חשבתי לעצמי מדוע קשה עד מאוד למצוא בת זוג,אז מצאתי...

תודה,אך ציינתי שמצאתי את התוכן שהעליתי כאן ולא אני כתבתי

אותו. אני מסכים עם הניתוח שעולה לגבי התנהגותן של נשים ברוב המקרים.
כמובן שיש עוד סיבות המונעות יצירת קשר בין גברים לנשים.
הבעיות שהעלתי מוכיחות את עצמן בשטח.כלומר בחוסר ההצלחה לגרום לנשים להתקדם ביצירת קשר,ונסיונות מגוונים לפרוץ את המחסומים שנשים מקיפות את עצמן בהן כשמדובר ביצירת קשר חדש עימן.
המצב בעייתי ביותר.נשים חיות באילוזיה שהזמן עומד לרשותן עד אין קץ,והן יכולות לדחות ולדחות כל נסיון לקשר חדש !
השאלה לחיי זוגיות שמתבקשת - מה עושים איתן / איתכן...? ואני מדבר בגילאים
המבוגרים יותר מ- 30 / 40 ...,המצב רק הולך ומחמיר עם השנים לגביכן !

זה לא משחק הכיסאות - החלפת מקומות...!

כגבר,אתא אמור להסחין בהבדלים הקיימים משמעותית בין גברים לנשים.
התכנים שהעליתי - לא אני יצרתי,אך אני מסכים להנחות אלה,כי יש בהם אמת !
הקושי - אמיתי ,איני יודע לגביך מה קורה ,אך זו מציאות כואבת וקיימת !
מכיוון שאני מעוניין ביצירת קשר איני זקוק ליצור שינוי בגישה לנושא.אני מחפש דרכים כל העת להתגבר על המחסומים שהנשים מציבות בעצמן מלהיענות ליצירת קשר - שם ממוקדת הבעיה !

רפי,זה נראה כאילו אתה משלים עם התנהגותן של הנשים מצד אחד,

ומצד שני אתה מקבל את התנהגותן הבעייתית מול גברים המעוניינים ליצור עימן קשר אך נבלמים. זה נראה שיש בך הזדהות מאוד גדולה עימן בדרכיהן.

היה מעניין לקרוא את מה שכתבת,וכעת אנסה לעשות סדר בדבריך כך

שנגיע להיות על אותו מישור של המציאות שסובבת אותי :
* כל ניסיונות ההיכרות מצידי הן אינטרנטיות.
* התגובות או חוסר התגובות מהנשים חזרה אלי - הן אינטרנטיות.
* מכיוון שאני מקבל מעט תגובות שנענות בחיוב לפניותיי ורבות לא מגיבות או נסוגות לאחר שענו בחיוב עוד בטרם החלפנו מילה בטלפון בינינו נסיתי לאתר סיבות להתנהגותן מעבר למחשבותיי שלי,וכך הגעתי להיגדים שהעלתי בתחילת השרשור המסבירים חלק מהסיבות המניעות נשים לא להתקשר עם גברים.
* רק כאשר אני פוגש את הנשים שנענות לפניותיי וחולף זמן מה בקשר אני מחליט
איזה סוג קשר זה יכל להיות עם אותה אישה.
* מכל הנ"ל מתקבלת התמונה לגביי שאיני קובע מראש עם מי כך או כך,אלא רק בשלבי ההיכרות עצמם אני יכל לקבוע עמדה.
כעת אשמח לקרוא את תובנותיך בהתאם.

הינה ההתאמה לדבריך : טרי מעכשיו - הגיבה בחיוב להיכרות.דיברנו

ארוכות טלפונית וקבענו להיפגש.
מרוחקים שעת נסיעה אחד מהשני.
התקשרתי כפי שתאמנו,וברגע שהתחלנו בתכנון הפגישה כאש אני אגיע לעירה
ועלה עניין התחבורה בתוך העיר,מיד היא שלפה "בוא נעזוב את זה זה קשה כך",
ובזה נגמר הסיפור.
עכשיו אתה יכול ע"פ כל נוסחה שתבחר לנתח זאת.

סוף סוף מישהו שמבין על מה אני מדבר...!

אוקיי,אז אנחנו מסכימים על הבעייתיות איתן,ואז אני שואל כל הזמן איך בכל זאת
מגשימים יצירת קשר איתן,דבר המצטמצם לכמויות אפשריות מזעריות מתוך ההרבה שאנחנו מנסים / פונים.
חוץ מזה,זה גם מתסכל כל העניין הזה של שוב ושוב אכזבות מהציפיות שאנחנו
מצפים שיצא משהו מוצלח / אויי גוד...!

