יש לי שאלה

לא יודע

אני לא יודע מה הזכרונות שלה מאחרים היא אמרה לי שאני היחיד שהיא אהבה וכל השאר זה היה סתם פשוט שיעמם לה והיא רצתה גבר שיהיה לה בחיים
וזה נכון אני למשל הייתי מאוהב באיזה בחורה או שתיים אז לא בטוח שזה יותר עדיף מלשכב עם מישי אחרת וכנל לגבי מה שציינת על בתולות שעשו דברים אחרים יכולתי להתחתן עם בתולה ובחיים לא הייתי יכול לדעת מה היא עברה עם גברים אחרים

כמה ששי

צודק לאורך התגובות שלך איתו.
אין קשר בין סקס לבין התאהבות ומחשבות על מישהו אחר. אשה יכולה להיות מאוהבת עמוקות במישהו גם אם היא לא שכבה איתו. אבל היי!! היא בתולה. אז אפשר להתחתן איתה וכל יום היא תחשוב על האחר. העיקר שהיא בתולה.

בגלל שאתה כן מגיע מציבור שקודח לך בראש כל מני דברים (תכלס, כל ציבור והדפיקויות שלו), קשה להטיח בך את צרות המחשבה והמיושנות שבה.
אבל רב הגברים הבינו, שאם מישהי היתה עם גבר, הן ברמת רגשות והן ברמה הפיזית ובכל זאת המשיכה הלאה, כנראה שהוא לא בראש מעיניה יותר. וכשאשה בוחרת להתחתן עם מישהו, כמו שאתה חוזר כמו מנטרה for life אז אין כל חשיבות למי היה שם לפניך.
היה בתור מה? זכרון ישן?
תשאל אישה חילונית לקראת סוף שנות ה20 שלה, שעברו קרוב לוודאי לפחות 5 שנים (לרגע אוסיף בלבד) מאותה פעם ראשונה שלה, ותראה שגם אם זה האקס המיתולוגי, האהבה הראשונה וכו וכו , היא לא חושבת ולא זוכרת איך הוא היה במיטה בכזו רמה שהיא יכולה להשוות אותו אליך. מקסימום אם זה היה לפני חודש-חודשיים. יש רק זכרון עמום של הרושם שנשאר איתה.

ובקיצור, אם אתה מספיק גבר, אז זה לא מעניין אף אחד מי היה שם לפניך, ומי היתה לך לפניה.
ואם אתה מפחד שהיה שם מישהו עם נסיון שידע מה מענג אותה, תהיה מספיק פתוח וליברלי ותשאל אותה מה ואיך. כי זה לא משנה אם היה שם מישהו, זה שיש עכשיו צריך להיות מספיק טוב. במיוחד אם הוא.... אתה יודע.... for life

יש לי שאלה

שאלה מבחור דתי לפורום לא דתי ובכוונה מעניין אותי תשובה של חילונים לשאלה?
אני מבין שזה קצת פדיחה לחלק לא קטן מהגברים שהאישה שלהם/בת הזוג שבחרו בה לחיים תהיה בתולה, אבל שאלתי היא האם באיזה שהוא מקום הייתם מעדיפים אישה שלא ידע אותה גבר מעולם שאין בעברה או בזכרונה גברים אחרים מלפנייכם? האם בתכלס לא הייתם רוצים שהאישה שבהם תבחרו היא במשך כל החיים שלה שמרה את הראשוניות לכם?
אני אישית לא הייתי עם אישה מעולם והתחתנתי עם חוזרת בתשובה שהתנסתה בעבר. פשוט יש משו שמעניין אותי לבדוק...
תודה לעונים!!

NEO83

New member
אתה לא מפחד

שבת הזוג שלך שמעולם לא התנסתה עם גבר אחר פרט איתך ותתהפך עליך ותגיד שהיא רוצה להתנסות עם גברים אחרים? יש הרבה כאלה שזה קרה להם, לנשים ולגברים,
אני מעדיף לדעת שבת הזוג שלי בחרה בי ולא בכל השאר ולא לחיות עם המחשבה שאולי היא מתחרטת להיות איתי ורוצה לנסות דברים אחרים

שלום

כשהאישה בתולה, המגע הראשון בדרך כלל מכאיב לה כי קרום הבתולין נקרע ולכן עלולה להיווצר אי נעימות. עקרונית, האופי הוא החשוב לי והאהבה ולא כל כך העניינים החיצוניים. גם אם האישה לא התנסתה בעבר בקשר גופני, תוכל להתנסות בו אחר כך ולהצליח מאד גם בתחום הגופני וגם בתחום הנפשי. לא כדאי לדחות אישה בגלל זה.
&nbsp

השאלה מה המטרה של הקשר

כשהייתי צעיר בן 20 בהחלט היה כיף להיות הראשון של מישהי ושהיא תהיה הראשונה שלי.
אני עד היום זוכר את החברה הראשונה בצבא ואני כבר בן 50.
אבל
כשאני מחפש אשה למטרת נישואין, ממש לא בא לי שתהיה לי מישהי בתולה. הרי החילונים לא מתחתנים עם בנות בנות 16-18. אנחנו מתחתנים בגיל 30+
אשה שלא התנסתה עד גיל זה, זה אומר דרשני וזה היה דוחה אותי ליצור איתה קשר. אולי היא בכלל לא אוהבת מין?
אני מעדיף מישהי שמיצתה את החיים של הרווקות והתנסתה ותביא איתה את הניסיון שלה גם למיטה וגם במערכת היחסים.
ממש לא מחפש ללמד מישהי בתולה ושתחיה בהרגשה כל החיים שהיא לא מצתה את החיים.

למעלה