נשים מה אתן הייתן עושות??

שני 4004

New member
תאמיני לי שי לי ביטחון מפה ועד לים

אני בעלת תואר ממעמד גבוהה פי 9 ממנו מכל הבחינות .
תודה לך דפי על העצה החמה שלך חח

שני 4004

New member
איזה תגובה מכוערת ואף לוקה דפי

מזל שיש רק אחת כמוך שמתבטא בצורה בזויה ולא תכלתית , .

tal902

New member
כתבת יפה

ואוסיף: בפיסקה האחרונה הבחורה כתבה לו "הטמבל חשב שאסתכל לכיוון שלו". גם לה יש כמה גרמים של טמבליות. אז אולי הם מתאימים בעצם... ;)

שני 4004

New member
היי שחר

אז ככה אתה באמת כתבת לעניין לא ארבתי שעות וימים היה לי מידע קודם לפי אפלקציה מסויימת
הבחורה הגיעה ב22:25 והלכה בתום האקט ב00:05.
היא לא הלכה למשטרה היא חזרה אליו בוכה ומאז הם לא בקשר רק טלפוני
הבחורה פגועה מאוד אחריי ששמעה וראתה הקלטות ותכתובות הוא לא יכול לומר לה אחרת
היא שלחתי לה בוואטס שלה עוד כמה פרטים ששכחתי אמרה לי שהוא כבר לא מעניין אותה זה ברור לי שהיא עדיין אוהבת אותו אבל האמון בו נגמר .
למזלי הוא אדם לא חכם ואין לו לשון חלקה שלא נדבר על המחלה הנפשית שממנה כנראה הוא סובל . אני מאושרת ושמחה שהכנסת לו עד העצם היום חסמתי אותו
וזהו הוא מת בשבילי .
ועם כל הצניעות יש לי מפה ועד לים מה להציע מכל הבחינות .

שני 4004

New member
אני לא חושבת כמוך

אני חושבת שאדם שעןשה מעשה רע צריך לבוא על עונשו .
עובדה שניצחתי וידי על העליונה כל חברותיי חושבות כמוני
אתמול בערב הוא כתב לי וישר נחסם במיידי
שכתבתי שיצאת "לא חכמה" שנתתי לו להשפיע עליי הוא הבטיח לי משהו שהיה לי קשה לעמוד בפיתוי לכן נשארתי ...
וכן ושוב סליחה אני בחורה שלא חסר לה דבר מכל הבחינות ועם כל הצניעות חייבת לציין זאת . אבל זה לא העניין .

tal902

New member
את מתנשאת מעליו ולא שמה לב לזה בכלל ולא מודעת

וזה לא טוב לעשות לא עם הבחור הזה ולא עם אחר. כנראה חשוב לך להראות ש"את יותר טובה/איכותי/חכמה/" מבן הזוג שלך. זה נותן לך הרגשה טובה/ביטחון/תחושת שליטה/עליונות + זכות לחנך. וזאת גישה לא טובה לזוגיות.
&nbsp
למרות שמן הסתם זה יושב על איזו משהו ריגשי בנושא.

הן חברות שלך...