שרונת XD

New member
אני אשמח לקרוא את המחקר שקראת

שמתאר שהרבה גירושים קורים מהסיבה הזאת.
או בכלל, שזה מה שעובר להרבה נשים בראש. אתה מתאר הרבה תכונות ומחשבות של כמות מאוד גדולה של נשים אבל אני לא מבינה על מה אתה מתבסס, כי לא ראיתי מעולם קישור למחקרים, ואתה לא יכול להחליט שיש המוני נשים שככה זה אצלן לפי הסביבה שלך, גם אם הרבה מאוד ממי שאתה מכיר הן כאלה.

שרונת XD

New member
אני בטוחה שלא רק לי אסור לך להגיב

ראיתי איך אתה מגיב לאחרות אחרי ששלחת אותי לראות מה היה במקרה שבגללו אז כתבת, ראיתי אותך גם מקלל פה אחרות, קראת למישהי טיפשה כי לא הבנת מה היא אומרת.
ברור שבגללי הפוסט שלך נמחק, כי אתה מאשים נשים בכל מה שקורה לך בחיים, שום דבר לא באשמתך.

בכל אופן אם כבר בחרת לענות לי, היית פשוט מפרסם את המחקרים שקראת, או שאין כאלה ואתה פשוט ממציא? או, אתה בטח לא ממציא.
אז באמת אולי עדיף שלא תגיב לי כי מן הסתם אתה לא תביא לי קישורים למחקרים שלא קיימים, וטקסטים של עוד שונאי נשים זה לא נחשב למחקר.
אז שלום ולא להתראות :)

שחר,אני מסכים עם הקטע הראשון שלך למעלה !

הן כל כך "עסוקות" עם עצמן ובלחיות "בסרטים" של עצמן כך שאנחנו כלל לא
נמצאים בפוקוס שלהן.
"קפצו" כאן שכתבתי שזה ב- ד.נ.א. שלהן - צורת חשיבתן והתנהגותן הייחודית
כלפי גברים ולגבי אפשרות להיכרות,אז אחזק את דבריי דווקא מפוקוס על נכדותיי
החמודות - הן צוצקיות שפרצו לעולם,אך כבר מגיל צעיר ביותר הבחנתי שהתנהגותן הנשית היא בילד אין כנערות וכנשים בוגרות ,למשל - מתאפרות,מתלבשות ומחליפות בגדים,עומדות מול המראה ומצקצקות אודות מראן
וכך עוד ועוד,כך שהעניין מובנה בנשים כברייה אנושית מיוחדת במינה - לטוב ולרע.
כך שגם בנושא דיוננו כאן,לנשים קשה לבקר את התנהגותן שלהן.קל להן לטעון אז נגדנו הגברים "שאנחנו לא מבינים אותן...- נכון !

שרונת XD

New member
התגובה היחידה שלך שאהבתי

אם תמשיך לדבר ככה ולשמור על תרבות דיון נוכל באמת לדון.
אני אוכל גם לתת לך תשובה מפורטת על מה שרצית מהשרשור שלך שנמחק, לפחות מהצד שלי כי אני לא יודעת מה עובר בראש של נשים אחרות.
זה נכון שאנחנו הנשים לא רואות את הצד שלכם והקושי שלכם, אבל גם אתם לא רואים את שלנו.

אהבתי את שני המשפטים האחרונים...

שרונת XD

New member
מצחיק

אני גם כתבתי על עניין התרבות לפני שקראתי שאתה גם כתבת את זה.
אם תרצה לדון ולשמור על שפה נקיה ופתיחות נוכל לדון (הכוונה לא להנכיס לי תכונות בזויות). אני מצידי אתחייב לאותו הדבר, החלטה שלך.

שרונת XD

New member
היא לא הייתה טיפשה

אתה לא הבנת מה שהיא אמרה, היא אמרה משהו ואתה שאלת אותה אם היא התכוונה למשהו שהיא לא כתבה, והיא כתבה משהו בסגנון שמן הסתם אם היא לא כתבה. כאילו אם היא לא כתבה את זה אז מן הסתם היא לא התכוונה לזה, ואתה הסקת מזה שהיא כן התכוונה לזה וקראת לה טיפשה.
טיפשה זה לא ביקורת, ביקורת זה להעמיד אדם על טעותו.
באותה מידה אני יכולה לקרוא לך טיפש על הבנת הנקרא שלך במקרה הזה.

