חברה מלאה

ranik130

New member
חברה מלאה

היי,
אני יוצא עם חברה חצי שנה למטרת קשר רציני.
היא בחורה טובה, יש בינינו חיבור, התאמה, והרבה אלמנטים שלא היו באחרות.
אבל - נקודה שמפריעה לי....היא מלאה, אם לא שמנה.
זה לא נראה יפה.
אמנם אני לא כ"כ בררן בחיצוניות ולא מחפש דוגמניות, אבל...היות ואני מחפש קשר שיוביל לחתונה אני לוקח בחשבון ש:
1.בהריונות עולים 10-30 קילו....נתרגם ל2-3 הריונות ונעשה 1+1 אז נוסיף 40 קילו?
2.כעת היא צעירה והמטבוליזם שלה בשיא מיטבו. כשמתבגרים החילוף חומרים משתנה לרעה בהרבה...ובפרט מבחינה פסיכולוגית אחרי שמתחתנים מזניחים יותר...וידוע שכל דוגמן של פעם הופך ל"משאית" כשמגיע לגיל מתקדם יותר.
אז אני חושב שאם עכשיו המשיכה היא גבולית...מה יהיה בהמשך??
והשמנה יתרה זה גם סיכון בריאותי, שלא לדבר על ניתוחים למינהם (כרגע היא לא קרובה לשם אבל עדיין...) ....השמנה פוגעת בתפקוד, בזריזות, בבריאות הנפשית.
מה שבאתי להתייעץ כאן...זה לשמוע את דעתכם על עיקרי הדברים שכתבתי...והאם אתם חושבים שיש דרך לגרום לה לשנות את זה?
היא שאלה אותי 100 פעם אם זה מפריע לי אבל אני מנוע מלצייץ כי זאת נקודה רגישה...וגם ככה היא בוכה משטויות. האם שווה לחתוך בגלל זה?

נטיה להשמנה לא סביר שתשתנה. אולי.. אבל לא סביר.

אם זה מפריע לך מאוד (ונכון - הריונות וגיל - בדרך כלל המשקל עולה) אז מאוד כדאי שתחתוך. ואם אתה יכול להתמודד עם זה בכייף, אז forever hold your peace.
הכי נורא זה אם תחליט להשאר איתה ותתחיל להעיר לה על המשקל.
&nbsp

שלום

אני נמשך למלאות ונדחה משמנות, המלאות שומרת על המראה היפה. בעבר נמשכו לשמנות כי נראו להם פוריות. בחברות רומנטית דרושה כמובן משיכה בסיסית, אבל העיקר האהבה לאופי. לכן אם יש משיכה בסיסית ואתם אוהבים כבני זוג, כדאי שתהיו ביחד. לטובתה, לטובת בריאותה ולטובת הקשר כדי שתעזור לה לרזות ואולי היא תצליח פעם.
&nbsp

למעלה