את באמת מצפה מהן להיות אובייקטיביות??? אם הן היו אומרות מילה רעה כנראה שהיית יושבת להן מול הבית!(אני סתם צוחק).
את מבינה שאת כתבת פה לקבוצת אנשים רנדומלית שאין לנו שום צורך להתייפיף בפנייך! את מבינה שכולם בלי יוצא מן הכלל אמרו לך שהפעולות שלך שגויות, שהחשיבה שלך שגויה, את מבינה שאנחנו אומרים את האמת... כי אנחנו יכולים ולא צריך להצטדק מאחורי שנים של הכרות! החברות שלך לעולם לא יהיו כנות איתך כמו שהאנשים פה יהיו! כן יהיו כמה מפגרים שלא ידעו להגיד את זה כמו שצריך... (גם אני כזה לעיתים), אבל לנו אין מחסומים!
וסבבה ניצחת... אני שמח בשבילך, אבל זה לא נתן לך כלום!
כי סיימת את הקשר, המילה שלך אחרונה... ו..? למי אכפת? אך ורק לך! את היחידה שמאכילה את עצמה סרטים בנושא ואני בטוח שאת גם יושבת וחופרת עם החברות במשך שעות ושעות על דיונים בנושא(אני באמת שמרחם עליהן) ופה זה נגמר(אלא אם תחזרי אליו שוב עוד שעתיים)!
ופעם נוספת אני מקווה שתביני את זה... בחורה עם ביטחון עודף כמו שלך... לא יכולה להשתמש במילה צניעות!!! כי ביטחון עודף הוא ההיפך מצניעות!
יכול להיות שלא חסר לך, יכול להיות שאת יפה, חכמה, קצת לא שפויה ועוד שלל תכונות טובות ראויות לציון, אבל צנועה לא אחת מהן...

שני 4004

New member
נשים מה אתן הייתן עושות??

חבר שהיה כל עולמיי לפני כשלוש שנים חזרתי לקשר מבולבל מאוד , מדובר באדם ככל הנראה הלוקה במחלת מאניה דיפרסיה לדבריו אך לא ראיתי מסמך רפואי אז קצת קשה להאמין כמו כן מדובר באדם שקרן שאומר בבוא בעת דבר והיפוכו
הוא סיפר לי שהכיר מישהי לסקס התפוצצתי והיה קשה לי להאמין

למרות שרציתי לסיים את הסיפור רך הסקרנות הרגה אותי
טוב עשיתי לו מארב ליד הבית כדי לדעת האם באמת קיימת בחורה כזאת או שזה פרי דמיינו , הבחורה הגיע אליו ב22:30 עד שעה 00:05 לסקס בלבד בת 23 שמדובר בגבר בן 33 , המתנתי לה והתברר שזאת הבחורה שאותה לדבריו בתל וזרק שהייתה בת 21 כנראה בכה לו שהוא מתגעגע ונשים נכנעות (לא כולן)
יצאתי מרכבי ואמרתי היי אני... שלום לך נועה את כרגע יצאת מהבית שלו הוא בוגד בך בואי תראי הודעות וואטס אפ היא ביקשה את הפון שלי ראתה הכל פנייה החווירו חזרה לביתו ואמרה לי אני הולכת למשטרה היא התבלבלה כנראה התכוונה אני הולכת להרוס לו את הבית .
מדובר בגבר חסר תרבות ניסתי לשקם אותה מכל הבחינות אך כשלה דרכי .

תגידו בנות הייתי נוהגות כמוני ונגשות לאישה ומספרות לה ולא נוקמות.???

והכי מוזר שהוא הסיר את החסימה הוואטס שלנו ...כנראה הטמבל חושב שאסתכל לכיוון שלנו .חחח

שני 4004

New member
היי זורק רעיינות

אז ככה אני לא מהנשים שחופרות לחברות וכאלה פעם אחת מדברים וזהו.
וגם אם ייחרב העולם והים יסוב לאחור אין סיכוי לעולם כי גם אין אהבה
החשיבה שלי קצת גברית, בנושא .
אני שהכרתי בחור שישן על הרצפה דל אמצעים שישן על הרצפה גר בעיר אני לא יודעת איך לומר זאת לא עיר ברמה שלי , נכון אולי הצניעות זה לא הצד החזק שלי
אבל הביטחון שלי גבוה תמיד חשוב לי לשמוע דעות של חברים ,אך שאני רוצה משהו רק אלוהים יכול לעצור אותי .
אין לך צורך לרחם על חברותיי הן בסדר ואף נעזרות בי בבעיות שלהן .
באשר לשפיות צר לי מאמי לאכזבך אני צלולה ושפויה בדעתי .

שלא תביני לא נכון...