שרונת XD

New member
זה לא מה שהיה

היא כתבה שנשים גם חוות את זה ואיך הן בוחרות להגיב, סוג של לבוא ממקום של הזהדות והבנה ואופציות להתמודדות עם הסיטואציה, ולא ממקום של השוואה.
זה כמו שתגיד לי שנשבר לך הלב ואני אומר לך שאני יודעת איך אתה מרגיש כי גם לי שברו את הלב, זאת הזדהות ולא תחרות.
אתה שאלת אם היא רשמה שהבחורה הטרידה אותו כי נשים רבות מוטרדות, והיא ענתה שמכיוון שזה מה שהיא *לא* כתבה ההמשך מיותר, במילים אחרות, אם היא לא כתבה את זה, אז מן הסתם זה לא מה שהיא התכוונה אליו. (היא לא כתבה שזאת הסיבה, אז זאת לא הסיבה).
אתה אמרת שאם זאת הייתה הכוונה שלה היא טיפשה, והיא הבהירה בתגובה לפני שזאת לא הייתה הכוונה שלה.
ההשוואה שלך לא נכונה, חוץ מזה שמוות של בן אדם זה משהו יותר נוראי, ההשוואה היא אם כבר מצב שבן אדם בא לנחם ואומר "אני כל כך מצטער על האובדן שלך, אני יודע איך זה לאבד אדם קרוב ואני יודע מה אתה מרגיש".
מצחיק שאתה מדבר על חוסר טאקט, כי לא יזיק לך קצת טאקט.

שרונת XD

New member
למה אתה גורר את זה לויכוחים?

אתה לא יכול לנהל דיון מבלי להתעצבן כשבן אדם לא מסכים איתך? אם אתה לא יכול אז אל תנהל דיונים.
אני הסתכלתי על תגובות כי אתה אמרת לי בשרשור שנמחק להסתכל ורציתי לראות על מה דיברת, אז גם כשאני עושה מה שאתה מבקש זה מעצבן אותך?
אני לא רואה את התגובה שלה כניסיון להתחרות, ואני בת ואנחנו מבינות אחת את השניה אז לפי זה אני צריכה להיות צודקת לא? :p (תרגע קצת הומור)
למה לא אמרתי כלום? הבעתי פה הרבה דעה בדיון הנוכחי ועם ריאליסט הכל זורם יפה.
אני לא מבינה למה אתה בוחר להתעצבן, במיוחד אחרי שבתגובות האחרונות לריאליסט הראינו דווקא שאנחנו מסכימים על כמה דברים.
אני לא ניסיתי להתווכח איתך, אתה מי שהופך את זה לויכוח.
כמו שאמרתי, אני מבחינתי מוכנה לנהל איתך דיון, אני יכולה לשכוח מכל הדברים הלא יפים שאמרת לי בשרשור הקודם, כל עוד לא תדבר ככה יותר.
אם תרצה לנהל דיון כמו שני אנשים בוגרים, אני פה, ואם אתה רוצה להאשים אותי בכל מיני דברים כהרגלך, אז שתהיה לך דרך צלחה.

שרונת XD

New member
אתה יודע מה

עזוב, שתהיה לך דרך צלחה, ועובדה שאתה כן מחפש להתווכח ולהתעצבן.
אתה מדבר על שרשורים קודמים בפורום ושולח אותי לראות, אני קוראת שרשורים קודמים - אתה מתעצבן.
אני אומרת לך שאני יכולה לתת לך את דעתי - אתה אומר לי שאתה לא צריך ועכשיו מתלונן שאני לא הבעתי דעה, אז מה אתה רוצה?
קיצר גם כשאני מנסה לבוא בטוב ולהבליג לך על איך שדיברת אלי, ואני נתפסתי לניסוחים כי אתה המשכת להתנסח באותה הצורה. אני הבנתי למה התכוונת אבל אני הסברתי לך מה בעייתי בניסוח שלך וכנראה בגלל אותו הניסוח לא קיבלת תשובות. כי בסוף לא קיבלת אף לא תשובה אחת נכון? לא רק ממני, ניסיתי לעזור לך להתנסח בצורה שאולי מישהו יתייחס לשאלה שלך, בכל זאת שרשור עם כמה צפיות היו? 200 פלוס, ולא קיבלת אף תשובה. אבל אתה אף פעם לא מרוצה, רק טענות יש לך.
אז שיהיה לך בהצלחה.

למעלה