, ונוצר בינינו קליק..

יש בי קונפליקט של מלחמה בין השכל לתאווה/תשוקה.
מרגישה שמה שאני מרגישה חזק ממני ומפחיד אותי.

והשאלה היא האם אני בכלל יכולה לחיות במסגרת קשר מונוגמי? מאחר ואני נשואה ויש לנו ילדה.
האם לחוסר הסיפוק המיני אותו אני חווה במערכת היחסים שלי יש קשר ישיר לעניין?
האם חוויה חד פעמית ודיסקרטית מהווה בעיה?
עולה בי מחשבה על כך שאמי בגדה באבי. האם יכולה להיות לכך השפעה ? מה בדרך כלל ההשפעות של חוית ילדות מסוג זה?

אני מרגישה מופקרת שאני חושבת על הכיוון הזה של בגידה, וחושבת שאם בן זוגי יגלה הוא לא יוכל להמשיך במערכת היחסים שלנו.
מצד שני אני מרגישה שהיצריות שלי לא באה על סיפוקה. אני אדם יצרי מאוד, וסקס מאוד חשוב לי.

אתם לא מבינים את חוכמת החיים שלי

ולכן אתם חושבים שהעצות שלי לא טובות. אני כותב ועוזר מתוך תובנות הרבה יותר מורכבות ומשמעותיות משלכם.
&nbsp

שלום

אסור לבגוד, בעיקר לא בחיי נישואין שמקודשים ע"י החברה. אם אוהבים אדם, אפשר גם להיות אתו בידידות. אם זו רק פנטזיה, קל יותר להתגבר על זה ע"י עיסוקים בדברים שאוהבים ונתינת נחמדות לאדם.
&nbsp

בקשר לסיפוק הגופני

אפשר לעבוד עליו עם הבעל בדרך של משחקים מקדימים וגירויים, יותר רומנטיקה וגם ליצור את רוב המגע כמחוות אהבה ופחות להנאה לשמה. אז ודאי ישתפר. תמיד יש גם האפשרות לפנות לטיפול זוגי.
&nbsp
&nbsp

למעלה