רוב הנשים לא שפויות ולא צלולות בדעתן במקרים רבים בחייהן... אני לא רואה בזה דבר רע, אלא במציאות קיימת!
ודבר שני... אין נשים שלא חופרות לחברות שלהן, אלא אם אין להן חברות!
לא הבנתי את ההקשר של העיר ברמה ושהוא דל אמצעים, אני שמח בשבילך שהתקדמת ואם זה באמת קרה, אז העצה היחידה שלי שאם באמת התקדמת... אל תחפשי נצחונות חסרי חשיבות או התרברבות סתמית, הם לא באמת מועילים לך ולא מציגים אותך באור חיובי. לא משנה מי הוא היה, מה הוא עשה, משנה מי את... ומה תעשי הלאה!

שני 4004

New member
רוב הנשים לא צלולות בדעתן במקרים רבים בחייהן????

אשמח להסבר מעמיק ורחב בעל ידע חישוס סטיסטי ומיכן אתה מביא את זה וזאת ממאמר מחקרי!!!!!!
&nbsp
&nbsp
&nbsp
לגביי העיר הוא גר בעיר לא מפותחת אם אדייק נכון!
&nbsp
וברור שהתדקמת מה אתה חושב שאני אוהבת שיש לידי פח אשפה???

הדבר הראשון שעולה לי בראש...

את חושבת שאת בחורה נורמטיבית?

אם כן, תקראי את הדברים שרשמת בשרשור הנוכחי... אם את חושבת שהתנהגת בשפיות מוחלטת... זה יוכיח את עמדתי!
ואם לא... זה גם יוכיח את עמדתי!

נוקמות במי? במה?

ובמי הוא בגד? לא הבנתי את הסיפור. הוא חבר שלך עכשיו? הוא חבר שלה? אם הוא לא חבר שלך אז במי הוא בוגד? בה איתך? ומי צריך לנקום במי ולמה?

אבל הוא אמר לך שהוא הולך אליה.

לא מוצא חן בעינייך? צאי מהקשר. אבל למה לנקום? לא ברור לי. הוא לא הסתיר מה שהוא עושה, ופתאום גילית שכך וכך. הוא אמר לך מראש.

שני 4004

New member
לנקום בו בבחור .

הראתי לבחורה שהייתה חברה שלו במקביל שאני הייתי חברה שלו את כל התכתבות שלנו צילומים שלנו מחובקים .
אני כבר יצאתי מהשוק
אני מתארת לעצמי שהם עדיין מדברים והוא בטח מבקש סליחה , מדובר בגברת בת 22 והגבר בן 34 .
אצלי הוא הסיר את החסימה בוואטס
הוא יודע הכל שפניתי אליה .

גם אני הלכתי לאיבוד

אם הצלחתי איכשהו לפענח, ותתקני את הטעויות, יש בחור שהיה בקשר עם בחורה.
הם נפרדו, עכשיו הם חזרו לקשר.
לא הבנתי איפה את נכנסת באמצע. אם הוא בקשר איתך אז כמובן שאת לא אמורה לקבל את העובדה שהוא שוכב עם אחרת. אם הוא לא בקשר אתך מה זה מעניין אותך מה הוא עושה איתה?
בהנחה שהוא בוגד בך איתה, אז בסדר. סיפרת לה, הוא יודע שסיפרת. תנתקי קשר עם שניהם ותשחררי.

שני 4004

New member
אז ככה ברור שניתקתי קשר איתו

הוא הזיר את החסימה בוואטס כנראה לפנות אליי ולהתנצל אך זה לא יעזור לו .
הוא בגד בי איתה,
מכיוון שמדובר בבחור ברמה דיי ירודה שלא מסודר בחייו וניסתי לשקמו בכל דרך
אז באמת שעכשיו הוא כלל לא מעניין אותי.
&nbsp
מה שכן מעניין אותי אם כבר ענית לפוסט שלי האם היית ניגשת לבחורה ומספרת לה שאת החברה שלו ושהוא בגד בך איתה וההפך

למעלה