נשים מה אתן הייתן עושות??

Shamy

New member
לא, בחיים לא!

אם גמרתם את הסיפור אז גמרתם. לא משנה הסיבה לסיום היחסים, יש להניח להם לנוח על משכבם בשלום ולדעת להתמודד עם האובדן קשר בצורה בריאה ונכונה יותר לך. אם כבר קחי את כל האנרגיות השליליות האלה ותפתחי אותם בטיפול פרטני כדי להבין מדוע פרידה מבחור גורמת לך ליצר הרס עצמי כל כך עמוק ולפתור את הסוגיה הזאת אם כבר. ולא להתעסק במעשים שאת עלולה להסתבך בהם באופן פלילי. את בחורה צעירה? זה החבר הראשון שלך? מה גורם לך לפרץ כזה של שנאה יוקדת כזו שלא אכפת לך מהשלכות של מעשייך ברמה שכזו?

מה זו השטות הזו

ניסית לשקמו. את ביטוח לאומי? את נותנת סעד?
לא מצליחה להבין למה שמישהו ילך ויתעסק במישהו שלא מגיע לו.
הבחור ברמה ירודה? לכי תמצאי לך מישהו שלא.

הסיר את החסימה בוואטסאפ לא היום. הוא פנה אליך? אז הסיר. בטח כדי שיוכל לראות מתי את מחוברת או משהו. לא מעניין.

כדי לגשת לבחורה ולספר לה, צריך להגיע למצב של אובססיה. אני אישית תמיד דגלתי באם אתה לא רוצה אותי אז תודה ושלום, לקום וללכת. בכלל לא היתי מתקרבת אליה. המטרה אם אני מבינה נכון, היתה לנקום בו. שאם את לא מקבלת אותו אז שגם היא תתרחק והוא יצא קרח מפה ומשם. מקוה שלפחות זה הצליח לך.

שני 4004

New member
כן זה הצליח הם נפרדנו .

ואכן הוא נותר קרח משני הצדדים , אני דוגלת במשפט "סוף בוגד לתלייה"
&nbsp
מי שעושה מעשה רע ונבזי צריך לשלם עליו, לככן פעלתי כך .
&nbsp
כן הבחור מוכר בביטוח לאומי הוא לוקה לפי דבריו במאניה דיפרסיה
&nbsp
אינני יודעת כמה המידע הזה נכון , אף על פי שאני בעלת תואר בפסיכולוגיה . אם זה לא הי עצוב זה היה מצחיק חחח

tal902

New member
אני הבנתי אחרת לגמרי ממך את הסיפור

שהם היו פעם זוג. נפרדו וחזרו לקשר מבלבל ולא מוגדר (יעני לא זוגיות). ואז גם פגש באותה צעירה. או שאני טועה לגמרי (לגיטימי לאור הבלבול ושימוש שגוי של הכותבת באותיות אהו"י: איתה/איתו/איתי וכדומה. לך תבין....)

Shamy

New member
ברור שלא הייתי נוהגת כמוך.

יש לך אובססיה מאוד לא בריאה לגבר שכנראה גם לא בריא בנפשו. למה להתעקש להכנס למיטה חולה ולהקשר למישהו שלא רוצה איתך קשר ולא אכפת לו ממך במיוחד? את מבינה שארבת לו לבית ואז גם הורדת פרטיות שלו מול בחורה זרה?...זה לא נשמע לי בניחוח פלילי קל, אני הייתי מציעה לך להזהר ממעשים כאלה כליל כי זה עלול להגמר בצווי הרחקה נגדך. לדעתי גשי לייעוץ מקצועי פרטני לטפל באובססיה הזו, להתגבר, להחלים ולהמשיך הלאה. גבר שהוא כל עולמך? לא בריא! אף זוגיות לא צריכה להיות כל החיים שלנו..ככלל אצבע זוגיות היא חלק אינטגרלי וחשוב בחייך אבל לא צריכה לכלות את כל האנרגיות וזמנך הפנוי. בהצלחה.

שרונת XD

New member
את לא צריכה לנקום

קצת קשה להבין מה שאת כותבת, אבל בגדול הבנתי.
אני לא מאמינה בלהתלכלך ובסופו של דבר כל בן אדם מקבל מה שמגיע לו, כי כל אחד בסוף אוכל את הדייסה שהוא בישל לעצמו, ובסופו של דבר אנשים כאלה יגרמו לעצמם יותר נזק ממה שאת היית יכולה לגרום, וגם את יוצאת נקיה ועם מצפון נקי.

אני אף פעם לא התלכלכתי ומי שפוגע בי בסוף מקבל מה שמגיע לו והוא מביא את זה על עצמו בלי שום עזרה ממני.

עדיף לך לחיות את החיים שלך, ואם בכל זאת את מרגישה שאת צריכה לעשות משהו, אז תחיי את החיים שלך בצורה הכי טובה שאת יכולה, בראש ובראשונה בשביל עצמך, ואם את רוצה תחושת נקמה, אז הנקמה הטובה ביותר זה שהבחור הזה יראה מה הוא פספס, רק אל תחזרי אליו אחרי זה, את לא צריכה מישהו שקרן ובוגד.

שני 4004

New member
ברור שלא אשוב לבחור הזה

לא חסר לי כלום , נכון לפעמים אני קצת נוטה לפשפש "בחול "

קצת נוטה?....

את לא קצת נוטה, את עסוקה בזה באופן אובססיבי 24/7/365... מתי נשאר לך זמן להשלים את כל התארים המופלאים שלך?

שני 4004

New member
לחובטת שטיחים

אני לא עוסקת בחביטת שטיחים
&nbsp
ואם להתייחס למרמור שלך ברצינות אז סיימתיי תואר בהצטיינות .
&nbsp
מוזר לי לקרוא תגובות כאן מרמורמרות

למעלה